תחומי התמחות

  • home
  • הסרת סרטון מיני מהאינטרנט

הסרת סרטון מיני מהאינטרנט

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

איך להסיר סרטון מהאינטרט “פורנו נקמה”

כחלק מהעידן המודרני רשת האינטרנט מאפשרת לכל אדם להעלות מידע בלחיצת כפתור. מרגע שמידע זה הופץ, מתחיל אפקט “כדור שלג” והמידע הופך נגיש למליוני גולשים תוך שעות ספורות. רבים עושים שימוש ברשת האינטרנט על מנת להפיץ סרטונים אינטימיים ופוגעניים בעילום שם ותוך רצון לפגוע בקורבן מבלי לשאת בהשלכות של המעשה. לאור אפקט כדור השלג, הזמן לא עובד לטובת הקורבן וכל זמן שהסרטון או התמונה האינטימית באוויר, קיים חשש שגולשים מורידים את הסרטון ויעשו בו שימוש בעתיד. עורך דין אלעד שאול, בעל ניסיון של מאות משברים וירטואליים והסרת אלפי סרטונים מיניים – מסביר מה ניתן לעשות.

הסרת סרטון מין

הסרת סרטון מיני שדלף לרשת

אחת התופעות העגומות של השנים האחרונות היא תופעת פורנו הנקמה, Revenge Porn. בני זוג לשעבר, אקסים, גרושים וגרושות – עושים שימוש בסרטונים אינטימיים שהוסרטו בזמן מערכת היחסים ומפיצים אותם ברשת כנקמה. אותם עבריינים עושים שימוש באתר היוטיוב Youtube.com או בפלטפורמת Whatsapp על מנת להעלות סרטונים פוגעניים וסרטונים אינטימיים ולהפיצם בפומבי. מיותר לציין שהפצת סרטוני סקס וסרטונים אירוטיים למיניהם עלול לגרום לפגיעה אנושה בפרטיות ולנזקים שונים ומגוונים לקורבן.

משרדנו מתמחה ב הסרת סרטונים אינטימיים מרשת האינטרנט תוך שעות ספורות. בחלק מן המקרים, המכונים בעגה המקצועית “פורנו נקמה”, לקוחות המשרד מתקשרים ומלינים על הפצת תמונות או סרטונים שלהם באתרי פורנו שונים כגון xVideos או xHamster. משרדנו נמצא בקשר עם משרדי עורכי הדין של אתרי הפורנו הללו בחו”ל ודואג למחיקת סרטונים ותמונות אינטימיים תוך שעות ספורות בלבד.

איסור הפצת סרטונים מיניים באינטרנט

בשנת 2014 אושרה הצעת החוק לאיסור הפצת סרטונים אינטימיים ברשת האינטרנט. בין היתר תוקן חוק איסור הטרדה מינית כך שיאסור על הפצת סרטון אינטימי לא בהסכמת המצולמת או המצולם. זאת אומרת, שהפצת סרט ובו מצולם אדם במצב אירוטי או אינטימי, שלא בהסכמתו, מהווה עבירה פלילית לפי חוק איסור הטרדה מינית.

כמו כן, הפצה או העלאה של סרטונים כאלו נחשבת לפגיעה בפרטיות על פי חוק הגנת הפרטיות, ובמובנים מסוימים יכולה להוות גם הוצאת לשון הרע. החוקים הללו מאפשרים לקורבן לתבוע את מפיץ הסרטון בסכומי כסף גדולים מבלי שיצטרך להוכיח כל נזק. מעבר לכך, חוק הגנת הפרטיות וחוק איסור לשון הרע טומנים בחובם גם סעיפים פליליים לפיהם ניתן להגיש כתב אישום ולהעמיד לדין את מי שפרסם סרטון אינטימי בניגוד להסכמת המצולמת או המצולם.

בשורה התחתונה, הפצת סרטון אינטימי ללא ידיעת המצולם היא עבירה פלילית!

קיבלתי סרטון אינטימי בווטסאפ, מותר להעביר?

חד משמעית לא. אם קיבלתם לווטסאפ או לרשת חברתית אחרת סרטון אינטימי או תמונה אינטימית והעברתם אותה לחברכם, אתם עוברים עבירה פלילית מכוח היותכם חלק בשרשרת ההפצה של התוכן הפוגעני. לכן, העברת סרטונים או תמונות המציגים אדם במצב אירוטי, ללא ידיעתו, מהווה עבירה פלילית ועלולה לחשוף את המפרסם ואת המפיץ לכתבי אישום ולתביעות אזרחיות.

סרטון אינטימי שלי הופץ מה עושים?

משרדנו מתמחה בהסרת תכנים פוגעניים מרשת האינטרנט, בין היתר מסיר משרדנו תוצאות חיפוש שליליות ממנוע החיפוש גוגל, סרטונים פוגעניים מהאתר Youtube.com, תמונות אינטימיות וסרטונים אינטימיים שהופצו ברשת הווטסאפ ובאתרי זימה שונים וכדומה.

משרדנו עומד בקשר עם משרדי עורכי הדין המייצגים את אתרי הפורנו הגדולים והמוכרים בשוק, כך שבידנו למחוק סרטונים ותמונות שהופצו תוך שעות ספורות בלבד ובכך למנוע נזקים אדירים לקורבן הפרסום.

בכל מקום בו נפגעת מהפצת תכנים מיניים או השמצות אודותיך, הנך מוזמן לפנות למשרדנו לקבלת טיפול מיידי. עורכי הדין במשרד עוסקים בדיני לשון הרע, הגנת הפרטיות, מנוסים בהסרת תכנים פורנוגרפיים שהופצו ברשת שלא בהסכמת המצולמת או המצולם ואף מומחים בתביעות לפיצוי כספי לאור הפצת סרטונים ותמונות אינטימיים כאמור.

פנייתכם חסויה ופרטיכם ישמרו בדיסקרטיות מלאה.

חייג עכשיו