התחזות בפייסבוק

אחת מעבירות הסייבר הנפוצות היא התחזות בפייסבוק לאדם אחר. לפעמים המתחזה מנסה לפגוע בקורבן ההתחזות עצמו ולפעמים ההתחזות נעשית כדי להפיל בפח קורבן אחר. איך מתמודדים עם פרופיל מתחזה בפייסבוק? והאם ניתן להסיר אותו? עו"ד אלעד שאול, מומחה מוביל בישראל לתחום עבירות סייבר, מסביר:

 

פרופיל מזויף בפייסבוק

גנבת זהות ברשת החברתית היא עניין נפוץ שהפך לחולי עולמי. המונח המקצועי נקרא Catfishing ומתאר הונאה ברשת באמצעות שימוש בזהות של אדם אחר. מליוני גולשים מתמודדים מידי יום עם חשבונות מזווייפים ברשת Facebook ומקבילותיה. שימוש בשם, תמונה ופרטים של אדם גורם לו נזק חמור ועלול לסכן אותו במגוון מישורים.

לרוב התחזות בפייסבוק נעשית על ידי גולשים שרוצים להטריד גולשים אחרים, לבלוש אחריהם או לפגוע בפרטיותם. במקרים חריגים יותר מדובר בגורם עברייני שמקים חשבונות מזוייפים כדי לבצע עבירות סייבר. נסקור חלק מהסיכונים שטמונים מאחורי ההתחזות ב-Facebook.


 

 

 

מה המניע מאחורי התחזות בפייסבוק?

1. הטרדה ובריונות (Abuse)

סכסוכים רבים מסלימים להטרדה והתחזות בפייסבוק או ברשת חברתית אחרת.

ברוב המקרים אני נתקל בסכוסכים כגון:

 • סכסוכי שכנים
 • זוגות הנמצאים בהליכי גירושין
 • בריונות רשת כלפי קטינים במסגרת בית הספר
 • הטרדה על רקע בגידה רומנטית
 • סכסוך על רקע כספי

 

דוגמה להטרדה ובריונות באמצעות חשבון פייסבוק מזוייף היא שליחת הודעות נאצה מחשבון אלמוני. אנשים רבים חיים תחת איום מתמיד מצד אדם עימו הם מסוכסכים שמתחזה אליהם ללא הפסקה. תחשבו על זה שבכל רגע נתון מישהו מטריד אתכם או אחרים באמצעות חשבון שנושא את תמונתכם או שמכם. כעורך דין פלילי ליוויתי קורבנות התחזות בפייסבוק לחקירה במשטרה והסברתי שלא הם הטרידו אלא הם הקורבן.

 

2. מרמה והונאה (Fraud)

עברייני מרמה רבים משתמשים ברשת הפייסבוק כדי לבצע הונאות מתוחכמות כלפי אזרחים תמימים. על פי נתונים רשמיים של ה-FBI הונאות רשת בארה"ב מסתכמות ב- 380,000,000 $ בשנה. חלק נכבד מהן מבוצע באמצעות חשבונות מזוייפים בפייסבוק.

ההונאות הנפוצות ביותר הן:

 • הונאת קשישים – התחברות לקשיש עם חשבון מזויף וקבלת כספים ממנו.
 • הונאות מכירה – התחזות למוכר או קונה שרוצה לבצע עסקה – העבריין ייעלם עם הכסף מיד עם קבלתו.
 • תרומה פיקטיבית – יצירת מצג של אדם חולה או עמותה בדויה שמבקשים תרומות באמצעות חשבון מזויף.
 • גניבת כרטיסי אשראי – אדם שרוכש את אמונו של קורבן יכול לקבל ממנו מספר כרטיס אשראי.
 • התחזות לנותן שירות – יצירת קשר באמצעות חשבון מזוייף עם אנשים שפרסמו שהם מבקשים שירות.

 

ישנן עוד עשרות סוגי הונאות סייבר המבוצעות יום יום בפייסבוק על ידי מתחזים.

 

3. עבירות סייבר (Cybercrimes)

שימוש במסך האנונימיות שמעניק חשבון מתחזה מאפשר לעבריינים לבצע עבירות סייבר בקלות. בין העבירות האכזריות ביותר היא עבירת סחיטה מינית ברשת המבוצעת באמצעות התחזות לאדם אחר. רוב עבירות הסייבר המבוצעות על ידי התחזות בפייסבוק עושות שימוש בעיקרון יסוד:

לרכוש את אמון הקורבן ולגרום לו לחשוב שהוא משוחח עם אדם אחר. כשאמונו של הקורבן נרכש, אפשר לבצע בו שלל עבירות החל מסחיטת כספים ועד גניבת זהות. אקט נוסף הוא "העוקץ הניגרי" במהלכו נרקמת מערכת יחסים וירטואלית בין הקורבן לבין המתחזה. המתחזה יכבוש את ליבו של הקורבן, יבטיח נישואין, מגורים משותפים, יחסים אינטימיים והבטחות שווא. עם הזמן יגרום לקורבן לבטוח בו ויקח ממנו כספים בתירוצים כאלו ואחרים.

התירוץ בו אני נתקל הרבה הוא "שלח לי כסף לכרטיסי טיסה, אני רוצה להגיע אליך לישראל".

 

4. ריגול ומעקב (Spying)

אחד המניעים הבולטים הוא ניסיון לרגל או לעקוב אחרי אדם ברשתות החברתיות. כך למשל אישה החושדת שבעלה בוגד בה עשויה להקים חשבון פיקטיבי בפייסבוק וליצור קשר עם בעלה. ההתחזות בפייסבוק מאפשר לאישה לשלוח בקשת חברות (Friend request) ולעקוב אחריו. נתקלתי במקרים רבים של חשבונות מזוייפים שהופעלו על ידי נשים או גברים שחשדו בבני ובנות זוגם.

אפשרות נוספת היא הפעלה של חוקר פרטי לצורך ריגול עסקי, חקירת ביטוח או גילוי בגידות.

 

5. פגיעה מינית וניצול קטינים

התופעה המצערת ביותר היא התחזות בפייסבוק על ידי פדופילים. רוב הקטינים לא יצרו קשר ולא יענו לבגירים זרים ובוודאי שלא יקיימו איתם מגע מיני. אך אם נערה בת 14 תחשוב שהיא מתכתבת עם בחור אטרקטיבי בן 15 מדובר במצב שונה. לכן עברייני מין רבים מתחזים בפייסבוק לנערות ונערים ובכך משיגים תמונות וסרטונים אינטימיים של הקטינים. תופעה מכוערת נוספת היא הסקסטורשן (Sextortion).

 

איך לזהות פרופיל מזויף בפייסבוק?

אין דרך מוחלטת לזיהוי פרופיל מזוייף בפייסבוק, אך אני ממליץ לבדוק את הנתונים הבאים:

 

1. טוב מדי כדי להיות אמיתי

אם הפרופיל נראה מושלם מדי יתכן שהוא מזוייף. בפייסבוק קיימים מליוני פרופילים מזוייפים של סלבריטאים, דוגמנים ודוגמניות – תופעה שנקראת Catfishing. היו ריאליים – כולם רוצים לחוש פופולאריים ומחוזרים. אך האמת היא שדוגמנית על לא תתחיל עם אף אחד מאיתנו ביום בהיר אחד. לכן אם קיבלתם בקשת חברות מפרופיל שנראה מושלם – הדבר מחשיד.

 

2. כמות החברים

המשתמש הממוצע בפייסבוק מתחבר עם כ-350 חברים. כל מספר שחורג באופן קיצוני מכמות החברים הממוצעת צריך להדליק נורה אדומה. באופן אישי אני נוטה לחשוד יותר בחשבונות עם כמות קטנה של חברים (פחות מ-200).

 

3. תמהיל החברים

בדקו אם הגדרות הפרטיות מאפשרות לראות את רשימת החברים (Friends Lists). אם כן, בידקו את תמהיל החברים ובדקו האם יש היגיון. תמהיל החברים של בחורה נאה בת 20 יהיה לרוב מורכב מבנים ובנות בני 20 – 30. אם רשימת החברים מורכבת ברובה המכריע מגברים בגילאים מבוגרים יותר – הדבר מחשיד.

 

4. תיוגים ותגובות על תמונות

רוב האנשים מעלים תמונות עם חברים לפייסבוק ומתייגים אותם.

בדקו את גלריית התמונות וחפשו סימנים מחשידים כגון:

 • רוב התמונות הן של בעל החשבון לבד.
 • בתמונות עם מספר אנשים אף אחד לא מתוייג.
 • המגיבים על התמונות הם לא אלו שמצולמים בהם.

 

גלריית תמונות שאין בה תיוגים של פרופילים אמיתיים מעידה על חשבון מזוייף.

 

5. איכות התמונות

לפעמים ניתן לזהות חשבון פייסבוק מזוייף לפי תמונות באיכות נמוכה. כשמעלים לפייסבוק תמונה מקורית היא נשמרת באיכות טובה. כשמורידים תמונה מהפייסבוק ומעלים אותה בשנית איכותה נפגמת. מתחזים חובבים אף שומרים תמונות על ידי צילום מסך (screenshot) מה שיוצר תמונה באיכות נמוכה מאוד. רוב האנשים בשנת 2021 מחזיקים טלפון סלולארי עם מצלמה עוצמתית במיוחד.

אם הפרופיל מורכב מתמונות באיכות נמוכה זה הזמן לחשוד ולבדוק לעומק.

 

6. כמות ואיכות הפוסטים

פרופיל אמיתי מאופיין בפוסטים מגוונים העוסקים בנושאים שונים. על הפוסטים יש תגובות של חברים ואף תיוגים שלהם. אם הפרופיל מלא בפוסטים שחוזרים על עצמם או שיתופים (Share) בלתי נגמרים של פוסטים של אחרים, אני ממליץ לבדוק לעומק.

 

7. כלים מקצועיים

הטיפים שציינתי למעלה הם רק קצה הקרחון בזיהוי חשבון מתחזה בפייסבוק. ישנם עוד עשרות קריטריונים לבדיקת התחזות בפייסבוק. בנוסף יש כלים מקצועיים לאיתור מתחזים בהם אני משתמש במסגרת עבודתי. אם תרצו לאשר ולוודא בסבירות גבוהה שמדובר במתחזה, פנו לייעוץ וטיפול מקצועי.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

האם אפשר להימנע מגניבת זהות בפייסבוק?

המניעה הטובה ביותר מתחילה במודעות. הכלל שלי הוא "כל מה ששיתפתם באינטנרט – כבר לא שייך לכם". גם אם אתם חושבים שהתמונה שפירסמתם מיועדת ל- 400 החברים שלכם בפייסבוק, חשבו שוב. חופש המידע ברשת האינטרנט הוא עצום ונטול כל הגבלה. כל מה שאתם מפרסמים יכול להגיע בקלות לתפוצה של מיליוני אנשים. כל אדם יכול בכל רגע לגשת לנתונים האישיים שלכם בפייסבוק, לשכפל אותם ולשים את עצמו בנעלייכם.

הנה מספר טיפים לשמירה על זהותכם:

 1. הגדרות פרטיות – דאגו להגדיר את הגדרות הפרטיות שלכם בצורה מחמירה ככל האפשר.
 2. פרסום תמונות – חשבו פעמיים לפני שאתם מפרסמים תמונה. לא רק חברים יראו אותה, אלא גם אוייבים.
 3. פרטיות תמונות ואלבומים – אל תחשפו תמונות בתפוצה ציבורית (Public), דאגו שיהיו חשופות לחברים בלבד (Friends) או לחברים של חברים (Friends of friends) לאלו שאוהבים חשיפה רבה יתר.
 4. אל תאשרו כל אחד – קחו בחשבון שכל מי שתאשרו יכול להעתיק את המידע שלכם.
 5. פרטים אישיים – וודאו שהפרטים חסויים כגון: כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, כתובת ומקום עבודה, בני משפחה.

 

יש עוד אלמנטים רבים אותם צריך לקחת בחשבון כדי להימנע מהתחזות בפייסבוק. לפרטים נוספים ניתן לפנות לקבלת ייעוץ אישי.

 

גיליתי פרופיל פייסבוק המשתמש בשמי ובתמונתי, מה עלי לעשות?

אם בכל זאת נתקלת בחשבון פייסבוק מזויף על שמך ניתן לפעול להסרה (Removal). הסרת פרופיל יכולה להיעשות במספר רב של דרכים. הבסיסית ביותר היא בלחיצה על כפתור דיווח (Report) או במילוי טופס דיווח על חשבון מתחזה. בחלק גדול מהמקרים בדיקת החשבון המזוייף נעשית על ידי רובוט שלא מצליח לאשר שמדובר במתחזה. במקרה כזה יש לפעול משפטית להסרת הפרופיל.

חברות ענק כגון Facebook לא נגישות לציבור ולא מפרסמות אמצעי התקשרות. לכן הדרך הטובה ביותר לפעול מול פייסבוק היא באמצעות עורך דין מומחה לעבירות מחשב. כמי שמטפל מקרי התחזות בפייסבוק, אני מכיר את הנפשות הפועלות ובעל ערוץ הידברות עם המחלקה המשפטית בחברה.

 

תלונה או תביעה נגד מתחזה בפייסבוק

התחזות בפייסבוק היא עבירה פלילית שדינה עד 3 שנות מאסר. בנוסף, רוב המתחזים בפייסבוק מבצעים גם עבירות נלוות כגון עבירות הונאה, סחיטה בפייסבוק ועבירות מין. ניתן בהחלט להגיש תלונה במשטרה ולדרוש לאתר את המתחזה ולחקור אותו. הניסיון מלמד שהמשטרה לא מתייחסת ברצינות לרוב מקרי ההתחזות ולכן מומלץ להגיש את התלונה באמצעות עורך דין פלילי.

אם זהות המתחזה ידועה לקורבן הוא רשאי להגיש קובלנה פלילית פרטית מבלי לערב את המשטרה. במהלך הקריירה שלי סייעתי באיתור עשרות מתחזים בפייסבוק והבאתי אותם לדין פלילי ואזרחי.

התחזות היא לא רק עבירה פלילית אלא גם עילה לתביעה נזיקית:

 • הגנת הפרטיות – מקנה לנפגע פיצוי של עד 100,000 ש"ח ללא הוכחת נזק.
 • לשון הרע – מאפשר לתבוע עד 140,000 ש"ח ללא הוכחת נזק.
 • הטרדה מינית – מאפשר לתבוע סכומים דומים.

 

אם נפלתם קורבן להתחזות בפייסבוק ניתן לפנות אלינו לקבלץ ייעוץ ראשוני.

 

איך לחשוף את המתחזה?

"כִּי בְתַחְבֻּלוֹת תַּעֲשֶׂה לְּךָ מִלְחָמָה". חשיפת זהות מתחזה היא לא פשוטה ומצריכה יצירתיות. בין היתר ניתן לנסות לאתר כתובת IP של הגולש בדרך משפטית או בדרכים יצירתיות יותר של "הנדסה חברתית". בבתי המשפט כבר נפסק שבמקרים חמורים Facebook צריכה לחשוף את ה-IP של מי שיצר את הפרופיל. ניתן לדרוש גם חשיפת מספר הטלפון או כתובת המייל המקושרת לפרופיל המזוייף.

במקרים אחרים ניתן לדרוש ממשטרת ישראל לקבל את הפרטים באמצעות צו שופט. אני מנהל תיקי עבירות מחשב רבים ומתמקד בפשיעה וירטואלית. מכוח תפקידי אני בקשר מתמיד עם יחידות הסייבר במשטרה לרבות יחידת הסייבר להב 433. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מצידכם.

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא התחזות בפייסבוק?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה