סחיטה בטלגרם

סחיטה בטלגרם על רקע מיני או כספי היא אחת התופעות הנפוצות בשנים האחרונות בהן הרשתות החברתיות והאפליקציות השתלטו על חיינו. אפליקציית טלגרם מאפשר לעברייני סייבר וכנופיות מכל רחבי העולם לבצע את זממם באנונימיות יחסית, לסחוט כספים ולפגוע בקורבנותיהם מתוך תחושה שהם "מוגנים" מאחורי מסך האנונימיות של האפליקציה. ישנן סכנות אמיתיות שאורבות למשתמשי טלגרם כגון סחיטה באיומים, עבירות מין, פגיעה בפרטיות, התחזות ועבירות דומות עליהן ירחיב עו"ד אלעד שאול במאמר זה.

זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה

אפליקציית טלגרם Telegram

טלגרם פירושו "מברק" ואכן מדובר באפליקציה להעברת מסרים מידיים, משתמשי האפליקציה יכולים להחליף ביניהם סרטונים, תמונות, קבצים, ומסרים אחרים במהירות, בחינם ולעתים באנונימיות מלאה.

אפליקציית טלגרם נפוצה ומקובלת בישראל ומועדפת על ידי משתמשים רבים על פני WhatsApp (ששינתה את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש שלה). חשוב לדעת שאפליקציית הטלגרם טומנת בחובה סכנות רבות בעיקר בשל תכונותיה האנונימיות והאפשרות לשתף תוכן אלים ופוגעני, סכנות בהתקשרות עם גורמים זרים ועוינים, סכנה לסחיטה באיומים, סחיטות מיניות, פגיעה בפרטיות, עבירות מרמה שונות כמו קבלת דבר במרמה וכולי.

במקרים מסויימים המשתמשים בטלגרם אנונימיים ולא ניתן לדעת מי הגורם שנמצא בצד השני, ועל כן רצוי לעשות שימוש זהיר מאוד באפליקציית טלגרם ולנקוט אמצעי זהירות.

 

סחיטה באמצעות טלגרם

סחיטה באיומים היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בטלגרם, האפליקציה שורצת ארגוני פשיעה ועבריינים בודדים שמנסים לסחוט כספים ממשתמשים באמצעות איומים להפצת מידע אינטימי או מידע שהמשתמש לא רוצה שייחשף.

הסחיטה מבוצעת דרך הטלפון הסלולרי על ידי איסוף מידע על הקורבן ואיומים להפיץ אותו לאנשי הקשר של הקורבן, בני משפחתו, חבריו או להעביר אותו למשטרה ולרשויות, אם הנסחט לא ישלם כספים.

בחלק מהמקרים, קשה לתפוס את מבצע הסחיטה שמתחזה לאדם אחר, משתמש בפרטי זיהוי מזויפים או מתגורר בחו"ל.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

המובילים בישראל לייצוג נפגעי סחיטה מינית (24/7)​

 

מה העונשים על סחיטה בטלגרם?

סחיטה באיומים

סחיטה באיומים היא עבירה פלילית חמורה שהעונש עליה הוא עד 7 שנות מאסר ובנסיבות מחמירות עד 9 שנות מאסר:

428.  המאיים על אדם בכתב, בעל פה או בהתנהגות, בפגיעה שלא כדין בגופו או בגוף אדם אחר, בחירותם, ברכושם, בפרנסתם, בשמם הטוב או בצנעת הפרט שלהם, או מאיים על אדם לפרסם או להימנע מפרסם דבר הנוגע לו או לאדם אחר, או מטיל אימה על אדם בדרך אחרת, הכל כדי להניע את האדם לעשות מעשה או להימנע ממעשה שהוא רשאי לעשותו, דינו – מאסר שבע שנים; נעשו המעשה או המחדל מפני איום או הטלת אימה כאמור או במהלכם, דינו – מאסר תשע שנים.

קבלת דבר במרמה

בנוסף לכך, קבלת כספים במרמה היא עבירה נוספת המכונה "קבלת דבר במרמה" ודינה עד 3 שנות מאסר ובנסיבות מחמירות עד 5 שנות מאסר:

415. המקבל דבר במרמה, דינו – מאסר שלוש שנים, ואם נעברה העבירה בנסיבות מחמירות, דינו – מאסר חמש שנים."

עבירות מחשב וסייבר

סחיטה בטלגרם יכולה להיעשות גם באמצעות פריצה למחשב של הקורבן או לטלפון הסלולארי שלו, גניבת נתונים אישיים והפצתם. מדובר בעבירת מחשב נעשית ברוב המקרים באמצעות פריצה למחשב וגניבת נתונים אישיים וכרוכה בין היתר בעבירות על חוק המחשבים.

עבירות מין והטרדה מינית

אם כחלק מניסיון הסחיטה בטלגרם הסוחט מאיים עליכם בהפצת תמונות או סרטוני עירום (תופעה המכונה סקסטורשן), מעשיו יהוו גם הטרדה מינית בניגוד לחוק הסרטונים והטרדה מינית המוגדרת כך:

פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם, המתמקד במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום,……."

עבירה על חוק הגנת הפרטיות

העבירה נחשבת גם לפגיעה בפרטיות על פי חוק הגנת הפרטיות המגדירה "פגיעה בפרטיות" כפרסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שעלולות להשפיל אותו או לבזות אותו.

 

סיכונים בטלגרם לקטינים

באפליקציה הטלגרם יש סכנות רבות גם לקטינים. אחת התכונות של אפליקציית הטלגרם היא היכולת לשתף תכנים באופן אנונימי ללא יכולת לגלות את הגורם המשתף. בשל האנונימיות, מנצלים זרים את האפשרות לתקשר עם קטינים באמצעות פדופילים לצורך שידולם לסמים, זנות, וסחיטה. ואכן, קטינים רבים נחשפו לתוכן אלים ופוגעני ונפגעו מהשימוש בטלגרם ועל כך מעידות מספר הפניות הרב למוקד 105 של משטרת ישראל אליו הגיעו תלונות.

 

סחיטה מינית בטלגרם

תופעת הסחיטה המשמעותית והפוגענית ביותר בטלגרם היא הסחיטה המינית, תופעה שנפוצה גם ברשתות חברתיות אחרות כגון אינסטגרם ו- פייסבוק.

סחיטה מינית היא איום בהפצת תמונה או סרטון אינטימי ודרישת תשלום כופר בתמורה לכך שהתוכן המיני לא יופץ. אלו סוגי סחיטות מיניות בטלגרם:

  1. התחזות לאישה והחלפת תמונות אינטימיות – הסוחט מתחזה לאישה ומנהל שיחה עם הקורבן, שולח לו תמונות ומפתה אותו לקיים שיחה אינטימית במסגרתה הקורבן שולח תמונות וסרטונים אינטימיים. במקביל, הסוחט מאתר פרטים על הקורבן, את הפרופילים שלו ברשתות החברתיות, את בני משפחתו, מקום עבודתו וכדומה. לבסוף הסוחט "נחשף" ודורש מהקורבן אלפי שקלים כדי לא להפיץ את הסרטון.
  2. פיתוי לקיום מפגש אינטימי עם גבר – גבר המקיים יחסי מין הומוסקסואליים או שמוגדר "בי סקסואלי" שאינו מוצהר, יכול למצוא בטלגרם מגוון הצעות ופיתויים. היכן שיש הצעות, ישנם עברייני סייבר שמוכנים לסחוט באיומים את הקורבן ולאיים ב"הוצאתו מהארון" בכוח, פרסום תמונות ותכתובות מיניות, אלא אם ישלם להם כסף.
  3. פיתוי להיפגש עם אישה נשואה – הטלגרם מלא בקבוצות בנושאי חילופי זוגות ובגידות בין אנשים נשואים. עבריינים מנצלים את הסיטואציה המביכה כדי להתחזות לנשים נשואות ולסחוט מהקורבן כסף, אחרת יספרו לאישתו על הניסיון לבגוד בה.
  4. סחיטה על ידי זונה – גברים שפונים לנשים המציעות שירותי מין תמורת תשלום עלולים להיות מופתעים מכמות הסוחטים המתחזים לזונות ומחפשים "לצוד" את הקורבן, לקבל ממנו מידע אינטימי ולסחוט ממנו עשרות אלפי שקלים בתמורה שהתוכן לא יופץ. הסחיטה הזו נפוצה במגזר החרדי אך לא רק.
  5. סחיטת בני המגזר החרדי – רבים מבני המגזר החרדי לא משתמשים במוצהר בטלפונים חכמים, אך בסתר מנהלים התכתבויות באמצעות הטלגרם. בין אם מדובר בסיטואציה מינית, קבלת עיסוי או שירותי מין, חרדים רבים נופלים לעוקצי סחיטה באמצעות הטלגרם ונדרשים לשלם כופר.
  6. סחיטה על רקע של עסקת סמים – שירות ה"טלגראס" בטלגרם מאפשר לבצע עסקאות לרכישת סמים קלים וקשים. הסוחר מבקש מהקונה צילום תעודה מזהה לפני ביצוע רכישת הסם, לאחר מכן הוא יכול לסחוט מהקורבן כספים תוך איום להעביר את הפרטים למשטרה.

 

מה לעשות אם אתה נסחט בטלגרם?

ראשית אסור לשלם לסוחט! חד משמעית וללא עוררין.

תשלום דמי סחיטה לסוחט לא יפסיק את הסחיטה, לא יעצור אותה ולא ישהה אותה, הוא יגרום לסוחט להפוך אגרסיבי ואלים יותר ולדרוש עוד כספים מבלי לשחרר את הקורבן. בצע את הפעולות הבאות:

  1. אל תילחץ – קל להגיד, קשה ליישם. אך נסה להישאר קר רוח ולמשוך זמן עד ליצירת קשר עם מומחה לניהול משברי סחיטה.
  2. לתעד ולשמור ראיות – אל תמחק התכתבויות ותמונות, שמור כל ראייה שאתה יכול על מנת שנוכל לסייע לך בקלות יתרה.
  3. פניה לקבלת סיוע – אל תתמודד לבד! הסוחט מנצל את העובדה שאתה לבד, חושש ופגיע מאוד. פנה לקבלת ייעוץ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

כמי שטיפלו במאות תיקי סחיטה מינית ברשת אנו מתמחים בניהול משברים וסיכונים, מניעת הפצת תמונות עירום וסרטונים, הסרת תכנים שהופצו ברשת, איתור סוחטים וסיוע למשטרת ישראל למיצוי הדין איתם (במקרה שמדובר בסוחט ישראלי).

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

המובילים בישראל לייצוג נפגעי סחיטה מינית (24/7)​

 

פרשיות של סחיטה בטלגרם

כאן המקום לספר על מקרי סחיטה בטלגרם שמשקפים את הסכנות באפליקציה הזו ואת מצוקת הקורבנות וחוסר האונים של מי שהסתבכו בפרשיות הללו.

 

התחזו למשפחות פשע וביצוע הונאה וסחיטה באמצעות הטלגרם:

באפריל 22 נעצרו חשודים בכנופייה שחבריה התחזו לחברים במשפחת פשע והשתמשו בטלגרם כדי לקבל פרטים מזהים של קורבנות וסחיטת כספי מזומן מחשבונותיהם והכל באיומים. חברי הכנופייה השתמשו בטלגרם כדי לקבל פרטים כמו מספר חשבון בנק, תעודות זהותו, וקודים, לצורך משיכת מזומנים מכספומטים ונטילת הלוואות. החשודים איימו על מי שסרב למסור פרטים וסחטו מהם בכוח סכומי כסף גדולים עד שנעצרו על ידי שוטרי הימ"ר.

 

עוקץ הקאנביס

במהלך שנת 2022 נעקצו ישראלים רבים ששהו בחו"ל והזמינו קנאביס באלפי שקלים באמצעות הטלגרם ("טלגראס"). הם שילמו על ההזמנה באמצעות מסירת קוד למשיכת מזומנים מהכספומט שלהם, אבל הקנאביס לא הגיע. כשנחשף העוקץ והם ביקשו לבטל את העסקאות והעברת הכספים, החלו להגיע איומים כלפיהם וכלפי בני משפחותיהם על ידי הסוחטים שהזדהו כעבריינים.

 

הפצת תמונות בטלגרם ללא הסכמה

על נאשם הפיץ תמונות אינטימיות בטלגרם נגזרו 7 חודשי מאסר ופיצוי לנפגעת (ניתן ביום 14.11.2019 תיק 45/19 סמל כוהניאן נגד התובע הצבאי הראשי, בפני השופטים תא"ל אורלי מרקמן, אל"ם נועה זומר, אל"ם רמי בן עמי). כתב האישום הוגש בין היתר על פי  חוק הסרטונים (התיקון לחוק למניעת הטרדה מינית התשנ"ח 1998) ונקבע שהמעשה כה חמור כך שהעונש מוצדק. (נציין שעל פי התיקון הזה  נוספה העבירה של הטרדה מינית באמצעות פרסום משפיל של סרט או צילום שמתמקד במיניותו של אדם ללא הסכמתו). וכך מציין פסק הדין באשר לחשיבות בתי המשפט בהתמודדות עם פעולות לא חוקיות בטלגרם:

"כפי ששב וקבע בית דין זה, הקידמה הטכנולוגית וזמינות הצילום בעידן הדיגיטלי, אחסונו והפצתו, מחייבים את מערכת השפיטה לתרום את תרומתה למלחמת החורמה בתיעוד פוגעני של הזולת, תוך רמיסת כבודו ופרטיותו"

 

חשיבות טיפול של עורך דין  מומחה

תופעת הסחיטה בטלגרם הפכה למכת מדינה בשל והזמינות הקלה של האפליקציה והשימוש בה בניידים ובמחשבים. כל אחד, בכל גיל יכול להפוך לקורבן סחיטה בטלגרם. סחיטה בטלגרם משליכה על הנסחט שסובל מפגיעה נפשית, משפחתית, כלכלית, שיימיג, לשון הרע ופגיעה בפרטיות. לפיכך, חשוב מאוד לפנות מהר ובהקדם לעורך דין מומחה בעבירות סייבר וניהול משברי סחיטה באיומים באינטרט בכלל ובטלגרם בפרט, לצורך עצירת הסחיטה ומיצוי הדין מול המשטרה במידת הצורך.

עורך הדין אלעד שאול מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל, מומחה ומנוסה בייצוג וסיוע בכל הקשור לדין הפלילי, לסחיטה בטלגרם, סחיטה מינית, עבירות מחשבים וכולי. עורך הדין יטפל בניסוח התביעות ובהליך המשפטי מול הסוחט, וגם בפניות לרשויות החוק. למשרד עורך הדין אלעד שאול ניסיון וידע בנושאים הללו  ובכל הקשור להתמודדות עם מקרים שכאילו, כך שמובטח טיפול מקצועי ומוצלח, ודיסקרטיות לאורך כל ההליך.

5 מתוך 5 - (3 הצבעות)
שאלות ותשובות
אפליקציית הטלגרם טומנת בחובה סכנות רבות  של הונאה וסחיטות. היא מכילה תוכן אלים ופוגעני, וסכנה בהתקשרות עם גורמים זרים ועוינים, פגיעה בפרטיות, והפצת מידע פרטי ללא הסכמה, כאשר המשתמשים בה נשארים אנונימיים.
הסחיטה מבוצעת בין היתר באמצעות הטלפון הסלולרי או המחשב, על ידי איסוף מידע, ואיומים להפצתו בין אנשי הקשר. הסחיטות ברובן מתבצעות תוך התחזות לאדם אחר.
העבירות שקשורות לסחיטה בטלגרם הן עבירות מחוק העונשין כמו סחיטה באיומים וקבלת דבר במרמה, עבירות על פי חוק המחשבים, עבירות  על פי חוק הסרטונים, חוק הגנת הפרטיות, והחוק למניעת הטרדה מאיימת.
סחיטה מינית בטלגרם היא איום בהפצת תוכן מיני בכפוף לאי תשלום כספים או טובות הנאה. הסחיטה המינית מתמקדת בהפצת סרטונים עם אופי מיני ותמונות אינטימיות שלא בהסכמה.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא סחיטה בטלגרם?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!