תלונת שווא

תלונת שווא היא תופעה מוכרת בהליך הפלילי בישראל, רבים מלקוחותינו נפגעו או הוטרדו מתלונות שווא שהוגשו נגדם במשטרה. חשוב לדעת איך להתמודד עם תלונת שווא ומה לעשות אם הוגשה אחת נגדכם. ראשית, יש להכין את עצמכם להליך החקירה במשטרה. שנית, ניתן לפעול לביטול התלונה וסגירת התיק. שלישית, נקיטת הליכים לקבלת פיצוי משמעותי מהמתלונן. איך כל זה נעשה? המשיכו לקרוא וגלו.

 

תלונת שווא במשטרה

כידוע, מרבית החקירות במשטרה נפתחות באמצעות הגשת תלונה. אדם מגיע לתחנת המשטרה, ומתלונן על עבירה לכאורה שבוצעה. על בסיס אותה תלונה, המשטרה מתחילה לחקור את נסיבות המקרה וככל שתשתכנע כי אכן בוצעה עבירה, חומרי החקירה יעברו לפרקליטות או לתביעה המשטרתית להגשת כתב אישום נגד החשוד.

חלק מהתלונות המוגשות במשטרה הן תלונות כנות, אנשים מגיעים למשטרה ומתלוננים על עבירות שבוצעו נגדם בפועל. אולם חלק לא מבוטל מהתלונות המוגשות הן תלונות שווא שנועדו לפגוע באדם נגדו התלוננו, להטריד אותו ולהזיק לו. חקירה משטרתית היא עסק לא נעים בכלל שעלול לפגוע בכבודו של החשוד, במקום עבודתו, לגזול ממנו זמן ומשאבים ולגבות ממנו מחירים נפשיים קשים.

באותם מקרים בהם התלונות הן תלונות שווא, הנילון צריך להתכונן להליך החקירה העומד בפניו, לפעול לסגירת התיק שנפתח נגדו ולקבלת פיצויים מהמתלונן, בסוף התהליך. כדי שהקורבן לתלונת שווא יצליח להתמודד, עליו לשכור שירותיו של עורך דין פלילי העוסק בתחום. נרחיב על כך בהמשך.

 

תלונת שווא על אונס

רבות מתלונות השווא נוגעות לעבירות מין, שהן העבירות החמורות ביותר בספר החוקים. הסיבה לכך, ברורה. מטבען של עבירות אלו, הן מבוצעות בצנעה ולא בנוכחות אנשים אחרים. ולכן במרבית עבירות המין אין עדים לעבירה ועיקר הדיון הוא "מילה נגד מילה", של המתלוננת נגד החשוד. לכן, נשים מתלוננות על פגיעות מיניות תוך הסתמכות על כך שבכל מקרה אין ראיות רבות להתרחשות העבירה.

עם זאת, ביחס לעבירות אונס באופן ספציפי, החשוד יוכל להוכיח את חפותו בעזרת מספר פעולות משפטיות. למשל, מי שחוותה אונס יכולה ללכת לחדר 4 בבית חולים, הנקרא "חדר אקוטי", המטפל במיוחד בנפגעות אונס. במסגרת הטיפול בחדר 4, נאספות ראיות ראשוניות שיש בהן כדי להוכיח את התרחשות המגע המיני. מי שהגישה תלונה על אונס ולא פנתה לחדר 4, או לטיפול רפואי כלשהו, ניתן לטען (במקרים הנכונים והמתאימים בלבד) שיש פגם בהתנהלותה ועולה חשד לתלונת שווא.

שנית, תלונת שווא על אונס היא בדרך כלל לא קוהרנטית מספיק, מלאה סתירות, שקרים ואי דיוקים, מה שיכול להעלות ספקות באשר למהימנות המתלוננת. לחלופין, המתלוננת יכולה לבנות סיפור סדור מידי שיכלול פרטים רבים המסודרים באופן "רובוטי" ולא אותנטי. במקרה שכזה, אנו כעורכי דין פועלים למציאת כשלים לוגיים, ראיתיים ואחרים בעדותה ומוכיחים שהתיאוריה שבנתה המתלוננת – לא מסתדרת עם המציאות. במקרים רבים אנו מוכיחים שהגרסה לא הגיונית ובכך תלונת השווא קורסת.

כדי להוכיח שאכן התלונה שהוגשה נגדכם היא תלונת שווא, הרי שתצטרכו לפעול נכון מבחינה משפטית. עליכם לפעול במקצועיות, בתחכום ובחשיבה מחוץ לקופסה. עורך דין פלילי טוב ומיומן ידע לעשות זאת.

 

תלונת שווא בגירושין

לעיתים, תלונת השווא מוגשת במטרה להשיג הישג כלשהו. לא אחת, תלונות שווא שכאלו מוגשות אגב הליכי גירושין. במסגרת הליכי גירושין, מלבד הגירושין עצמם, מתנהלים שלושה הליכים עיקריים. האחד נוגע לחלוקה הכלכלית של רכוש בני הזוג, השני להסדרת המשמורת על הילדים והשלישי לתשלומי המזונות. תלונות שווא מוגשות, על פי רוב, כדי להשיג יתרון בהליכי המשמורת והמזונות. נסביר כיצד.

נניח מקרה לפיו איש ואישה מצויים בהליכי גירושין. לזוג שני ילדים והכנסות דומות. במצב דברים רגיל, בית המשפט יפסוק כי תהיה להם משמורת משותפת על הילדים, כלומר הילדים יחלקו את זמנם בין האב לאם, ואף אחד מההורים לא ישלם מזונות ילדים לשני.

האם, בדוגמה שלנו, לא מעוניינת בתוצאה שכזו. היא רוצה לקבל משמורת מלאה על הילדים, וגם לקבל מזונות מאבי הילדים. לכן, היא מגישה נגדו תלונת שווא על עבירה כלשהי שבוצעה נגדה או נגד הילדים. לרוב, תלונת השווא תהיה על עבירת אלימות במשפחה או על עבירת מין. אם בית המשפט יחשוד שהוא אכן ביצע עבירות שכאלו, הוא צפוי לשלול את משמורת האב, לחייב אותו במזונות ואף להוציא נגדו צו הגנה.

תלונות שווא בהליך גירושין שכאלו הן תלונות קשות במיוחד, הן תלונות שקשה להוכיח, אך גם קשה לסתור. גם אם התלונה לא תוביל להרשעת האב באותן עבירות המיוחסות לו, השופט בהליך הגירושין עלול להשתכנע שיש משהו בתלונה, להוציא צו הרחקה כנגדו ואף לשלול את זכותו למשמורת ולחייב אותו בתשלום מזונות על סמך תיק משטרתי שנסגר לבסוף.

עם זאת, גם כאן בעזרת עבודה משפטית נכונה ניתן יהיה להוכיח שמדובר בתלונת שווא וזאת באמצעות כלים יצירתיים ומיוחדים בהם אנו משתמשים בעבודתנו כעורכי דין פליליים מומחים להתמודדות עם תלונת שווא. בעזרתנו, המתלוננת תתקשה להציג תלונה שהיא קוהרנטית מספיק מצד אחד, ושלא ניתן יהיה לסתור אותה מצד שני. אנו נפעל להצגת הפגמים בתלונה וכן לשלול את הסיכויים שאכן הדברים אירעו בפועל.

 

תלונת שווא תקיפת בת זוג

חשוב להדגיש שתלונת שווא שכזו יכולה להיות מוגשת לא רק בהליכי גירושין אלא בכל מסגרת זוגית שהיא.

תלונות שווא על תקיפת בת זוג, שלא בהליכי גירושין, נובעות לא אחת מנקמנות ורצון לפגוע בבן הזוג, או בשל פרידה שעבר הזוג או אף בשל לחץ רגעי או בסערת הריב והוויכוח בין בני הזוג. גם כאן, עבודה משפטית טובה תוביל לביטול התלונה. חשוב להדגיש, ביטול תלונה על ידי מתלוננת בעבירת אלימות במשפחה (אלמ"ב) לא מובילה לביטול התלונה ויש לפעול משפטית במגוון דרכים כדי לסגור את התיק.

 

תלונת שווא על הטרדה מינית

תלונות שווא רבות נוגעות לעבירות מין. הנפוצות ביותר הן תלונות שווא על הטרדות מיניות. זאת, מכיוון שעבירת הטרדה מינית יכולה להתבצע גם בדיבור בלבד, ללא כל מעשה בפועל, או במעשים קלים שלא מותירים חותם פיזי אצל הנפגעת. בשל כך, המתלוננת תוכל לטעון כי היא הוטרדה ויהיה קשה מאוד לסתור זאת.

מעבר לכך, על פי רוב, המתלוננת תטען שהיא הוטרדה בזמן שהיא והנילון אכן שהו יחד. בשל כך, הנילון לא יוכל לטעון שהוא לא נוכח באירוע או שיש לו עדים שיוכלו לסתור את תלונת השווא שהוגשה כנגדו.

כיצד בכל זאת ניתן יהיה לסתור תלונת שווא על הטרדה מינית? התשובה לשאלה זו משתנה ממקרה למקרה ותלויה בנסיבות. טקטיקה אפשרית היא ערעור האמינות של המתלוננת בשל ממצאים שהתגלו על עברה והתנהלותה הקודמת. ניתן אף לפעול באמצעות חקירה פרטית ולהציג בדיקת פוליגרף המערערת את עוצמת החשד. אם יוכח שהמתלוננת אינה אמינה באופן כללי וכן כי ההטרדה המינית לא התרחשה, ייתכן שיוחלט על סגירת החקירה. חשוב לציין שקיימות דרכי פעולה רבות אחרות ויש לבחור את הדרך היעילה וההוגנת ביותר בכל הליך בפני עצמו.

 

תלונת שווא בין שכנים

במקרים אחרים, מוגשות תלונות שווא בין שכנים במסגרת סכסוכי שכנים. התלונה יכולה להיות מוגשת, גם כאן, במטרה להשיג יתרון כלשהו בסכסוך בין השכנים או אף מיצר נקמני ורצון לפגוע בשכן. כך לדוגמה, תלונת שווא על איומים או תלונת שווא על תקיפה שביצע החשוד, גרימת נזק לרכוש המשותף או לרכוש הפרטי של המתלונן (למשל: נזק לרכב בחניה המשותפת) ועוד.

בדומה למקרים הקודמים, תלונת שווא שכזו תופרך באמצעות ערעור המהימנות של השכן או שלילת ההיתכנות המציאותית של תוכן תלונתו של השכן. לעתים במסגרת תלונת השווא השכן אף יפנה להוצאת צו הרחקה נגד השכן הנוסף, גם בהליך זה יש להתגונן בעוצמה.

 

תלונת שווא של קטינים

כידוע, לילדים ישנה נטייה לא לדייק בעובדות, להפריז בסיפורים או לענות תשובות מסוימות במטרה לרצות את השואל אותם. לכן, ישנה נטייה לקחת בזהירות רבה תלונות של קטינים וככל שגילם נמוך יותר, כך תלונת צריכה להיבדק לעומק ובזהירות יתרה.

תלונות שווא של קטינים מוגשות אף הן מתוך רצון לנקום, לפגוע או להזיק. אך לעיתים תלונת השווא יכולה להיות מוגשת גם בטעות. למשל, אם קטין יספר במסגרת החינוכים שאחד ההורים פגע בו בדרך כזו או אחרת, על הגננת/מורה חובה לדווח למשטרה, מה שיובל לפתיחת תיק וחקירה באזהרה.

במקרה שהוגשה נגדכם תלונת שווא של קטין, שאינה נכונה באופן מוחלט או אינה מדויקת לחלוטין, נפעל כדי לקעקע את מהימנות התלונה ולהוכיח כי התלונה זו היא תלונת שווא.

 

תלונת שווא על איומים

תלונות שווא על איומים הינן תלונות מורכבות במיוחד, שכן עבירת האיומים יכולה להתקיים בדיבור וללא כל מעשה בפועל, מה שיקשה על הפרכת התלונה. לכן, חשוב להתכונן לחקירה היטב ולפעול במקצועיות לאיסוף ראיות מזכות שיוכיחו את חפותו של החשוד.

 

תלונת שווא על תקיפה

תלונת שווא על תקיפה הינה תלונה מורכבת יחסית. תקיפה יכולה להסתיים ללא כל חבלה (תקיפה סתם), או לגרום חבלות פיזיות שעליהן ניתן להתווכח. במקרים רבים נאלץ החשוד להוכיח "שאין לו אחות" ושלא תקף את המתלונן, כשאין כל חבלות ואין כל ראיות לתקיפה.

בתלונות שווא על תקיפה יש לבדוק אם ישנם עדים לאירוע, מצלמות או כל תיעוד אחר שיכול להוביל למסקנה שהמתלונן משקר ושלא אירעה כל תקיפה. גם כאן, אנו משתמשים במגוון כלים משפטיים ואחרים להוכחת גרסתו של הלקוח.

 

האם הגשת תלונת שווא מהווה לשון הרע?

במקרים בהם המתלונן ידע שהוא משקר בזמן הגשת התלונה, ייתכן שתוכלו להגיש נגדו תביעת לשון הרע. הגדרת החוק לעבירת לשון הרע היא הגדרה מרחיבה ותלונה שהוגשה שלא בתום לב בהחלט יכולה להיכלל בה.

חשוב שתדעו כי על לשון הרע ניתן לקבל, ללא הוכחת נזק, פיצוי של עד 100 אלף שקלים! המשמעות היא שאם הוגשה נגדכם תלונת שווא שלא בתום לב, אתם צפויים לקבל פיצוי משמעותי מבית המשפט.

 

תביעה אזרחית על תלונת שווא

מעבר לתביעת לשון הרע, ניתן להגיש תביעה אזרחית על תלונת שווא גם מכוח עילות נזיקיות אחרות כגון נגישה, הפרת חובה חקוקה ובגין כל נזק שנגרם לכם בפועל מהתלונה (כמו הוצאות משפט, אובדן ימי עבודה ועוד). בחלק מהמקרים, אנו ממליצים להמתין עד לסיום ההליך הפלילי שמתנהל ורק לאחר סיום התיק, לקבל את המסמכים מתיק המשטרה ולהגיש תביעה.

 

איך מתמודדים עם תלונת שווא?

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם תלונת שווא היא לפנות לעורך דין פלילי מומחה להתמודדות עם תלונת שווא, המכיר את התחום ומתעסק בו, ויודע לפעול להכנת הלקוח לחקירות במשטרה, נקיטת פעולות בהליך הפלילי לסגירת התיק ואף לנקוט הליכים אזרחיים נגד המתלונן בגין תלונת השווא.

אני, עורך דין אלעד שאול, בעל ניסיון רב ומומחיות ייחודית בניהול הליכים מעין אלו. לאורך השנים ליוויתי לקוחות רבים בתיקי תלונות שווא, בהצלחה מרובה, אין ספור תיקי משטרה שנפתחו בגין תלונת שווא נסגרו הודות לייצוג שהעניק משרדי ובמקרים רבים אחרים, השגנו פיצויים ללקוחותינו. צרו קשר וקבעו פגישה ראשונית ללא התחייבות

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
שאלות ותשובות
בנסיבות מסוימות, תלונת שווא תיחשב ללשון הרע. זאת, כאשר התלונה הוגשה תוך ידיעה כי מדובר בשקר ובמטרה לפגוע באדם נגדו הוגשה התלונה.
אם תצליח להוכיח כי התלונה שהוגשה נחשבת ללשון הרע, ניתן יהיה להגיש תביעת פיצויים כנגד המתלונן. החוק קובע כי כל לשון הרע ניתן לקבל פיצוי, ללא הוכחת נזק, בסכום של עד 100 אלף שקלים. חשוב לציין כי בפועל, הפיצויים לא מגיעים לתקרה של 100 אלף השקלים וסכום הפיצויים שייפסק תלוי בחומרת התלונה ובתוצאותיה.
ניתן יהיה להוכיח שתלונה היא תלונת שווא במספר דרכים. ראשית, עורך הדין שלכם יוכל לסתור את גרסת התלונה ולהוכיח כי היא אינה מתיישבת עם העובדות. שנית, ניתן יהיה להצביע על חוסר קוהרנטיות בתלונה עצמה ששוללת את ההיגיון שבה. לבסוף, עורך הדין גם יצביע על המניעים להגשת תלונה שכזו ועל הפסול שבתלונה.
עליך לפנות במהרה לעורך דין פלילי, אשר מתעסק באופן ספציפי גם בתביעות שכאלו. עורך הדין יוכיח כי התלונה היא תלונת שווא ללא עילה, כי יש לבטלה ואת זכאותכם לפיצויים בגין אותה תלונת שווא.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא תלונת שווא?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה