אלימות משטרתית במעצר

משטרה היא גוף ביצועי של הממשלה, האחראי על אכיפת החוק ושמירה על הסדר הציבורי. לעיתים, כדי לשמור על הסדר ולאכוף את החוק, שוטרים נדרשים להשתמש בכוח. עם זאת, אין בכך כדי להתיר לשוטרים להפעיל אלימות בכל זמן ובכל מצב. לכן, כוח שמופעל בזמן מעצר יכול להיחשב לאלימות משטרתית במעצר האסורה על פי חוק. מתי הפעלת כוח במעצר נחשבת לאלימות אסורה? מה יכול לעשות נפגע אלימות משטרתית שכזו? כל זאת ועוד להלן.

 

מה נחשב לאלימות משטרתית במעצר?

כפי שהקדמנו, לעיתים שוטרים צריכים להשתמש בכוח. לא אחת, לצורך פיזור הפגנה בלתי חוקית, מעצר של אדם שעומד לבצע פשע או השתלטות על עבריין במנוסה, על השוטרים להפעיל כוח כדי להשיב את הסדר לכנו. גם מעצר חשודים דורש, במקרים מסוימים, הפעלת כוח. ככל שהחשוד לא משתף פעולה עם השוטרים, מנסה להתחמק מהם ואף תוקף אותם, השוטרים רשאים להשתמש בכוח כדי לתפוס את אותו אדם.

 

שימוש בכוח סביר בלבד

עם זאת, השוטרים רשאים להפעיל כוח באופן סביר בלבד ואך ורק כאשר הדבר הכרחי. עצם היותו של אדם חשוד בעבירה, לא מקנה לשוטרים זכות להפעיל כנגדו כוח לא סביר ולא מידתי. כך, למשל, אם חשוד בגניבה מנסה לברוח משוטרים שבאו לעצור אותו, השוטרים לא יהיו רשאים לירות בו כדי לתפוס אותו. זאת, מאחר שירייה בגנב נחשבת להפעלת כוח לא מידתית ואסורה.

לעומת זאת, ירייה בחשוד ברצח הנמצא במנוסה יכולה להיחשב לסבירה שכן אותו רוצח מסכן את שלום הציבור, מה שמצדיק את הירייה בו. אולם גם כאן, על השוטרים לירות ברגליו וירייה לגופו יכולה להיחשב אף היא ללא סבירה וללא מידתית.

 

שימוש בכוח נחוץ

דרישה נוספת הנדרשת מהשוטרים, היא להפעיל כוח כאשר הדבר נחוץ בלבד. לצורך העניין, לפיתה של חשוד בגניבה כדי לאזוק אותו יכולה להיות סבירה ומידתית. עם זאת, לאחר שהחשוד נאזק, שוב אין צורך ונחיצות בלפיתה שלו. לכן, הפעלת אלימות, ולו הקלה ביותר כלפיו, בשלב זה תיחשב לאלימות משטרתית במצער האסורה על פי חוק.

אם כן, אלימות משטרתית מעצר תתרחש כאשר שוטרים יפעילו כוח בלתי סביר כנגד החשוד או כאשר הפעלת הכוח אינה נחוצה. כפי שבוודאי הבנתם, לא ניתן לקבוע במסמרות מראש מה ייחשב לאלימות משטרתית במעצר ומה ייחשב להפעלת כוח סבירה וכשרה. יש לבחון כל מקרה לגופו ולהכריע על פי נסיבות המקרה האם התרחשה אלימות משטרתית במעצר אם לאו.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

איך מוכיחים אלימות משטרתית במעצר?

דרך מצוינת להוכיח אלימות משטרתית במעצר היא לצלם את האירוע. תיעוד ויזואלי של המעצר האלים יוכל לשמש כראיה לאלימות המשטרתית. עם זאת, חשוב לי להדגיש כי צילומים מגמתיים וחלקיים של האירוע עלולים להיפסל בבית המשפט.

אני מניח שיצא לכם לשמוע על מצלמות הגוף של השוטרים – חידוש מהשנים האחרונות המקנה תיעוד לכל אירוע ישירות מגופו של השוטר. ככל שהסרט ממצלמת הגוף יציג תמונה שונה מזו שצילמתם, בית המשפט יכול להעדיף את תצלום הגוף של השוטר. ובכל זאת, תיעוד שלכם של האירוע יכול להעיד על התנהגות השוטרים ועל האלימות הלא מידתית ולא סבירה שהפעילו. כפי שנראה מיד, ראיות אלו ישמשו אתכם בהליכים שייפתחו כנגד השוטר.

 

נפגעתי מאלימות משטרתית במעצר – מה אפשר לעשות?

נפגעי אלימות משטרתית במעצר יכולים לפעול בשני ערוצים מרכזיים – הערוץ הפלילי והערוץ האזרחי. במסגרת הערוץ הפלילי, נפגעי האלימות יוכלו להגיש תלונה כנגד השוטר שהפעיל נגדם אלימות לא סבירה, לא מידתית או לא נחוצה. התלונה, כמובן, לא תוגש למשטרה עצמה אלא למח"ש – הגוף האמון על חקירות שוטרים.

מח"ש יחקרו את אירוע האלימות ויחליט כיצד לפעול בעניינו. חוקרי ופרקליטי מח"ש יוכלו להגיש כתב אישום כנגד השוטר על הפעלת אלימות שלא כדין במעצר, לפתוח בהליך משמעתי כנגד השוטר הסורר או לסגור את התיק. חשוב לי להדגיש כי לאחר הגשת התלונה, היכולת שלכם להשפיע על ההליך במח"ש מוגבלת למדי.

הערוץ השני בו תוכלו לפעול הוא הערוץ האזרחי. נפגעי האלימות המשטרתית יוכלו להגיש תביעה נזיקית כנגד המשטרה וכן כנגד השוטר שנהג בהם באלימות באופן אישי. במסגרת התביעה, תדרשו מהשוטר ומהמשטרה פיצויים על הנזק שנגרם לכם מאותה אלימות.

אני ממליץ לכם בהחלט לפעול בשני הערוצים במקביל – הגישו תלונה כנגד השוטר וכן תביעה אזרחית לקבלת פיצויים. זאת, מאחר שרצוי בהחלט למצות את הדין הפלילי כנגד השוטר אך אין לכם שליטה על התקדמות ההליך. לעומת זאת, התקדמות התביעה האזרחית תלויה בכם במידה רבה הרבה יותר. הפיצויים לא רק יסייעו לכם מבחינה כלכלית אלא גם יענישו את השוטר על האלימות הפסולה שהפעיל כנגדכם.

 

ייצוג משפטי אל מול המשטרה

המשטרה בישראל היא גוף חזק, הקשור בקשר הדוק לרשויות התביעה ולמערכת המשפט. חוזקה של המשטרה עלול להקשות עליכם בהגשת תביעות נגדה. מכיוון שכך, חשוב להגיש תביעה על ידי עורך דין מומחה ומקצועי שלא יירתע מעוצמתה של המשטרה ויפעל נגדה כמו שצריך לקבלת הפיצויים המגיעים לכם.

סיכויי הצלחת התביעה תלויים, במידה רבה, באיכות הייצוג המשפטי שלכם. ככל שהייצוג המשפטי שלכם יהיה טוב יותר, כך סיכויי הזכייה שלכם בתביעה יעלו. במציאות של ימינו, איכות הייצוג המשפטי משפיעה על סיכויי הצלחת התביעה לא פחות מעובדות המקרה!

 

משרד עו"ד אלעד שאול

מחפשים ייצוג מהשורה הראשונה לתביעות על אלימות משטרתית? נפגעתם מאלימות משטרתית ורוצים ייעוץ לגבי הפעולות הנכונות במצבכם? הגעתם אל המקום הנכון. אנו במשרד עו"ד אלעד שאול נשמח לעמוד לרשותכם ולייצג אתכם בהליך. עו"ד שאול וצוות המשרד כולו בעל ניסיון עשיר בתיקים אלו. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ללא התחייבות ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

דרגו את המאמר
שאלות ותשובות
אלימות משטרתית במעצר קורית כאשר שוטר מפעיל כוח לא סביר או לא נחוץ במעצר. שוטרים רשאים אומנם להפעיל כוח במעצרים, אך הם רשאים לעשות זאת באופן סביר בלבד ורק כאשר הדבר הכרחי. הפעלת כוח רב מידי או במקרים בהם הפעלת הכוח אינה הכרחית, הינה אסורה. הפעלת כוח שכזו תיחשב לאלימות משטרתית במעצר.
הסרטה של אירוע המעצר כולו, מראשיתו ועד אחריתו, תסייע לכם להוכיח כי הופעלה כנגדכם אלימות משטרתית במעצר. גם מצלמות הגוף של השוטרים יוכלו להעיד על כך. חשוב להסריט את האירוע באופן מלא ככל שניתן ולא באופן מגמתי, שכן השוטרים מצלמים אף הם את האירוע באמצעות אותן מצלמות גוף.
ראשית, פנה אל עורך דין המתעסק בתחום. לאחר מכן, יחד עם עורך הדין תגיש תלונה במח"ש על העבירה שבוצעה בך. במקביל, תגיש תביעה אזרחית לקבלת פיצויים מהמשטרה ומהשוטר האלים.
שוטר שהפעיל אלימות לא מוצדקת יכול להיות מואשם בתקיפה. העונש המקסימלי על תקיפה עומד על שנתיים מאסר. אם התקיפה גרמה לחבלה, העונש המירבי יעלה ל-3 שנות מאסר. כמו כן, ניתן יהיה לפתוח בהליכים משמעתיים כנגד השוטר שיכולים אף להוביל להדחתו מהמשטרה או להורדה שלו בדרגה. לבסוף, תוכלו לקבל פיצויים מהשוטר הפוגע במסגרת תביעה אזרחית כנגדו.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא אלימות משטרתית במעצר?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
חוק הסרטונים
הגנת הפרטיות
חוק הסרטונים

חוק הסרטונים הוא התיקון לחוק למניעת הטרדה מינית האוסר לפרסם סרטון או תצלום של אדם, המתמקד במיניותו, ללא הסכמת המצולם. החוק למניעת הטרדה מינית מ-

קרא עוד »
צילום חשוד במשטרה
מונחים מקצועיים
צילום חשוד במשטרה

צילום חשוד במשטרה מתבצע לאחר חקירת חשוד באזהרה במסגרת עבודות צילום והטבעה (טביעות אצבע). מדובר ברגע לא נעים שחווה כל אדם שנחקר בחשד לביצוע עבירה

קרא עוד »
סכסוכי שכנים
מונחים מקצועיים
סכסוכי שכנים

סכסוכי שכנים בבניין משותף או בבתים פרטיים הם בין הסכסוכים הנפוצים ביותר. מדובר בסכסוכים הקשורים למגורים בשכנות, שטחי חניה, ניהול, אחזקה, שימוש ברכוש המשותף, מטרדי

קרא עוד »
זוטי דברים
מונחים מקצועיים
זוטי דברים

המשפט הפלילי מטפל בהתנהגויות פסולות שביצע אזרחים כלפי אזרחים אחרים או כלפי המדינה, באמצעות הטלת עונשים ושלילת חירות ממבצע העבירה. הסנקציות שאפשר להטיל על נאשם

קרא עוד »
ראיה נסיבתית
מונחים מקצועיים
ראיה נסיבתית

ראיות הן אמצעי משפטי לברור עובדות, הן מוכיחות לבית המשפט שנאשם ביצע את העבירה וניתן להסיק מהן מסקנות לגבי אשמתו או חפותו. ראיות יכולות להיות

קרא עוד »
ביטול כתב אישום
הליכים ושירותים
ביטול כתב אישום

ישנן מספר דרכים לקדם ביטול כתב אישום ולהימנע ממיצוי ההליך הפלילי נגדכם. מהו כתב אישום? איך ניתן לבטל אותו ומה ההשלכות של ביטול כתב אישום?

קרא עוד »
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד.
David I.
David I.
21:07 02 Nov 16
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה