הסעת שב"ח

הסעת שבחים

חוק הכניסה לישראל, תשי"ב-1952 מסדיר בין היתר את אשרות הכניסה והשהייה בישראל ומונה את העבירות השונות הנוגעות לשוהים בלתי חוקיים ואת העונשים הקבועים לצידם. הסעת שוהים בלתי חוקיים (שב"חים) היא עבירה חמורה בייחוד לאור המצב הבטחוני הרגיש בישראל, מעורבות שב"חים בפיגועי טרור והעליה המתמדת באחוזי הפשיעה בכלל ומעורבות שוהים בלתי חוקיים בפשיעה בפרט.

נתפסת מסיע שוהה בלתי חוקי? מה צפוי להיות עונשך? וכיצד ניתן להקל? עו"ד אלעד שאול, מומחה למשפט פלילי, מסביר.

 

מי הוא שוהה בלתי חוקי בישראל?

שוהה בלתי חוקי, או בראשי תיבות שב"ח, הוא כל מי שנכנס לישראל ונמצא בשטחה שלא כדין ושאין בידיו היתר מהרשויות.

אמנם הגדרה זו יכולה להתייחס לתושבים מדינות העולם כולו אשר עשויים להיכנס למדינת ישראל ללא אישור, ואולם הפרקטיקה מלמדת כי בפועל מרבית השוהים הבלתי חוקיים במדינת ישראל הם פלסטינים תושבי יהודה ושומרון (יו"ש) אשר נכנסו למדינת ישראל ללא היתר כניסה ו/או היתר עבודה אשר מונפק על ידי מנהלת התיאום והקישור.

הכניסה לישראל והשהייה בה ללא היתר פוגעת במגוון ערכים מוגנים ובין היתר בזכותה של מדינת ישראל לשמור על גבולותיה, בריבונות המדינה ובביטחון הציבור. המדינה מגבילה כניסת זרים לשטחה בעיקר על מנת למזער פעולות טרור ואירועים פליליים כגון גניבת כלי רכב, פריצות ועבירות רכוש ואלימות נוספות.

לפיכך, רואה המדינה בחומרה רבה סיוע לאותם שבחים להסתנן למדינת ישראל ולהתנייד בשטחה. לעיתים, הענישה כלפי המסיע והמסייע לשב"ח חמורה יותר מהענישה כלפי השב"ח עצמו !

 

מה העונש על הסעת שב"ח?

סעיף 12א(ג) קובע את העונשים של מי שהסיע שוהה בלתי חוקי ומעמיד אותו על שנתיים מאסר בפועל. כמו כן קיימת עבירת הסעת שבחים בנסיבות מחמירות אשר דינה שלוש שנות מאסר וזאת אם הוסעו מעל שישה שבחים, ההסעה נעשתה במסגרת שירותי הסעות בכוונה להכניס שוהים בלתי חוקיים לישראל ואם נעשה שינוי ברכב במטרה להסתיר את השב"חים מהרשויות.

מעבר לעונש המאסר ולענישה הכלכלית בדמות קנסות כבדים, המדינה רשאית להחרים את הרכב, לדרוש חילוט הרכב, לאסור שימוש בו ולבטל את רישיון הנהיגה של הנאשם וזאת לפרקי זמן משתנים של עד שלוש שנים. חשוב לציין כי העונש על כניסה לישראל שלא כדין עומד על שנת מאסר אחת. הנה כי כן, המסיע שב"ח צפוי לקבל עונש כפול ואף משולש מהעונש של השוהה הבלתי חוקי בעצמו!

כמובן שעבירה על חוק זה מהווה עבירה פלילית ומי שיורשע ב הסעת שב"ח יוכתם ברישום פלילי לכל דבר ועניין מעבר לעונש המאסר, הקנס, חילוט הרכב והענישה הנלווית לעבירות מעין אלו. לפיכך, מומלץ לפנות ליעוץ משפטי פרטני עוד בשלב החקירה במשטרה, ועל אחת כמה וכמה אם הוגש נגדך כתב אישום בגין הסעת שבחים.

 

מדיניות האכיפה בעבירות הסעת שב"ח

פרקליט המדינה הורה והנחה את רשויות האכיפה שלא להעמיד לדין את מי שנתפס מבצע הסעת שב"ח חד פעמית ובפעם הראשונה. ואולם, כאשר מדובר בהסעה של יותר משב"ח אחד, או כאשר נתפס הנהג מסיע שוהים בלתי חוקיים באופן סדרתי – הוא צפוי לעמוד לדין ולהיענש על מעשיו בחומרה.

הנחיה 2.15 של פרקליט המדינה היא זו המורה על אי העמדה לדין בעבירת הסעת שב"ח כאשר עסקינן בעבירה ראשונה. מכוח הנחיה זו ניתן אף להוביל שהוגש עבור הסעה בפעם הראשונה.

 

חקירה במשטרה על הסעת שבחים

סיוע לשוהים בלתי חוקיים מגלם סיכון רב לאינטרסים רבים וחשובים של מדינת ישראל, על כן עבירה של הסעת שב"ח עשויה להוות עניין רציני ואף להוביל במקרים מסוימים למעצר והתייחסות נוקשה וקשוחה מצד המשטרה וגופי התביעה. חשוב לזכור כי הגרסה שתמסור למשטרה תלווה אותך במסגרת ההליך כולו והיא עשויה להכריע האם יוגש נגדך כתב אישום, האם יוטל עליך עונש ומה תהיה חומרתו.

לכן, קריטי בהחלט להתייעץ עם עורך דין לפני חקירה במשטרה בעבירה של הסעת שבחים. חשודים רבים סוברים כי יוכלו להתמודד לבדם עם חוקרי המשטרה, להערים עליהם, לשכנע אותם שהכל בסדר, שלא ידעו שמדובר בשב"ח ושהם בסך הכל אנשים נורמטיביים שרוצים להתפרנס. רוב הנסיבות הללו לא רלוונטיות למהלך החקירה ועל הנחקר למסור נתונים עובדתיים שיסייעו לו מבחינה משפטית וימסרו בצורה הגיונית, סדורה ומאורגנת.

עוד חשוב לציין כי חוקרי המשטרה רשאים להפעיל מגוון תרגילי חקירה ואמצעי לחץ בכדי לגרום לנחקר לומר בדיוק את מה שחוקרי המשטרה רוצים שהוא יאמר. בין היתר, יכול חוקר המשטרה להבטיח כי יסייע לנחקר לסגור את התיק אם רק יודה ויספר את האמת, כמו כן יוכל לאיים עליו במעצר ושלל תרגילים נוספים.

עורך דין פלילי מטעמך יוכל לסייע לך להתגונן מפני אותן מלכודות, להסביר לך את זכויותיך ולמקד אותך במטרה האמיתית והיא מסירת גרסה הגיונית וצופה פני עתיד אל עבר אי העמדה לדין !

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

כתב אישום על הסעת שבחים

אם הוגש נגדך כתב אישום ועוד לא שכרת שירותי עורך דין פלילי, זה הרגע ! בתי המשפט בישראל מטילים עונשים על נאשמים בעבירות סיוע לשוהים בלתי חוקיים, בין אם בהסעת שב"חים, העסקת שב"ח או הלנה שלו. העונשים נעים בין מאסר על תנאי ועד למאסר בפועל מאחורי סורג ובריח. מעבר לכך, מוטלים עונשים כספיים כבדים כגון קנס, חילוט רכב, החרמת רכב והטלת הוצאות מגרש החניה ועוד.

ישנם נימוקים משפטיים רבים ואלמנטיים משפטיים שעו"ד פלילי המייצג אותך חייב לבחון בבואו להתמודד עם תיק הסעת שב"ח, בין היתר, את התנהלותך בחקירה, התנהלות החוקרים, פגמים והפרות של זכויות הנחקר, קיום מסמכים חשובים בתיק (כמו תעודת עובד ציבור) ועוד. כל פגם או התנהלות פסולה במהלך החקירה עשוי בהחלט להוביל לביטול כתב האישום או לכל הפחות להסדר טיעון מקל ביותר.

 

הארכת מאסר על תנאי בהסעת שב"ח

לקוח המשרד קבלן שיפוצים נתפס בעבר מעסיק ומסיע שב"ח מבית לחם ונגזר דינו לריצוי חודש אחד מאסר בפועל בדרך של עבודות שירות לצד מאסר על תנאי בגובה 3 חודשים למשך 3 שנים שלא יעבור שוב עבירה על חוק הכניסה לישראל, קרי, הסעת שב"ח או העסקתו.

לפני כשנתיים נתפס הלקוח בשנית כאשר הוא מסיע ברכבו שב"ח אשר הועסק על ידו בפרויקט בנייה בתל אביב. הלקוח נלקח לתחנת המשטרה, רכבו הוחרם, הוא נחקר ונעצר. לאחר מאמצים רבים הלקוח שוחרר ממעצר וחזר לשגרת חייו.

 

כתב אישום על הסעת שב"ח פעם שנייה

כתב אישום הוגש נגד הלקוח לבית משפט השלום בתל אביב, שם דרשה המאשימה, משטרת ישראל באמצעות מפלגת תביעות פליליות תל אביב, להפעיל את המאסר המותנה שריחף מעל ראשו של הלקוח ולשלוח אותו לשלושה חודשי מאסר בפועל מאחורי סורג ובריח.

מיותר לציין כי התביעה המשטרתית ראתה בחומרה את עצם העובדה כי הלקוח הסיע והעסיק שוהה בלתי חוקי פעם נוספת וכי ככל הנראה שההליך הקודם והעונש שריצה בעבר לא הרתיע אותו. לפיכך, עמדה התביעה על מיצוי העונש במלוא החומרה ושליחת הנאשם לריצוי מאסר בפועל בבית הסוהר בגין עבירות על חוק הכניסה לישראל.

 

הסדר טיעון בעבירה של הסעת שב"ח

במסגרת משא ומתן עיקש בין עו"ד אלעד שאול, ראש המשרד ומומחה למשפט פלילי, ובין ממונה מטעם התביעה המשטרתית, הצליח עורך הדין לשכנע את התובע המשטרתי כי קיים קושי ראייתי ממשי בתיק אשר מצדיק הסדר טיעון מקל ביותר במסגרתו הלקוח ישלם קנס כספי בלבד ובתמורה לא ירצה מאסר בפועל כלל וכלל.

על פי הוראות החוק, יוארך המאסר המותנה שנגזר עליו למשך שנה אחת בלבד במקום להפעיל את המאסר ולהטיל עליו מאסר בפועל.

בין יתר הקשיים הציג עורך הדין ראיות של ממש לפיהן השב"ח הציג עצמו בפני הנאשם במספר מקרים כתושב העיר רמלה, ואף הציג מסמכים כאלו ואחרים לשוטרים אשר עצרו אותו בעבר בנוכחות הנאשם והשוטרים אפשרו לו להמשיך בדרכו. במעשיו אלו יצר השב"ח מצג והטענה את הלקוח לחשוב שהוא תושב מדינת ישראל. כמו כן, בחומר הראיות התגלו ליקויים נוספים כגון תעודת עובד ציבור לא תקינה.

 

עורך דין פלילי לעבירות שב"ח

מדובר בדוגמה מצוינת המדגישה עד כמה חשוב לפנות לערוך דין פלילי מיד עם זימונך או לקיחתך לחקירה במשטרה בעבירת הסעת שב"ח, העסקת שב"ח או בכל עבירה פלילית אחרת. ככל שהלקוח היה מנסה להסתדר לבדו ולהיחלץ בעצמו ממצב הביש אליו נקלע – סביר בהחלט שהיה מפליל את עצמו, חומר הראיות בתיק היה חזק ביותר, והוא היה מרצה מאסר בפועל מאחורי הסורגים.

במקום זאת, שכר הלקוח את שירותי עו"ד פלילי וכיום הוא ממשיך לפרנס את משפחתו בכבוד. משרדנו הראשי ממוקם בתל-אביב ומייצג לקוחות בכל רחבי הארץ.

 

אודות עורך הדין כותב המאמר

עו"ד אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מנוסה, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל ובעל משרד עורכי דין פליליים בתל אביב המתמחים בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ובין היתר בעבירות על חוק הכניסה לישראל, הסעה והעסקת שוהים בלתי חוקיים ועוד. למשרדו של עורך הדין אלעד שאול ושות' הצלחות מוכחות בתחום ובין היתר ביטול כתבי אישום בעבירות שב"חים, הארכת מאסר על תנאי וענישה מקלה ביותר.

כך למשל לקוח המשרד הורשע בעבר בגין הסעת שב"ח והעסקת שב"ח וריצה חודש מאסר בפועל בדרך של עבודות שירות ונגזר עליו מאסר על תנאי של 3 חודשים למשך 3 שנים. לאחר שנתיים נתפס שוב מסיע ומעסיק שב"ח, משרדנו הצליח לשכנע את התביעה שלא להפעיל את המאסר המותנה אלא להאריך את המאסר המותנה בשנה נוספת.

5 מתוך 5 - (7 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא הסעת שב"ח?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!