סגירת תיק פלילי במשטרה

סגירת תיק פלילי פתוח היא משימה מורכבת שמבוצעת על ידי עורך דין פלילי מטעם החשוד שנחקר במשטרה. במסגרת התהליך נדרש עורך הדין לשכנע את גורמי התביעה הפלילית שאין עילה להגשת כתב אישום וכי צריך לסגור את התיק מבלי להעמיד את החשוד לדין. נגד כל אדם שנחקר במשטרה נפתח תיק פלילי וקיים רישום פלילי או משטרתי לחובתו.

הרישום הזה חשוף לעיני גופים שלטוניים וציבוריים רבים ועשוי להשפיע על מקום העבודה, שמו הטוב ועל עתידו של הנחקר. מעטים יודעים, שגם חקירת משטרה שלא התקדמה לכדי כתב אישום, וגם חקירה משטרתית חד פעמית שנסגרה, גוררים רישום פלילי משטרתי. עו"ד אלעד שאול, יוצא פרקליטות מחוז תל אביב, מסביר על הפעולות שיש לבצע כדי להוביל לסגירת תיק פלילי פתוח, הדרכים, השיטות והדברים מהם חובה להיזהר.

 

נחקרתי במשטרה האם יש לי רישום פלילי?

כנגד כל אדם שנחקר במשטרה תחת אזהרה נפתח תיק פלילי וישנו רישום פלילי המכונה תיק מב"ד.

ישנם גופים מסוימים שיכולים לעיין במרשם המשטרתי ולראות את התיקים בהם נחקרתם, סוג העבירות וסטטוס החקירה, המידע הזה יכול להוביל לפגיעה בזכויותיו של הנחקר, בין היתר, רישום משטרתי כזה יכול להוביל לביטול רישיונות ממשלתיים דוגמת רישיון נשק, השעיה או פיטורין ממקום העבודה (בייחוד במשרות ציבוריות), מניעת העסקה או קבלה לגופים מקצועיים דוגמת לשכת עורכי הדין, מועצת רואי החשבון, משרדי ממשלה ועוד.

כך למשל בעל רישיון נשק שנחקר במשטרה תחת אזהרה צפוי לקבל לביתו תוך שבועות ספורים הודעה על ביטול רישיון הנשק ודרישה מהמשרד לביטחון פנים להפקיד את הנשק בתחנת המשטרה בשל הרישום המשטרתי והמסוכנות לציבור שנלמדת ממנו.

לכן, אם נחקרתם במשטרה תחת אזהרה, לאחרונה או לפני זמן רב, אני ממליץ לכם לבדוק האם נותר לכם רישום פלילי, רישום משטרתי או שקיים תיק פלילי פתוח שממתין להכרעת הפרקליטות אם להגיש נגדכם כתב אישום או לסגור את התיק.

אם כבר הוגש נגדכם כתב אישום והורשעתם בפני בית המשפט, אתם זקוקים להליך אחר לחלוטין מאשר סגירת תיק פלילי – הליך זה נקרא מחיקת רישום פלילי ואני מציע לכם לקרוא את המאמר המלא על מחיקת רישום פלילי כאן.

 

העילות לסגירת תיק פלילי במשטרה

אם נחקרת בעבר במשטרה ולא הוגש נגדך כתב אישום התיק כנראה נסגר באחת מעילות הסגירה שקבועות בחוק. קיימות מספר עילות לסגירת תיק פלילי ולכל עילה השלכות שונות כפי שקבוע בחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב-1982, חלקן נדירות כגון "עבריין לא נודע", "מות החשוד" או "חשוד לא בר עונשין" (למי שטרם מלאו לו 12 שנים).

אלו העילות המרכזיות לסגירת תיק חקירה:

 

חוסר ראיות מספיקות

סגירת תיק פלילי מחוסר ראיות מרמזת שקיים ספק בנוגע לחפותו של הנחקר. זאת אומרת שהמשטרה לא מצאה מספיק ראיות להעמדת הנחקר לדין מצד אחד, כשמהצד השני, הגרסה שסיפק הנאשם בחקירה לא ניקתה אותו מכל אשמה.

סגירת תיק מחוסר ראיות מספיקות גוררת רישום משטרתי ועלולה להשפיע על עתיד הנחקר ולכן מומלץ לבצע הליך שינוי עילת הסגירה, במסגרתו עורך דין פלילי מטעמכם פונה לתובע שסגר את התיק ומשכנע אותו שעילת הסגירה הראויה היא "חוסר אשמה".

 

חוסר עניין לציבור

עילה זו נקראת גם "מכלול הנסיבות אינו מצדיק העמדה לדין" ובשונה מחוסר ראיות מספיקות, כאשר תיק נסגר מחוסר עניין לציבור, המשטרה סבורה שיש לה מספיק ראיות להגשת כתב אישום נגד החשוד. אולם לאור נסיבות המקרה, נסיבות העבירה, או נסיבותיו האישיות של החשוד עצמו המדינה לא רואה טעם להגיש כתב אישום ולנהל הליך פלילי.

זו עילת הגניזה ה"חמורה" מבין שתי העילות. סגירת תיק מחוסר עניין לציבור גוררת רישום משטרתי ועלולה להשפיע על עתידו של הנחקר.

 

סגירת תיק בהסדר מותנה

דרך נוספת לסגירת תיק פלילי במשטרה היא בהטיית התיק להליך שנקרא "הסדר מותנה", מדובר בהליך שנועד לעבירות קלות יחסית, כשמבצע העבירה הוא אדם נורמטיבי וללא עבר פלילי מכל סוג. במסגרת התהליך החשוד נדרש להגיע עם עו"ד פלילי מטעמו ליחידת התביעות במשטרה, להודות בטיוטת כתב אישום ולהתחייב לעמוד בעונש מסוים.

כל זאת, מבלי שהתיק מוגש לבית המשפט וללא הרשעה פלילית. לפרטים נוספים על הליך הסדר מותנה לחץ כאן.

 

סגירת תיק פלילי מחוסר אשמה

עילת הסגירה לה שואף כל חשוד, ואחריה רודף כל סנגור פלילי. תיק שנסגר מחוסר אשמה פלילית נמחק לחלוטין מרישומי המשטרה ולא מותיר אחריו כל זכר. סגירת תיק מעילה זו יש בה מן ההצהרה שהאדם אשר נחקר בחשד לביצוע עבירה מסוימת הוא צח כשלג ואין אשמה פלילית במעשיו. כשאנו מטפלים בלקוחותינו אנו חותרים לסגירת תיק פלילי בחוסר אשמה פלילית כדי שהוא ימחק לחלוטין מהרישום המשטרתי והפלילי.

סגירת תיק פלילי במשטרה - עוד אלעד שאול

 

האם החשוד זכאי לקבל את התיק הפלילי ולעיין בו?

ישנם שלושה מקרים בהם חשוד זכאי לקבל את התיק הפלילי וכל חומר הראיות שנמצא בו ולעיין בו:

  1. לאחר הגשת כתב אישום.
  2. במסגרת שימוע לפני הגשת כתב אישום.
  3. במשא ומתן לקראת סגירת תיק פלילי בהסדר מותנה.

 

מעבר לשלושת ההליכים הללו, החשוד לא זכאי לעיין בחומר הראיות שנאסף על ידי המשטרה, מחשש לשיבוש הליכי חקירה והשפעה פסולה על עדים. בכל פניה לתחנת המשטרה או לתובע שמטפל בתיק הפלילי שלכם, חשוב מאוד להיות מיוצגים על ידי עורך דין פלילי מנוסה, שידע אילו טענות לטעון ואילו טענות לשמור תחת חיסיון, בשל העובדה שרק המשטרה חשופה לחומר הראיות.

כעורכי דין יוצאי הפרקליטות והתביעה הפלילית, אנו יודעים היטב איך לנהל הליכי משאה ומתן לסגירת תיק מבלי לכבול את הלקוח לגרסה בעייתית ותוך שמירת כל הזכויות שלו לשלב מאוחר יותר, אם ייקבל לידיו את חומר החקירה.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

בקשה לסגירת תיק פלילי – מה היא כוללת וממה צריך להיזהר?

בקשה לסגירת תיק פלילי יכולה להיות מוגשת במספר מועדים ושלבים של ההליך הפלילי: במהלך חקירת המשטרה, לאחר העברת התיק מהמשטרה לפרקליטות, במסגרת שימוע לפני הגשת כתב אישום ואף לאחר הגשת כתב האישום בפורמט של "בקשה לביטול כתב אישום".

בכל אחד מהשלבים הללו, הבקשה תוגש באופן מעט שונה מתוך שיקולים אסטרטגיים ומשפטיים, לדוגמה: בשלב החקירה החשוד ועורך הדין הפלילי שלו לא חשופים לחומרי החקירה לראיות שנאספו על ידי היחידה החוקרת במשטרה. לכן חשוב מאוד שלא לטעון טענות שעלולות לחזק ראיות שמוחזקות על ידי המשטרה ולכך "לירות לעצמך ברגל".

בשלב מאוחר יותר של ההליך, לאחר העברת התיק מהמשטרה לפרקליטות, ניתן ליצור קשר ישיר עם הפרקליטה או הפרקליטה המטפלים בעניינכם ולנהל מולם משא ומתן בעל-פה או בכתב ואף לבקש לעיין בחומרי החקירה שנאספו.

בשלב זה, בקשה לסגירת תיק פלילי תהיה מבוססת על חומר הראיות תוך תקיפה ישירה של הראיות, איתור והצבעה על כשלים ובקשה לביצוע השלמות חקירה שיסייעו ללקוח. גם בשלב זה צריך להיזהר שלא לספק תחמושת לפרקליטות, שכן היא רשאית להורות למשטרה להמשיך לחקור ולבדוק כיווני חקירה נוספים.

המסקנה הסופית היא שבקשה לסגירת תיק פלילי חייבת להיות מוגשת על ידי עורך דין מנוסה בפלילים, בעדיפות מובהקת ליוצאי הפרקליטות ורשויות התביעה. בסופו של דבר, לתובע הפלילי או לפרקליט יש שיקול דעת נרחב והיכולת להחליט אם להגיש כתב אישום, לבצע השלמות חקירה, או לסגור את התיק ובאיזו עילה לסגור אותו.

כמי שהתחילו את דרכם בפרקליטות, אנו מכירים את הנהלים וההנחיות המחייבות את הפרקליטים ומבססים את הליכי המו"מ והפניה לסגירת התיק גם על נהלים פנימיים ותקדימים המוכרים רק ליוצאי המערכת.

 

התיק נסגר ונותר רישום משטרתי – איך מוחקים את הרישום?

במקרים רבים סגירת תיק משטרה מחוסר ראיות מספיקות או מחוסר עניין לציבור מתבצעת על ידי המשטרה ללא חשיבה מעמיקה, או לחילופין, מכוח ההרגל. כשאין אפשרות משפטית להעמיד חשוד לדין, המשטרה תמיד תעדיף לסגור את התיק הפלילי בעילה שלא מובילה למחיקת הרישום, כדי לשמור לעצמה את האפשרות לפתוח את התיקים הסגורים בהמשך.

המשמעות היא, שגם במקרים בהם צריך היה לסגור את התיק בעילת חוסר אשמה פלילית, המשטרה או התביעה הפלילית מעדיפות לסגור את התיק בעילות אחרות, פוגעניות יותר, כדי לשמור ברשותם את המידע המפליל על החשוד. לחשוד קיימת אפשרות למחוק את הרישום המשטרתי בכמה אופנים: הגשת ערר על החלטת סגירת התיק בבקשה לשנות את עילת הסגירה לעילת "חוסר אשמה" או "העדר אשמה פלילית".

בקשות לשינוי עילת סגירה מבוססות על חומר החקירה, נסיבות אישיות של החשוד, הנחיות פרקליט המדינה, היועץ המשפטי לממשלה ואגף החקירות והמודיעין במשטרת ישראל. במקרים רבים אנו מצליחים להוכיח לפרקליטות שעילת הסגירה הראויה היא חוסר אשמה ולא מותירים להם ברירה אלא למחוק את הרישום ממחשבי המשטרה.

אל תשכחו! את הבקשה לשנות את עילת הסגירה אתם מגישים לתובע משטרתי או לפרקליט פלילי, כל דבר שתרשמו בו יכול בהחלט לשמש לרעתכם ובמקרים קיצוניים אפילו לפתיחת התיק להמשך חקירה. לכן חשוב מאוד לנהל את ההליך באמצעות עו"ד פלילי מומחה ומנוסה. לצערי הרב, אני נתקל בלקוחות רבים שהחליטו להגיש בקשה לשנות את עילת הסגירה באופן עצמאי, לרוב בהמלצת שוטר זוטר בתחנה, והבקשה נדחתה.

בקשה לשינוי עילת הסגירה ניתן להגיש פעם אחת בלבד, במקרים נדירים אנו מצליחים לקבל אישור להגשת הבקשה פעם נוספת כחלופה לבקשה העצמאית שהגיש הלקוח.

 

לסיכום

עורך דין פלילי אלעד שאול, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וכיום מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי. במשרדנו עורכי דין פליליים מנוסים המייצגים את לקוחות המשרד ומעניקים יעוץ וטיפול משפטי מן השורה הראשונה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בדיסקרטיות מוחלטת.

אנו מייצגים במספר רב של תיקי פליליים ובעברנו מאות סגירות של תיקי חקירה, תיקי משטרה, תיקים פליליים ומחיקות רישום פלילי ומשטרתי. פניה לעורך דין פלילי חסויה מכוח החוק.

 

סגירת תיק פלילי במשטרה
סגירת תיק פלילי במשטרה
5 מתוך 5 - (27 הצבעות)
שאלות ותשובות
יש כמה דרכים לסגירת תיק פלילי פתוח, כל הדרכים כוללות משא ומתן ישיר בין עורך דין פלילי המיצג את החשוד לבין רשויות התביעה או יחידת החקירות במשטרת ישראל. הבקשה לסגירת התיק צריכה להתבסס על נסיבות אישיות של החשוד לצד טענות משפטיות המבוססות על פסיקה, חוקים ונהלים פנימיים של המשטרה והפרקליטות.
טכנית הדבר אפשרי בדיוק כפי שאפשר לבצע עקירת שן באופן עצמאי בלי לפנות לרופא שיניים. אפשרי אך מאוד לא מומלץ! הנזק שיכול לגרום לעצמו החשוד מפניה ישירה לרשויות החקירה והתביעה, הוא עצום ולא מידתי ואני ממליץ להימנע ממנו בהחלט.
היועץ המשפטי לממשלה קבע מועדים שבמהלכם המשטרה צריכה לסיים את החקירה ולהעביר את התיק לפרקליטות לקבלת החלטה. בפועל, המשטרה לא עומדת בלוחות הזמנים ואנו משתמשים בכך כדי ללחוץ על סגירת תיק החקירה.
לא ניתן לקבוע מחיר אחיד. ברוב המוחלט של המקרים חשוד זקוק לייעוץ וליווי משפטי מקיף במהלך החקירות במשטרה. העלות משתנה לפי סוג העבירה, חומרת החשדות והיקף המאמץ המשפטי שיש להשקיע כדי לקדם את סגירת התיק. אנו מזמינים אתכם להשאיר פניה ללא התחייבות ויחד נגבש אסטרטגיה ונשוחח על העלויות.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא סגירת תיק פלילי במשטרה?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה