החזרת רישיון נשק

החזרת רישיון נשק שבוטל על ידי המשרד לביטחון פנים היא משימה לא פשוטה, בין אם מדובר בביטול הרישיון בהמלצת משטרת ישראל, משרד הבריאות או בשל כישלון במבחנים הפסיכולוגיים למאבטחים. בעל רישיון נשק שרישיונו בוטל על ידי פקיד הרישוי, זכאי להגיש ערר על ההחלטה בתוך 45 ימים.

הערר יועבר לוועדת ערר המורכבת בעיקרה מהממונה על פקיד הרישוי והיא תדון בו ותקבל החלטה. אם רישיון הנשק לא הוחזר במסגרת הערר, לאזרח נשארה אפשרות אחרונה והיא הגשת עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי.

 

ביטול רישיון נשק על ידי פקיד הרישוי

תחום רישוי כלי הירייה מוסדר במדינת ישראל דרך חוק כלי ירייה משנת 1949, החוק קובע שאין לשאת נשק ללא רישיון ומסמיך את השר לביטחון פנים למנות פקידי רישוי שיעסקו במתן רישיונות נשק, הטלת הגבלות עליהם או ביטולם.

החוק גם מחייב רופא, פסיכולוג, עובד סוציאלי, קצין בריאות נפש, משטרת ישראל וצה"ל – לדווח לפקיד הרישוי על כל חשש מפני מסוכנות של אדם המחזיק כלי ירייה ברישיון, כדי שיוכל לבטל את הרישיון ולמנוע את הסיכון לציבור. פקיד הרישוי יכול להורות על ביטול הרישיון על סמך המלצה של גורמים המכונים "גורמים ממליצים" ובניהן משטרת ישראל. המלצת המשטרה לביטול הרישיון היא הסיבה העיקרית לביטול רישיונות נשק במדינת ישראל.

 

באילו מקרים משטרת ישראל תמליץ על ביטול רישיון נשק?

המשטרה ממליצה כמעט באופן אוטומטי לבטל את רישיון הנשק של אדם שנחקר במשטרה תחת אזהרה בנימוק כללי של "מסוכנות לשלום הציבור". לאור התנהלות המשטרה, נוצר מצב שכל אדם יכול להגיש תלונה במשטרה נגד אדם אחר ולהוביל, כמעט בוודאות מוחלטת, לביטול הרישיון שלו.

כשמדובר ברישיון נשק פרטי נגרם לחשוד נזק שהוא בעיקר כספי וירייה בתחושת הביטחון האישי, אך כשמדובר בבעל נשק אירגוני שמשתמש בנשק לצורכי עבודתו – נגרם נזק כלכלי עצום שברוב המקרים גם מוביל לפיטורין מהעבודה. אדם הנושא נשק אישי או רישיון לנשק ארגוני מטעם מקום העבודה עלול לאבד את רישיונו מיד עם זימונו לחקירה במשטרה, או זמן קצר לאחר מכן.

כאשר חשוד נחקר תחת אזהרה, משטרת ישראל מעבירה מידע על כך למשרד לביטחון הפנים ולאגף לרישוי כלי ירייה. תוך ימים ספורים פקיד רישוי כלי ירייה בוחן את תיקו של בעל הרישיון, מקבל מידע מקצין משטרה ומקבל החלטה לעניין ביטול רישיון הנשק וחיוב החשוד בהפקדת האקדח בתחנת המשטרה לאלתר.

כאשר מדובר בעבירת אלימות, סמים, איומים ועבירות נוספות – מעבירה המשטרה לאגף הרישוי הוראה לביטול רישיון האקדח של החשוד, במקרים כאלה פקיד הרישוי לא מפעיל שיקול דעת והוא מורה על ביטול הרישיון באופן מידי.

ההמלצה האוטומטית של המשטרה לבטל את הרישיון לכל אדם שנחקר באזהרה זכתה לביקורת נוקבת בבתי המשפט שדנים בתיקים אלו במסגרת עתירות מנהליות שהגשנו להחזרת רישיון נשק. על פי הפסיקה, המשטרה צריכה להפעיל שיקול דעת ולהקפיד שלא להמליץ לבטל רישיונות באופן אוטומטי.

גם פקיד הרישוי לא מקפיד לבקר את שיקול הדעת של המשטרה לצערנו, מקבל את המלצתה באופן אוטומטי ומבטל רישיונות באופן סיטונאי. לכן מומלץ להגיש ערר בבקשה להחזיר את רישיון הנשק באמצעות עורך דין מומחה לרישוי כלי יריה בלבד, שכן הרוב המוחלט של עררים שמוגשים באופן עצמאי או על ידי עורכי דין שלא מבינים בתחום – נדחים.

 

החזרת רישיון נשק באמצעות הגשת ערר

לקוח המשרד, מאבטח מוערך במשרד הביטחון ולוחם במילואים ביחידה מובחרת בצבא, זומן לחקירת משטרה לאור תלונת שווא מצד זוגתו לשעבר. מיד לאחר מכן נשלל רישיון הנשק הארגוני שלו והוא הושעה מהעבודה. ליווינו את הלקוח בהליכי החקירה במשטרה, הגשנו בקשה להימנע מהגשת כתב אישום ולסגירת התיק בעילת חוסר אשמה.

במקביל הגשנו לממונה על פקיד הרישוי ערר על ההחלטה לבטל את הרישיון ודרשנו להחזיר את רישיון הנשק בדחיפות כדי לאפשר ללקוח לשוב לעבודה. לשמחתנו הערר התקבל, משטרת ישראל שינתה את המלצתה והלקוח חזר לעבודה.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

החזרת רישיון נשק באמצעות עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי

לקוחות רבים פונים למשרד אלעד שאול ושות׳ עורכי דין בעקבות ביטול רישיון נשק פרטי או ארגוני ואנו מגישים עבורם ערר לממונה על פקיד הרישוי. במקרים בהם הממונה דוחה את הערר, אנו בוחנים את סיכויי ההצלחה להגשת עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי בדרישת להחזרת רישיון נשק וחיוב המשרד לביטחון פנים בהוצאות משפט.

ישנן מספר הלכות מרכזיות שנוגעות לתחום רישוי כלי הירייה והחזרת רישיונות דוגמת פסק הדין בג"צ 799/80 פנחס שללם נגד המשרד לביטחון פנים שנדון בבית המשפט העליון ובו נקבע שלא ניתן לבטל רישיון נשק קיים אלא אם פקיד הרישוי התרשם שמחזיק הרישיון מסוכן לציבור ברמה גבוהה שלא מותירה "מקום לספקות סבירים".

בתי המשפט המחוזיים שדנים בעתירות מנהליות מצטטים את פסק דין שללם גם היום בחלוף 40 שנה ואילו משטרת ישראל ופקידי הרישוי ממשיכים להתעלם ולבטל רישיונות נשק בקצב מסחרר ובלי להפעיל שיקול דעת.

לטעמנו התנהלות זו נועדה לצמצם את כמות האקדחים שמוחזקים על ידי הציבור מתוך "שיטת מצליח" שלוקחת בחשבון שמרבית בעלי האקדח שיאבדו את הרישיון שלהם, לא יטרחו להגיש ערר ולאחריו להגיש עתירה מנהלית, על העלויות הכרוכות בה. יחד עם זאת, לקוחות שרוצים "ללכת עד הסוף" נהנים ממלחמה חסרת פשרות בעתירה מנהלית ובמקרים רבים, בהחזרת האקדח.

באחת העתירות שהגשנו והתקבלה, חייב כבוד השופט אברהם יעקוב מבית המשפט המחוזי מרכז את המשרד לביטחון פנים להחזיר ללקוח המשרד את כל הרישיונות שהיו ברשותו (רישיון פרטי, רישיון ארגוני ורישיון מדריך ירי) וחייב את המדינה לשלם 15,000 ש"ח הוצאות משפט.

בתיק זה גרושתו של הלקוח הגישה נגדו 5 תלונות שווא במשטרה בטענה לאלימות כלפיה וכלפי ילדיהם הקטינים, חלק מהתונות נסגרו בחוסר אשמה וחלק אחר בחוסר ראיות. למרות זאת בית המשפט הורה על החזרת רישיון נשק ללקוח וקיבל את כל טענותינו. לעיון בפסק הדין ניתן ללחוץ כאן: עת"מ 7920-08-20 אבי דואק נגד המשרד לביטחון פנים – אגף רישוי כלי יריה (ניתן בתאריך 15.9.2020).

 

הגשת ערר לאחר 45 יום – זה אפשרי?

אגף רישוי כלי ירייה מקפיד על מועדים וזמנים וברוב המקרים לא יסכים לקבל ערר שהוגש לאחר שחלפו 45 ימים. מנגד, אנו מכירים מספר "טריקים" שמחייבים את אגף הרישוי לקבל את הערר גם אם חלף זמן סביר אחרי 45 הימים.

יש לבדוק מה המועד המדויק שההודעה על ביטול הרישיון התקבלה אצלך ובאיזה דרך היא נשלחה, לצד מספר נתונים נוספים שיכולים להשפיע על המועד האחרון להגשת ערר. גם אם חלף פרק זמן משמעותי, אנו מוצאים פתרונות להחזרת רישיון הנשק תוך שימוש בכלים יצירתיים מהמשפט המנהלי.

 

החזרת רישיון נשק שלא חודש במועד

סוג נוסף של ביטול רישיון נובע מאי חידוש במועד של הרישיון, מה שמוביל בעצם להחזקת אקדח ללא רישיון, שעלולה להוות עבירה פלילית. תקנות ההכשרה בנושא החזרת רישיון עסק שנכנסו לתוקף בשנת 2018 מחייבות כל בעל רישיון לערוך ריענון במהלך השנה השנייה לאחר חידוש הרישיון.

בפועל, צריך לחדש רישיון אחת לשלוש שנים ולבצע הכשרת ריענון במהלך השנה השנייה לאחר החידוש. מי ששכח לחדש את הרישיון או לבצע הכשרה, הרישיון יבוטל מיד. בחלק מהמקרים מדובר בבעיה לא פשוטה מכיוון שאין לבעל הרישיון שבוטל תבחין (למשל, אם הוא נשא אקדח מתוקף הוראות מעבר). גם במקרים אלו אנו מוצאים דרכים לשכנע את המשרד לביטחון פנים לחדש את הרישיון ולהחזיר את האקדח לבעליו.

 

ביטלו לי את הרישיון לנשק, מה עושים?

פונים אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני, יחד נוכל להעריך את הדרך הנכונה לפעול ונצא לדרך שבסופה אנו מקווים שנוכל לסייע בהחזרת רישיון הנשק שלך, קיצור תקופת הביטול או החזרה שלו בתנאים מגבילים שלכל הפחות יאפשרו לכם לחזור לעבודה.

אגף רישוי כלי יריה במשרד לביטחון פנים הוא אחד ממשרדי הממשלה הקפדניים והקשוחים במדינת ישראל והתנהלות מולם בעררים והליכים להחזרת רישיון נשק, מצריכים מומחיות משפטית וגיבוש אסטרטגיה נכונה. אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים או לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ובמידת הצורך, נקיטת הליכים להחזרת הרישיון שבוטל.

4.4 מתוך 5 - (11 הצבעות)
שאלות ותשובות
דרך המלך היא באמצעות הגשת ערר בתוך 45 יום מיום שהרישיון בוטל. אל תתפתו להגיש ערר באופן עצמאי, הסיכוי שהוא יתקבל נמוך מאוד. יש לפנות לקבלת ליווי משפטי במסגרת הערר כדי לשמור על סיכויים להחזרת רישיון הנשק שלכם.
קרוב ל-100% מהנחקרים במשטרה מקבלים הודעה על ביטול הרישיון שלהם בתוך חודש עד שלושה חודשים ממועד החקירה. אם נחקרת במשטרה ועוד לא בוטל לך הרישיון, אנו מציעים לך לפעול בדחיפות באמצעות עורך דין כדי לסגור את התיק הפלילי שנפתח נגדך עוד לפני שהרישיון יבוטל.
כן. הצלחנו בעשרות מקרים להחזיר רישיונות של אזרחים ששכחו לחדש או לא ביצעו בזמן את ההכשרה הדרושה.
אם הערר שהוגש על ביטול הרישיון נדחה, השלב הבא הוא ניסוח והגשת עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי. מדובר בתהליך מורכב שמתקבל רק במקרים מתאימים ולאחר מלחמה עיקשת. אם הגשת ערר והוא נדחה, פנה אלינו כדי שנוכל לבחון את הסיכוי להחזיר את רישיון הנשק שלך.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא החזרת רישיון נשק?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!