הסעת שב"ח

הסעת שבחים

חוק הכניסה לישראל, תשי"ב-1952 מסדיר בין היתר את אשרות הכניסה והשהייה בישראל ומונה את העבירות השונות הנוגעות לשוהים בלתי חוקיים ואת העונשים הקבועים לצידם. הסעת שוהים בלתי חוקיים (שב"חים) היא עבירה חמורה בייחוד לאור המצב הבטחוני הרגיש בישראל, מעורבות שב"חים בפיגועי טרור והעליה המתמדת באחוזי הפשיעה בכלל ומעורבות שוהים בלתי חוקיים בפשיעה בפרט.

נתפסת מסיע שוהה בלתי חוקי? מה צפוי להיות עונשך? וכיצד ניתן להקל? עו"ד אלעד שאול, מומחה למשפט פלילי, מסביר.

 

מי הוא שוהה בלתי חוקי בישראל?

שוהה בלתי חוקי, או בראשי תיבות שב"ח, הוא כל מי שנכנס לישראל ונמצא בשטחה שלא כדין ושאין בידיו היתר מהרשויות.

אמנם הגדרה זו יכולה להתייחס לתושבים מדינות העולם כולו אשר עשויים להיכנס למדינת ישראל ללא אישור, ואולם הפרקטיקה מלמדת כי בפועל מרבית השוהים הבלתי חוקיים במדינת ישראל הם פלסטינים תושבי יהודה ושומרון (יו"ש) אשר נכנסו למדינת ישראל ללא היתר כניסה ו/או היתר עבודה אשר מונפק על ידי מנהלת התיאום והקישור.

הכניסה לישראל והשהייה בה ללא היתר פוגעת במגוון ערכים מוגנים ובין היתר בזכותה של מדינת ישראל לשמור על גבולותיה, בריבונות המדינה ובביטחון הציבור. המדינה מגבילה כניסת זרים לשטחה בעיקר על מנת למזער פעולות טרור ואירועים פליליים כגון גניבת כלי רכב, פריצות ועבירות רכוש ואלימות נוספות.

לפיכך, רואה המדינה בחומרה רבה סיוע לאותם שבחים להסתנן למדינת ישראל ולהתנייד בשטחה. לעיתים, הענישה כלפי המסיע והמסייע לשב"ח חמורה יותר מהענישה כלפי השב"ח עצמו !

 

מה העונש על הסעת שב"ח?

סעיף 12א(ג) קובע את העונשים של מי שהסיע שוהה בלתי חוקי ומעמיד אותו על שנתיים מאסר בפועל. כמו כן קיימת עבירת הסעת שבחים בנסיבות מחמירות אשר דינה שלוש שנות מאסר וזאת אם הוסעו מעל שישה שבחים, ההסעה נעשתה במסגרת שירותי הסעות בכוונה להכניס שוהים בלתי חוקיים לישראל ואם נעשה שינוי ברכב במטרה להסתיר את השב"חים מהרשויות.

מעבר לעונש המאסר ולענישה הכלכלית בדמות קנסות כבדים, המדינה רשאית להחרים את הרכב, לדרוש חילוט הרכב, לאסור שימוש בו ולבטל את רישיון הנהיגה של הנאשם וזאת לפרקי זמן משתנים של עד שלוש שנים. חשוב לציין כי העונש על כניסה לישראל שלא כדין עומד על שנת מאסר אחת. הנה כי כן, המסיע שב"ח צפוי לקבל עונש כפול ואף משולש מהעונש של השוהה הבלתי חוקי בעצמו!

כמובן שעבירה על חוק זה מהווה עבירה פלילית ומי שיורשע ב הסעת שב"ח יוכתם ברישום פלילי לכל דבר ועניין מעבר לעונש המאסר, הקנס, חילוט הרכב והענישה הנלווית לעבירות מעין אלו. לפיכך, מומלץ לפנות ליעוץ משפטי פרטני עוד בשלב החקירה במשטרה, ועל אחת כמה וכמה אם הוגש נגדך כתב אישום בגין הסעת שבחים.

 

מדיניות האכיפה בעבירות הסעת שב"ח

פרקליט המדינה הורה והנחה את רשויות האכיפה שלא להעמיד לדין את מי שנתפס מבצע הסעת שב"ח חד פעמית ובפעם הראשונה. ואולם, כאשר מדובר בהסעה של יותר משב"ח אחד, או כאשר נתפס הנהג מסיע שוהים בלתי חוקיים באופן סדרתי – הוא צפוי לעמוד לדין ולהיענש על מעשיו בחומרה.

הנחיה 2.15 של פרקליט המדינה היא זו המורה על אי העמדה לדין בעבירת הסעת שב"ח כאשר עסקינן בעבירה ראשונה. מכוח הנחיה זו ניתן אף להוביל שהוגש עבור הסעה בפעם הראשונה.

 

חקירה במשטרה על הסעת שבחים

סיוע לשוהים בלתי חוקיים מגלם סיכון רב לאינטרסים רבים וחשובים של מדינת ישראל, על כן עבירה של הסעת שב"ח עשויה להוות עניין רציני ואף להוביל במקרים מסוימים למעצר והתייחסות נוקשה וקשוחה מצד המשטרה וגופי התביעה. חשוב לזכור כי הגרסה שתמסור למשטרה תלווה אותך במסגרת ההליך כולו והיא עשויה להכריע האם יוגש נגדך כתב אישום, האם יוטל עליך עונש ומה תהיה חומרתו.

לכן, קריטי בהחלט להתייעץ עם עורך דין לפני חקירה במשטרה בעבירה של הסעת שבחים. חשודים רבים סוברים כי יוכלו להתמודד לבדם עם חוקרי המשטרה, להערים עליהם, לשכנע אותם שהכל בסדר, שלא ידעו שמדובר בשב"ח ושהם בסך הכל אנשים נורמטיביים שרוצים להתפרנס. רוב הנסיבות הללו לא רלוונטיות למהלך החקירה ועל הנחקר למסור נתונים עובדתיים שיסייעו לו מבחינה משפטית וימסרו בצורה הגיונית, סדורה ומאורגנת.

עוד חשוב לציין כי חוקרי המשטרה רשאים להפעיל מגוון תרגילי חקירה ואמצעי לחץ בכדי לגרום לנחקר לומר בדיוק את מה שחוקרי המשטרה רוצים שהוא יאמר. בין היתר, יכול חוקר המשטרה להבטיח כי יסייע לנחקר לסגור את התיק אם רק יודה ויספר את האמת, כמו כן יוכל לאיים עליו במעצר ושלל תרגילים נוספים.

עורך דין פלילי מטעמך יוכל לסייע לך להתגונן מפני אותן מלכודות, להסביר לך את זכויותיך ולמקד אותך במטרה האמיתית והיא מסירת גרסה הגיונית וצופה פני עתיד אל עבר אי העמדה לדין !

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

כתב אישום על הסעת שבחים

אם הוגש נגדך כתב אישום ועוד לא שכרת שירותי עורך דין פלילי, זה הרגע ! בתי המשפט בישראל מטילים עונשים על נאשמים בעבירות סיוע לשוהים בלתי חוקיים, בין אם בהסעת שב"חים, העסקת שב"ח או הלנה שלו. העונשים נעים בין מאסר על תנאי ועד למאסר בפועל מאחורי סורג ובריח. מעבר לכך, מוטלים עונשים כספיים כבדים כגון קנס, חילוט רכב, החרמת רכב והטלת הוצאות מגרש החניה ועוד.

ישנם נימוקים משפטיים רבים ואלמנטיים משפטיים שעו"ד פלילי המייצג אותך חייב לבחון בבואו להתמודד עם תיק הסעת שב"ח, בין היתר, את התנהלותך בחקירה, התנהלות החוקרים, פגמים והפרות של זכויות הנחקר, קיום מסמכים חשובים בתיק (כמו תעודת עובד ציבור) ועוד. כל פגם או התנהלות פסולה במהלך החקירה עשוי בהחלט להוביל לביטול כתב האישום או לכל הפחות להסדר טיעון מקל ביותר.

 

הארכת מאסר על תנאי בהסעת שב"ח

לקוח המשרד קבלן שיפוצים נתפס בעבר מעסיק ומסיע שב"ח מבית לחם ונגזר דינו לריצוי חודש אחד מאסר בפועל בדרך של עבודות שירות לצד מאסר על תנאי בגובה 3 חודשים למשך 3 שנים שלא יעבור שוב עבירה על חוק הכניסה לישראל, קרי, הסעת שב"ח או העסקתו.

לפני כשנתיים נתפס הלקוח בשנית כאשר הוא מסיע ברכבו שב"ח אשר הועסק על ידו בפרויקט בנייה בתל אביב. הלקוח נלקח לתחנת המשטרה, רכבו הוחרם, הוא נחקר ונעצר. לאחר מאמצים רבים הלקוח שוחרר ממעצר וחזר לשגרת חייו.

 

כתב אישום על הסעת שב"ח פעם שנייה

כתב אישום הוגש נגד הלקוח לבית משפט השלום בתל אביב, שם דרשה המאשימה, משטרת ישראל באמצעות מפלגת תביעות פליליות תל אביב, להפעיל את המאסר המותנה שריחף מעל ראשו של הלקוח ולשלוח אותו לשלושה חודשי מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח.

מיותר לציין כי התביעה המשטרתית ראתה בחומרה את עצם העובדה כי הלקוח הסיע והעסיק שוהה בלתי חוקי פעם נוספת וכי ככל הנראה שההליך הקודם והעונש שריצה בעבר לא הרתיע אותו. לפיכך, עמדה התביעה על מיצוי העונש במלוא החומרה ושליחת הנאשם לריצוי מאסר בפועל בבית הסוהר בגין עבירות על חוק הכניסה לישראל.

 

הסדר טיעון בעבירה של הסעת שב"ח

במסגרת משא ומתן עיקש בין עו"ד אלעד שאול, ראש המשרד ומומחה למשפט פלילי, ובין ממונה מטעם התביעה המשטרתית, הצליח עורך הדין לשכנע את התובע המשטרתי כי קיים קושי ראייתי ממשי בתיק אשר מצדיק הסדר טיעון מקל ביותר במסגרתו הלקוח ישלם קנס כספי בלבד ובתמורה לא ירצה מאסר בפועל כלל וכלל.

על פי הוראות החוק, יוארך המאסר המותנה שנגזר עליו למשך שנה אחת בלבד במקום להפעיל את המאסר ולהטיל עליו מאסר בפועל.

בין יתר הקשיים הציג עורך הדין ראיות של ממש לפיהן השב"ח הציג עצמו בפני הנאשם במספר מקרים כתושב העיר רמלה, ואף הציג מסמכים כאלו ואחרים לשוטרים אשר עצרו אותו בעבר בנוכחות הנאשם והשוטרים אפשרו לו להמשיך בדרכו. במעשיו אלו יצר השב"ח מצג והטענה את הלקוח לחשוב שהוא תושב מדינת ישראל. כמו כן, בחומר הראיות התגלו ליקויים נוספים כגון תעודת עובד ציבור לא תקינה.

 

עורך דין פלילי לעבירות שב"ח

מדובר בדוגמה מצוינת המדגישה עד כמה חשוב לפנות לערוך דין פלילי מיד עם זימונך או לקיחתך לחקירה במשטרה בעבירת הסעת שב"ח, העסקת שב"ח או בכל עבירה פלילית אחרת. ככל שהלקוח היה מנסה להסתדר לבדו ולהיחלץ בעצמו ממצב הביש אליו נקלע – סביר בהחלט שהיה מפליל את עצמו, חומר הראיות בתיק היה חזק ביותר, והוא היה מרצה מאסר בפועל מאחורי הסורגים.

במקום זאת, שכר הלקוח את שירותי עו"ד פלילי וכיום הוא ממשיך לפרנס את משפחתו בכבוד. משרדנו הראשי ממוקם בתל-אביב ומייצג לקוחות בכל רחבי הארץ.

 

אודות עורך הדין כותב המאמר

עו"ד אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מנוסה, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל ובעל משרד עורכי דין פליליים בתל אביב המתמחים בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ובין היתר בעבירות על חוק הכניסה לישראל, הסעה והעסקת שוהים בלתי חוקיים ועוד. למשרדו של עורך הדין אלעד שאול ושות' הצלחות מוכחות בתחום ובין היתר ביטול כתבי אישום בעבירות שב"חים, הארכת מאסר על תנאי וענישה מקלה ביותר.

כך למשל לקוח המשרד הורשע בעבר בגין הסעת שב"ח והעסקת שב"ח וריצה חודש מאסר בפועל בדרך של עבודות שירות ונגזר עליו מאסר על תנאי של 3 חודשים למשך 3 שנים. לאחר שנתיים נתפס שוב מסיע ומעסיק שב"ח, משרדנו הצליח לשכנע את התביעה שלא להפעיל את המאסר המותנה אלא להאריך את המאסר המותנה בשנה נוספת.

5 מתוך 5 - (7 הצבעות)
שאלות ותשובות
זקוקים לייעוץ אישי בנושא הסעת שב"ח?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
חוק הסרטונים
הגנת הפרטיות
חוק הסרטונים

חוק הסרטונים הוא התיקון לחוק למניעת הטרדה מינית האוסר לפרסם סרטון או תצלום של אדם, המתמקד במיניותו, ללא הסכמת המצולם. החוק למניעת הטרדה מינית מ-

קרא עוד »
צילום חשוד במשטרה
מונחים מקצועיים
צילום חשוד במשטרה

צילום חשוד במשטרה מתבצע לאחר חקירת חשוד באזהרה במסגרת עבודות צילום והטבעה (טביעות אצבע). מדובר ברגע לא נעים שחווה כל אדם שנחקר בחשד לביצוע עבירה

קרא עוד »
סכסוכי שכנים
מונחים מקצועיים
סכסוכי שכנים

סכסוכי שכנים בבניין משותף או בבתים פרטיים הם בין הסכסוכים הנפוצים ביותר. מדובר בסכסוכים הקשורים למגורים בשכנות, שטחי חניה, ניהול, אחזקה, שימוש ברכוש המשותף, מטרדי

קרא עוד »
זוטי דברים
מונחים מקצועיים
זוטי דברים

המשפט הפלילי מטפל בהתנהגויות פסולות שביצע אזרחים כלפי אזרחים אחרים או כלפי המדינה, באמצעות הטלת עונשים ושלילת חירות ממבצע העבירה. הסנקציות שאפשר להטיל על נאשם

קרא עוד »
ראיה נסיבתית
מונחים מקצועיים
ראיה נסיבתית

ראיות הן אמצעי משפטי לברור עובדות, הן מוכיחות לבית המשפט שנאשם ביצע את העבירה וניתן להסיק מהן מסקנות לגבי אשמתו או חפותו. ראיות יכולות להיות

קרא עוד »
ביטול כתב אישום
הליכים ושירותים
ביטול כתב אישום

ישנן מספר דרכים לקדם ביטול כתב אישום ולהימנע ממיצוי ההליך הפלילי נגדכם. מהו כתב אישום? איך ניתן לבטל אותו ומה ההשלכות של ביטול כתב אישום?

קרא עוד »
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד.
David I.
David I.
21:07 02 Nov 16
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה