הפצת תמונות ברשת

הפצת תמונות ברשת האינטרנט ושיתוף שלהן ללא רשות המצולם או המצולמת, הפכה לאחת התופעות הנפוצות והקשות ביותר בתחום עבירות המחשב והמשפט הפלילי כיום. כל נער ונערה מחזיקים טלפון סלולארי עם מצלמה ורבים נוהגים לצלם את עצמם במצבים אינטימיים ולשתף תמונות עם בני זוג פוטנציאליים ולעיתים אף עם זרים.

עו"ד אלעד שאול מסביר על תופעת הפצת תמונות מיניות ללא הסכמה ועל הדרך להתמודד איתה ביעילות יחסית.

 

האם הפצת תמונות ברשת זו עבירה פלילית?

כן. חל איסור להפיץ תמונות בעלות אופי מיני ללא הסכמת האדם המצולם בתמונה. פרסום והפצת תמונה אינטימית ברשת ללא הסכמה מהווה הטרדה מינית ופגיעה בפרטיות שעונשה עד 5 שנות מאסר ופיצוי כספי של עד 120,000 ש"ח ללא הוכחת נזק בגין כל פרסום.


 

האיסור חל גם על מפיץ התמונה הראשון וגם על כל מי שקיבל את התמונה לאחר מכן ושיתף אותה. כעורך דין פלילי מומחה לעבירות מחשב, אני נתקל בעשרות תיקים של הפצת תמונות ברשת על ידי צעירים שקיבלו את התמונה אליהם בקבוצות WhatsApp או Telegram ולא בהכרח הבינו שמדובר בתצלום שהופץ ללא הסכמת המצולמת.

החוק המדובר נקרא "חוק הסרטונים" והוא חוקק בשנת 2014 כתיקון לחוק למניעת הטרדה מינית כדי להילחם בתופעת הפצה של תכנים בעלי אופי מיני ברשתות החברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, טלגרם ועוד. זו לשון החוק הקובע שהטרדה מינית היא:

"פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם, המתמקד במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום" במקביל לחוק הסרטונים, הפצת תמונות ברשת מהווה גם פגיעה בפרטיות לפי חוק הגנת הפרטיות, עבירה פלילית חמורה שעונשה עד 5 שנות מאסר.

 

מה העונש על הפצת תמונות ברשת?

במקרה "רגיל" של הפצת תמונות ברשת, שיש בהן תוכן אינטימי והן פורסמו ללא הסכמת המצולמת, העונש הוא עד 5 שנות מאסר. לצד הענישה הפלילית, הקורבן רשאי לתבוע את המפיץ הראשי ואת כל מי שקיבל את התמונה מצד שלישי ושיתף אותה, בפיצוי של עד 120,000 ש"ח ללא הוכחת נזק בגין כל פרסום בנפרד.

בחלק מהמקרים הפצת התמונות לא נעשית רק על מנת לפגוע או להציג למצולמת, אלא היא משולבת עם עבירות נוספות כגון סחיטה מינית ברשת, עבירות מין כגון מעשה מעוגנה ועוד. במקרים כאלו, הענישה יכולה להגיע גם עד 20 שנות מאסר.

אני נתקל בנפגעות רבות שמסרבות להתעמת מול העבריין שהפיץ את התמונות שלהן ולאחר פגישת ייעוץ והסברה, מבינות שהאחריות על האירוע היא של המפיץ ולא שלהן ושיש דרכים חוקיות להסיר את התמונות האינטימיות שהופצו, להקטין את המשך ההפצה שלהן ולקבל פיצוי כספי משמעותי ומהיר. לצד כל אלו, ניתן להגיש תלונה במשטרה נגד מפיץ התמונות ולדרוש מהפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום פלילי שבסופו עשוי להיגזר עליו מאסר.

 

החמרת הענישה למפיצי תמונות אינטימיות

בשנים האחרונות קיימת מגמה של החמרה בענישה כלפי גברים שהפיצו תמונות אינטימיות של נשים ללא הסכמתן וגם כלפי אלו ששיתפו את התמונות לאחר מכן בקבוצות טלגרם, וואטסאפ וברשתות חברתיות אחרות. הפצת תמונות בטלגרם היא אחת הנפוצות ביותר וקבוצות הטלגרם של נשים ישראליות בעירום משגשגות, מבלי שהמשתתפים מבינים את הסיכונים וההשלכות.

בשנת 2018 גזר בית המשפט העליון בע"פ 5090/18 מדינת ישראל נגד פלוני שנת מאסר בפועל על גבר שהפיץ תוכן מיני של קטינה ללא הסכמתה. הוא הורשע, בין היתר, בהטרדה מינית של הקטינה ובעבירת סחיטה באיומים שלה. עד אותו פסק דין, מעטים המקרים בהם גבר נשלח למאסר בפועל על הפצת תמונות או סרטונים אינטימיים.

בשנת 2020 הענישה הוחמרה באופן משמעותי, בית המשפט השלום בקריות גזר על אורן עוזיאל שנתיים וחצי מאסר בפועל על הפצת עשרות תמונות אינטימיות ללא הסכמת המצולמות בהן. בשנת 2022 נגזר העונש החמור ביותר שהוטל אי פעם בישראל על הפצת תמונות ברשת, חמש וחצי שנות מאסר נגזרו על עידן מיכאילוב בבית משפט השלום בבאר שבע שניהל קבוצת טלגרם ובה הופצו תמונותיהן של נשים ישראליות, ללא הסכמתן.

אם בעבר מפיצי תמונות עירום היו מתחמקים מעונש ומסיימים תיקים בעבודות שירות לכל היותר, כיום מפיצי תמונות עלולים למצוא את עצמם מאחורי סורג ובריח לתקופה ממושכת. אני נתקל בגברים רבים שחברים בקבוצות טלגרם, סוחרים או מחליפים תמונות עירום של נשים ישראליות, וחושבים שהטלגרם מקנה להם חסינות או אנונימיות. הניסיון מלמד שהמשטרה מצליחה לאתר משתמשים שביצעו הפצת תמונות בטלגרם ומעמידה אותם לדין.

 

מדוע הענישה על הפצת תמונות ברשת כה חמורה?

היחס בין הנזק העצום שנגרם לאישה שתמונת עירום שלה הופצה, לבין הקלות הבלתי נסבלת של ביצוע העבירה, מחייב לפי הפסיקה, הטלת עונש מרתיע ביותר.

כולנו משתמשים כיום בסאמרטפון בעל מצלמה איכותית, מנהלים את מרבית חיינו ברשתות חברתיות ומקיימים אינטראקציות ברשת שחלקן אינטימיות. אם בעבר הפצת תמונות אינטימיות הייתה משימה מורכבת יחסית והעבריין נדרש להדפיס את התמונה, לגשת לדואר ולשלוח אותה ליעד אחד, כיום ניתן להרוס חיים של אישה תוך מספר שניות ובקלות נוראית.

הקלות שבה ניתן להפיץ תמונה באינטרנט היא לא השיקול הבלעדי בהחמרת הענישה, שיקול נוסף הוא התפוצה הבלתי נגמרת של תמונות אינטימיות שהופצו ברשת. תוך דקות התמונות יכולות להגיע למכשירי הטלפון של מאות אלפי גברים ומשם לעבור כאש בשדה קוצים, ללא הפסקה, למיליוני גברים בארץ וברחבי העולם.

הקלות של הפצת תמונות ברשת, לצד התפוצה הבלתי נגמר והנזק החמור שנגרם לאישה שתמונתה הופצה – מחייבים הטלת מאסר בפועל. עמדה זו מקובלת על בתי המשפט כיום.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

אילו הגנות יש למפרסם תמונות ברשת?

ברירת המחדל היא שהפצת תמונה ברשת שיש בה אלמנט מיני, נעשתה ללא רשות המצולמת והיא מהווה עבירה פלילית. יחד עם זאת, מי שנחקר תחת אזהרה במשטרה בחשד להטרדה מינית או שהוגש נגדו כתב אישום על הפצת תמונות, יכול לטעון מספר טענות הגנה הקבועות בחוק למניעת הטרדה מינית ובחוק הגנת הפרטיות, כגון:

  • הפצה בתום לב
  • פרסום לצורך מטרה כשרה
  • הפצה לשם שמירה על אינטרס לגיטימי וכשר של המפיץ
  • ועוד

 

בכל המקרים הללו, חובת ההוכחה היא על המפיץ ואני ממליץ בחום שלא להעלות שום טענת הגנה ללא מעורבות צמודה ולאחר קבלת ייעוץ משפטי מעורך דין פלילי מנוסה. אי אפשר לטעון טענות אלו סתם וצריך להוכיח אותן ולוודא שהן הגיוניות ומתקבלות על הדעת.

 

הסרת תמונות שהופצו ברשת ללא הסכמה

גילית שתמונותייך הופצו ברשת ללא הסכמתך? אנו מנוסים באיתור והסרת תמונות שהופצו ברשת האינטרנט ובניהול המשבר על הצד הטוב ביותר. בין היתר, אנו פונים אל אתרי האינטרנט בהם התמונות מפורסמות ודורשים הסרה שלהן ואף חסימה מהעלאה נוספת.

אנו מקיימים קשר הדוק עם המחלקות המשפטיות של מרבית הרשתות החברתיות ואתרי הפורנוגרפיה בעולם דוגמת YouTube, Facebook, Instagram, Pornhube, xVideos ועוד. ביכולתנו להוביל להסרת תמונות וסרטונים אינטימיים תוך זמן קצר הנע בין דקות לבין מספר שעות.

לאחר מכן, אנו מבצעים הליך של איתור מקור ההפצה ומתעדים את התהליך כולו כדי לשמור על שרשרת ראייתית. לבסוף, פותחים בהליך משפטי אגרסיבי כנגד המפיץ, באמצעות המשטרה או באמצעות תביעה כספית, במהלכה מתקבלים צווי בית משפט להסרה מוחלטת של התוכן מכל אתר או פלטפורמה.

קיים קושי מהסרת תמונות שהופצו ומוחזקות על מכשירי טלפון סלולאריים של גברים, עם זאת, קהילות מפיצי התמונות והסרטונים עוקבים אחר ההתפתחויות בזירה הפלילית וכאשר תמונות של אישה מסוימת מהוות סיכון עבורם בשל מעורבות משפטית ועורכי דין להגנת הפרטיות, הם נוטים למחוק אותה מהמכשיר או לכל הפחות להימנע מהפצה.

 

הפצת תמונות של קטין

כשהקורבן שאת תמונותיה מפיצים היא קטינה או קטין, ניתן לפנות במקביל גם ליחידה 105 של משטרה ישראל שנועדה לטפל בעבירות נגד קטינים באינטרנט ומכונה המטה הלאומי להגנת ילדים.

אם העבירה בוצעה בין תלמידים, יש נהלים מסודרים שמחייבים את המוסד החינוכי:

  1. אם התצלום הוא בעל אופי מיני אך לא כולל עירום או יחסי מין של ממש, על בית הספר לפעול להסרת התוכן הפוגעני והפסקת ההפצה, להשעות את התלמיד שהפיץ את התמונה, לקיים שיחות עם התלמידים ולעדכן את הורי התלמידים המעורבים. לאחר מכן, בית הספר רשאי לדווח למשטרה ולעובד סוציאלי ואף להרחיק את התלמיד שהפיץ את התמונה לצמיתות.
  2. אם התצלום כלל עירום או יחסי מין, חובה על בית הספר לפעל להפסקת ההפצה והסרת התמונות, להשעות את התלמיד המפיץ ולדווח בדחיפות למשטרה.

 

חשוב לציין שעצם החזקת תמונת עירום של קטין על המחשב שלכם או מכשיר הטלפון הסלולארי שלכם מהווה עבירה פלילית של החזקת חומר תועבה, עבירת מין שיכולה לסבך אתכם ולשנות את חייכם.

 

עורך דין לטיפול בתיקי הפצת תמונות אינטימיות בקשת

משרד אלעד שאול ושות' מדורג בין המשרדים המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי ועבירות סייבר. עורכי הדין שלנו יוצאי הפרקליטות הפלילית ורשויות אכיפת חוק נוספות. אנו פועלים ביצירתיות ובנחישות להגנה על לקוחותינו, בין אם מדובר באישה שתמונותיה הופצו וזקוקה להסרת תכנים, איסור פרסום והעמדה לדין של המפרסם ובין אם מדובר בחשוד או נאשם בעבירות מחשב.

הפצת תמונות ברשת

4.2 מתוך 5 - (4 הצבעות)
שאלות ותשובות
אם התמונה מתמקדת במיניות של אדם והיא מופצת ללא הסכמתו – כן. מדובר בעבירה של הטרדה מינית ופגיעה בפרטיות.
אם מדובר בתמונות בעלות אופי מיני, העונש הוא עד 5 שנות מאסר.
ניתן לתבוע עד 120,000 ש"ח בגין כל תמונה ובגין כל פרסום, ללא הוכחת נזק!
מדובר בתהליך ארוך ומורכב מבחינה טכנולוגית ומשפטית. כנסו לקריאה נוספת וצרו עמנו קשר.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא הפצת תמונות ברשת?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!