עורך דין פלילי בפתח תקווה

עו"ד פלילי בפתח תקווה

עורך דין פלילי אלעד שאול, מבעלי משרד אלעד שאול ושות' משרד מוביל בישראל לפי דירוג BDI הבינלאומי, מעניק שירותי עורך דין פלילי בפתח תקווה וסביבותיה מזה שנים רבות.

המשרד מלווה ומייצג את לקוחותיו משלב החקירה במשטרה, מבצע פעולות לסגירת התיק מבלי להעמיד את הלקוח לדין פלילי ובמידת הצורך מייצג בפני בית המשפט השלום בפתח תקווה ובבתי המשפט השונים.

עורך דין שאול מומחה למשפט פלילי, תובע בדימוס מטעם מדינת ישראל, עורך דין מנוסה בתחום המשפט הפלילי המנהל תיקים סבוכים ומגוונים במסירות ובנאמנות.

לא בכדי דורג המשרד בין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי ועבירות צווארון לבן:

זימון לחקירה במשטרת פתח תקווה (רחוב שטמפפר 53)

תחנת משטרת פתח תקווה ממוקמת ברחוב יהושוע שטמפפר 53 שבמרכז העיר ובתוכה ממוקם בית המעצר פתח תקווה, התחנה מצויה בתחום השיפוט של מרחב השרון במשטרת ישראל.

בתחנת המשטרה קיימות מספר מחלקות ובניהן:

 • מחלקת חקירות עבירות כלליות
 • חקירות נוער
 • חקירות אלימות במשפחה (אלמ"ב)
 • חקירות עבירות מין
 • חקירות הונאה וסייבר

זומנת לחקירה או למסירת עדות במשטרת פ"ת? בתור תובע פלילי לשעבר שייצג את מדינת ישראל בהליכים פליליים, אני מציע לך באופן חד משמעי, אל תגיע לחקירה לבדך – פנה בהקדם לעורך דין פלילי בפתח תקווה ותאם פגישת ייעוץ.

ככל שתקדים להתייעץ עם עורך דין פלילי כך תצבור יותר ידע על מה שצפוי לך.

חשוב לדעת, בניגוד לדעה רווחת, התייעצות עם עורך דין היא זכות חשובה שלא מחזקת את החשד נגדך ולא מעידה על היותך עבריין – להיפך!

עבריינים מקצועיים נוטים להגיע לחקירות לבדם בשל הניסיון הרב שלהם בתחום הפלילי, בעוד אנשים נורמטיביים בעלי היגיון בריא נוהגים להיתייעץ עם עו"ד פלילי בטרם כניסה לחדר החקירות ובהתאם לזכותם החוקית.

אילו זכויות יש לנחקר בתחנת משטרת פתח תקווה?

במעמד החקירה אתה צפוי להיחקר על ידי חוקר משטרה מנוסה שתפקידו לפצח פושעים מתוחכמים על בסיס יום יומי. זה כל מה שחוקר המשטרה עושה במסגרת עבודתו.

אתה באמת חושב שתוכל להתמודד איתו לבד? אז זהו – אתה לא! דמויות בכירות מזומנות לחקירה חדשות לבקרים, ראשי ממשלה, מנכ"לים, אנשי צבא ושוטרים – חרף מעמדם הרם הם מתייעצים ומלווים בעורכי דין.

לחוקר המשטרה במשטרת פתח תקווה ובתחנות המשטרה האחרות יש כלים רבים שמסייעים לו להערים עליך ולגרום לך להפליל את עצמך ולפגוע בחפותך – כלים אלו מכונים תרגילי חקירה.

כך למשל, יכול חוקר המשטרה לומר לחשוד "אל תדאג, זה תיק קטן, תספר מה היה ואני אסגור לך את התיק". ברוב המקרים, מדובר בהבטחת שווא שתוביל את החשוד להודות, כתב אישום יוגש והאזרח האומלל לא יצליח להוכיח שהובטח לו בחדרי חדרים שהתיק הולך לקראת סגירה.

חקירת המשטרה היא השלב הקריטי ביותר בהליך הפלילי. התנהלות חכמה בשלב זה מגדילה את הסיכוי שתיק החקירה נגדך יסגר ולא יוגש כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקווה.

הדבר החכם ביותר שנחקר יכול לעשות הוא להתייעץ עם עורך דין פלילי בפתח תקווה מיד עם קבלת שיחת הטלפון המזמינה אותו לתחנת המשטרה ולעיתים אף עוד בטרם קיבל את הזימון המפחיד לחקירה.

איך לבחור עורך דין פלילי בפתח תקווה?

הליך פלילי הוא אחד מרגעיו הקשים של אדם, חירותו מוטלת בסיכון ועתידו מונח על כף המאזניים. לפיכך, כל שגיאה שעושה חשוד או נאשם במסגרת ההליך הפלילי משפיעה באופן ישיר על חירותו, על חפותו ועל סיכויו לסיים את ההליך הפלילי בידיים נקיות ולצאת לחופשי.

אילו פרמטרים עליך לחפש בעת חיפושיך אחר עו"ד פלילי בפתח תקווה?

 1. עורך הדין עוסק במשפט פלילי בלבד.
 2. עורך הדין עבד בעברו במשטרה או ברשויות התביעה (הפרקליטות)
 3. ניסיון קודם בייצוג חשודים במצבכם
 4. חיבור אישי ויחסי אמון עם עורך הדין איתו אתם מדברים
 5. מוניטין, המלצות ודירוגי עורכי דין רשמיים

משרד אלעד שאול ושות' בראשותו של עו"ד אלעד שאול, הוא מבין המשרדים המובילים במדינת ישראל לפי דירוג BDI הבינלאומי.

למשרד מוניטין רב ועורכי הדין במשרד כולם, ללא יוצא מן הכלל, יוצאי המשטרה, הפרקליטות או רשויות תביעה אחרות. אנו מנוסים בייצוג חשודים ונאשמים במגוון תיקים וסוגי עבירות:

 • עבירות מרמה
 • הונאה
 • אלימות
 • סמים
 • מין
 • עבירות מחשב ועבירות צווארון לבן.

למשרד המלצות רבות, עורכי הדין הפליליים במשרדנו נוהגים בלקוחות בשקיפות מלאה, בכבוד ובגובה העיניים, תוך מתן עצות משפטיות המבוססות על ניסיוננו הרב כתובעים משטרתיים, פרקליטים ויוצאי רשויות התביעה של מדינת ישראל.

בית משפט השלום בפתח תקווה: זימון לדין והגשת כתב אישום פלילי

בית משפט השלום בפתח תקווה ממוקם ברחוב בזל 1, סמוך לקניון עופר ("הקניון הגדול") והפארק הגדול הסמוך. לבית משפט השלום מוגשים כתבי אישום בעבירות פליליות שדינן עד 7 שנות מאסר, ובעבירות מסוימות כגון עבירות סמים, גם בעבירות שדינן 20 שנות מאסר.

אם קיבלת לידיך כתב אישום, עליך לפנות ללא דיחוי לעורך דין פלילי בפתח תקווה לצורך קבלת ייעוץ, ניתוח מצבך המשפטי ובניית קו הגנה לקראת המשפט הפלילי הצפוי לך.

יחד עם כתב האישום, קיבלת הזמנה להתייצב לדיון בבימ"ש בפתח תקווה, ברוב המקרים בפני: השופט ארז מלמד, השופטת ניצה מימון שעשוע, השופטת אליאנה דניאלי, השופט דרור קלייטמן, השופטת ריבה שרון ושופטים מכובדים נוספים.

עורך הדין מטעמך יפנה למשרדי התביעה המשטרתית או הפרקליטות ויבקש להעתיק את חומרי החקירה בעניינך, ילמד את חומר החקירה וייפגש עם התובע שמונה לנהל את תיקך במטרה לשכנע אותו לבטל את כתב האישום ולא לנהל את ההליך המשפטי.

במסגרת המשא ומתן מציג הסנגור לתובע את הכשלים בחומר הראיות ואת חולשתו של התיק תוך ניסיון לשכנע את התובע שאם ילך עם התיק הזה למשפט הנאשם צפוי לזיכוי והתובע צפוי להפסיד.

ככל שעורך הדין הפלילי בפתח תקווה מנוסה יותר ומשכנע יותר, כך סביר שיוכל להשיג עבורך עסקת טיעון מקלה ובחלק מהמקרים אף להוביל לביטול כתב האישום לחלוטין.

כאשר אתה עומד מול שופט בבית המשפט השלום בפ"ת ומול תובע משטרתי מיומן ומנוסה, חייך נתונים ביד הלשון.

עו"ד מטעמך טוען עבורך טענות משפטיות בבית המשפט, תוך היכרות מעמיקה את החוק הפלילי ואת הפסיקה העדכנית ובכך שומר על זכויותיך באופן המקסימלי המתאפשר. לקוחותינו המתגוררים באזור בפתח תקווה, ראש העין, בני ברק, אור יהודה, מגשימים, אלעד, אריאל והסביבה זוכים לייצוג משפטי מן המעלה הראשונה ובמרבית המקרים לתוצאות משפטיות מצוינות.

למה לקחת עורך דין פלילי פרטי בפתח תקווה?

נאשמים רבים זכאים לקבל ייצוג משפטי חינמי מטעם המדינה – כמו במגוון תחומי החיים, יש שבוחרים להסתפק בשירות המסובסד מטעם המדינה ויש שבוחרים בייצוג פרטי שמבטיח יחס אישי, תשומת לב והשקעה רבה יותר, מעורבות בתהליך ותחושת ביטחון גדולה יותר.

עורכי הדין מטעם המדינה מייצגים מאות לקוחות בכל יום, עומס העבודה על כתפיהם רב ולכן אין באפשרותם להעניק שירות אישי ללקוח.

משרד אלעד שאול ושות', כמשרד עורכי דין פרטי מהמובילים במדינת ישראל לפי דירוג BDI הבינלאומי, מאמינים שהלקוח זכאי לקבל ייעוץ מעמיק, פרטני, בגובה העיניים, לרבות קיומן של פגישות ייעוץ ארוכות ומעמיקות, שיחות טלפון שזוכות למענה אישי והקמת צוות עורכי דין לטיפול בעניינו של הלקוח.

יתרון נוסף לעורך דין פלילי פרטי בפתח תקווה – הוא הטיפול המשפטי עוד טרם הוגש כתב האישום. בשונה מהסנגוריה הציבורית, אנו מטפלים בלקוחותינו בשלב החקירה ובהליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום. במרבית המקרים, הטיפול המקדמי הזה מוביל לסגירת התיק ולהימנעות מהעמדת הלקוח לדין פלילי.

יצירת קשר עם עורך דין בפתח תקווה

עורך דין אלעד שאול, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וכיום מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ומבעלי משרד אלעד שאול ושות' המדורג בין המובילים במדינה בתחום המשפט הפלילי.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט השלום בפתח תקווה? זומנת לחקירה במשטרת פתח תקווה? זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7775555 או השאר פרטים ועורך דין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

5 מתוך 5 - (3 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין פלילי בפתח תקווה?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי Elad@ese.co.il

שאלות ותשובות
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
מאמרים נוספים בתחום
תיק פלא משטרתי
תיק פל"א

תיק פל"א משטרה הוא אחד המונחים המקצועיים הבולטים במשפט הפלילי ונסקור אותו במאמר זה. מה כולל תיק פל"א, כיצד ניתן לקבל העתק ממנו והאם אפשר לסגור אותו מבלי שיוגש כתב

קרא עוד
היזק לרכוש במזיד
היזק לרכוש במזיד

עבירת היזק לרכוש במזיד היא אחת העבירות הנפוצות במדינת ישראל, אני נתקל בה לא מעט במהלך עבודתי. לרוב, מדובר באירועים יום יומיים שהחריפו לגרימת נזק לרכוש, דוגמת ריב בין בני

קרא עוד
חבלה במזיד ברכב
חבלה במזיד ברכב

חבלה במזיד ברכב היא עבירה חמורה שאנו נתקלים בה לעיתים קרובות במסגרת סכסוכי נהגים בכביש, סכסוכי שכנים, הליכי גירושין או אפילו סתם מתוך ונדליזם. מה העונש על חבלה במזיד ברכב

קרא עוד
הפרת צו הרחקה
הפרת צו הרחקה

הפרת צו הרחקה היא עבירה פלילית המכונה "הפרת הוראה חוקית". צו הרחקה הוא צו שניתן על ידי בית משפט ומטרתו להרחיק אדם מטריד מסביבת מבקש הצו, ההרחקה יכולה להיות פיזית

קרא עוד
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה