משטרת רמת גן

משטרת רמת גן היא תחנת משטרה במרחב דן המטפלת בתושבי הערים רמת-גן, בני ברק, גבעת שמואל והסביבה. בתחנת משטרת רמת גן ניתן להגיש תלונה על ביצוע עבירה פלילית, להוציא "תעודת יושר", לדווח על תאונת דרכים ואף להגיע למסירת עדות או חקירה תחת אזהרה.

אם אתם תושבי רמת גן והסביבה ומחפשים מידע על משטרת רמת גן, חשוב מאוד שתדעו – התנהלות מול משטרת ישראל עשויה להיות מתסכלת ולא פשוטה כשעושים אותה ללא ליווי משפטי מקצועי – לכן תמיד מומלץ לשקול להתייעץ עם עורך דין העוסק בתחום הפלילי וממוקם קרוב לתחנת המשטרה.

 

היכן ממוקמת תחנת משטרת רמת גן?

עד לא מזמן, בניין משטרת רמת גן היה ברחוב ז'בוטינסקי 122 – במבנה ישן שנבנה על ידי הבריטים בשנות ה-40. בשנת 2018 עברה התחנה למשכנה החדש שברחוב הקישון 10 בבני ברק ומבנה התחנה הישן נסגר לצורך שיפוצים. במאמר הבא ננסה להציג כמה דגשים ביחס למשטרת רמת גן ונבין ממה כדאי להיזהר בהגיענו לתחנת המשטרה, כמתלוננים, עדים או חשודים.

 

מספר טלפון ופרטי יצירת קשר

מספר הטלפון של תחנת רמת גן הוא 03-6796444. מספר טלפון זה מוביל אל "יומן התחנה" ועונה בו היומנאי התורן – תפקידו של היומנאי הוא לקבל שיחות טלפון, להתקשר לחשודים פוטנציאליים ולזמן אותם לחקירה, לקבל את האזרחים הבאים לתחנה ולהעניק מידע ראשוני. בשל עומס עבודה רב, כמו בתחנות משטרה רבות גם במשטרת רמת גן המענה הטלפוני לא רציף ותלוי בעיקר בשוטר שמאייש את עמדת הטלפון באותו רגע.

לכן אני ממליץ, במקרים דחופים לחייג אף ורק למוקד 100 של המשטרה, או לעו"ד פלילי שיוכל לסייע לכם.

 

1. הגעה לתחנת המשטרה כחשוד

אם קיבלת שיחת טלפון משוטר או שוטרת מתחנת רמת גן שזימנו אותך להגיע לתחנה, יתכן שאתה מזומן לחקירה תחת אזהרה. "אבל לא אמרו לי בטלפון שזו חקירה באזהרה" – אומרים לי לקוחות רבים – ואני עונה להם, שנכון מאוד, בשיחת הזימון השוטרים לא חושפים שמדובר בזימון לחקירה תחת אזהרה על מנת לשמור על אלמנט ההפתעה כלפי הנחקר.

מה יוצא להם מזה? הנחקר מגיע לתחנת המשטרה כשהוא לא יודע לקראת מה הוא הולך, הוא לא בודק את הזכויות שלו, לא מתייעץ עם עורך דין ומופתע כשהוא נכנס לחדר החקירות ומבין לראשונה שהוא חשוד בעבירות פליליות. אז מה אני יכול לעשות אם זומנתי טלפונית לתחנת המשטרה ואני לא יודע אם אני מזומן כעד ראייה או כחשוד בתיק?

צאו מנקודת הנחה שאם השוטר לא מסר לכם פורשות שאתם מגיעים למסור עדות בלבד, אתם מזומנים לחקירה תחת אזהרה ועתיד להיפתח לכם תיק פלילי במשטרה. ממה נחקר במשטרה צריך להיזהר? ניתן לקרוא במאמר: זכויות העצור.

 

2. מסירת עדות או עדות פתוחה

בכל תיק פלילי בו מתבצעת חקירה, נחקר לפחות חשוד אחד. על מנת להוכיח את אשמתו של החשוד, מזמנת המשטרה עדים פוטנציאליים שיכולים לסייע למשטרה בפיצוח התיק וגילוי האמת. אך מה שעדים רבים לא יודעים, הוא שמתן עדות יכולה לסבך את העד עצמו – העדות יכולה להפוך לחקירה תחת אזהרה ללא התראה מוקדמת כך שהעד יהפוך לחשוד.

מה הזכויות של עד במשטרה והאם הן שונות מזכויותיו של נחקר? בגדול – לעד ישנן פחות זכויות מאשר לחשוד מכיוון שהוא נמצא תחת סיכון נמוך יותר מאשר החשוד. בין הזכויות שכן קיימות לעד בזמן מסירת עדות במשטרה היא הזכות להימנע מהפללה עצמית. אני ממליץ בחום רב לשמור על הזכות הזו – באופן כללי – אם יש ספק ולו הקטן ביותר שביצעת עבירה או שמישהו עלול לטעון שאתה שותף לעבירה שבוצעה, עצור הכל ופנה ליעוץ משפטי.

זכור: כל עד במהלך חקירה משטרתית יכול להפוך לחשוד.

 

3. הגשת תלונה במשטרת רמת גן

אם בוצעה נגדכם עבירה פלילית, זכותכם לגשת לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה כנגד החשוד בביצוע העבירה. מדוע שמתלונן יצטרך ליווי של עורך דין פלילי במהלך הגשת תלונה במשטרה?

ישנן כמה סיבות מרכזיות:

  1. המשטרה לוקחת ברצינות מתלוננים שמלווים על ידי עורכי דין.
  2. המשטרה לעיתים "מחפפת" תיקים של מתלוננים לא מיוצגים.
  3. המשטרה אוהבת שמגישים לה את התלונה בצורה מסודרת ומוכנה ("לועסים לה את האוכל").
  4. תמיד יש סיכון להפוך ממתלונן לחשוד וצריך להבין איך להימנע מכך.

אני נתקל במתלוננים רבים שהגיעו לתחנת המשטרה על מנת להגיש תלונה והשוטר בתחנה מסר להם לגשת לבית המשפט להוציא צו הרחקה, סרב לגבות תלונה ולזמן את החשוד לחקירה. שוקלים להגיש תלונה בתחנת משטרת רמת גן? זומנת לעדות או חקירה? אשמח לשוחח ולהעניק ייעוץ ראשוני.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

מחלק חקירות נוער

בתחנת רמת גן מספר מחלקים – מחלקת חקירות נוער היא אחד המחלקים הפעילים ביותר בתחנה. במחלק נוער ישנו קצין חקירות שאחראי על חקירות בני הנוער המתגוררים ברמת גן / בני ברק וחשודים בביצוע עבירות פליליות. מתחת לקצין החקירות, ישנם חוקרי נוער, שוטרים לכל דבר ועניין שתפקידם לחקור בני נוער וקטינים ולגבש נגדם תשתית ראייתית להגשת כתב אישום.

לקוחות רבים אומרים לי "באמת יגישו כתב אישום נגד קטין?", ואני עונה: בהחלט ! כשקטין מבצע עבירה פלילית קיימת חובת דיווח מצד בית הספר, המנהלת, היועצת וכל מי ששמע על קיום העבירה מצד הקטין או כלפיו. עבירות נוער מטופלות ברצינות רבה מכיוון שהן עלולות להתדרדר במהירות לפשיעה חמורה – מצד שני, ניתן לשקם את הקטין בקלות יחסית ולכן מערבים קצינות מבחן לצד ההליך הפלילי.

תיקי חקירה רבים במחלק נוער בתחנת רמת גן נוגעים לעבירות סמים, שימוש עצמי בסמים, סחר בסמים ואף עבירות מין בין קטינים לבין עצמם במסגרת בית הספר או מחוצה לה.

 

ממה צריך להיזהר כשמגיעים לתחנת משטרת רמת גן?

יחד עם כל מה שציינתי קודם, חשוב להדגיש שתחנת משטרת רמת גן היא תחנה מקצועית ואיכותית ובה כוח אדם טוב ואדיב. עם זאת, השוטרים עובדים מסביב לשעון במשמרות ארוכות, עומס העבודה הוא גדול והנהלים רבים ומסובכים. אם החלטתם להגיש תלונה במשטרה, אתם צריכים לקחת בחשבון שאתם לא היחידים ויחד איתכם מוגשות עשרות ואף מאות תלונות מדי יום – רובן בעבירות חמורות וקשות יותר מהעבירה שבוצעה כלפיכם.

לכן כשאתם נכנסים לתחנת המשטרה ומדווחים על עבירת איומים שבוצעה כלפיכם, יתכן שהשוטר שגובה את עדותכם נתקל בלפחות 10 תיקים חמורים יותר במהלך אותה משמרת כגון: עבירות תקיפה הגורמת חבלה ממשית, עבירות מין חמורות ועבירות סמים. על מנת לקבל את היחס לו אתם ראויים, עליכם לדאוג שיהיה מי שיפנה לצמרת פיקוד התחנה, קציני החקירות הבכירים ביותר, וידאג לכך שהתיק ייחקר במלוא המרץ והרצינות.

וממה להיזהר כנחקר בתחנת רמת גן? כל אסיר שיושב בבית הסוהר התחיל את "המסע" שלו בזימון תמים לתחנת המשטרה. אל תזלזל בחוקרי משטרת רמת גן ואל תטעה לחשוב שבתי המשפט מקלים ולא מחמירים, כפי שמפורסם לא אחת בתקשורת.

פסיכולוגית, העולם מתחלק לאנשים "אוהבי סיכון" ואנשים "שונאי סיכון" – אוהבי הסיכון יכנסו לתחנת המשטרה לבדם, ינסו לגשש ולראות לשם מה זימנו אותם ויאמינו ש- "לי זה לא יקרה". שונאי הסיכון יחשפו עורך דין פלילי עוד לפני שיגיעו לתחנה, יקבעו פגישת ייעוץ ויבחנו את כל הדרכים האפשריות להגן על עצמם. ייעוץ ראשוני ללא התחייבות – אל תהססו לחייג או להשאיר פניה.

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא משטרת רמת גן?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה