עורך דין פלילי בירושלים

עו"ד פלילי בירושלים – תובע משטרתי בעבר

אם זומנת לחקירת משטרה או שהוגש נגדך כתב אישום בבית משפט השלום בירושלים, בית משפט המחוזי בירושלים או בית המשפט בבית שמש – עליך לפנות בהקדם לעורך דין פלילי בירושלים. הליך פלילי שמנוהל בצורה רשלנית, בחובבנות או בחוסר תשומת לב עשוי לעלות לאדם בחירותו או בהרשעה פלילית שתלווה אותו 20 שנים קדימה.

לכן, מומלץ לא להתפשר ולבחור עורכי דין פליליים בירושלים שהרשימו אתכם והם בעלי המלצות רבות, אותן ניתן למצוא ברחבי רשת האינטרנט (בחיפוש פשוט ב-Google). עו"ד פלילי אלעד שאול, תובע מהפרקליטות בעברו, נולד, התגורר וגדל בירושלים יחד עם עורכי דין נוספים מרשויות התביעה הקים את פירמת עורכי הדין אלעד שאול ושות'.

המשרד מפעיל שלוחת עורכי דין פליליים בירושלים הממוקמת במרכז העיר, סמוך לבית המשפט, בית המעצר "מגרש הרוסים" ותחנת המשטרה "לב הבירה". השלוחה מייצגת לקוחות בהליך הפלילי בנחישות וביעילות באמצעות עורכי דין יוצאי הפרקליטות והמשטרה.

 

עורך דין פלילי מומלץ בירושלים

עורך דין פלילי בירושלים אלעד שאול מייצג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים:

 1. שלב העיכוב והתשאול בזירת האירוע.
 2. הליכי החקירה בתחנות המשטרה ברחבי ירושלים.
 3. הליכי מעצר, דיוני מעצר בבית המשפט ושחרור לחלופת מעצר.
 4. שימוע לפני הגשת כתב אישום בתביעה המשטרתית בירושלים או בפרקליטות מחוז ירושלים (פמ"י).
 5. הגנה מקיפה בפני כתב אישום פלילי בבית המשפט, ניהול הליכי הוכחות.
 6. ערעורים פליליים לבית המשפט המחוזי או העליון.

 

המשרד מספק מענה מקצועי 24/7 לתושבי ירושלים והסביבה באמצעות עורכי דין פליליים, בעלי ניסיון ויכולות מוכחות לסיוע לחשודים, עצורים ונאשמים בניהול ההליך הפלילי תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

משרד עורך דין פלילי בירושלים בעל ניסיון ויכולת בייצוג בהליכי מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, הליכי שימוע בטרם הגשת כתב אישום, בקשות לסגירת תיק חקירה משטרתי, וניהול הליכים פליליים בבית המשפט בירושלים לרבות ניהול הוכחות, משא ומתן עם רשויות התביעה וחתירה להסדר טיעון מקל ו/או לזיכוי מכל אשמה.

משרדנו מדורג בין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי – צווארון לבן, מהווה משרד עורך דין פלילי בירושלים מהמקצועיים והנמרצים ביותר, ומשרת לקוחות בכל הארץ ובאזור ירושלים בדגש על:

 1. שכונות דרום העיר (גילה, ארנונה, בקעה, קטמון, מלחמה).
 2. שכונות מרכז העיר (לב העיר, רוממה, סנהדריה ושמואל הנביא).
 3. שכונות צפון העיר (פסגת זאב, נווה יעקוב והגבעה הצרפתית).
 4. שכונות מערב העיר (בית הכרם, רמת בית הכרם, קריית יובל).
 5. מבשרת ציון.
 6. הקסטל.
 7. בית שמש.
 8. מודיעין.
 9. מכבים רעות.
 10. צור הדסה.
 11. גוש עציון.
 12. אפרת.
 13. מעלה אדומים.

 

תחנות משטרה ומרחבים בירושלים

משטרת ירושלים בפיקודו של ניצב דורון ידיד, מחולקת לכמה מרחבים ובכל אחד מהמרחבים כמה תחנות משטרה אזוריות.

תחנות המשטרה הבולטות בירושלים:

 1. תחנת מוריה: ממוקמת ברחוב הסדנא 14 בשכונת תלפיות ובה פועלים יחידת הונאה ירושלים של המשטרה, יחידת הסייבר, מחלק נוער ומחלקת חקירות הוחלשת על תלפיות, בקעה, גילה, המושבה הגרמנית, קטמונים ושכונות נוספות בדרום ירושלים.
 2. תחנת לב הבירה: ממוקמת ברחוב הלני המלכה 12 וידועה גם בכינויה "מגרש הרוסים".
  בסמוך לתחנה בית משפט השלום בירושלים ובית מעצר מגרש הרוסים.
  התחנה מעניקה שירות לתושבי מרכז העיר, השכונות החרדיות, רחביה ושכונות נוספות במרכז העיר.
 3. תחנת נווה יעקוב: ממוקמת ברחוב לאה גולדברג 7 וידועה בכינוי "תחנת שפט".
  התחנה מטפלת בתיקים פליליים של תושבי פסגת זאב, נווה יעקוב והשכונות הערביות הסמוכות.
 4. ימ"ר ירושלים: היחידה המרכזית ממוקמת מאחורי בית משפט השלום בירושלים ומטפלת בפשיעה החמורה במחוז.

 

אנו מכירים היטב את כל תחנות המשטרה בעיר, מנוסים בעבודה מול החוקרים, הקצינים והתובעים המשטרתיים – בין היתר, במשרדנו תובעים משטרתיים ופרקליטים לשעבר.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

הסתבכת בפלילים? פנה לעו"ד פלילי בירושלים

משרד אלעד שאול ושות' בירושלים מעניק את מלוא תשומת הלב, הזמן וההקשבה לכל לקוח ולקוח ולבני משפחתו – צוות המשרד מודע ללחץ, הפחד והרגישות בעת החשובה הזו בה אדם עומד בפני הליך פלילי בעל השפעה רבה על עתידו של האדם. אנו כעורכי דין יוצאי הפרקליטות והמשטרה, ייצגנו את מדינת ישראל בהליך הפלילי כתובעים והגשנו בעצמנו כתבי אישום וביקשנו לעצור חשודים ונאשמים.

אנו מכירים היטב את כל רזי ההליך הפלילי ומכירים את רשויות התביעה והמשטרה מבפנים. משרדנו באמצעות שלוחת עו"ד פלילי בירושלים מעניק לתושבי ירושלים יעוץ משפטי בדגש על טיפול מהיר ואיכותי תוך מזעור הנזקים ומסירת טיפים ועצות שימושיות, מוקדם ככל האפשר, כדי לסייע לנחקר, החשוד או העצור, לעמוד בפני החשדות וההאשמות נגדו. אנו מייצגים בשגרה בבית המפט השלום, המחוזי והעליון בירושלים.

 

תחומי העיסוק והמוחיות שלנו במשפט הפלילי

משרד אלעד שאול ושות' עוסק במגוון תחומי המשפט הפלילי ובנין היתר יכול לסייע לכם בהליכים הבאים:

 

 1. חקירה במשטרת ירושלים:

  אם זומנת לחקירת משטרה, דע לך, כל מה שתגיד ואף אם תימנע מלהגיד, ישמש נגדך ועלול לחרוץ את גורלך.
  חשוב ואף קריטי להתייעץ לפני חקירה במשטרה – אנו מכירים היטב את תחנות המשטרה בירושלים ומוכנים לעזור בכל עת.

 2. כתב אישום:

  אם קיבלת לידך כתב אישום פלילי יש לפנות מיד לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי.
  ככל שתקדים לפנות לעורך דין פלילי בירושלים, כך יגדלו סיכוייך למזער את הנזק.
  אנו מתמחים בייצוג נאשמים בעבירות פליליות מגוונות ובין היתר עבירות אלימות, סמים, פשיעה כלכלית, עבירות מין, אלימות במשפחה, תקיפה, תקיפת שוטר, עבירות רכוש, רצח, הריגה וגרימת מוות ברשלנות.

 3. הליכי מעצר (מעצרים):

  במשרדנו עורכי דין למעצרים שערוכים לייצג עצורים מיד עם המעצר.
  כעו"ד פליליים מנוסים, אנו יודעים לקצר משמעותית את משך המעצר ומייצגים בהליכי מעצר ימים, מעצר עד תום ההלכים, מעצר בית וכדומה.

 4. סגירת תיק פלילי:

  אנו מתמחים בהליכי סגירת תיק פלילי, סגירת תיק חקירה במשטרה, בקשות אי העמדה לדין והליכים נוספים שמטרתם לסגור תיק פלילי שנפתח לחובתכם.

 5. מחיקת רישום פלילי:

  משרדנו מנוסה בהליכי מחיקת רישום פלילי, בקשות חנינה משנאי המדינה ושינוי עילת סגירת תיקי משטרה סגורים – ללקוחותיו מאזור ירושלים.
  אם נחקרת במשטרה או הורשעת בבית המשפט, לא תוכל לקבל תעודת יושר, להחזיק רישיון לנשק או לעבוד בעבודות מסוימות.

 6. ייעוץ משפטי בתחום הפלילי:

  אנו מעניקים ייעוץ משפטי איכותי ודיסקרטי לחלוטין, בכל סוגי ההליכים הפליליים 24 שעות ביממה לתושבי ירושלים.

 7. עבירות תעבורה חמורות בירושלים:

  במשרדנו עורך דין לתעבורה בירושלים המייצג לקוחות שנתפסו בנהיגה בשכרות בירושלים והסביבה, נהיגה תחת השפעת סמים, תאונות דרכים קטלניות, גרימת מוות ברשלנות, הריגה ועוד.

 

זכרו, בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי בירושלים, כך יגבר הסיכוי לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין.

 

איך לבחור עורך דין מומלץ בירושלים?

בקרו באתר האינטרנט של עורך הדין והתרשמו מתחומי העיסוק. חפשו ב- Google את שמו של עורך הדין הפלילי בירושלים וחפשו ביקורות חיבויות או שליליות עליו. אם מצאת בעיקר ביקורות חיוביות, לקוחות מרוצים ומכתבי תודה והערכה – כנראה שאתם בידיים טובות. הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט השלום בירושלים? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי בירושלים בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר!

5 מתוך 5 - (12 הצבעות)
שאלות ותשובות
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין פלילי בירושלים?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
חוק הסרטונים
הגנת הפרטיות
חוק הסרטונים

חוק הסרטונים הוא התיקון לחוק למניעת הטרדה מינית האוסר לפרסם סרטון או תצלום של אדם, המתמקד במיניותו, ללא הסכמת המצולם. החוק למניעת הטרדה מינית מ-

קרא עוד »
צילום חשוד במשטרה
מונחים מקצועיים
צילום חשוד במשטרה

צילום חשוד במשטרה מתבצע לאחר חקירת חשוד באזהרה במסגרת עבודות צילום והטבעה (טביעות אצבע). מדובר ברגע לא נעים שחווה כל אדם שנחקר בחשד לביצוע עבירה

קרא עוד »
סכסוכי שכנים
מונחים מקצועיים
סכסוכי שכנים

סכסוכי שכנים בבניין משותף או בבתים פרטיים הם בין הסכסוכים הנפוצים ביותר. מדובר בסכסוכים הקשורים למגורים בשכנות, שטחי חניה, ניהול, אחזקה, שימוש ברכוש המשותף, מטרדי

קרא עוד »
זוטי דברים
מונחים מקצועיים
זוטי דברים

המשפט הפלילי מטפל בהתנהגויות פסולות שביצע אזרחים כלפי אזרחים אחרים או כלפי המדינה, באמצעות הטלת עונשים ושלילת חירות ממבצע העבירה. הסנקציות שאפשר להטיל על נאשם

קרא עוד »
ראיה נסיבתית
מונחים מקצועיים
ראיה נסיבתית

ראיות הן אמצעי משפטי לברור עובדות, הן מוכיחות לבית המשפט שנאשם ביצע את העבירה וניתן להסיק מהן מסקנות לגבי אשמתו או חפותו. ראיות יכולות להיות

קרא עוד »
ביטול כתב אישום
הליכים ושירותים
ביטול כתב אישום

ישנן מספר דרכים לקדם ביטול כתב אישום ולהימנע ממיצוי ההליך הפלילי נגדכם. מהו כתב אישום? איך ניתן לבטל אותו ומה ההשלכות של ביטול כתב אישום?

קרא עוד »
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד.
David I.
David I.
21:07 02 Nov 16
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה