יחידה 105

יחידה 105 במשטרת ישראל נוסדה כדי להילחם בפגיעה בקטינים וקטינות באמצעות רשת האינטרנט. הרשתות הווירטואלית תופסות חלק נכבד בכל תחומי החיים. לצד היתרונות וזמינות המידע הבלתי מוגבל, מהווה הגלישה ברשת כר פורה לעבירות פליליות ובין היתר עבירות מין, פדופיליה, עבירות סייבר, שיש בהם כדי לסכן קטינים ונוער עד כדי פגיעה משמעותית בחייהם. לצורך כך הוקם המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת. המטה נותן מענה למצבי מצוקה וניצול של נוער וקטינים, ומקדם פעילות מניעתית מפני פגיעה בילדים. עו"ד אלעד שאול מסביר על יחידה 105.

זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת הינו גוף משטרתי אזרחי שפועל בתחום אכיפת החוק, לצד מניעה של פגיעה בקטינים ברשת. מטרתו להילחם ולמנוע אלימות ופשעים באינטרנט, ובעיקר עבירות מין נגד קטינים ובני נוער. המטה הוקם בנובמבר 2018 על ידי האגף לביטחון פנים, ונוטלים בו חלק נציגי משרד הבריאות, הרווחה, המשפטים, החינוך, וכולי. המטה כולל מוקד לאומי 105 ויחידה משטרתית העוסקת במאבק בפשיעה נגד הקטינים. לצד האכיפה נגד עברייני רשת, מבצע המטה הלאומי פעילות הסברתית בכל מה שקשור לגלישה בטוחה ברשתות, מניעה, הדרכה על ידי אנשי מקצוע ומתנדבים, קידום תיקוני חקיקה בנושא, בניה וקידום של תוכניות הסברה, וכולי. 

 

מוקד 105

מטרתו של מוקד 105 (הכפוף ללהב 433) היא אכיפת עבירות המבוצעות נגד קטינים ובני נוער ברשת האינטרנט. המוקד כולל מפלג חקירות ומודיעין שמופעלים על ידי שוטרים שעברו הכשרות מיוחדות, מומחי חקירות וסייבר, וכן נציגי משרדים ממשלתיים שהוכשרו בטיפול בפניות מסוג של עבירות מין ברשת נגד קטינים. 

מוקד 105 פועל 24 שעות במשך כל ימות השבוע, וניתן לפנות אליו באמצעות חיוג למספר טלפון 105 בשפות עברית, ערבית ואנגלית ומכל מכשיר טלפון בכל שעות היממה. כמו כן אפשר לפנות למוקד גם באמצעות טופס מכוון. המוקד מהווה מרכז אליו יכול הציבור לפנות ולקבל מענה וטיפול נרחב מאוד לפגיעות בקטינים  ונוער ברשתות, לגבי מעשים המהווים אלימות מינית. המוקד מטפל בין היתר:

  1. בפגיעות מיניות בקטינים בסיכון (הטרדה מינית, מעשה מגונה וכולי) והפרת ההגנה על קטינים.
  2. ביצוע עבירות פדופיליה.
  3. חשד לעבירות אינוס שחוו קטינים.
  4. הפצת תמונות מיניות או סרטונים בעלי אופי מיני ברשת ללא הסכמת המצולם (עבירות על חוק הסרטונים).
  5. סחיטה באיומים נגד קטינים לרבות סחיטה מינית ברשת.
  6. מעשי בריונות.

העבירות הללו כרוכות בעונשי מאסר ו/או קנסות.

המוקד פועל גם נגד תופעות של חרם ונידוי, ובמקרים של פגיעות נפשיות שגורמות למצבי מצוקה וחשש לאובדנות.  המוקד פועל גם נגד תופעות של התחזות, סחיטה, איומים ומרמה. לצד כל אלה מקדם המוקד גם יעוץ והדרכות לגבי גלישה בטוחה ברשת. 

 

מיהם הגורמים שפועלים במסגרת המוקד?

מוקד 105 מורכב משיתוף פעולה בין גורמים שפועלים למתן מענה לכל הנושאים של פגיעות מיניות ברשת בקטינים ובבני נוער. בין היתר מדובר בנציגים/מפקחים של משרד החינוך והשירות הפסיכולוגי שמתמחים באירועים מורכבים של פגיעה בילדים ונוער. הצוות של משרד החינוך מטפל גם במקרים שמתרחשים מחוץ לבתי הספר ואחרי שעות הלימודים. 

במוקד יש נציגים ממשרד הרווחה ועובדים סוציאליים שנותנים יעוץ וליווי מקצועי ופועלים מול משפחות של קטינים ונוער שנפגעו, ובין היתר מקשרים אותם לשרותי הרווחה וכן למחלקה לשירותים חברתיים. 

כמו כן נציגי משרד הבריאות אחראים על הקשר שבין מערכת הבריאות, קופות החולים, והפסיכיאטר המחוזי והמוקד. הם מטפלים בנושאים של אובדנות או איום באובדנות בעקבות פגיעות ברשת האינטרנט,  וזיהוי מצוקות של ילדים שנפגעו. הנציגים של משרד הבריאות מאפשרים סיוע רפואי נפשי לילדים ונוער בסיכון, וכן עזרה בזיהוי ילדים שנמצאים במצוקה בשל הפגיעות שחוו. 

נציגי משרד המשפטים בעיקר ממחלקת הסייבר נכנסים לתמונה בעיקר כאשר עולה חשש לפרסומים של סרטונים, תמונות וחומרים מצולמים של קטינים ברשת.  מחלקת הסייבר פועלת לצמצום הגישה למודעות פוגעניות ברשת באמצעות פייסבוק וגוגל, ועד להסרת תוכן פוגעני. כמו כן קיימת פעילות משפטית מול המפרסמים ברשתות, וגם הוצאת צווים שיפוטיים המחייבים את הסרת התוכן הפוגעני. 

כמו כן פועלים במוקד גם עובדי משרד בטחון הפנים ושוטרים שהוכשרו לטפל במקרים של אלימות ופגיעות ברשת נגד נוער וקטינים. 

 

 כיצד מטפל המוקד בפניה שמופנית אליו?

המוקד מאויש על ידי צוות מקצועי שמקבל פניה באופן דיסקרטי. הצוות במוקד מתשאל את הפונה, ומחליט לגבי המשך הטיפול בהתאם לנסיבות. הטיפול בתלונה מועבר  לנציגים מקצועיים ובין היתר מומחי חינוך, בריאות, רווחה, עובדים סוציאליים, עובדי מערכת הבריאות, וכולי. 

 

חקירה במוקד 105

יחידה 105 היא יחידה חוקרת שעוסקת באיסוף מודיעיני ותשתית ראייתית ויכולה לבצע חקירות תחת אזהרה לחשודים בביצוע עבירות מחשב כלפי קטינים. לרוב, החקירה מתחילה כחקירה סמויה ובשלב מתקדם הופכת לחקירה גלויה. החוקרים צריכים לא אחת לגלות יצירתיות במטרה להשיג  ראיות ומודיעין במקרים מורכבים. בלשי יחידה 105 מבצעים חקירות מאומצות ומורכבות ועושים שימוש באמצעים טכנולוגיים תוך איתור הקורבנות ונפגעי עבירה נוספים.

היחידה חוקרת עבירות חמורות שמובילות לרוב למעצר החשוד לצורכי חקירה ולעיתים גם להגשת בקשה למעצר עד תום ההליכים. בתום החקירה התיק עובר מהמשטרה לפרקליטות והיא בוחנת האם להעמיד את החשוד לדין. ככל שישנה כוונה להגיש נגדו כתב אישום, הפרקליטות תאפשר לקיים שימוע לפני העמדה לדין שמנוהל על ידי עורך דין פלילי מטעם החשוד.

דוגמאות לפעילות של יחידה 105:

  • באפריל 2021 ניהלה יחידה 105 חקירה סמויה נגד חשוד ממרכז הארץ, בשל תלונות לגבי חשבונות אינסטגרם פיקטיביים שניהל. הוא נחשד בכך שהזדהה כנערה צעירה ופנה לבני נוער למתן שרותי יעוץ בתחום המיני וגיל ההתבגרות. החשוד שידל קטינים לשלוח לו תמונות אינטימיות באמצעות אותם חשבונות אינסטגרם פיקטיביים. החקירה הועברה למישור הגלוי, והחשוד נעצר בחשד לקבלת דבר במרמה, מעשה מגונה בקטין, הטרדה מינית, מעשה סדום, ומידע כוזב על פי חוק המחשבים. יחידה 105 ביקשה מבני נוער נוספים שקיבלו הודעות כאילו ליצור עימה קשר, ובהמשך הגבירה את ההסברה לגבי נקיטת צעדי זהירות בזמן גלישה ברשת. אנשי היחידה פנו גם להורים בבקשה למעורבות  וערנות בכל מה שקשור לסכנת התחזות ברשת.
  • בחודש אוגוסט 2019 נעצר תושב עמנואל על ידי יחידה 105 בחשד שביצע שורת עבירות מין בקטינות, שחלקן בוצעו ברשת, ובהן עבירות של מעשה מגונה, החזקת חומרי תועבה, איומים, מעשי סדום, הטרדה מינית, וכולי. החקירה החלה עקב דיווחים שהגיעו למוקד 105 בקשר לחשוד שמנסה לתקשר עם קטינות ברשת תוך כדי שהוא עושה שימוש בזהויות שונות ומעביר מסרים דרך אפליקציות. לאחר מכן  הוא נהג לשדל את הקטינות לשלוח לו תמונות וסרטונים וביצע ניסיונות רבים של עבירות מין באמצעות האינטרנט. בחקירתו התגלו מספר רב של קטינות שהחשוד ביצע בהן עבירות מין במסווה של התחזות. חלק מהקורבנות אף נפגשו עימו בפועל, ונפלו קורבן למעשיו. כאשר בשלו התנאים לכך, הוגשה נגדו הצהרה תובע על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות.
  • מאז 7 לאוקטובר יחידה 105 חוקרת את פשעי המלחמה שביצעו מחבלי החמאס ובהם עבירות מין ואונס. 

 

החשיבות של עורך דין פלילי בכל הקשור לחקירה ביחידה 105

חוקרי יחידה 105 הינם מאוד מקצועיים ויש להם ידע וניסיון רב תחומי. קשה ובלתי אפשרי להתמודד בחקירה כזו ללא עזרה של עורך דין פלילי מומחה לתחום, ויש חשיבות רבה מאוד בעיקר בהבנת הזכויות של הנחקר, ובהכנה לחקירה.

עורך הדין אלעד שאול מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל מומחה בייצוג של חשודים, שמירה על זכויותיהם, והכנה לחקירות. עורך הדין אלעד שאול הוא מומחה לייצוג נאשמים בעבירות מין ברשת ועבירות נגד קטינים ובני נוער. יש לו מומחיות מיוחדת וניסיון רב שנים בטיפול משפטי בעבירות המין וההטרדה המינית, ופרסומים אסורים ברשת. כמו כן הוא מייצג במסגרת הליכים מורכבים של פגיעות מיניות  בקטינים ונוער וזאת באופן מיומן ורגיש במיוחד. 

אם זומנת לחקירה ביחידה 105 אל תתמודד לבד, מומלץ מאוד שתיפנה מיד  לעורך הדין אלעד שאול, ותיעזר בשרותיו המצוינים והמקצועיים. מובטחת  לך דיסקרטיות מלאה, והתחייבות לשרות המשפטי מהמעלה הראשונה. 

 

שאלות ותשובות בנושא יחידה 105

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת הינו גוף שפועל בתחום אכיפת החוק, לצד מניעה של פגיעה מינית בקטינים ברשת. המטה מבצע גם פעילות הסברתית הקשורה לגלישה בטוחה ברשתות, מניעה, הדרכה, בניה וקידום של תוכניות הסברה, קידום תיקוני חקיקה בנושא, וכולי. 

מוקד 105 מטפל בפגיעות מיניות בקטינים הנמצאים בסיכון ובהפרת ההגנה על קטינים. המוקד מטפל בעבירות מיניות ברשת ובין היתר בהטרדה מינית, מעשה מגונה, פדופיליה, אינוס, והפצת תכנים בעלי אופי מיני באמצעות סרטונים פוגעניים תמונות וצילומים מביכים, וכן באיומים, ומעשי בריונות. המוקד פועל גם נגד תופעות של חרם ונידוי. 

מוקד 105 מורכב ממערכת שיתופית של נציגים/מפקחים של משרד החינוך והשירות הפסיכולוגי שמתמחים באירועים מורכבים של פגיעה בילדים ונוער. במוקד יש נציגים ממשרד הרווחה ועובדים סוציאליים, נציגי משרד הבריאות, נציגי משרד המשפטים בעיקר ממחלקת הסייבר, עובדי משרד בטחון הפנים, ושוטרים שהוכשרו לטפל במקרים של אלימות ופגיעות ברשת נגד נוער וקטינים. 

יחידה 105 היא יחידה חוקרת שעוסקת באיסוף מודיעיני ותשתית ראייתית. החקירה מתחילה כחקירה סמויה, ובשלב מתקדם הופכת לחקירה גלויה תוך גילוי  יצירתיות במטרה להשיג  ראיות ומודיעין. כמו כן בלשי יחידה 105 עושים גם שימוש נרחב באמצעים טכנולוגיים. 

 

יחידה 105

דרגו את המאמר
זקוקים לייעוץ אישי בנושא יחידה 105?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!