יאחב"ל

יאחב"ל הוקמה בסוף שנות השבעים על רקע התגברות של פעילות עבריינית בארץ בדמות הפשע המאורגן. בתחילה הייתה זו יחידה לחשיפת פשעים חמורים בשם יאח"פ (שהוקמה בשנת 1987), שהפכה עם השנים ליאחב"ל של היום (יחידה ארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית) מדובר ביחידה שעיקרה חשיפה וגילוי של פשע מאורגן ופשיעה חמורה ובינלאומית בארץ וגם בחו"ל, והיא כפופה ללהב 433 (יחידה ארצית למלחמה בשחיתות ובפשע המאורגן בישראל שהוקמה בשנת 2008). 

זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה

תפקידי יאחב"ל

היאחב"ל עומדת בראש המאבק הלאומי בפשע המאורגן והבינלאומי ובפשע חמור כלל ארצי ועבירות בטחון. יחידת יאחב"ל עוסקת בעיקר בפעולות של חקירה רגישות במסגרת מנעד נרחב של תחומים ובהם: עבירות ביטחוניות שיש להן צד כלכלי, עבירות שקשורות לעבריינים בכירים, ארגוני פשע וטרור ושיתוף פעולה עם משטרות בחו"ל למטרות חקירה והסגרה לישראל. המטרה של היאחב"ל היא לשמר את האופי הדמוקרטי של המדינה ואת הבטחון של תושביה תוך התנהלות מקצועית וישרה. 

היחידה פועלת באופן אסטרטגי במישור הארצי והבינלאומי תוך שילוב זרוע החשיפה וזרוע הקירות. מי שמבקש להתגייס ליחידה צריך להיות בעל ידע אקדמאי, ניסיון מעשי בכלכלה, חשבונאות, קרימינולוגיה, מדעי מזרח התיכון, משפטים, ושפה זרה נוספת כאשר יש יתרון לשפה הערבית. 

 

פקודת המשטרה קובעת את יעדי היחידה ובהם: 

איסוף מידע מודיעי לגבי ארגוני פשיעה וטיפול ביעדים שלהם (חקירה גלויה וסמויה), לפעול ולסכל את הפעילות של ארגוני טרור ופשיעה, תקיפה כלכלית נגד ארגוני פשיעה וטרור באמצעות חילוט רכוש וחילוט כספיםפעילו מודיעינית וחקירות של עבירות ביטחוניות ורגישות וכן טיפול בפשיעה חמורה ובגורמים שפוגעים בביטחון המדינה. בנוסף היא מטפלת בתיקים ביטחוניים, מניעת יבוא סמים וחקירת של פרשיות סמים בינלאומיות, חקירות בינלאומית, עזרה למשטרות בחו"ל ובעולם ובאכיפה בינלאומית נגד ארגוני פשע בחו"ל, טיפול בעבירות פליליות בהתאם להוראת המפכ"ל וראש אגף חקירות, חשיפת פשעי נאצים (מטרה שקיימת מאז הקמת היחידה) ועוד. 

אחת מהחקירות הרבות שעימן התמודד היאחב"ל היא ההתמודדות חקירתית מול בכירים בארגוני פשע בנתניה. כמו כן פרשה מוכרת ביותר  של יאחב"ל הייתה פרשת 512, שם נעצרו עשרות בכירים ואחרים שפעלו במסגרת ארגוני פשע בישראל וביצעו עבירות סמים ואלימות. היאחב"ל עסק באיסוף מודיעין ומקורות מידע מתוך תאי המעצר, ועצרה בכירים וחיילים רבים בארגוני פשיעה. 

בפרשה גדולה אחרת ניהלו חוקרי יאחב"ל חקירה בקשר לחשודים מישראל שהייתה להם אזרחות צרפתית ונחשדו בהונאת חברות עסקיות באירופה באופן שיטתי, וקבלה במרמה של כספים בסכומים של מיליוני יורו. הראיות נחשפו ולפיהן בשנת 2014 החשודים פעלו לקבל כספים במרמה על ידי התחזות ומצגי שווא כלפי החברות. מדובר בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הלבנת הון והשמדת ראיות. 

 

זרועות היחידה 

יחידה יאחב"ל מורכבת משתי זרועות: זרוע החשיפה, וזרוע החקירה 

זרוע החשיפה  

מתמקדת באיסוף מודיעיני ובחקירת עבירות שיש בהן רגישות מיוחדת. מדובר בחקירות סמויות ויזומות לאיתור מעשי עבירה בזמן הביצוע ואיסוף חומר מודיעיני. לאחר החקירה הסמויה ואיסוף חומרי המודיעין, תבצע זרוע החקירות חקירה גלויה, תוך איסוף ראיות, לצורך הקמת תיק פלילי והגשת כתב אישום. 

זרוע החשיפה כולל:

 • מפלג איסוף, איתור וגיוס, והפעלת מקורות שקשורים לארגוני פשיעה;
 • מפלג הערכה שאחראי על הערכה מודיעינית, מגבש את חומרי המודיעין, וממליץ על פעולות חקירה ומבצעים;
 • מפלג בילוש ששייך לחלק הביצועי של היחידה;

זרוע החקירות 

זרוע החקירות אחראי על חקירה גלויה ואיסוף חומר ראייתי לצורך משפט. 

זרוע החקירות כולל:

מפלג פשיעה כלכלית ביטחונית וחקירת ריגול ובגידה על בסיס לאומני;

מפלג פשיעה מאורגנת שעוסק בהלבנת הון, סמים, עבירות רצח ואלימות, ואמל"ח;

 מפלג פשיעה מאורגנת בינלאומית העוסק בחקירה של פשעים בחו"ל ובארץ;

יחידה לחקירת סוהרים;

 

זימון לחקירה ביאחב"ל

החקירה ביאחב"ל מתבצעת באופן מיומן, על ידי חוקרים מקצועיים בעלי השכלה רב תחומית, וידע נרחב בתחומים שונים. במסגרת החקירה ינסו החוקרים לאסוף פרטים/ ראיות לגבי הנחקר והקשר שלו לביצוע העבירות במטרה להעמידו לדין. 

צריך לזכור שלחקירה באזהרה ביאחב"ל יש פוטנציאל משמעותי לגבי פתיחה בהליכים פליליים שסופם עלול להיות שלילת חירותו של אדם. חשוב מאוד להגיע מוכנים לחקירה, לאחר ייעוץ לפני חקירה מסודר, לא לזלזל, ולדאוג להכנה משפטית טובה ביותר.

אדם שנמצא בחקירה נמצא במצב של לחץ וחרדות גם מעצם הסיטואציה, וגם מאחר והחוקרים מפעילים לחצים על נחקרים. לכן חשוב כל כך להגיע מוכנים לחקירה ולהיוועץ בעורך דין פלילי בטרם החקירה כדי לדעת כיצד להתנהל:

 1. חשוב מאוד שהנחקר (בין אם הוא נחקר כעד או כחשוד) יהיה מודע לזכויותיו, על הנחקר לדעת איך להתנהל בחקירה ולא לנדב פרטים שלא נדרשו ממנו.
 2. חשוב לדעת שכל מה שנאמר במהלך החקירה וגם בהפסקות נחשב כחלק ממנה.
 3. על הנחקר לדעת שבמהלך החקירה עשוי להיות מופעל גם לחץ נפשי באמצעות פעולות חקירתיות ותרגילי חקירה כמו שחזור, זיהוי, או עימות. הנחקר עלול לשגות בדבריו אם לא יגיע מוכן להתמודדות כזו.
 4. חקירה היא תמיד מלחיצה, ויש בה כדי לפגוע בשמו הטוב של הנחקר ובשם משפחתו, לגרום לטראומה נפשית וכולי. הנחקר בהיותו במצב של מצוקה עלול להפליל את עצמו, להודות במה שלא עשה ולסבך את עצמו, ולכן חשוב להיוועץ בעורך דין פלילי.
 5. חקירה עשויה להמשך זמן רב ולהתיש, והנחקר צריך להיות מודע לכך, ולכן חשוב להיות ערניים ולא למהר להשתמש בזכות השתיקה שעלולה לחזק את הראיות נגדכם.
 6. על הנחקר לדעת שעליו להיזהר בדבריו ובתגובותיו.
 7. חשוב לשמור על קור רוח וחשוב לשלוט ככל האפשר בלחצים בזמן החקירה.
 8. לדעת שכל מהלך החקירה וכל שלב בחקירה הוא חשוב.

 

יצירת קשר עם יאחב"ל

משרדי היחידה ממוקמים ברחוב פסח לב 1, אזור תעשיה צפוני , לוד

מספרי טלפון של היחידה  – 08-9545600, 08-9545603, פקס: 07-8602767.

 

החשיבות של עורך דין פלילי בחקירה של היאחב"ל

קיימת חשיבות עצומה לליווי של עורך הדין פלילי מנוסה, שמכיר ומעורה בכל הקשור לחקירות של היאחב"ל ובעל ניסיון בכל הקשור לנושא של פשיעה חמורה, עבירות צווארון לבן, וכולי. הצורך העיקרי בייעוץ וליווי של עורך דין מומחה מנוסה בתחום הוא בעיקר בשל שמירה על הזכויות של נחקרים ועצורים. מאחר ולחקירה יש השלכות והשפעות על המשך ההליך הפלילי או סגירת התיק, יש חשיבות נוספת לייצוג של עורך דין והכנה לחקירה.

עורך הדין אלעד שאול – מעורכי הדין הפליליים הבכירים ביותר בישראל, מדורג בין  עורכי הדין המובילים בארץ בתחום הפלילי, ובייצוג נחקרים חשודים ונאשמים. עורך הדין אלעד שאול מעניק יעוץ משפטי מהמעלה הראשונה, שומר על זכויות הנחקרים בהצלחה רבה, ותוך הקפדה על דיסקרטיות. אם הסתבכת בחקירה של יאחב"ל מומלץ לך לפנות לעורך הדין אלעד שאול ולשכור את שרותיו המקצועיים והמעולים בביטחון מלא.

 

שאלות ותשובות בנושא יאחב"ל

יחידת יאחב"ל עוסקת בעיקר בחקירה של עבירות ביטחוניות, עבירות כלכליות, פעילות של ארגוני פשע וטרור, ושיתוף פעולה עם אכיפה של פשע בחו"ל. יעדי היחידה הם בין היתר לאסוף מידע מודיעיני בקשר ארגוני פשע, מנוע יבוא סמים, מעורבות בחקירות בינלאומיות וכולי. 

תפקידה של זרוע החשיפה להתמקד באיסוף מודיעין, חקירות רגישות, ואיתור מעשי עבירה בזמן הביצוע.

זרוע החקירות אחראית בכל הקשור לחקירה גלויה ולאיסוף חומר ראייתי לצורך פתיחה בהליך הפלילי. 

החקירה ביאחב"ל מתבצעת באופן מיומן במיוחד כאשר החוקרים הם מקצועיים ומיומנים, בעלי השכלה וידע במשפטים, בחשבונאות, כלכלה, וכולי. בחקירה אפשר שיעשה שימוש בתרגילי חקירה כדי להפעיל לחץ על הנחקר. 

 

יאחב"ל
יאחב"ל
דרגו את המאמר
זקוקים לייעוץ אישי בנושא יאחב"ל?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!