פגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AI

פגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AI נעשית תוך שימוש בכלים של בינה מלאכותית כדי ליצור תמונות ערום מזויפות וחשיפת אברים מוצנעים ללא ידיעתם או הסכמתם של המצולמים. מדובר בתופעה מדאיגה שמתרחבת לאחרונה, של הפשטת נשים ונערות (וגם נערים) ללא הסכמה, כאשר התמונות מתעתעות, ונראות אמיתיות לחלוטין.  

התוצאות וההשלכות של הטכנולוגיה הזו מטרידות במיוחד לאור הנזק שנגרם לקורבן, הטרדה מינית, סחיטה באיומים, פדופיליה ועוד. העבירה העיקרית מתמקדת בהפצה של התמונות המבזות והפוגעניות הללו ברשתות החברתיות ללא ידיעה או הסכמה של המצולמים. השימוש בטכנולוגיה של AI ובתוכנות עריכת תמונות נעשה נפוץ לאחרונה יותר ויותר גם בבתי ספר, מגביר פגיעות מיניות בנוער ובילדים, ומהווה אתגר רציני לאכיפה על ידי לרשויות החוק. עו"ד אלעד שאול, מומחה לעבירות מחשב, מסביר:

זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה

מהם הכלים ליצירת תמונות ערום באמצעות טכנולוגיות של בינה המלאכותית?

תוכנת ה-AI או תוכנה של עריכת תמונות מאפשרת "להלביש" תמונת ערום שאינה אמיתית על תמונה אמיתית של נערה או נער, ולאחר מכן להפיץ אותה ברחבי הרשת החברתית. הטכניקה מאפשרת לכל משתמש להגשים פנטזיות שנמצאות בראשו בהתאמה, בעזרת מעט ידע ומספר תמונות קיימות של הקורבן. מחוללי התמונות מאפשרים "להפשיט או להלביש" נשים ונערות בפרטי לבוש ואקססוריז כראות עיניו של העבריין, ללא כל מאמץ.

"כלים" מוכרים שמשמשים ליצירת התמונות הללו הם בין היתר:

  1. Microsoft Designer – מחולל תמונות בינה מלאכותית ללא תשלום, שמאפשר לתאר פרטי תמונה מזויפת של ערום באמצעות טקסט.
  2. ImgCreator.AI – כלי נוסף שמאפשר ליצור ולעצב תמונות, יוצר רקע ריאליסטי ומעצב גם חללים.
  3. אפליקציית Deep Nude – "מפשיטה נערות" והופכת כל צילום או תמונה של אישה או נערה לתמונת עירום וזאת באמצעות בינה מלאכותית. האפליקציה עושה שימוש בטכנולוגיה של "רשתות עצביות" כדי לערוך תמונות, ולדמות אברים מוצנעים מתוך מאגר של צילומים. העירום נראה אמיתי, והאפליקציה עובדת בעיקר על צילומים עם בגדי ים. יש לאפליקציה גרסת חינם והיא פועלת בדומה לתוכנת פוטושופ. יש כאן תופעה של החפצה של גוף האדם והפרה בוטה של זכויות יסוד כמו כבוד האדם והזכות לפרטיות.

מי שעושה שימוש באפליקציה הזו יכול "להפשיט" נער או נערה בלחיצת כפתור. מדובר בטכנולוגיות "דיפ – פייק" שמייצרות תמונות מזויפות, צילומים, וסרטים של אנשים אשר מוצגים באופן מביך. המהלך הזה מוביל ללא ספק לביצוע פשעי מין, סחיטה באיומים ואף סחיטה מינית ברשת.

הפוגעים הם למעשה בני נוער שפוגעים מינית בעמיתיהם, באמצעות ניצול הטכנולוגיה הזו. בני הנוער מכירים האחד את השני ברוב המקרים, ואפילו לומדים באותו מוסדות חינוך, אולם זה לא מונע מהם לפגוע בבנות או בני גילם, למרות שגם מבוגרים יכולים להיות מעורבים בכך.

 

כיצד מתמודדת המשטרה עם תופעת הפגיעות המיניות בטכנולוגיית הבינה המלאכותית?

יחידה 105 – יחידה למניעה של אלימות כלפי קטינים ברשת האינטרנט

במסגרת יחידה 105 פועל מטה לאומי העוסק בהגנה על ילדים ברשת שעלולים להיפגע מתוכן פוגעני. מוקד 105 מטפל בתלונות שקשורות לעבירה כמו גם בהפצת תמונות אינטימיות תוך ניסיונות לאתר ולחקור את מי שהפיץ את התוכן המיני.

בשנת 2024 הגיעו פניות רבות מאוד למוקד בקשר לתמונות מיניות של נערות שמופצות ברשת כאשר המעשים הללו ובעיקר ההפצה והשיתוף של התכנים מהווים עבירות פליליות חמורות. על כן, קיימת חשיבות מיוחדת להציף את הנושא בקהילה כדי לצמצם את התופעה.

 

יחידת הסייבר לגילוי פדופיליה ברשת האינטרנט

ביחידה להב 433 פועלת תת יחידה נוספת, יחידת סייבר אשר חושפת עברייני פדופיליה ברשתות, תוך שיתוף פעולה עם אכיפה בינלאומית. היחידה עוזרת לפענח פשעים שקשורים לפדופיליה ברשתות הווירטואליות, וגם החזקה ופרסום של חומרי תועבה.

 

העבירות שקשורות לפגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AI

הטרדה מינית בהתאם ל-"חוק הסרטונים":

"חוק הסרטונים" הוא תיקון מספר 10 לחוק למניעת הטרדה מינית. מדובר בהפצה אסורה של תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני ופרסום שלהם ללא הסכמה.

החוק קובע שהטרדה מינית היא:

פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם, המתמקד במיניותו, בנסיבות שבהן הפרסום עלול להשפיל את האדם או לבזותו, ולא ניתנה הסכמתו לפרסום…"

 

העונש על הפצת תמונת עירום ב-Ai

החוק קובע שהפצה של תמונות, סרטונים והקלטות שיש להם אופי מיני, או פרסום שלהם ללא הסכמת המצולמים, עולים כדי הטרדה מינית. העונש על כך הוא עד 5 שנים מאסר לצד פיצוי לנפגעי העבירה עד 120,000 ש"ח ללא הוכחת נזק. החוק רואה במעשים הללו חמורים במיוחד, משום שהנפגעים לא יכולים להתגונן או למנוע אותם. שמי שהפיץ את החומרים הוא עבריין, והנפגע יוכר כנפגע הטרדה מינית.

עם זאת, על פי החוק מפרסם התוכן יכול להתגונן במידה והפרסום נעשה בתום לב, למטרה כשירה, יש בו ענין ציבורי שמצדיק את הפרסום, או שמדובר באמת, הבעת דעה, או ביקורת לגבי תפקידו של בעל תפקיד ציבורי .

 

עבירה על פי חוק הגנת הפרטיות

פרסום של תוכן מיני שנוצר באמצעות הטכנולוגיה של בינה מלאכותית, הוא גם בניגוד לחוק להגנת הפרטיות. תפוצה של תכנים כאילו עלולה לפגוע ולהרוס חיים שלמים, לגרום לבושה, מבוכה, ועד לחרדה דיכאון, אובדנות, והשפעה על עתידם של המצולמים. הפצה של סרטונים בעלי תוכן מיני פוגעים בצנעת הפרט. הדין אוסר על פעולות כאילו בתכלית האיסור. אין ספק שכאשר הזכות לפרטיות נפגעת, נפגעים גם כבוד האדם וחרותו, פרטיותו, וזכותו להגנה על גופו.

החוק קובע אילו מקרי פרסום נחשבים לפגיעה בפרטיות. בין היתר נקבע שפגיעה בפרטיות היא:

(4) פרסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שבהן עלול הפרסום להשפילו או לבזותו)

(4א) פרסום תצלומו של נפגע ברבים שצולם בזמן הפגיעה או סמוך לאחריה באופן שניתן לזהותו ובנסיבות שבהן עלול הפרסום להביאו במבוכה, למעט פרסום תצלום בלא השהיות בין רגע הצילום לרגע השידור בפועל שאינו חורג מהסביר באותן נסיבות; לעניין זה, "נפגע" – מי שסבל מפגיעה גופנית או נפשית עקב אירוע פתאומי ושפגיעתו ניכרת לעין;"

מכאן שפרסום של מידע שקשור לצנעת הפרט, ושימוש בתמונתו בזמן פגיעה מהווים פגיעה בפרטיות.

 

הזכות לפרטיות ברשת האינטרנט

המידע באינטרנט מופץ תוך חלקי שניות ולטווח אינסופי. מכאן שהפצה של מידע אישי ללא הסכמה להפצת צילומים, סרטונים ותמונות מביכות, הם פעולות שגורמות להפרת הזכות הבסיסית לפרטיות, ועולות כדי עבירה פלילית. כל מי שממשיך להפיץ את הסרטון לגורמים רחוקים עובר גם הוא את העבירה. עונש המקסימום על עבירה זו הוא 5 שנים מאסר, ופיצוי של עד 120,000 שח ללא הוכחת נזק.

על פי חוק הגנת הפרטיות אפשר להגיש כתב אישום נגד כל מי שנמצא בגיל האחריות הפלילית והפיץ תמונות, הקלטות או סרטונים שיצר בין היתר באמצעות טכנולוגיה של בינה מלאכותית, ועשה זאת ללא הסכמה. החוק אוסר  על מי שקיבל את התמונות להמשיך ולהפיץ אותן בכל מדיה שהיא.

 

האם הנפגע יכול לנקוט באמצעים כלשהם?

הנפגע יכול לבקש להסיר את התמונות הפוגעניות ואת תוכנן. ניתן להגיש תלונה במשטרה, וגם להתלונן במוסדות החינוך. כמו כן אפשר להגיש תלונה למוקד לאומי 105 במידה והופצו תמונות / סרטונים של ילדים, וכן להגיש תביעה לתשלום פיצויים נגד מפיץ התמונות.

 

החזקה ופרסום חומר תועבה

חוק העונשין אוסר באופן מוחלט על החזקה ופרסום של חומר תועבה, תמונות עירום ובהן דמותו של קטין או קטינה. סעיף 214 לחוק קובע:

"(ב3) המחזיק ברשותו פרסום תועבה ובו דמותו של קטין או הצורך פרסום כאמור אף בלי להחזיק בו, דינו – מאסר שנה; לענין סעיף קטן זה, "מחזיק" או "צורך" – למעט המחזיק או הצורך באקראי ובתום לב."

האיסור נובע בין היתר משום שהוא מעודד פדופיליה ופגיעות מיניות. העונש על מי שמחזיק תוכן פדופיליה של קטינים מתחת לגיל 18 מאסר של שנה. עם זאת העונש לא יחול על מי ש"ביצע את העבירה" בתום לב ובאקראי. על התביעה להוכיח שהנאשם שמר את החומר במחשב או בנייד שלו, שכן העבירה היא בגין האחזקה של חומרים שכאילו.

פרסום יכול להיות על ידי שיתוף של תוכן מיני ברשתות חברתיות, בווטסאפ, אינסטגרם וכולי. פרסום חומרי תועבה הינם בחזקת עבירות קשות ביותר והוא מהווה עבירת מין לכל דבר ועניין.

  • בגין הפרסום של חומר תועבה (בהם מעורבים קטינים) העונש יוחמר ויעמוד על יותר מ- 5 שנים מאסר.
  • כמו כן מי שביצע מעשי תועבה בקטינים עונשו 7 שנים מאסר. במידה והעבירות נעשו על ידי מי שאחראי על הקטין העונש יהיה 10 שנים מאסר.

 

החשיבות של ייצוג על ידי עורך דין פלילי

אם הסתבכת ואתה מוזמן לחקירה בחשד לעבירות שקשורות לפגיעות מיניות, חשוב מאוד שתתקשר מיד עם עורך דין פלילי מומחה ותקבל יעוץ לפני החקירה. עורך הדין יבהיר לך את זכויותיך ילווה אותך ויכין אותך לחקירה, יסייע לך בהקמת קו הגנה, ויפעל למען סגירת התיק. אם לא תיעזר בעורך דין מקצועי אתה עלול להפליל את עצמך ולהסתבך כך שיהיה קשה לזכות אותך בשלבים מאוחרים יותר.

עורך הדין אלעד שאול הינו מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל, ובעל ניסיון וידע רב ביעוץ וטיפול בתיקים פליליים ובעיקר בייצוג נאשמים בעבירות מין ופגיעות מיניות. יש לו ניסיון רב שנים במתן שרות משפטי והתמודדות מוצלחת בתיקים פליליים בעבירות אילו, בהליכים של פגיעות מיניות בילדים, וגם בהתמודדות מול תביעות פיצויים ללא הוכחת נזק. מובטח לך שירות מעולה, מקצועי ואמין לאורך כל ההליך ודיסקרטיות מלאה.

 

שאלות ותשובות בנושא פגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AI

פגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AL היא תופעה שהתרחבה בתקופה האחרונה. מדובר בשימוש בבינה מלאכותית אשר מאפשר  לייצר תמונות ערום מזויפות של נערות ונשים, וחשיפת אברים מוצעים ללא הסכמתן.

במסגרת להב 433 פועל מוקד 105 המטפל בתלונות שקשורות לעבירות מין נגד קטינים ברשת האינטרנט כמו גם בהפצת סרטונים מיניים. כמו כן פועלת יחידת סייבר אשר חושפת עברייני פדופיליה ברשתות האינטרנט.

חוק הסרטונים הוא תיקון לחוק למניעת הטרדה מינית התשע"ד – 2014 אשר קובע, שהפצה של תמונות, סרטונים, והקלטות שיש להם אופי מיני, או פרסום שלהם ללא הסכמת המצולמים, עולים כדי הטרדה מינית.

חוק הגנת הפרטיות מבקש להגן על הזכות לפרטיות ועל צנעת הפרט, באופן שהפצת סרטונים או תצלומים מבזים ומשפילים של אדם ללא ידיעתו או הסכמתו, עולה כדי פגיעה בפרטיות שהיא ערך מוגן על פי הדין.

פגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AI
פגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AI
דרגו את המאמר
זקוקים לייעוץ אישי בנושא פגיעה מינית באמצעות טכנולוגיית AI?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!