יבוא סמים

יבוא סמים מסוכנים לישראל היא עבירה פלילית שהעונש עליה יכול להגיע עד 20 שנות מאסר. כשמסתכלים על הוראות פקודת הסמים המסוכנים, יבוא סמים נמצא יחד עם עבירות חמורות כגון סחר, יצוא והספקה. מה נחשב סם מסוכן ואיך אפשר להתמודד עם חקירה באזהרה, שימוע לפני העמדה לדין או כתב אישום בעבירות של הבאת סמים לישראל?

 

מהו הוא יבוא סם מסוכן?

החוק מגדיר יבוא כהכנסת סם לישראל "שלא במעבר", מעבר הוא דרך רשמית להכנסת סחורות לישראל דרך היבשה, האוויר או הים, תוך קבלת כל האישורים הדרושים לכך. יבוא סם מסוכם שלא במעבר משמע הכנסת הסם לישראל בדרך שאינה רשמית, או ללא קבלת האישורים לכך, למשל, דרך נמל התעופה בן גוריון (נתב"ג) כשהסמים מוסתרים בכבודה של הנוסע או בבגדיו.

החוק מגדיר "סם מסוכן" ככל חומר שמפורט בתוספת הראשונה לחוק, על צורותיו השונות. הפסיקה הכירה גם בנגזרות מבניות ונגזרות כימיות של אותם סמים מסוכנים. כך למשל, סם ה"נייס-גיא" בתחילה נחשב סם חוקי בשל השינוי המבני שנעשה בו במסגרת מעבדה, מה שהפך את החומר לכזה שלא מופיע ברשימת הסמים המסוכנים בפקודה.

לאור ניסיונות אלו, תוקן החוק ופסיקת בתי המשפט קבעה ש"סם מסוכן" הוא החומר המופיע בפקודת הסמים וכן כל "סם סינטתי" שהמבנה שלו שונה במעבדה. סמים כגון "קפטגון", "נייס גיא", "אפדרין", "פנטדרון" ועוד נמכרים לעיתים באתרי אינטרנט הנחזים להיות לגיטימיים ונשלחים לישראל באמצעות דואר שליחים רגיל (Shipping). ברוב המקרים, החבילות מאותרות על ידי חוקרי המכס והמזמין מעוכב לחקירה.

סעיף 13 לפקודת הסמים המסוכנים קובע:

"לא ייצא אדם סם מסוכן, לא ייבא אותו, לא יקל על ייצואו או ייבואו… אלא אם הותר הדבר בפקודה או בתקנות או ברישיון מאת המנהל"

לפי לשון הפקודה ניתן להסתבך בפלילים בעבירת יבוא סם, גם אם לא נושאים את הסם על גופכם או בתיקכם באופן ישיר ומספיק שסייעתם להליך הייבוא. כך למשל, מוגשים כתבי אישום רבים נגד בלדרים שייבאו סמים לישראל ממדינות ברחבי העולם, כאשר רק בלדר אחד נשא את הסמים על גופו ושאר השותפים לתהליך מואשמים בייבוא כשותפים לדבר עבירה מכיוון שעשו פעולות על מנת להקל את הייבוא.

 

העונש על יבוא סמים

סעיף 19 לפקודה קובע שאדם המייבא סם לישראל דינו 20 שנות מאסר, עונש זהה לנאשם בייצוא סמים, סחר או הספקה. מעבר לעונשי המאסר, בית המשפט רשאי להטיל על הנאשם עונשים נוספים כגון קנסות בסכומים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים, ופתיחה בהליכי חילוט כספים ורכוש של הנאשם בעבירות סמים, של בני משפחתו מקרבה ראשונה וילדיו שטרם מלאו להם 21 שנה.

הליכי החילוט והענישה הכלכלית בעבירות יבוא סמים מחו"ל הם אגרסיביים מאוד ולעיתים נאשמים בעבירות אלו סובלים מהקפאה מוחלטת של חשבונות הבנק, עיקול קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות חיסכון והטלת עיקולים ואיסור מכירה של דירות מגורים, בתי עסק, רכבים ועוד.

 

חקירה במשטרה על חשד ליבוא סם מסוכן

זימון חשוד לחקירה תחת אזהרה בגין עבירות יבוא סמים עלולה להוביל למעצר לתקופה ממושכת עד לקבלת תסקיר משירות המבחן שיוכיח שהחשוד לא מסוכן לציבור. החוק קובע שאדם המייבא סמים לישראל נחשב "סוחר סמים" לכל דבר ועניין ולכן ברירת המחדל היא שהוא מסוכן לציבור ויש לעצור אותו עד לתום ההליכים.

בשל העובדה שיבוא סמים מחו"ל הוא הליך שמעורבים בו סכומי כסף גדולים, מעורבות רשויות חקירה נוספות בתיקים אלו כגון רשות המיסים והרשות לאיסור הלבנת הון.

אחת הפרשות הגדולות שהיו בשנים האחרונות עסקה בתפיסת קוקאין שהוסתר בתוך ציורים שנתפסו במעבר הגבול. המשטרה ורשות המיסים עצרו 2 חשודים בחשד לייבוא סמים מדרום אמריקה משטרת ישראל, רשות המיסים ואגף המכס והמע"מ ביצעו לאחרונה פעילות משטרתית סמויה יחד עם יחידות משטרה מיוחדות בחו"ל וזאת על מנת להילחם בתופעת ייבוא הסמים המסוכנים לארץ.

כתוצאה מכך, נעצרו שני תושבי הצפון בחשד לייבוא סמים מחו"ל, סמים מסוכנים מסוג קוקאין אשר הוסתרו בציורי שמן שנשלחו באמצעות דואר ישראל. מידת התחכום והיצירתיות שנדרשה על מנת לבצע את ייבוא הסמים המדובר, היא מהגבוהות שנראתה, והדבר עשוי לשחק לרעתם של החשודים במסגרת כתב אישום שהוגש בגין עבירות לפי סעיף 13 לפקודת הסמים המסוכנים.

על פי החשד, ציורי השמן נשלחו לארץ מדרום אמריקה ויועדה אל החשודים שנעצרו. חוקרי יחידת הסמים במכס של נמל התעופה בן גוריון קיבלו מידע מודיעיני מרשויות החקירה בחו"ל, הם תפסו את הציורים מיד עם הגעתם ארצה והעבירו אותם לבדיקה במעבדת הסמים שבמטה הארצי.

מיד עם קבלת האישור מהמעבדה כי מדובר בציורי שמן ובהם מוסלק סם מסוכן מסוג קוקאין, עבר הטיפול ליחידת החקירות והבילוש ביחידה המרכזית של מחוז חיפה (ימ"ר חוף). הבלשים התחזו לשליחי דואר ישראל ותיאמו את מסירת הציורים עם מזמיניהם לכאורה. מיד עם קבלת החבילה על ידי השולח, התנפלו עליו הבלשים והוא נעצר בגין חשד ליבוא סמים אסורים. התיק הועבר אל הפרקליטות לצורך הגשת כתב אישום נגדם.

 

כתב אישום בעבירת יבוא סמים

כתבי האישום בתיקים אלו מוגשים, ברוב המקרים, לבית המשפט המחוזי בו מתנהלים התיקים החמורים ביותר במדינת ישראל. עם זאת, חשוב להדגיש כי על המשטרה להוכיח מעבר לכל ספק סביר כי דווקא החשוד שנעצר הוא זה אשר אחראי לייבוא הסמים, מלאכה לא פשוטה כלל וכלל.

כאן נכנס תפקידו של עורך דין פלילי שנדרש לייעץ לחשוד לפני החקירה, להזהירו מפני תרגילי חקירה מיוחדים, להסביר לו את זכויותיו ולעמוד בקשר עם רשויות החקירה, קצין החקירות, הפרקליט המלווה ועוד. דרכי הברחת הסמים ארצה משתכללות ללא הפסקה. המשטרה מנסה להתחקות אחר עקבותיהם של עברייני הסמים, לחשוף את שיטות ההברחה המתוחכמות ולהעמיד את החשודים לדין.

לצורך כך, יחידות מיוחדות משתפות פעולה זו עם זו, המשטרה, רשות המיסים, אגף המכס ויחידות שיטור בין-לאומיות. מנגד, עומד החשוד שלצידו עומד אך ורק עורך הדין המומחה לעבירות סמים שמייצג אותו. חשוב לציין, שמכיוון שיבוא סמים היא עבירת פשע שדינה 20 שנות מאסר, לפני הגשת כתב אישום זכאי הנאשם להשמיע את טענותיו ולשכנע את הפרקליטות שלא להעמיד אותו לדין.

הליך זה נקרע "שימוע לפני הגשת כתב אישום", הוא קריטי ומהותי ומאפשר לנו כעורכי דין פליליים, לקבל את חומר הראיות שמוחזק על ידי הפרקליטות, לאתר בו כשלים ולערער את ביטחונם של הפרקליטים בעוצמת חומר הראיות. במקרים רבים אנחנו מצליחים לשכנע את רשויות התביעה לבצע השלמות חקירה שיכולות להוכיח את חפות הלקוח או לסגור את התיק באחת מעילות הסגירה הנפוצות ולא להעמיד את הלקוח לדין פלילי.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

סגירת תיק יבוא סמים בחוסר אשמה

לקוח המשרד שעבד כמאבטח חמוש, נחקר בחשד לייבוא סמים מחו"ל לישראל. האקדח נלקח ממנו והוא עמד לפני פיטורין והגשת כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי. הלקוח פנה לעו"ד אלעד שאול לליווי ויעוץ משפטי לצורך סגירת תיק החקירה.

עו"ד שאול פנה לפרקליט המטפל בתיק ולקצין החקירות האחראי על היחידה החוקרת, העביר לידיהם ראיות ומסמכים המוכיחים שלא היה ללקוח קשר ליבוא הסם לישראל וביקש לסגור את התיק במהירות ובעילת "העדר אשמה פלילית".

בתוך מספר שבועות התקבלה החלטה משמחת על סגירת התיק נגד החשוד ואי העמדתו לדין, אולם התיק נסגר בעילת "חוסר ראיות" מה שהשאיר ללקוח רישום משטרתי אותו צריך למחוק. הגשנו עבור הלקוח בקשה לשינוי עילת סגירה שהתקבלה, עילת הסגירה שונתה לחוסר אשמה והתיק נמחק לחלוטין ממחשבי המשטרה. בשל כך, קיבל הלקוח בחזרה את אקדחו והוא חזר לעבודה.

 

סגירת תיק חקירה בגין יבוא סמים לישראל מחו"ל

במקרה אחר, פנה אלינו לקוח שזומן לחקירה במשטרה בחשד לייבוא זרעי קנביס באמצעות האינטרנט. עיון בחומר הראיות העלה שקיים קושי ראייתי ממשי בהוכחה שהלקוח הוא זה שהזמין את הסמים וכי אכן ביצע הזמנה של סמים ולא של חומר אחר.

לא מן הנמנע שהזמנה ברשת האינטרנט של חומר מותר תשתבש ויתקבל במקומו חומר אסור שלא מצוי בשליטתו של המזמין ושלא אותו ביקש המזמין לייבא. כשאדם נחקר במשטרה נפתח כנגדו הליך פלילי ונותר לו רישום משטרתי שחשוף לעיני מספר גופים. רק סגירת תיק בחוסר אשמה מובילה למחיקה מוחלטת של הרישום המשטרתי ובולמת את הנזקים שרישום כזה גורם לאדם.

הלקוח שפנה למשרדנו הועסק כאיש בטחון בכיר באחת מחברות התרופות הגדולות, לאור פתיחת החקירה נלקח ממנו נשקו האישי ורישיונו לשאת נשק בוטל, כפועל יוצא מכך הלקוח נפגעה עבודתו והוא עמד בסכנת פיטורין. גם תיק זה נסגר לשמחתנו בעילת חוסר ראיות ולא הוגש כתב אישום נגד הלקוח, לאחר מכן, התקבלה גם בקשת שינוי עילת סגירה לחוסר אשמה ונעשה צדק.

תיק חקירה משטרתי יכול להיסגר משלוש עילות מרכזיות: חוסר ראיות, חוסר עניין לציבור וחוסר אשמה. סגירת תיק בחוסר אשמה מובילה למחיקה ממשית של הרישום המשטרתי ואילו סגירת התיק מהעילות הנוספות מותירה רישום משטרתי אליו חשופים מספר גורמים, עובדה העשויה לגרום נזקים משמעותיים לנחקר. כך למשל, סגירת התיק מחוסר ראיות בעניינו של הלקוח לעיל לא הובילה להחזרת רישיון הנשק שלו.

 

בקשה לשינוי עילת סגירה של תיק משטרה

תיק משטרה שנסגרת בחוסר ראיות או חוסר עניין לציבור מותיר רישום משטרתי אשר חשוף לעיני מספר לא מבוטל של גופים ובניהם גופי ממשלה ובטחון. על מנת למחוק את הרישום המשטרתי הנ"ל ניתן להגיש בקשה לשינוי עילת סגירה של תיק, או בקשה למחיקת הרישום המשטרתי מהמטה הארצי.

שני ההליכים הללו הם שונים בתכלית זה מזה ויש לבחון בקפידה לאיזה מסלול לגשת. לשם כך, מומלץ בהחלט לפנות לעורך דין פלילי המומחה במחיקת רישום פלילי, סגירת תיקי משטרה ושינוי עילת סגירה וזאת על מנת לבחון את המצב המשפטי המיוחד שלכם ולהחליט באיזה מסלול עדיף לבחור.

מעבר לכך, חשוב לדעת שבקשה לשינוי עילת סגירה ניתן להגיש פעם אחת בלבד. במידה ובקשה זו נדחית, תיאלצו להישאר עם הרישום המשטרתי לתקופה ארוכה מאוד וכשמדובר בתיקי יבוא סמים, הרישום יכול לגרום נזק כבד לאזרח שנחקר. לכן מומלץ שלא להגיש מסמכים למשטרת ישראל או לגופי התביעה לבד, אלא אך ורק באמצעות עורך דין פלילי מומחה בעל ניסיון מוכח בטיפול בעבירות יבוא סמים.

 

עורך דין לייצוג בתיקי יבוא סמים לישראל

עו"ד אלעד שאול הוא סנגור פלילי מנוסה אשר עבר את הכשרתו המשפטית בפרקליטות מחוז תל אביב פלילי, גוף התביעה של מדינת ישראל במחוז תל אביב והמרכז. המשרד מייצג לקוחות נורמטיביים, שאינם עבריינים מקצועיים, בהליכים פליליים, חקירות משטרה והעמדה לדין. אנו מצליחים להוביל לסגירה משמעותית של תיקי חקירה, מניעת העמדה לדין ובמקרים מסוימים אף סיום ההליך ללא הרשעה.

 

יבוא סמים לישראל

5 מתוך 5 - (13 הצבעות)
שאלות ותשובות
פקודת הסמים קובעת עונש של עד 20 שנות מאסר.
בהחלט כן. הליכי חילוט רכוש בעבירות סמים נפוצים מאוד, אך ניתן להילחם בהם ולהתגונן מפניהם באמצעות עורך דין פלילי.
כן. יבוא סמים הוא עבירה מקבילה לסחר בסמים וקיימת חזקת מסוכנות סטטוטורית שמובילה למעצר כמעט תמיד.
במאמר ישנן מספר דוגמאות לסגירת תיק בעבירות יבוא סמים, בחלק מהמקרים בחוסר אשמה מוחלט.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא יבוא סמים?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה