מתן עדות במשטרה

מתן עדות במשטרה היא הליך בו מוזמן אדם להעיד בפני חוקר המשטרה, בתחנת המשטרה, ביחס לעבירה פלילית שהתבצעה וישנם ממצאים שהמשטרה חושבת שהוא היה עד להם, ראה את האירועים, שמע אותם או לקח בהם חלק. זכויותיו של עד במשטרה שונות מזכויות החשוד, אך בכל רגע נתון עדות במשטרה יכולה להפוך לחקירה תחת אזהרה.

כיצד להתנהל בזמן עדות במשטרה? האם יש צורך בהכנה מוקדמת? עו"ד אלעד שאול מסביר:

 

מהי עדות במשטרה?

עדות במשטרה היא חלק משלבי החקירה המשטרתית. כל חקירה במשטרה מתחילה מהגשת תלונה במשטרה על ידי מתלונן; על בסיס התלונה המשטרה יכולה לזמן כל אדם שהיא חושבת שהוא רלוונטי לחקירה. לרוב, עדים שמזומנים לתת עדות לא נחקרים תחת אזהרה אך בכל שלב משלבי העדות רשאי חוקר המשטרה להחשיד את העד בביצוע עבירה פלילית ולפתוח נגדו תיק פלילי.

העדות במשטרה היא קריטית ואף תועבר בשלב מאוחר יותר לעיונו של תובע שיחליט האם להגיש כתב אישום נגד החשוד או לא. לבסוף, אם יוגש כתב אישום ויתנהל הליך משפטי האדם שמסר עדות יידרש להגיע לבית המשפט ולהעיד מעל גבי דוכן העדים על עדותו.

עדות יכולה להפריך או לאמת את הממצאים שנאספו על ידי המשטרה ובכך להשפיע על עוצמת החשד נגד מי שנחקר תחת אזהרה. התכנים שעולים במהלך החקירה יכולים לשמש כראיות חזקות במסגרת הליכים משפטיים ולכן כדאי לשים לב לתוכן המדויק של החקירה – הן השאלות שנשאלות והן התשובות שניתנות.

 

מתי יוזמן אדם לתת עדות במשטרה?

המשטרה נוטה לזמן למתן עדות בשתי סיטואציות מרכזיות:

  1. עקב תלונה – הזמנת עדים לעדות בעקבות תלונה שהוגשה במשטרה על ידי מתלונן.
  2. חקירה עצמאית – איסוף עדויות בשל חקירה עצמאית שהמשטרה מבצעת בטרם חקירת חשוד באזהרה.

 

בחלק גדול מהמקרים אדם שזומן למסור עדות במשטרה מזומן על מנת לשפוך אור על פרשה שהוא לא חשוד בה, לסייע למשטרה להגיע לחקר האמת ולמסור פרטים שהוא עד להם. יחד עם זאת, במקרים מסויימים זימון לעדות היא כלי אסטרטגי בידי המשטרה להרגיע ולטשטש חשוד פוטנציאלי; החשוד מזומן "רק למסור עדות", הוא לא טורח להתייעץ עם עורך דין פלילי לפני החקירה ומגלה בזמן אמת בתוך חדר החקירות שהוא נחקר כחשוד בתיק.

מעבר לכך, בכל שלב משלבי ההליך חוקר המשטרה רשאי להפוך את העד לחשוד, להטיח בו האשמות ולדרוש ממנו תשובות לעבירות בהן הוא כעת חשוד. לדוגמה – אדם זומן לצורך מתן עדות במשטרה בגין תגרה לה היה עד. במהלך העדות העד מסר לחוקר "ראיתי את החשוד תוקף את חבר שלי ולכן אחזתי אותו בחוזקה" – בשלב זה חוקר המשטרה אמור לעצור את העדות ולהפוך את העד לחשוד בעבירת תקיפה סתם או תגרה.

חקירה משטרתית היא דבר משמעותי שיכול להיות מאוד מלחיץ לאדם מן השורה – מפגש עם חוקרי המשטרה ועם רשויות החוק, הטחה של עובדות מסוימות, שעות רבות בתחנה ועמידה במצב שהוא מאוד לא נעים לנחקר. לכן, חשוב מאוד לדעת לפני שמגיעים לתחנת המשטרה:

  1. מהי הסיבה לכך שזומנת לתחנה?
  2. האם יש חשש שביצעת עבירה פלילית במסגרת האירוע?
  3. מה הנושאים עליהם אתה עתיד להישאל?
  4. איך כדאי לענות לשאלות החוקר על מנת לא להסתבך.

 

אם זומנת לתת עדות במשטרה ואין לך מושג על מה – תתחיל לחשוד! יכול להיות שמנסים לטמון לך מלכודת ובתוך חדר החקירות יודיעו לך שאתה חשוד בעבירה פלילית. אם יש לך חששות או ספקות, אני מזמין אותך ליצור איתנו קשר בכל עת, 24 שעות ביממה, אנחנו זמינים עבורך לשאלות.

 

האם אני חייב להתייצב לעדות במשטרה?

רשמית, לא חובה, אבל צריך להתנהל בזהירות על מנת לא להסתבך. לפי סעיף 59 לחוק סדר הדין הפלילי, למשטרה יש את הסמכות לפתוח בחקירה אם נודע לה על ביצוע עבירה ואף לסגור את התיק ללא חקירה אם היא סבורה שאין בסיס לניהול חקירה בנושא.

סמכויות החקירה של המשטרה גם הן רחבות ויש להן השפעות רבות מאוד על המשך הטיפול המשפטי בעניין הנחקר. התפקיד העיקרי של רשויות המשטרה הוא איסוף הראיות והתשתית העובדתית הרלוונטית שמסייעת לגבש את ההחלטה באשר לאכיפת הדין במקרה מסוים.

אם כבר הוחלט על פתיחה בחקירה וזימון שלך למסירת עדות, הרי שקצין חקירות בחן את החומר והחליט שהוא רוצה לזמן אותך לעדות ולשמוע את מה שיש לך לומר כדי לדלות מידע ולהסתייע בך להשגת כיווני חקירה ואיסוף ראיות.

רשמית, במדינת ישראל אין חוק שמחייב אזרח להתייצב לצורך מתן עדות במשטרה. אז למה בכל זאת להגיע לתחנת המשטרה? אם תתחמק משיתוף פעולה עם המשטרה היא יכולה בהחלט להשתמש בחוסר שיתוף הפעולה שלך ולזמן אותך כחשוד, אם יש אינדיקציה בתיק לכך שהיית מעורב במעשים.

כלומר, הבחירה שלא להגיע לתת עדות או לענות על השאלות השונות של חוקרי המשטרה היא בחירה מחשידה – מדוע לא הגעתם לתת עדות? האם יש לכם דבר מה להסתיר? על מנת למנוע את התוצאות השליליות הללו – מומלץ להתייעץ עם עורך דין פלילי באופן פרטני לפני קבלת החלטה אם להגיע למתן עדות או לסרב.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

מה ההבדל בין עדות לחקירה?

טכנית יש הבדל עצום! עד הוא מי שמזומן למשטרה להעיד על דברים שראה, שמע או כדי למסור ראיות שהוא מחזיק בידיו. חשוד הוא מי שהמשטרה חושדת שביצע את העבירה הפלילית בעצמו או שיש לו קשר ישיר אליה. אך חשוב לדעת! בכל רגע נתון יכול עד ראייה להפוך לחשוד בעצמו, כך שהקו שמפריד בין עדות לחקירה הוא קו דק מאוד שניתן לחצות אותו במילה אחת שנאמרה לא במקום!

 

התייעצות עם עורך דין לפני מתן עדות במשטרה

כל זימון לתחנת המשטרה מצריך לדעתי קבלת ייעוץ מקצועי ומעמיק, בוודא אם אין לך שום מושג מדוע זומנת. ההיעזרות בעורך דין היא משמעותית ביותר וכוללת כמה יתרונות:

  1. הערכת סיכונים: אנו מנוסים בליווי הליכי חקירה מורכבים ויודעים להעריך את הסיכוי שתיחקר תחת אזהרה ואת הסיכונים שצפויים לך במהלך הדרך.
  2. הכנה מוקדמת: לפני שתגיע לתחנת המשטרה נקיים פגישה בה ננסה (ולרוב נצליח) להבין מדוע זומנת והאם אתה עתיד להיחקר כחשוד. לאחר מכן, נכין אותך למרבית התרחישים האפשריים, כך שתדע מראש אילו שאלות אתה הולך להישאל ומה עליך לענות.
  3. דע את זכויותיך: לפני הגעה לתחנת לצורך מתן עדות במשטרה, עליך לדעת את הזכויות שלך כעד, החובות שחלות עליך ואיך להתנהל במצבי קיצון במהלך העדות.

 

בגלל שמדובר בסיטואציה מלחיצה, בוודאי אם לא מתכוננים אליה מראש, אתה עלול להיתפס "עם המכנסיים למטה" ולהיות מופתע משאלות החוקר. בנקודת זמן כזו אנשים נוטים לדבר שטויות ואף להפליל את עצמם בדברים שהם לא ביצעו. מתן תשובות כלליות או לא מדוייקות שמשאירות הרבה מקום ל"דמיון" היא גם תופעה ששמורה לעדים שמגיעים לתחנה לא מוכנים – השוטרים יכולים להיתלות על תשובות עמומות ולפרש אותן כתשובה מפלילה.

כעורכי דין שיצאו מהפרקליטות וזרועות אכיפת החוק, אנו יודעים לצפות בסבירות גבוהה את מה שצפוי לקרות לך בחדר החקירות בזמן מתן העדות. נתקלנו במהלך הקריירה במאות עדים שהופתעו לגלות בחדר החקירות שהתלוננו נגדם על אונס, תקיפה, גניבה, התחזות ועוד. אלו שהגיעו אלינו מבעוד מועד – היו מוכנים לכל תרחיש!

 

זכויות עדים

הזכויות הניתנות לעדים במהלך מתן העדות במשטרה, משתנות בהתאם לסיווגם. אם מדובר בעד ראייה בלבד שאין צל צילו של חשד פלילי נגדו – עומדת לזכותו הזכות להימנע מהפללה עצמית. כלומר, על העד לשתף פעולה עם החוקר ולענות לשאלותיו באופן מלא, אלא אם התשובה לשאלה מסבכת את העד בעבירה פלילית שביצע. אם העד נחקר תחת אזהרה, זכויותיו שונות לחלוטין.

בנוסף לזכות להימנע מהפללה עצמית יש עוד זכויות רבות וחשובות כגון זכות השתיקה, הזכות להתייעץ עם עורך דין, חובת הודעה מצד החוקרים על הזכויות הבסיסיות ועוד. הפסיקה קבעה כי במצבים מסוימים, הפרה של זכויות אלו יכולה לגרום לעדות החשוד להפוך לפסולה.

החשיבות של זכות החשוד להתייעץ עם עורך דין היא גבוהה ביותר, החשוד זכאי לעצור את החקירה ולהתייעץ עם עורך דין מטעמו שיפקח על החקירה, יכין את החשוד ויוודא שזכויותיו נשמרות. כך למשל, אם ישנם ליקויים במהלך החקירה, עורך הדין יכול להתלונן עליהם בזמן אמת ולפגום במשקל הראיות שאספה המשטרה.

הבעיה היא שלעדים אין זכות להתייעץ עם עורך דין בתחנה ולכן הציפייה ממי שזומן למסור עדות במשטרה היא לפנות לייעוץ משפטי לפני הגעה לתחנה ולהגיע לתחנה לאחר פגישת ייעוץ מסודרת במשרד עו"ד פלילי.

 

עדות שקר במשטרה והמשמעויות שלה

העדות שניתנת במשטרה מאפשרת למשטרה לבסס דברים רבים בעקבותיה. לכן – אם עד מעניק עדות שקר במשטרה יש לכך השלכות משפטיות שיכולות להיות הרסניות. פעמים רבים גרסתו של העד קריטית לניהול ההליך המשפטי נגד החשוד בביצוע העבירות – לכן מתן עדות שקר מצד עדים שזומנו לתחנת המשטרה יכולה לפגוע בהליך החקירה.

במקרה זה העד צפוי להיחקר בעצמו בחשד לשיבוש הליכי חקירה ולהפוך לחשוד בעצמו. אני רואה מקרים רבים של עדים שהגישו עדות מסוימת ולאחר מכן מבקשים "לחזור בהם", במקרה כזה הם מעמידים את עצמם בסיכון להפללה וניהול הליכים פליליים נגדם לרבות הגשת כתב אישום.

לסיכום, מתן עדות במשטרה הוא תהליך חשוב ומשמעותי. יש להגיע אליו מוכנים, לאחר שיחה עם עורך דין פלילי ובמידת הצורך אף בליווי של עורך דין פלילי, על מנת לוודא שכל הזכויות של הנחקר נשמרות. ישנה חשיבות אדירה לתוכן החקירה והיא יכולה להיות לב ההליכים המשפטיים, לכן יש לשקול את מה שאומרים בה בקפידה.

מתן עדות במשטרה

4.8 מתוך 5 - (15 הצבעות)
שאלות ותשובות
ברוב המקרים אין חובה להתייצב למתן עדות. יחד עם זאת, סירוב להתייצב יכול להוביל לזימון לחקירה תחת אזהרה. לפני שאתם מחליטים אם להתייצב או לא פנו לעורך דין לקבלת ייעוץ.
כן. במקרים רבים המשטרה מזמנת אדם לחקירה במסווה של "מתן עדות". רק בחדר החקירות יגלה הנחקר שהוא חשוד. חוששים שאתם עתידים להיחקר באזהרה? כנסו לקריאה נוספת.
לכל אדם קיימת זכות שלא להפליל את עצמו בביצוע עבירה פלילית. יחד עם זאת, בשונה מחשוד, לעד לא קיימת הזכות לשמור על שתיקה או להתייעץ עם עורך דין. לכן ההמלצה היא לפנות לייעוץ עם עורך דין לפני שנכנסים לתחנת המשטרה. אחרי שתכנסו לתחנה לא יתאפשר לכם להתייעץ.
עדות פתוחה היא מסירת עדות בתיק פלילי. חקירה באזהרה היא גרסה שאותה מוסר החשוד בביצוע העבירות.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא מתן עדות במשטרה?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה