מח"ש ירושלים

היכן נמצאת מח"ש ירושלים?

מח"ש ירושלים שלוחה במחלקה לחקירות שוטרים, מחלקה בפרקליטות המדינה במשרד המשפטים. מח"ש ירושלים ממוקמת ברחוב הרטום 8, הר חוצבים, בירושלים.

עו"ד אלעד שאול מסביר: המחלקה לחקירות שוטרים כוללת כ-20 פרקליטים ומעל ל-60 חוקרי מח"ש. כלל הפרקליטים יושבים סניף ירושלים של מח"ש והם מנווטים את פעילות היחידה בכל רחבי הארץ, חוקרי היחידה לחקירת שוטרים פרושים בכל רחבי הארץ.

דרכי יצירת קשר עם מח"ש ירושלים

כתובת למשלוח דואר: המחלקה לחקירות שוטרים בירושלים, רחוב הרטום 8, הר חוצבים, ירושלים ת"ד 45208, מיקוד 91450.

טלפון: 02-5412458

פקס: 02-6467794

דואר אלקטרוני: mahashjr@justice.gov.il או dipi@justice.gov.il.

זמני קבלת קהל ביחידת מח"ש ירושלים, בימים א' – ה' בין השעות 8:30 – 16:00. חקירות במחלקה מתבצעות לכל אורך שעות היממה ואין קשר בינן ובין שעות קבלת הקהל.

זומנתי לחקירה במח"ש ירושלים

אתה זקוק לעו"ד פלילי טוב! חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים הם שועלי קרבות מנוסים וותיקים שיכולים להפעיל על הנחקר לחצים כבדים, בדרכים רבות ומגוונים, לחקור את הנחקר במשך שעות ארוכות (לעיתים גם 10 ו-12 שעות) עד אשר יאמר הנחקר את מה רצו החוקרים לשמוע.

דע את זכויותיך – יש לך זכות להתייעץ עם עו"ד לפני כל חקירה במח"ש. זכות זו ניתנה לך לא סתם, נצל אותה! לקוחות רבים מגיעים למשרדנו לאחר שגרמו לעצמם נזקים עצומים במהלך החקירה, נזקים אותם יכל עו"ד אלעד שאול למנוע בקלות.

דרגו את המאמר
זקוקים לייעוץ אישי בנושא מח"ש ירושלים?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי Elad@ese.co.il

שאלות ותשובות
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
מאמרים נוספים בתחום
סיוע לעבירה לאחר מעשה

חוק העונשין בנוי פרקים פרקים, המחולקים לסימנים, שמחולקים בתורם לסעיפים ולתתי סעיפים. בפרק ט' העוסק בפגיעות בסדרי השלטון ומהשפט, סימן א' הנודע לשיבוש הליכי משפט מכיל את סעיפים 260 ו-261

קרא עוד
עבירות מין במשפחה ובידי אחראי

לפני שנרחיב על הנושא, חשוב להבין מה נחשב עבירות מין במשפחה ובידי אחראי בעיני החוק הפלילי? חוק העונשין בעיקרו קובע אילו התנהגויות, באילו נסיבות ובאיזה יסוד נפשי, נחשבות עבירה פלילית.

קרא עוד
עושק (ס' 431 לחוק העונשין)

ס' 431 לחוק העונשין מגדיר את עבירת העושק וקובע כך: "המנצל את המצוקה, החולשה הגופנית או השכלית, חוסר הנסיון או קלות הדעת של הזולת לאחת מאלה, דינו – מאסר שלוש

קרא עוד
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה