איסור פרסום תחקיר בטלויזיה

צו איסור פרסום תחקיר בטלויזיה

משרד עורכי דין אלעד שאול ושות' מייצג אנשי תקשורת, סלבריטאים, בעלי עסקים ואנשים מן הישוב בהליכי לשון הרע והגנת הפרטיות. בין היתר מייצג המשרד ידוענים במשברים תקשורתיים סבוכים ונותן מענה משפטי במניעת פרסום כתבות תחקיר, צווי איסור פרסום, צווי מניעה וצווי עשה להסרת פרסומים משמיצים.

בין עשרות התיקים המתנהלים במשרדנו קיימים גם תיקים מתוקשרים ובעלי פרופיל גבוה הדורשים תשומת לב ויצירתיות משפטית מן המעלה הראשונה.

 

צו איסור פרסום לאיש תקשורת מוכר

משרדנו ייצג איש תקשורת שהתנהל נגדו תחקיר עיתונאי רחב היקף בעיתון ידיעות אחרונות ובאתר Ynet. התחקיר ייחס לאיש התקשורת מעשים מיניים ועבירות מין לכאורה במספר נשים. לאחר בדיקה וחקירה מעמיקה, התברר שממצאי התחקיר מסולפים, שקריים ועתידים לגרום לאיש התקשורת נזק בלתי הפיך. משרדנו הגיש בקשה לצו איסור פרסום על פרטי איש התקשורת ואיסור פרסום הכתבה.

בית המשפט המחוזי בתל אביב, בצעד נדיר, אסר את פרסום שמו של איש התקשורת או כל פרט אשר יכול לחשוף את זהותו וזאת בצו דחוף שניתן בשעה 20:00, בסמוך למועד פרסום התחקיר. צוות המשרד עמל משך שעות, בלחץ ובאינטנסיביות גבוהה על מנת להבטיח מניעת פרסום התחקיר – אשר עלול היה לגרום לנזק אדיר לאיש התקשורת.

משרדנו עוסק, בין היתר, בדיני לשון הרע, בניהול משברים תקשורתיים, איסורי פרסום, צוי מניעה לפרסום השמצות, צווי עשה להסרת פרסומים פוגעניים והסרת סרטונים ותמונות באינטרנט המכונים גם "פורנו נקמה".

 

צו מניעה לפרסום תחקיר עיתונאי

ערך עליון בישראל הוא חופש הביטוי. משכך, בתי המשפט אינם ממהרים, בלשון המעטה, למנוע פרסומים כאלה ואחרים, ובעיקר פרסומים בכלי התקשורת – וזאת תוך חשש מלהגביל את חופש הביטוי. על כן, לעיתים רבות אנו נתקלים בהאשמות חריפות באמצעות כלי התקשורת לפיהן פלוני או אלמוני ביצעו עבירות מין, הטרדה מינית או מעשים פליליים אחרים.

פרסומים מעין אלא מהווים לעיתים השמצה פרועה אשר פוגעת בשמו הטוב של הקורבן לפרסום, מבלי שהוא זכה להתגונן מפני ההאשמות הללו כאשר הכל מתנהל אל מחוץ לבית המשפט ובאווירת עליהום ציבורי.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

באילו מקרים יעניק בית המשפט צו איסור פרסום על שמו של אדם?

בית המשפט יאסור פרסום רק במקרים נדירים בהם יצליח התובע להוכיח שהפרסום יגרום לו לנזק בלתי מידתי ובלתי הפיך, שגובר על אינטרס הציבור לדעת ואף גובר על חופש הביטוי של המפרסם. המפרסם יצליח להוכיח את טענותיו בעיקר כאשר יציג ראיות המצביעות על העדר האמת בפרסום, קרי, שעליו להוכיח שהפרסום שקרי לחלוטין.

המחוקק עוד לא נתן בידי בתי המשפט את הכלים הדרושים להתמודד עם גל השיימינג וההשמצה שחולש על מחוזותינו בשנים האחרונות, ולכן בתי המשפט קובעים חדשות לבקרים שהפרסום יימנע אך ורק אם האובייקט יצליח להוכיח שהמפרסם מבקש לפרסם על מנת לפגוע בזדון, ומבלי שיוכל לטעון במסגרת תביעת לשון הרע כי יש אמת בפרסומים.

מדובר ברף ראייתי שקשה מאוד לעומד בו, הרי מספיק שכלי התקשורת יציג בפני בית המשפט ראשית ראייה לנכונות הפרסום – על מנת לאפשר את הפרסום, מזיק ככל שיהיה.

 

איך אגדיל את הסיכוי למנוע כתבת תחקיר עלי?

למשרדנו ניסיון רב שנים בייצוג בהליכי איסור פרסום, צווי מניעה וצווי עשה למניעת פרסומים והסרתם. בין היתר, מנע המשרד פרסומן של עשרות כתבות תחקיר ברשתות המדיה השונות, החל מערוץ 10, דרך ערוץ 22, ידיעות אחרונות, אתר ynet וכלי תקשורת נוספים.

חלק גדול מאותן כתבות תחקיר שנגנזו בסופו של יום ולא שודרו, נגנזו הודות להליך משא ומתן אינטנסיבי שנוהל בין משרדנו לבין משרדי עורכי הדין המייצגים את כלי התקשורת. הניסיון הרב, העצמה המקצועית, ההיכרות הקודמת עם יכולות משרדנו בתחום המדיה ואיסור הפרסום, מקדם לאין שיעור את נכונותם של כלי התקשורת לשקול שלא לפרסם כתבות תחקיר כנגד לקוחות המשרד, במקרים המתאימים.

 

איחרתי את המועד – איך מסירים פרסומים משמיצים?

רשת האינטרנט בעידן המודרני מהווה כלי יום יומי בו עושים כולנו שימוש מאסיבי. ואולם לעיתים נעשה בכלי הזה שימוש פוגעני ואסור אשר עלול להזיק, להשמיץ, לפגוע בפרטיות ולחרב את שמו הטוב של אדם על לא עוול בכפו. כך, בין היתר, תוצאות חיפוש שליליות בגוגל עלולות לגרום לנזקים של ממש לתדמיתו של אדם והפצת סרטונים אינטימיים יכולה לגרום לפגיעה אנושה בפרטיותה של אישה עד כדי הטרדה מינית של ממש.

ישנן דרכים רבות ומגוונות, חלקן פשוטות וחלקן מורכבות ביותר, על מנת להסיר את הפרסומים המשמיצים, את תוצאות החיפוש מגוגל ואת התמונות הפורנוגרפיות או הסרטונים המיניים מאתרי האינטרנט השונים. על מנת לעשות זאת, יש לפנות לעורך דין מומחה בהסרת פרסומים, דיני אינטרנט ופגיעה בפרטיות. משרדנו עוסק בתחומים הללו ומתמחה בהסרת פרסומים משמיצים, מניעת פרסום, צו מניעה וצו עשה להסרת פרסומים ולהפסקתם.

 

צור קשר עם עורך דין להסרת פרסום משמיץ

משרד אלעד שאול ושות' משרת את לקוחותיו בכל רחבי הארץ, ערוך ומוכן להעניק שירות לקהל הלקוחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. משרדנו מודע לכך כי פרסומים משמיצים, הפצת סרטונים אינטימיים, כתבות תחקיר פוגעניות עשויות להתפרסם תוך זמן קצר ולגרום נזק אדיר לשמו הטוב של הלקוח. אנו ערוכים לטפל בכם בכל עת במסירות ובחירוף נפש, בדיסקרטיות מלאה!

לפרטים נוספים על איסור פרסום תחקיר בטלויזיה, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בכל.

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
שאלות ותשובות
זקוקים לייעוץ אישי בנושא איסור פרסום תחקיר בטלויזיה?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
חוק הסרטונים
הגנת הפרטיות
חוק הסרטונים

חוק הסרטונים הוא התיקון לחוק למניעת הטרדה מינית האוסר לפרסם סרטון או תצלום של אדם, המתמקד במיניותו, ללא הסכמת המצולם. החוק למניעת הטרדה מינית מ-

קרא עוד »
עורך דין סייבר
סייבר
עורך דין סייבר

עבירות סייבר הן תוצאה של השימוש הנרחב במחשבים ובאינטרנט. מדובר בעבירות שכיחות כאשר האופי האנונימי של השימוש במחשב וברשת משרת את עברייני הסייבר.  העבירות הפליליות

קרא עוד »
הטרדה מינית ברשת
סחיטה מינית ברשת
הטרדה מינית ברשת

בשנים האחרונות הפך האינטרנט והעולם הווירטואלי למרכז המרחב הציבורי. בו מתנהלים הוויכוחים, היחסים החברתיים בין בני אדם, ובאופן כללי, כולנו מבלים ברשתות החברתיות שעות רבות

קרא עוד »
סייבר
הפצת תמונות ברשת

הפצת תמונות ברשת האינטרנט ושיתוף שלהן ללא רשות המצולם או המצולמת, הפכה לאחת התופעות הנפוצות והקשות ביותר בתחום עבירות המחשב והמשפט הפלילי כיום. כל נער

קרא עוד »
סחיטה מינית ברשת
סחיטה מינית ברשת

סחיטה מינית Sextortion סחיטה מינית ברשת האינטרנט היא אחד העוקצים הבולטים בתחום עבירות הסייבר, טיפלתי במהלך השנים באין ספור מקרים של סחיטה מינית ברשת בהצלחה

קרא עוד »
סייבר
דיק פיק

דיק פיק הוא ביטוי שמתאר צילום איבר מין גברי שנשלח לאישה (ברוב המקרים), ללא הסכמתה מראש לשליחת התמונה ומתוך כוונה מינית כלפיה. כשאין הסכמת האישה

קרא עוד »
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד.
David I.
David I.
21:07 02 Nov 16
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה