עורך דין פלילי בתל אביב

זקוקים לעורך דין פלילי בתל אביב? לשירותכם ערכנו מידע מקיף על ההליכים הפליליים המתנהלים במחוז ת"א, סוגי עבירות, יחידות החקירה והתביעה, כתובות ומספרי טלפון והשירותים אותם צריך להכיר כשמחפשים עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב.

 

מיקום המשרד: רחוב ברקוביץ' 4, מגדל המוזיאון, תל אביב

משרד עורך דין פלילי בתל אביב אלעד שאול ושות' ממוקם ברחוב ברקוביץ 4, מגדל המוזיאון, בצמוד לבית משפט השלום ולבית המשפט המחוזי בתל-אביב. אנו מדורגים בין משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי לפי חברות הדירוג (BDI ודן אנד ברדסטריט).

 

תחומי ההתמחות מרכזיים במשפט הפלילי

בתור משרד עורכי דין בתל אביב, משרדנו הוא משרד עורכי דין מהמובילים בישראל אנו מתמחים בכל סוגי ההליכים הפליליים, החל משלב החקירה במשטרה, דרך הליכי ההידברות עם התביעה ועד לייצוג בפועל בבתי המשפט. לנוחותכם ערכנו טבלה המרכזת את מרבית תחומי ההתמחות שלנו בתור עורכי דין פלילי בתל אביב לרבות פירוט ההליכים והעבירות הפליליות בהן אנו מטפלים:

תחום התמחות פירוט
הליכי חקירה ייעוץ לפני חקירה וליווי החשוד לתחנת המשטרה. ניהול משא ומתן מול המשטרה והתביעה לסגירת התיק הפלילי ואי העמדה לדין.
עבירות הונאה קבלת דבר במרמה, זיוף, גניבה ממעביד, התחזות לאדם אחר במטרה להונות ועוד.
עבירות כלכליות הפצת חשבוניות פיקטיביות, העלמת הכנסות, הליכי חילוט רכוש ועבירות מיסים ומע"מ.
עבירות אלימות אלימות במשפחה (אלמ"ב), תקיפה סתם, איומים, פציעה וגרימת חבלה, סחיטה באיומים ועוד.
עבירות סמים סחר בסמים, החזקת סם שלא לצריכה עצמית, גידול סמים, ייבוא סמים מחו"ל.
עבירות מין מעשה מגונה, מעשה סדום, אינוס, עבירות מין ברשת ועבירות מין בתוך המשפחה.
עבירות מחשב חדירה לחומר מחשב, הפרעה לחומר מחשב, עבירות מין ברשת, סחיטה מינית ברשת ועוד.
שימוע פלילי ניהול הליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום, התמודדות עם מכתב יידוע לחשוד והליכי משא ומתן.
רישום פלילי מחיקת רישום פלילי, ביטול תיקי משטרה סגורים, שינוי עילת סגירה וחנינה מנשיא המדינה.

 

יתרונות עורך דין פלילי בתל אביב שעבד ברשויות התביעה בתל אביב

משרד עורכי דין פליליים בתל אביב אלעד שאול ושות' ממוקם מרחק הליכה קצר מבית משפט השלום בתל-אביב ובסמוך למשרדי פרקליטות המחוז שבבניין הדר דפנה והתביעה המשטרתית ברחוב דובנוב 10. בשונה ממשרדי עו"ד פליליים אחרים, המשרד מעסיק רק עורכי הדין יוצאי פרקליטות מחוז תל-אביב, יחידת התביעות של משטרת מחוז תל-אביב וגופי תביעה נוספים.

למה עלי להתעקש לבחור עורך דין פלילי בתל אביב יוצא רשויות התביעה בתל-אביב? האם ישנם יתרונות על פני עורכי דין שלא הכירו את המשטרה והפרקליטות מבפנים? ההליך הפלילי מורכב, סבוך ובעל השפעה קשה על חיי הלקוח.

כעורכי דין פליליים בתל אביב שהוסמכו ועבדו במשטרת תל אביב ובפרקליטות מחוז תל אביב אנו מכירים את ההנחיות הפנימיות של רשויות התביעה, את הנפשות הפועלות ואת הנהלים מכוחם פועלים שוטרים, חוקרים, קצינים ותובעים במחוז ת"א. הדרך הטובה ביותר להגן על אדם, היא להכיר את הכלים, הנהלים והתרגילים בהם משתמש הצד השני במסגרת עבודתו.

כמי שיצאו מהתביעה המשטרתית ומהפרקליטות – אנו יודעים מה הם מחפשים, איך הם מחפשים ומה הם יעשו על מנת למצוא את זה.

 

רשויות התביעה במחוז תל אביב

מחוז תל אביב הוא אחד המחוזות הגדולים והחשובים בישראל ובו יושבות כמה רשויות תביעה מרכזיות:

שם הרשות כתובת סמכויות ועיסוק מרכזי
פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הנרייטה סולד 1, בית הדר דפנה, תל אביב פרקליטות מחוז תל אביב פלילי מוכנה בקיצור פמת"א ומטפלת בתיקים פליליים חמורים, בעיקר בעבירות מסוג פשע.
תביעות תל אביב במשטרת ישראל דובנוב 10, קומה 2, תל אביב התביעה המשטרתית מגישה כתבי אישום בעבירות מסוג עוון ובחלק מהמקרים גם בעבירות פשע. רוב כתבי האישום בארץ מוגשים באמצעות התביעה המשטרתית.
יחידת תביעות הסדר מותנה מחוז תל אביב אריק אינטשיין 1, קומה ג', אור יהודה תיקים שמתאימים לסגירה על דרך של "הסדר מותנה" מועברים ליחידת ההסדרים במחוז תל אביב.
מחלקת החקירות של מע"מ תל אביב ישראל גלילי 3, ראשון לציון עבירות מע"מ של נישומים במחוז תל אביב נחקרות על ידי אגף החקירות במשרד מע"מ, בין העבירות הנפוצות הן הפצה של חשבוניות פיקטיביות.
מחלקת חקירות מס הכנסה תל אביב דרך מנחם בגין 125, קומה 22, תל אביב מחלקת החקירות במס הכנסה חוקרת עבירות מס של תושבי תל אביב והסביבה, בין העבירות ניתן למצוא את עבירות המרמה והתחבולה שבסעיף 220 לפקודת מס הכנסה.

 

במשרד עו״ד פלילי בתל אביב אלעד שאול ושות' צוות מקצועי ומיומן הכולל עורכי דין יוצאי הפרקליטות, התביעה המשטרתית, רשויות המס וגופי התביעה בתל-אביב, לכן אנו מנוסים בייצוג לקוחות בכלל ההליכים הפליליים ובכלל זה תיקי אלימות, עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות נשק, עבירות מין, עבירות מס וצווארון לבן.

 

אודות מחוז תל אביב

מחוז תל אביב במשטרה מטפל בפועל ברוב תושבי גוש דן, בעיר ת"א לבדה מתגוררים כ-500,000 תושבים ומגיעים אליה מאות אלפים נוספים בכל יום ובערים הסובבות אותה מתגוררים עוד כ- 1,000,000 אזרחים. בין הערים שבסמכות יחידות המשטרה והתביעה במחוז ת"א ניתן למצוא את רמת-גן, בני-ברק, גבעתיים, גבעת שמואל, חולון, בת-ים, אור יהודה, קריית אונו, יהוד, גני תקווה, הרצליה ורמת השרון.

 

תחנות משטרה ומרחבים במחוז תל אביב

מרחב יפתח

מטה מרחב יפתח של משטרת ישראל ממוקם ברחוב סלמה 18 בדרום ת"א. המרחב אחראי על דרום ת"א ובו מצויות תחנות משטרה שכונתיות:

 1. תחנת יפו (שכונות יפו, קריית שלום, פלורנטין ועוד) – סלמה 18, ת"א.
 2. תחנת שכונות (שכונת התקווה, הארגזים, יד אליהו, כפר שלם ועוד) – דרך בר לב 100, ת"א.
 3. תחנת שרת (שכונת שפירא, תחנה מרכזית, נווה שאנן ועוד) – רחוב המסגר 12, ת"א.

 

מרחב ירקון

מטה מרחב ירקון נמצא בצפון תל אביב (רמת החייל), אחראי על השכונות שבמרכז וצפון תל אביב ובו מצויות תחנות המשטרה הבאות:

 1. תחנת צפון תל אביב (שכונות צפון תל אביב, רמת החייל, רמת אביב, בבלי, נאות אפקה ועוד), ממוקמת ברחוב ראול וולנברג ברמת החייל.
 2. תחנת לב תל אביב מטפלת בכל מרכז תל אביב, התחנה ממוקמת בסמוך לתחנת רכבת סבידור. עד שנת 2019 התחנה ישבה ברחוב דיזינגוף.
 3. תחנת משטרת גלילות מטפלת בערים הרצליה, רמת השרון, כפר שמריהו ורשפון. התחנה ממוקמת ברחוב שפיים 1, הרצליה.

 

מרחב דן

מטה מרחב דן נמצא ברחוב הקישון 10 בבני ברק ואחראי על הערים הפריפריאליות לתל אביב. במרחב דן התחנות הבאות:

 1. תחנת משטרת בני ברק – תחנה חדשה יחסית המצויה ברחוב הקישון 10 בבני ברק. בסמכותה הערים רמת גן, בני ברק, גבעת שמואל, פרדס כץ והסביבה. בעבר התחנה ישבה ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן.
 2. תחנת משטרת גבעתיים – ממוקמת בסמוך לקניון גבעתיים ומטפלת בעבירות פליליות בעיר גבעתיים בלבד.
 3. תחנת משטרת מסובים – התחנה ממוקמת בדרך לוד, אור יהודה ומטפלת בערי בקעת אונו והסביה כגון: אור יהודה, יהוד, קרית אונו, גני תקווה, סביון ועוד.

 

מרחב איילון

מטה מרחב איילון ממוקם בבניין משטרת חולון. במרחב נמצאות תחנות המשטרה הבאות:

 1. תחנת משטרת חולון – התחנה ממוקמת ברחוב פיכמן 18 בחולון ובה נמצא מטה המרחב כולו. התחנה משרתת את תושבי חולון והאיזור.
 2. תחנת משטרת בת ים – התחנה נמצאת ברחוב רזיאל 9 בבת ים ובה נחקרים תושבי בת ים וחולון.

 

יחידות חקירה מיוחדות של משטרת ת"א

במטה מחרב תל אביב במשטרה נמצאות יחידות חקירה מיוחדות כגון יחידת ההונאה החוקרת שחיטות שלטונית, עבירות סייבר ומחשב ועבירות הונאה מורכבות וחמורות. בתור עורך דין פלילי בתל אביב שהתחיל את דרכו ברשויות התביעה, אני מכיר היטב את תחנות המשטרה השונות, את קציני החקירות והחוקרים וכן ואת התובעים ביחידות התביעה והפרקליטות במחוז.

מעבר למרחבים השונים בת"א ותחנות המשטרה האזוריות, היחידה המובחרת במשטרת תל-אביב היא היחידה המרכזית של מחוז תל-אביב (הימ"ר). ימ"ר תל אביב ממוקם במטה המשטרה שברחוב סלמה 18, ביחידה חוקרים וקציני משטרה מוערכים המטפלים בפשיעה חמורה: סחר בסמים, פשיעה מאורגנת, עבירות סחר בנשים, הימורים וכן טיפול בפשיעה סדרתית ובעלת עניין מיוחד.

ימ"ר ת"א מפעילה מספר מפלגים: מפלג התשאול העוסק בחקירות חשודים, מפלג המודיעין המרכז מודיעין עבור המשטרה, מפלג הבילוש ומפלג הסמים שכל תכליתו היא מאבק בעבירות סמים במחוז ת"א ומספק לעורכי הדין הפליליים בתל אביב עבודה רבה. לצד ימ"ר תל אביב, לעיתים פועלות גם יחידות מובחרות של להב 433

 • ובניהן היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה),
 • היחידה למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ)
 • היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות (יאחב"ל).
 • ימ"ר ת"א מבצע חקירות בתיקי צווארון לבן יחד עם יחידת יהלום ברשות המיסים.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

זומנת לחקירה בתחנת משטרה במחוז ת"א פנה לעורך דין פלילי בתל אביב

זימון לתחנת המשטרה יכול להיעשות טלפונית או בהגעת שוטרי סיור לחשוד ומסירת מסמך זימון לסור לתחנת המשטרה. במקרים דחופים או בעבירות חמורות, יעוכב החשוד לתחנת המשטרה ויילקח בניידת. חקירת המשטרה היא רגע קריטי בחייו של אדם, כל מה שיגיד לחוקר עלול לשמש נגדו ולהפליל אותו בביצוע עבירה פלילית, לפיכך, המחוקק הקנה לכל נחקר סל של זכויות אותן מומלץ בהחלט לנצל.

שלושת הזכויות המרכזיות הן:

 1. הזכות להימנע מהפללה עצמית.
 2. הזכות לשמור על שתיקה.
 3. הזכות להתייעץ עם עורך דין פלילי בתל אביב לפני תחילת החקירה.

 

מיד עם תחילת החקירה, החוקר יקריא לנחקר את זכויותיו ואת סעיפי העבירה בהם הוא חשוד מה שמכונה בעגה המקצועית חקירה באזהרה. לאחר אזהרתו, הנחקר יידרש להשיב לחשדות, להכחיש או להודות בהם ולהסביר את עמדתו, כל דבר שהנחקר יגיד ישמש נגדו והוא עלול לסבך את עצמו בפלילים – לכן זה בדיוק השלב לבקש מהחוקר לעצור הכול ולהתקשר לעזרתו של עורך דין פלילי בתל אביב.

לאחר יעוץ עם עורך דין פלילי בתל אביב תבין אילו שאלות אתה עתיד להישאל, מהם תרגילי החקירה שיופעלו עליך על ידי החוקרים וממה עליך להיזהר בזמן החקירה. יעוץ בזמן החקירה עם עורך דין פלילי בתל אביב מגדיל משמעותית את סיכויי הגנתך ולבסוף גם הסיכוי לסגור את התיק נגדך.

 

מכתב ידוע לחשוד: שימוע לפני הגשת כתב אישום

חשודים שנחקרו באחת מתחנות המשטרה במחוז תל אביב עשויים לקבל בדואר "מכתב ידוע לחשוד" המודיע להם שתיק החקירה עבר לעיון הפרקליטות ויש להם זכות לפנות לתובע תוך 30 יום ולהסביר מדוע שלא להגיש נגדם כתב אישום. הליך זה מכונה "שימוע לפני הגשת כתב אישום", במהלכו ניתן לבקש העתק חומר החקירה מהתובע, לעיון בו ולנהל הליך מו"מ שבסופו רשאי התובע להחליט אחת מאלו:

 1. להגיש כתב אישום נגד החשוד.
 2. להציע לחשוד הסדר טיעון.
 3. להורות למשטרה לבצע השלמות חקירה.
 4. לגנוז את התיק.

 

החשוד עצמו לא רשאי לנהל מו"מ ישיר מול התובע ולכן מומלץ בהחלט לשכור עורך דין פלילי בת"א לייצוג בהליך. מעבר ליתרונותיו של עורך דין פלילי בתל אביב על פני התנהלות עצמאית של החשוד – ניהול מו"מ עצמאי מול תובע פלילי עלול לגרום נזק חמור לחשוד, שהרי גם בשלב זה כל דבר שהחשוד אומר ישמש כראייה נגדו בהליך הפלילי.

התובע המשטרתי או הפרקליט בפרקליטות המחוז הוא עורך דין מנוסה שמעמיד לדין ומאשים בבתי המשפט עבריינים מסוגים שונים. מאזן הכוחות בינו לבין החשוד התמודד לבדו – הוא עצום ופוטנציאל הנזק מובהק.

במסגרת תפקידנו בתור משרד עורכי דין פליליים אנו מלווים בשגרה חשודים בפני יחידת התביעות של משטרת ת"א ופרקליטות מחוז ת"א בשלב השימוע טרם הגשת כתב אישום. לשמחתנו, היכרותנו עם המערכת, נהליה והנפשות הפועלות בה – מסייעת לנו בניהול מיטבי של הליך השימוע והשגת התוצאה המקלה ביותר ללקוח.

עו"ד אלעד שאול, שותף במשרד משרד עורכי דין פליליים, בעברו תובע בפרקליטות מחוז תל אביב, מכיר היטב את תחנות המשטרה ואת בתי המשפט בעיר תל אביב ומנוסה בייצוג חשודים ונאשמים בתל אביב, גוש דן וברחבי הארץ.

 

איך לבחור נכון עו״ד פלילי בתל אביב?

בחירת עורך דין פלילי בתל אביב היא עניין רציני. לצערנו, אנו נתקלים בעורכי דין שלא עוסקים בתחום הפלילי כלל ומייצגים, בעלות נמוכה, חשודים ונאשמים בהליכי חקירה ובפני בתי המשפט השונים וגורמים נזק לא מבוטל ללקוח. אנו ממליצים לוודא שעורך הדין אותו בחרתם עוסק בתחום הפלילי, מנוסה בפלילים, מייצג חשודים ונאשמים ביום יום ומכיר את רזי התחום הפלילי בדגש על אזור תל אביב וגוש דן.

המשפט הפלילי מורכב מקשת רחבה של הליכים פליליים מסוגים שונים וממגוון עבירות פליליות ולכן כדאי לבדוק שבחרתם בשירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב מומחה בהליכים פליליים, ואלו הסיבות:

 1. עיסוק בדיני נפשות – ההליך הפלילי עוסק בדיני נפשות, אין מקום לטעויות והנזק שעלול להיגרם הוא עצום ביחס לחיסכון הכלכלי בבחירת עורך דין לא מנוסה.
 2. חשיבות הליך החקירה – בהליך החקירה המשטרתית נאספות הראיות להוכחת האשמה של החשוד. טעויות שנעשות בשלב החקירה עלולות ליצור ראיות מפלילות ולגרום נזק שקשה מאוד לתקן בהמשך.
 3. אמירות שנמסרו אחרי ייעוץ – מה שחשוד מסר לחוקריו אחרי ייעוץ מקבל משקל מוגבר. דאג להתייעץ עם עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב על מנת שתמסור את הגרסה הנכונה עבורך.
 4. ייעוץ "על הדרך" – קבלת עצה בשלב החקירה מעו"ד אזרחי שליווה אותך בהליך הגירושין, הפיטורין מהעבודה או הכין עבורך את חוזה רכישת הדירה – עלול להתברר כטעות טראגית.
 5. האחריות היא שלכם – אתם אחראיים למה שאמרתם בחקירה, לא עורך הדין, לא תוכלו בשלב מאוחר יותר לטעון שאמרתם מה שייעצו לכם לומר. בחרו עורך דין פלילי בתל אביב מוביל בלבד.

 

זכרו, שגיאות שתעשו בחקירה ישפיעו באופן ישיר על חייכם, קשה מאוד לתקן נזקים שנעשו בשלב החקירה, ולכן עורך דין פלילי בתל אביב עוסק בדיני נפשות. הנה מספר דברים שכדאי לכם לבדוק בעורך הדין הפלילי שלכם:

 

תחום התמחות עיקרי

בדקו עם עורך הדין אליו פניתם שהוא עוסק בעיקר במשפט פלילי. עוד לפני שפניתם לעורך הדין ניתן להיכנס לאתר הבית של המשרד ולקרוא את תחומי העיסוק שלו. אם לא ראיתם מבין תחומי העיסוק את המשפט הפלילי, אני ממליץ להמשיך לחפש.

 

ביקורות חיוביות באינטרנט

בשנת 2022 קשה מאוד להסתיר ביקורות שליליות וקשה עוד יותר לקבל ביקורות חיוביות. לפני שאתם פונים לעורך דין פלילי בתל אביב בצעו חיפוש פשוט ברשת האינטרנט, במנוע החיפוש של Google וברשתות החברתיות. ניתן למצוא בקלות ביקורות וחוות דעת על עורך הדין מבין לקוחות שקיבלו ממנו שירות בעבר, כך לדוגמה עשרות ההמלצות להן זוכה משרד אלעד שאול ושות':

עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon Erez-Cohen
Sharon Erez-Cohen
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri Neufeld
Uri Neufeld
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay Biton
Shay Biton
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir b.n.
Meir b.n.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel dror
daniel dror
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק קדוש
איציק קדוש
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane Pisanti
Stephane Pisanti
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar tom
Bar tom
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כהן
משה כהן
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david hacohenVEVO
david hacohenVEVO
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים שפירא
אורים שפירא
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John Cena
John Cena
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie bloch
arie bloch
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat hashalom
ornat hashalom
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר יפת
בר יפת
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael eliya
yael eliya
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina Gladky
Marina Gladky
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון חורש
רון חורש
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily Abutbul
Emily Abutbul
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי ממן
מירי ממן
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר אטיאס
הדר אטיאס
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david maman
david maman
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל וולפוביץ'
מיכאל וולפוביץ'
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון אלמקיאיס
ציון אלמקיאיס
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן סימון
אורן בן סימון
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד תמם
מופיד תמם
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani Arnon
Dani Arnon
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal Weinstien
Gal Weinstien
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam Fares
Wisam Fares
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy Ka
Roy Ka
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק אסייג
איציק אסייג
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת שוקר
יהודה ושלהבת שוקר
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי עזאם
לואי עזאם
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל לוזון
אורטל לוזון
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe Amit
Joe Amit
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor eliyahu
dor eliyahu
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צור
נטע צור
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב שאול
נדב שאול
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי רגב
שירלי רגב
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen Avez
Ronen Avez
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף דוק
אסף דוק
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו אלבז
אליהו אלבז
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel Ashery
Carmel Ashery
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה בצלאלי
עדי משה בצלאלי
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir Rosenfeld
Nir Rosenfeld
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה שאול
הודיה שאול
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon Shva
Sharon Shva
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam Hassin
Yotam Hassin
16:32 20 Feb 16
js_loader

 

הצלחות עבר בתיקים דומים

בחרתם עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב? מצוין. ניתן לשאול אותו אם טיפל בעבר בתיקים דומים ולבחון את רמת הבקיאות שלו בנושא. במקרים מסוימים עורך הדין אף כול להציג בפניכם הצלחות בתיקים דומים לתיק שלכם כגון ביטול כתב אישום, הפניית תיק להסדר מותנה או זיכוי לאחר ניהול הליך הוכחות בבית המשפט.

 

דירוגים מקצועיים

ישנן מספר חברות דירוג מובילות הפועלות בישראל נכון לשנת 2022, בדקו האם עורך הדין הפלילי אליו פניתם מדורג על ידי אחד הדירוגים המקצועיים המובילים בישראל. כך למשל, משרד אלעד שאול ושות' מדורג בין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי על ידי חברת הדירוג הבינלאומי Bdi ונמצא משרד אמין ואיכותי על ידי חברת Dun and Bradstreet.

 

עו״ד פלילי מומלץ בתל אביב

תל אביב נחשבת לעיר בה הכול מתרחש, בית משפט השלום בתל אביב ובית המשפט המחוזי בת"א מהווים לב ליבו של המשפט הפלילי בישראל. משרדנו ממוקם בתל אביב, הוא בעל ניסיון רב ועובד בדקדקנות וביסודיות.

שימו לב, אם הואשמתם בעבירה פלילית כזו או אחרת או שהייתה נגדכם הגשת תלונה במשטרה הזמן משחק תפקיד חשוב – ללא ייצוג איכותי המשטרה עלולה להוציא מכם אמירות שיתפרשו באופן שגוי ואף יובילו להגשת כתב אישום נגדכם. עורך דין מקצועי בת"א ילווה אתכם לאורך הדרך ויסביר לכם בדיוק איך הדברים פועלים בצורה השקופה ביותר, בכדי לסייע לתיק להיסגר או לחלופין להפחית ככל הניתן את העונש שייקבע.

עורך דין פלילי בתל אביב אלעד שאול, יוצא פרקליטות מחוז ת"א, יחד עם צוות עוה"ד במשרד עורכי דין פליליים מנוסים בניהול הליכים פליליים ובייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים בתל אביב והסביבה.

 

תיאום פגישת יעוץ ללא התחייבות

מומלץ לערוך שיחת היכרות ופגישת יעוץ עם עורך דין פלילי בתל אביב ולוודא שישנה כימיה, תקשורת ויחסי אמון. עורך הדין בו תבחרו הולך לייצג אתכם בפני המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט ופעולותיו ישפיעו על עתידכם.

אל תתפשרו. לניהול תיק בתל אביב חשוב לבחור עורך דין פלילי בתל אביב המייצג ועובד בת"א שכן הוא מכיר את תחנות המשטרה בעיר החל מתחנת המשטרה שברחוב סלאמה 18, דרך תחנת משטרה לב ת"א וכלה בתחנת צפון תל אביב שברחוב וולנברג.

עוד חשוב לוודא, שעורך דין פלילי בתל אביב שבחרתם מכיר את בית משפט השלום בתל אביב ואת בית המשפט המחוזי, את השופטים בו ואת תובעי המשטרה, ואת הדרך הנכונה לנהל את התיק שלכם ולהציגו בפניהם.

 

ליצירת קשר עם עו"ד ממשרד אלעד שאול ושות' – משרד עו"ד פלילי בתל אביב

עורכי הדין במשרדנו עומדים לרשותכם 24/7 במקרים דחופים. אל תהסס/י לחייג! עורך דין פלילי בת"א אלעד שאול וצוות המשרד, יוצאי פרקליטות מחוז תל אביב והמרכז, בוגרי רשויות התביעה של מדינת ישראל, מנוסים בניהול הליכים פליליים ובייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים בתל אביב והסביבה.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי בתל אביב ולזכות בהגנה משפטית מיטבית! חייג/י עכשיו 03-7775555 או השאר פרטים ועורך דין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

עורך דין פלילי בתל אביב

5 מתוך 5 - (33 הצבעות)
שאלות ותשובות
המשרד ממוקם ברחוב ברקוביץ' 4, מגדל המוזיאון, תל אביב. מגדל המוזיאון שוכן בסמוך לבית משפט השלום ולבית המשפט המחוזי בתל אביב ואף מחובר אליהם באמצעות גשר. ניתן ליצור עם המשרד קשר במגוון דרכים המפורסמות באתר.
חפשו משרד הממוקם בתל אביב, שיש לו המלצות וביקורות חיוביות מלקוחות, בעל אתר אינטרנט נגיש ואינפורמטיבי וכמובן, בידקו את הרקע של עורכי הדין במשרד. אם מצאתי שהמשרד מומלץ על ידי לקוחות עבר, עורכי הדין בו עבדו בעבר במשטרה או בפרקליטות, אתם יכולים להיות רגועים.
הגעה לתחנה עם עורך דין נתונה לשיקול דעתכם ולאחר קבלת ייעוץ ראשוני מעורך דין פלילי בתל אביב. בין אם תחליטו להגיע לתחנה לבד או עם עורך דין, דבר אחד בטוח – חובה להתייעץ עם עו"ד לפני החקירה.
עורכי הדין במשרד, ללא יוצא מן הכלל, יוצאי רשויות התביעה, ממשל ואכיפת חוק. לדוגמה: פרקליטות מחוז תל אביב, משרד ראש הממשלה (שב"כ) ורשות האכיפה הפלילית בעירייה.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין פלילי בתל אביב?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה