עורך דין פלילי במודיעין

עורך דין פלילי במודיעין מכבים רעות

משרד עו"ד פלילי במודיעין אלעד שאול ושות׳ הוא משרד בו עורכי דין יוצאי הפרקליטות והמשטרה. המשרד מייצג את לקוחותיו באזור מודיעין, מכבים, רעות והסביבה בהליכים פליליים מגוונים, החל משלב החקירה במשטרה, דרך הליכי מעצר למיניהם ועד ניהול משפט פלילי בפני בתי המשפט השונים.

כמו כן, משרדנו מעניק שירותים משפטיים נוספים לרבות בקשה לסגירת תיק חקירה, בקשה לחנינה מנשיא המדינה, שימוע לפני הגשת כתב אישום ועוד. משרדנו מעניק מענה משפטי אנושי ומקצועי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לתושבי מודיעין, מכבים, רעות והסביבה.

משרדנו מייצג חשודים, עצורים ונאשמים במשפט הפלילי על כל רבדיו ובכל שלביו. צוות המשרד מונה עורכי דין פליליים מאזור מודיעין והסביבה, בעלי ניסיון בייצוג בהליכים פליליים פשוטים ומורכבים כאחד ובין היתר בהליכי מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, ניהול הוכחות בפני בית המשפט, ניהול הליכי משא ומתן מול גורמי הפרקליטות והתביעה המשטרתית, בקשה לסגירת תיק חקירה ותיק פלילי פלילי, בקשה לחנינה מנשיא המדינה והליכי שימוע טרם הגשת כתב אישום.

תחומי העיסוק של עו"ד פלילי במודיעין

עו"ד פלילי אלעד שאול, תובע מהפרקליטות בעבר, משרת את קהל לקוחותיו בכל רחבי הארץ, לרבות במודיעין, מכבים, רעות והיישובים הסמוכים דוגמת ניל"י, מבוא מודיעים, שילת, כפר רות לפיד, חשמונאים, נוף איילון ועוד.

צוות המשרד מודע לעובדה שהסתבכות עם המשטרה וגורמי אכיפת החוק היא עניין מלחיץ, מפחיד ולא נעים! על כן, אנו מעניקים את מלוא תשומת הלב, הזמן וההקשה לכל לקוח ולכל בן משפחה.

משרדנו יכול לסייע לכם בין היתר בהליכים הפליליים הבאים:

חקירה במשטרה: אם זומנת לחקירת משטרה, דע לך, כל מה שתגיד ואף אם תימנע מלהגיד, ישמש נגדך ועלול לחרוץ את גורלך. חשוב ואף קריטי להתייעץ לפני חקירה במשטרה.

כתב אישום: אם קיבלת לידך כתב אישום פלילי יש לפנות מיד לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי. ככל שתקדים לפנות לעורך דין פלילי, כך יגדלו סיכוייך למזער את הנזק. משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים בעבירות פליליות מגוונות ובין היתר עבירות אלימות, סמים, פשיעה כלכלית, עבירות מין, אלימות במשפחה, תקיפה, תקיפת שוטר, עבירות רכוש, רצח, הריגה וגרימת מוות ברשלנות.

מעצרים: במשרדנו עורכי דין פליליים אשר ערוכים לייצג אתכם מיד עם המעצר. עורך דין פלילי מנוסה יכול לקצר משמעותית את משך המעצר ומייצג בהליכי מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, מעצר בית וכדומה.

סגירת תיק פלילי: משרדנו מתמחה בהליכי סגירת תיק פלילי, סגירת תיק חקירה במשטרה, בקשות אי העמדה לדין והליכים נוספים שמטרתם לסגור תיק פלילי שנפתח לחובתכם.

מחיקת רישום פלילי: משרדנו מנוסה בהליכי מחיקת רישום פלילי ללקוחותיו בכל הארץ ובייחוד ללקוחות מאזור מודיעין, מכבים, רעות וכן לזקוקים לסנגור פלילי בירושלים. מחיקת רישום פלילי מסייעת בהשגת תעודת יושר, רישיון נשק וקבלה לעבודה.

ייעוץ משפטי: משרד עורך דין פלילי במבשרת ציון מעניק ייעוץ משפטי איכותי ודיסקרטי לחלוטין, בכל סוגי ההליכים הפליליים 24 שעות ביממה.

עבירות תעבורה: במשרדנו עורך דין לתעבורה במבשרת ציון המייצג לקוחות שנתפסו בנהיגה בשכרות במבשרת ציון או נהיגה תחת השפעת סמים באזור ירושלים, מבשרת ציון וברחבי הארץ.

מחיקת רישום פלילי: אם נחקרת במשטרה או הורשעת בבית המשפט, לא תוכל לקבל תעודת יושר, להחזיק רישיון לנשק או לעבוד בעבודות מסוימות. משרדנו מתמחה במחיקת רישום פלילי, בקשה לחנינה לנשיא המדינה ושינוי עילת סגירת תיק משטרה.

יצירת קשר עם עו"ד פלילי במודיעין

דע לך! בהליכים פליליים ובהליכי חקירה במשטרה – לזמן חשיבות מכרעת. פנייה מהירה ומידית לעו"ד פלילי במודיעין עשויה לסייע לחשוד, לנחקר או לנאשם, להתמודד עם החשדות או האישומים נגדו ולהגן על עצמו מפני ההליך הפלילי.

הניסיון מלמד, כי כל ניסיון להתמודד עם מערכת החוק ללא ייצוג של עורך דין פלילי, עלול להוביל לעגמת נפש רבה, רישום פלילי, ונזקים כלכליים עתידיים. חשדות ואישומים פליליים הם לא צחוק! פנו לבעל מקצוע!

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי במודיעין והסביבה והגן על עצמך מפני הדין הפלילי! חייג עכשיו 03-7775555 או השאר פרטים או שלח הודעה ועו"ד פלילי ממודיעין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

5 מתוך 5 - (3 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין פלילי במודיעין?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי Elad@ese.co.il

שאלות ותשובות
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
מאמרים נוספים בתחום
תיק פלא משטרתי
תיק פל"א

תיק פל"א משטרה הוא אחד המונחים המקצועיים הבולטים במשפט הפלילי ונסקור אותו במאמר זה. מה כולל תיק פל"א, כיצד ניתן לקבל העתק ממנו והאם אפשר לסגור אותו מבלי שיוגש כתב

קרא עוד
היזק לרכוש במזיד
היזק לרכוש במזיד

עבירת היזק לרכוש במזיד היא אחת העבירות הנפוצות במדינת ישראל, אני נתקל בה לא מעט במהלך עבודתי. לרוב, מדובר באירועים יום יומיים שהחריפו לגרימת נזק לרכוש, דוגמת ריב בין בני

קרא עוד
חבלה במזיד ברכב
חבלה במזיד ברכב

חבלה במזיד ברכב היא עבירה חמורה שאנו נתקלים בה לעיתים קרובות במסגרת סכסוכי נהגים בכביש, סכסוכי שכנים, הליכי גירושין או אפילו סתם מתוך ונדליזם. מה העונש על חבלה במזיד ברכב

קרא עוד
הפרת צו הרחקה
הפרת צו הרחקה

הפרת צו הרחקה היא עבירה פלילית המכונה "הפרת הוראה חוקית". צו הרחקה הוא צו שניתן על ידי בית משפט ומטרתו להרחיק אדם מטריד מסביבת מבקש הצו, ההרחקה יכולה להיות פיזית

קרא עוד
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה