עורך דין פלילי בתל אביב

זקוקים לעורך דין פלילי בתל אביב? לשירותכם ערכנו מידע מקיף על ההליכים הפליליים המתנהלים במחוז ת"א, סוגי עבירות, יחידות החקירה והתביעה, כתובות ומספרי טלפון והשירותים אותם צריך להכיר כשמחפשים עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב.

 

מיקום המשרד: רחוב ברקוביץ' 4, מגדל המוזיאון, תל אביב

משרד עורך דין פלילי בתל אביב אלעד שאול ושות' ממוקם ברחוב ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון, בצמוד לבית משפט השלום ולבית המשפט המחוזי בתל-אביב. אנו מדורגים בין משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי לפי חברות הדירוג (BDI ודן אנד ברדסטריט).

 

תחומי ההתמחות מרכזיים במשפט הפלילי

בתור משרד עורכי דין בתל אביב, משרדנו הוא משרד עורכי דין מהמובילים בישראל אנו מתמחים בכל סוגי ההליכים הפליליים, החל משלב החקירה במשטרה, דרך הליכי ההידברות עם התביעה ועד לייצוג בפועל בבתי המשפט. לנוחותכם ערכנו טבלה המרכזת את מרבית תחומי ההתמחות שלנו בתור עורכי דין פלילי בתל אביב לרבות פירוט ההליכים והעבירות הפליליות בהן אנו מטפלים:

תחום התמחות פירוט
הליכי חקירה ייעוץ לפני חקירה וליווי החשוד לתחנת המשטרה. ניהול משא ומתן מול המשטרה והתביעה לסגירת התיק הפלילי ואי העמדה לדין.
עבירות הונאה קבלת דבר במרמה, זיוף, גניבה ממעביד, התחזות לאדם אחר במטרה להונות ועוד.
עבירות כלכליות הפצת חשבוניות פיקטיביות, העלמת הכנסות, הליכי חילוט רכוש ועבירות מיסים ומע"מ.
עבירות אלימות אלימות במשפחה (אלמ"ב), תקיפה סתם, איומים, פציעה וגרימת חבלה, סחיטה באיומים ועוד.
עבירות סמים סחר בסמים, החזקת סם שלא לצריכה עצמית, גידול סמים, ייבוא סמים מחו"ל.
עבירות מין מעשה מגונה, מעשה סדום, אינוס, עבירות מין ברשת ועבירות מין בתוך המשפחה.
עבירות מחשב חדירה לחומר מחשב, הפרעה לחומר מחשב, עבירות מין ברשת, סחיטה מינית ברשת ועוד.
שימוע פלילי ניהול הליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום, התמודדות עם מכתב יידוע לחשוד והליכי משא ומתן.
רישום פלילי מחיקת רישום פלילי, ביטול תיקי משטרה סגורים, שינוי עילת סגירה וחנינה מנשיא המדינה.

 

יתרונות עורך דין פלילי בתל אביב שעבד ברשויות התביעה בתל אביב

משרד עורכי דין פליליים בתל אביב אלעד שאול ושות' ממוקם מרחק הליכה קצר מבית משפט השלום בתל-אביב ובסמוך למשרדי פרקליטות המחוז שבבניין הדר דפנה והתביעה המשטרתית ברחוב דובנוב 10. בשונה ממשרדי עו"ד פליליים אחרים, המשרד מעסיק רק עורכי הדין יוצאי פרקליטות מחוז תל-אביב, יחידת התביעות של משטרת מחוז תל-אביב וגופי תביעה נוספים.

למה עלי להתעקש לבחור עורך דין פלילי בתל אביב יוצא רשויות התביעה בתל-אביב? האם ישנם יתרונות על פני עורכי דין שלא הכירו את המשטרה והפרקליטות מבפנים? ההליך הפלילי מורכב, סבוך ובעל השפעה קשה על חיי הלקוח.

כעורכי דין פליליים בתל אביב שהוסמכו ועבדו במשטרת תל אביב ובפרקליטות מחוז תל אביב אנו מכירים את ההנחיות הפנימיות של רשויות התביעה, את הנפשות הפועלות ואת הנהלים מכוחם פועלים שוטרים, חוקרים, קצינים ותובעים במחוז ת"א. הדרך הטובה ביותר להגן על אדם, היא להכיר את הכלים, הנהלים והתרגילים בהם משתמש הצד השני במסגרת עבודתו.

כמי שיצאו מהתביעה המשטרתית ומהפרקליטות – אנו יודעים מה הם מחפשים, איך הם מחפשים ומה הם יעשו על מנת למצוא את זה.

 

רשויות התביעה במחוז תל אביב

מחוז תל אביב הוא אחד המחוזות הגדולים והחשובים בישראל ובו יושבות כמה רשויות תביעה מרכזיות:

שם הרשות כתובת סמכויות ועיסוק מרכזי
פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הנרייטה סולד 1, בית הדר דפנה, תל אביב פרקליטות מחוז תל אביב פלילי מוכנה בקיצור פמת"א ומטפלת בתיקים פליליים חמורים, בעיקר בעבירות מסוג פשע.
תביעות תל אביב במשטרת ישראל דובנוב 10, קומה 2, תל אביב התביעה המשטרתית מגישה כתבי אישום בעבירות מסוג עוון ובחלק מהמקרים גם בעבירות פשע. רוב כתבי האישום בארץ מוגשים באמצעות התביעה המשטרתית.
יחידת תביעות הסדר מותנה מחוז תל אביב אריק אינטשיין 1, קומה ג', אור יהודה תיקים שמתאימים לסגירה על דרך של "הסדר מותנה" מועברים ליחידת ההסדרים במחוז תל אביב.
מחלקת החקירות של מע"מ תל אביב ישראל גלילי 3, ראשון לציון עבירות מע"מ של נישומים במחוז תל אביב נחקרות על ידי אגף החקירות במשרד מע"מ, בין העבירות הנפוצות הן הפצה של חשבוניות פיקטיביות.
מחלקת חקירות מס הכנסה תל אביב דרך מנחם בגין 125, קומה 22, תל אביב מחלקת החקירות במס הכנסה חוקרת עבירות מס של תושבי תל אביב והסביבה, בין העבירות ניתן למצוא את עבירות המרמה והתחבולה שבסעיף 220 לפקודת מס הכנסה.

 

במשרד עו״ד פלילי בתל אביב אלעד שאול ושות' צוות מקצועי ומיומן הכולל עורכי דין יוצאי הפרקליטות, התביעה המשטרתית, רשויות המס וגופי התביעה בתל-אביב, לכן אנו מנוסים בייצוג לקוחות בכלל ההליכים הפליליים ובכלל זה תיקי אלימות, עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות נשק, עבירות מין, עבירות מס וצווארון לבן.

 

אודות מחוז תל אביב

מחוז תל אביב במשטרה מטפל בפועל ברוב תושבי גוש דן, בעיר ת"א לבדה מתגוררים כ-500,000 תושבים ומגיעים אליה מאות אלפים נוספים בכל יום ובערים הסובבות אותה מתגוררים עוד כ- 1,000,000 אזרחים. בין הערים שבסמכות יחידות המשטרה והתביעה במחוז ת"א ניתן למצוא את רמת-גן, בני-ברק, גבעתיים, גבעת שמואל, חולון, בת-ים, אור יהודה, קריית אונו, יהוד, גני תקווה, הרצליה ורמת השרון.

 

תחנות משטרה ומרחבים במחוז תל אביב

מרחב יפתח

מטה מרחב יפתח של משטרת ישראל ממוקם ברחוב סלמה 18 בדרום ת"א. המרחב אחראי על דרום ת"א ובו מצויות תחנות משטרה שכונתיות:

 1. תחנת יפו (שכונות יפו, קריית שלום, פלורנטין ועוד) – סלמה 18, ת"א.
 2. תחנת שכונות (שכונת התקווה, הארגזים, יד אליהו, כפר שלם ועוד) – דרך בר לב 100, ת"א.
 3. תחנת שרת (שכונת שפירא, תחנה מרכזית, נווה שאנן ועוד) – רחוב המסגר 12, ת"א.

 

מרחב ירקון

מטה מרחב ירקון נמצא בצפון תל אביב (רמת החייל), אחראי על השכונות שבמרכז וצפון תל אביב ובו מצויות תחנות המשטרה הבאות:

 1. תחנת צפון תל אביב (שכונות צפון תל אביב, רמת החייל, רמת אביב, בבלי, נאות אפקה ועוד), ממוקמת ברחוב ראול וולנברג ברמת החייל.
 2. תחנת לב תל אביב מטפלת בכל מרכז תל אביב, התחנה ממוקמת בסמוך לתחנת רכבת סבידור. עד שנת 2019 התחנה ישבה ברחוב דיזינגוף.
 3. תחנת משטרת גלילות מטפלת בערים הרצליה, רמת השרון, כפר שמריהו ורשפון. התחנה ממוקמת ברחוב שפיים 1, הרצליה.

 

מרחב דן

מטה מרחב דן נמצא ברחוב הקישון 10 בבני ברק ואחראי על הערים הפריפריאליות לתל אביב. במרחב דן התחנות הבאות:

 1. תחנת משטרת בני ברק – תחנה חדשה יחסית המצויה ברחוב הקישון 10 בבני ברק. בסמכותה הערים רמת גן, בני ברק, גבעת שמואל, פרדס כץ והסביבה. בעבר התחנה ישבה ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן.
 2. תחנת משטרת גבעתיים – ממוקמת בסמוך לקניון גבעתיים ומטפלת בעבירות פליליות בעיר גבעתיים בלבד.
 3. תחנת משטרת מסובים – התחנה ממוקמת בדרך לוד, אור יהודה ומטפלת בערי בקעת אונו והסביה כגון: אור יהודה, יהוד, קרית אונו, גני תקווה, סביון ועוד.

 

מרחב איילון

מטה מרחב איילון ממוקם בבניין משטרת חולון. במרחב נמצאות תחנות המשטרה הבאות:

 1. תחנת משטרת חולון – התחנה ממוקמת ברחוב פיכמן 18 בחולון ובה נמצא מטה המרחב כולו. התחנה משרתת את תושבי חולון והאיזור.
 2. תחנת משטרת בת ים – התחנה נמצאת ברחוב רזיאל 9 בבת ים ובה נחקרים תושבי בת ים וחולון.

 

יחידות חקירה מיוחדות של משטרת ת"א

במטה מחרב תל אביב במשטרה נמצאות יחידות חקירה מיוחדות כגון יחידת ההונאה החוקרת שחיטות שלטונית, עבירות סייבר ומחשב ועבירות הונאה מורכבות וחמורות. בתור עורך דין פלילי בתל אביב שהתחיל את דרכו ברשויות התביעה, אני מכיר היטב את תחנות המשטרה השונות, את קציני החקירות והחוקרים וכן ואת התובעים ביחידות התביעה והפרקליטות במחוז.

מעבר למרחבים השונים בת"א ותחנות המשטרה האזוריות, היחידה המובחרת במשטרת תל-אביב היא היחידה המרכזית של מחוז תל-אביב (הימ"ר). ימ"ר תל אביב ממוקם במטה המשטרה שברחוב סלמה 18, ביחידה חוקרים וקציני משטרה מוערכים המטפלים בפשיעה חמורה: סחר בסמים, פשיעה מאורגנת, עבירות סחר בנשים, הימורים וכן טיפול בפשיעה סדרתית ובעלת עניין מיוחד.

ימ"ר ת"א מפעילה מספר מפלגים: מפלג התשאול העוסק בחקירות חשודים, מפלג המודיעין המרכז מודיעין עבור המשטרה, מפלג הבילוש ומפלג הסמים שכל תכליתו היא מאבק בעבירות סמים במחוז ת"א ומספק לעורכי הדין הפליליים בתל אביב עבודה רבה. לצד ימ"ר תל אביב, לעיתים פועלות גם יחידות מובחרות של להב 433

 • ובניהן היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה),
 • היחידה למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ)
 • היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות (יאחב"ל).
 • ימ"ר ת"א מבצע חקירות בתיקי צווארון לבן יחד עם יחידת יהלום ברשות המיסים.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

זומנת לחקירה בתחנת משטרה במחוז ת"א פנה לעורך דין פלילי בתל אביב

זימון לתחנת המשטרה יכול להיעשות טלפונית או בהגעת שוטרי סיור לחשוד ומסירת מסמך זימון לסור לתחנת המשטרה. במקרים דחופים או בעבירות חמורות, יעוכב החשוד לתחנת המשטרה ויילקח בניידת. חקירת המשטרה היא רגע קריטי בחייו של אדם, כל מה שיגיד לחוקר עלול לשמש נגדו ולהפליל אותו בביצוע עבירה פלילית, לפיכך, המחוקק הקנה לכל נחקר סל של זכויות אותן מומלץ בהחלט לנצל.

שלושת הזכויות המרכזיות הן:

 1. הזכות להימנע מהפללה עצמית.
 2. הזכות לשמור על שתיקה.
 3. הזכות להתייעץ עם עורך דין פלילי בתל אביב לפני תחילת החקירה.

 

מיד עם תחילת החקירה, החוקר יקריא לנחקר את זכויותיו ואת סעיפי העבירה בהם הוא חשוד מה שמכונה בעגה המקצועית חקירה באזהרה. לאחר אזהרתו, הנחקר יידרש להשיב לחשדות, להכחיש או להודות בהם ולהסביר את עמדתו, כל דבר שהנחקר יגיד ישמש נגדו והוא עלול לסבך את עצמו בפלילים – לכן זה בדיוק השלב לבקש מהחוקר לעצור הכול ולהתקשר לעזרתו של עורך דין פלילי בתל אביב.

לאחר יעוץ עם עורך דין פלילי בתל אביב תבין אילו שאלות אתה עתיד להישאל, מהם תרגילי החקירה שיופעלו עליך על ידי החוקרים וממה עליך להיזהר בזמן החקירה. יעוץ בזמן החקירה עם עורך דין פלילי בתל אביב מגדיל משמעותית את סיכויי הגנתך ולבסוף גם הסיכוי לסגור את התיק נגדך.

 

מכתב ידוע לחשוד: שימוע לפני הגשת כתב אישום

חשודים שנחקרו באחת מתחנות המשטרה במחוז תל אביב עשויים לקבל בדואר "מכתב ידוע לחשוד" המודיע להם שתיק החקירה עבר לעיון הפרקליטות ויש להם זכות לפנות לתובע תוך 30 יום ולהסביר מדוע שלא להגיש נגדם כתב אישום. הליך זה מכונה "שימוע לפני הגשת כתב אישום", במהלכו ניתן לבקש העתק חומר החקירה מהתובע, לעיון בו ולנהל הליך מו"מ שבסופו רשאי התובע להחליט אחת מאלו:

 1. להגיש כתב אישום נגד החשוד.
 2. להציע לחשוד הסדר טיעון.
 3. להורות למשטרה לבצע השלמות חקירה.
 4. לגנוז את התיק.

 

החשוד עצמו לא רשאי לנהל מו"מ ישיר מול התובע ולכן מומלץ בהחלט לשכור עורך דין פלילי בת"א לייצוג בהליך. מעבר ליתרונותיו של עורך דין פלילי בתל אביב על פני התנהלות עצמאית של החשוד – ניהול מו"מ עצמאי מול תובע פלילי עלול לגרום נזק חמור לחשוד, שהרי גם בשלב זה כל דבר שהחשוד אומר ישמש כראייה נגדו בהליך הפלילי.

התובע המשטרתי או הפרקליט בפרקליטות המחוז הוא עורך דין מנוסה שמעמיד לדין ומאשים בבתי המשפט עבריינים מסוגים שונים. מאזן הכוחות בינו לבין החשוד התמודד לבדו – הוא עצום ופוטנציאל הנזק מובהק.

במסגרת תפקידנו בתור משרד עורכי דין פליליים אנו מלווים בשגרה חשודים בפני יחידת התביעות של משטרת ת"א ופרקליטות מחוז ת"א בשלב השימוע טרם הגשת כתב אישום. לשמחתנו, היכרותנו עם המערכת, נהליה והנפשות הפועלות בה – מסייעת לנו בניהול מיטבי של הליך השימוע והשגת התוצאה המקלה ביותר ללקוח.

עו"ד אלעד שאול, שותף במשרד משרד עורכי דין פליליים, בעברו תובע בפרקליטות מחוז תל אביב, מכיר היטב את תחנות המשטרה ואת בתי המשפט בעיר תל אביב ומנוסה בייצוג חשודים ונאשמים בתל אביב, גוש דן וברחבי הארץ.

 

איך לבחור נכון עו״ד פלילי בתל אביב?

בחירת עורך דין פלילי בתל אביב היא עניין רציני. לצערנו, אנו נתקלים בעורכי דין שלא עוסקים בתחום הפלילי כלל ומייצגים, בעלות נמוכה, חשודים ונאשמים בהליכי חקירה ובפני בתי המשפט השונים וגורמים נזק לא מבוטל ללקוח. אנו ממליצים לוודא שעורך הדין אותו בחרתם עוסק בתחום הפלילי, מנוסה בפלילים, מייצג חשודים ונאשמים ביום יום ומכיר את רזי התחום הפלילי בדגש על אזור תל אביב וגוש דן.

המשפט הפלילי מורכב מקשת רחבה של הליכים פליליים מסוגים שונים וממגוון עבירות פליליות ולכן כדאי לבדוק שבחרתם בשירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב מומחה בהליכים פליליים, ואלו הסיבות:

 1. עיסוק בדיני נפשות – ההליך הפלילי עוסק בדיני נפשות, אין מקום לטעויות והנזק שעלול להיגרם הוא עצום ביחס לחיסכון הכלכלי בבחירת עורך דין לא מנוסה.
 2. חשיבות הליך החקירה – בהליך החקירה המשטרתית נאספות הראיות להוכחת האשמה של החשוד. טעויות שנעשות בשלב החקירה עלולות ליצור ראיות מפלילות ולגרום נזק שקשה מאוד לתקן בהמשך.
 3. אמירות שנמסרו אחרי ייעוץ – מה שחשוד מסר לחוקריו אחרי ייעוץ מקבל משקל מוגבר. דאג להתייעץ עם עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב על מנת שתמסור את הגרסה הנכונה עבורך.
 4. ייעוץ "על הדרך" – קבלת עצה בשלב החקירה מעו"ד אזרחי שליווה אותך בהליך הגירושין, הפיטורין מהעבודה או הכין עבורך את חוזה רכישת הדירה – עלול להתברר כטעות טראגית.
 5. האחריות היא שלכם – אתם אחראיים למה שאמרתם בחקירה, לא עורך הדין, לא תוכלו בשלב מאוחר יותר לטעון שאמרתם מה שייעצו לכם לומר. בחרו עורך דין פלילי בתל אביב מוביל בלבד.

 

זכרו, שגיאות שתעשו בחקירה ישפיעו באופן ישיר על חייכם, קשה מאוד לתקן נזקים שנעשו בשלב החקירה, ולכן עורך דין פלילי בתל אביב עוסק בדיני נפשות. הנה מספר דברים שכדאי לכם לבדוק בעורך הדין הפלילי שלכם:

 

תחום התמחות עיקרי

בדקו עם עורך הדין אליו פניתם שהוא עוסק בעיקר במשפט פלילי. עוד לפני שפניתם לעורך הדין ניתן להיכנס לאתר הבית של המשרד ולקרוא את תחומי העיסוק שלו. אם לא ראיתם מבין תחומי העיסוק את המשפט הפלילי, אני ממליץ להמשיך לחפש.

 

ביקורות חיוביות באינטרנט

בשנת 2022 קשה מאוד להסתיר ביקורות שליליות וקשה עוד יותר לקבל ביקורות חיוביות. לפני שאתם פונים לעורך דין פלילי בתל אביב בצעו חיפוש פשוט ברשת האינטרנט, במנוע החיפוש של Google וברשתות החברתיות. ניתן למצוא בקלות ביקורות וחוות דעת על עורך הדין מבין לקוחות שקיבלו ממנו שירות בעבר, כך לדוגמה עשרות ההמלצות להן זוכה משרד אלעד שאול ושות':

עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer Aharonov
Tomer Aharonov
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom Asraf
Marom Asraf
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit Efraim
Orit Efraim
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר וינשטוק
הדר וינשטוק
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal Touitou
Ygal Touitou
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor Mor
Dor Mor
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon Ben-lulu
Yinon Ben-lulu
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור וסקר
מאור וסקר
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי סנקר
נטלי סנקר
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור לוי
אור לוי
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon HaCohen
Eilon HaCohen
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben Hur
Renana Amiel Ben Hur
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל עיאש
תהל עיאש
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital Dayan
Meital Dayan
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי גרינוולד
חזקי גרינוולד
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ריואני
ישי ריואני
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כמיסה
אוהד כמיסה
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו סופר
דודו סופר
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד הורביץ
דוד הורביץ
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי בוכריס
מנדי בוכריס
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פדידה
בן פדידה
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira Cohavi
Shira Cohavi
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal Bider
Gal Bider
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג'מבר
אורלי ג'מבר
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi Pinnick
Zevi Pinnick
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מילגרוד
לאה מילגרוד
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל בטיטו
שמואל בטיטו
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan abuktaish
rozan abuktaish
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה שיר
שרה שיר
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // אונליינר
ריקי רוזנפלד // אונליינר
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori zecharia
ori zecharia
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami elitzurabo
ruchami elitzurabo
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva Bussu
Batsheva Bussu
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון בוחבוט
שמעון בוחבוט
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל קינן
מיכל קינן
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira Baumrind
Shira Baumrind
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren shmueli
keren shmueli
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni Choucron
Roni Choucron
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן לוריא
נתן לוריא
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן שטרית
רינת בן שטרית
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan Saparzada
Dan Saparzada
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נובוסלסקי
נוי נובוסלסקי
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו זהבה
אליהו זהבה
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon Kakon
Alon Kakon
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon Design
Shimon Design
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה אדרי
הודיה אדרי
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן אסף
חזן אסף
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael Mesch
Yael Mesch
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל רפאל
ליאל רפאל
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן חמו
יוסי בן חמו
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא שושן
גיא שושן
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri Vingort
Miri Vingort
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מדר
שמעון מדר
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי עגיב
חלי עגיב
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נחמני
שני נחמני
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel Luzon
Amiel Luzon
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כהן
גל כהן
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק זלצמן
יצחק זלצמן
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia rubinstein
ishaia rubinstein
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel dror
daniel dror
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק קדוש
איציק קדוש
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane Pisanti
Stephane Pisanti
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar tom
Bar tom
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כהן
משה כהן
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david hacohenVEVO
david hacohenVEVO
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader

 

הצלחות עבר בתיקים דומים

בחרתם עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב? מצוין. ניתן לשאול אותו אם טיפל בעבר בתיקים דומים ולבחון את רמת הבקיאות שלו בנושא. במקרים מסוימים עורך הדין אף כול להציג בפניכם הצלחות בתיקים דומים לתיק שלכם כגון ביטול כתב אישום, הפניית תיק להסדר מותנה או זיכוי לאחר ניהול הליך הוכחות בבית המשפט.

 

דירוגים מקצועיים

ישנן מספר חברות דירוג מובילות הפועלות בישראל נכון לשנת 2022, בדקו האם עורך הדין הפלילי אליו פניתם מדורג על ידי אחד הדירוגים המקצועיים המובילים בישראל. כך למשל, משרד אלעד שאול ושות' מדורג בין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי על ידי חברת הדירוג הבינלאומי Bdi ונמצא משרד אמין ואיכותי על ידי חברת Dun and Bradstreet.

 

עו״ד פלילי מומלץ בתל אביב

תל אביב נחשבת לעיר בה הכול מתרחש, בית משפט השלום בתל אביב ובית המשפט המחוזי בת"א מהווים לב ליבו של המשפט הפלילי בישראל. משרדנו ממוקם בתל אביב, הוא בעל ניסיון רב ועובד בדקדקנות וביסודיות.

שימו לב, אם הואשמתם בעבירה פלילית כזו או אחרת או שהייתה נגדכם הגשת תלונה במשטרה הזמן משחק תפקיד חשוב – ללא ייצוג איכותי המשטרה עלולה להוציא מכם אמירות שיתפרשו באופן שגוי ואף יובילו להגשת כתב אישום נגדכם. עורך דין מקצועי בת"א ילווה אתכם לאורך הדרך ויסביר לכם בדיוק איך הדברים פועלים בצורה השקופה ביותר, בכדי לסייע לתיק להיסגר או לחלופין להפחית ככל הניתן את העונש שייקבע.

עורך דין פלילי בתל אביב אלעד שאול, יוצא פרקליטות מחוז ת"א, יחד עם צוות עוה"ד במשרד עורכי דין פליליים מנוסים בניהול הליכים פליליים ובייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים בתל אביב והסביבה.

 

תיאום פגישת יעוץ ללא התחייבות

מומלץ לערוך שיחת היכרות ופגישת יעוץ עם עורך דין פלילי בתל אביב ולוודא שישנה כימיה, תקשורת ויחסי אמון. עורך הדין בו תבחרו הולך לייצג אתכם בפני המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט ופעולותיו ישפיעו על עתידכם.

אל תתפשרו. לניהול תיק בתל אביב חשוב לבחור עורך דין פלילי בתל אביב המייצג ועובד בת"א שכן הוא מכיר את תחנות המשטרה בעיר החל מתחנת המשטרה שברחוב סלאמה 18, דרך תחנת משטרה לב ת"א וכלה בתחנת צפון תל אביב שברחוב וולנברג.

עוד חשוב לוודא, שעורך דין פלילי בתל אביב שבחרתם מכיר את בית משפט השלום בתל אביב ואת בית המשפט המחוזי, את השופטים בו ואת תובעי המשטרה, ואת הדרך הנכונה לנהל את התיק שלכם ולהציגו בפניהם.

 

ליצירת קשר עם עו"ד ממשרד אלעד שאול ושות' – משרד עו"ד פלילי בתל אביב

עורכי הדין במשרדנו עומדים לרשותכם 24/7 במקרים דחופים. אל תהסס/י לחייג! עורך דין פלילי בת"א אלעד שאול וצוות המשרד, יוצאי פרקליטות מחוז תל אביב והמרכז, בוגרי רשויות התביעה של מדינת ישראל, מנוסים בניהול הליכים פליליים ובייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים בתל אביב והסביבה.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי בתל אביב ולזכות בהגנה משפטית מיטבית! חייג/י עכשיו 03-7775555 או השאר פרטים ועורך דין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

עורך דין פלילי בתל אביב

5 מתוך 5 - (33 הצבעות)
שאלות ותשובות
המשרד ממוקם ברחוב ברקוביץ' 4, מגדל המוזיאון, תל אביב. מגדל המוזיאון שוכן בסמוך לבית משפט השלום ולבית המשפט המחוזי בתל אביב ואף מחובר אליהם באמצעות גשר. ניתן ליצור עם המשרד קשר במגוון דרכים המפורסמות באתר.
חפשו משרד הממוקם בתל אביב, שיש לו המלצות וביקורות חיוביות מלקוחות, בעל אתר אינטרנט נגיש ואינפורמטיבי וכמובן, בידקו את הרקע של עורכי הדין במשרד. אם מצאתי שהמשרד מומלץ על ידי לקוחות עבר, עורכי הדין בו עבדו בעבר במשטרה או בפרקליטות, אתם יכולים להיות רגועים.
הגעה לתחנה עם עורך דין נתונה לשיקול דעתכם ולאחר קבלת ייעוץ ראשוני מעורך דין פלילי בתל אביב. בין אם תחליטו להגיע לתחנה לבד או עם עורך דין, דבר אחד בטוח – חובה להתייעץ עם עו"ד לפני החקירה.
עורכי הדין במשרד, ללא יוצא מן הכלל, יוצאי רשויות התביעה, ממשל ואכיפת חוק. לדוגמה: פרקליטות מחוז תל אביב, משרד ראש הממשלה (שב"כ) ורשות האכיפה הפלילית בעירייה.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין פלילי בתל אביב?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!