עורך דין פלילי בפתח תקווה

עו"ד פלילי בפתח תקווה

עורך דין פלילי אלעד שאול, מבעלי משרד אלעד שאול ושות' משרד מוביל בישראל לפי דירוג BDI הבינלאומי, מעניק שירותי עורך דין פלילי בפתח תקווה וסביבותיה מזה שנים רבות. המשרד מלווה ומייצג את לקוחותיו משלב החקירה במשטרה, מבצע פעולות לסגירת התיק מבלי להעמיד את הלקוח לדין פלילי ובמידת הצורך מייצג בפני בית המשפט השלום בפתח תקווה ובבתי המשפט השונים.

עורך דין שאול מומחה למשפט פלילי, תובע בדימוס מטעם מדינת ישראל, עורך דין מנוסה בתחום המשפט הפלילי המנהל תיקים סבוכים ומגוונים במסירות ובנאמנות. לא בכדי דורג המשרד בין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי ועבירות צווארון לבן:

 

זימון לחקירה במשטרת פתח תקווה (רחוב שטמפפר 53)

תחנת משטרת פתח תקווה ממוקמת ברחוב יהושוע שטמפפר 53 שבמרכז העיר ובתוכה ממוקם בית המעצר פתח תקווה, התחנה מצויה בתחום השיפוט של מרחב השרון במשטרת ישראל.

בתחנת המשטרה קיימות מספר מחלקות ובניהן:

 • מחלקת חקירות עבירות כלליות
 • חקירות נוער
 • חקירות אלימות במשפחה (אלמ"ב)
 • חקירות עבירות מין
 • חקירות הונאה וסייבר

 

זומנת לחקירה או למסירת עדות במשטרת פ"ת? בתור תובע פלילי לשעבר שייצג את מדינת ישראל בהליכים פליליים, אני מציע לך באופן חד משמעי, אל תגיע לחקירה לבדך – פנה בהקדם לעורך דין פלילי בפתח תקווה ותאם פגישת ייעוץ. ככל שתקדים להתייעץ עם עורך דין פלילי כך תצבור יותר ידע על מה שצפוי לך.

חשוב לדעת, בניגוד לדעה רווחת, התייעצות עם עורך דין היא זכות חשובה שלא מחזקת את החשד נגדך ולא מעידה על היותך עבריין – להיפך! עבריינים מקצועיים נוטים להגיע לחקירות לבדם בשל הניסיון הרב שלהם בתחום הפלילי, בעוד אנשים נורמטיביים בעלי היגיון בריא נוהגים להתייעץ עם עו"ד פלילי בטרם כניסה לחדר החקירות ובהתאם לזכותם החוקית.

 

אילו זכויות יש לנחקר בתחנת משטרת פתח תקווה?

במעמד החקירה אתה צפוי להיחקר על ידי חוקר משטרה מנוסה שתפקידו לפצח פושעים מתוחכמים על בסיס יום יומי. זה כל מה שחוקר המשטרה עושה במסגרת עבודתו. אתה באמת חושב שתוכל להתמודד איתו לבד? אז זהו – אתה לא! דמויות בכירות מזומנות לחקירה חדשות לבקרים, ראשי ממשלה, מנכ"לים, אנשי צבא ושוטרים – חרף מעמדם הרם הם מתייעצים ומלווים בעורכי דין.

לחוקר המשטרה במשטרת פתח תקווה ובתחנות המשטרה האחרות יש כלים רבים שמסייעים לו להערים עליך ולגרום לך להפליל את עצמך ולפגוע בחפותך – כלים אלו מכונים תרגילי חקירה. כך למשל, יכול חוקר המשטרה לומר לחשוד "אל תדאג, זה תיק קטן, תספר מה היה ואני אסגור לך את התיק".

ברוב המקרים, מדובר בהבטחת שווא שתוביל את החשוד להודות, כתב אישום יוגש והאזרח האומלל לא יצליח להוכיח שהובטח לו בחדרי חדרים שהתיק הולך לקראת סגירה. חקירת המשטרה היא השלב הקריטי ביותר בהליך הפלילי. התנהלות חכמה בשלב זה מגדילה את הסיכוי שתיק החקירה נגדך יסגר ולא יוגש כתב אישום לבית משפט השלום בפתח תקווה.

הדבר החכם ביותר שנחקר יכול לעשות הוא להתייעץ עם עורך דין פלילי בפתח תקווה מיד עם קבלת שיחת הטלפון המזמינה אותו לתחנת המשטרה ולעיתים אף עוד בטרם קיבל את הזימון המפחיד לחקירה.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

איך לבחור עורך דין פלילי בפתח תקווה?

הליך פלילי הוא אחד מרגעיו הקשים של אדם, חירותו מוטלת בסיכון ועתידו מונח על כף המאזניים. לפיכך, כל שגיאה שעושה חשוד או נאשם במסגרת ההליך הפלילי משפיעה באופן ישיר על חירותו, על חפותו ועל סיכויו לסיים את ההליך הפלילי בידיים נקיות ולצאת לחופשי.

אילו פרמטרים עליך לחפש בעת חיפושיך אחר עו"ד פלילי בפתח תקווה?

 1. עורך הדין עוסק במשפט פלילי בלבד.
 2. עורך הדין עבד בעברו במשטרה או ברשויות התביעה (הפרקליטות)
 3. ניסיון קודם בייצוג חשודים במצבכם
 4. חיבור אישי ויחסי אמון עם עורך הדין איתו אתם מדברים
 5. מוניטין, המלצות ודירוגי עורכי דין רשמיים

 

משרד אלעד שאול ושות' בראשותו של עו"ד אלעד שאול, הוא מבין המשרדים המובילים במדינת ישראל לפי דירוג BDI הבינלאומי.

למשרד מוניטין רב ועורכי הדין במשרד כולם, ללא יוצא מן הכלל, יוצאי המשטרה, הפרקליטות או רשויות תביעה אחרות. אנו מנוסים בייצוג חשודים ונאשמים במגוון תיקים וסוגי עבירות:

 • עבירות מרמה
 • הונאה
 • אלימות
 • סמים
 • מין
 • עבירות מחשב ועבירות צווארון לבן.

 

למשרד המלצות רבות, עורכי הדין הפליליים במשרדנו נוהגים בלקוחות בשקיפות מלאה, בכבוד ובגובה העיניים, תוך מתן עצות משפטיות המבוססות על ניסיוננו הרב כתובעים משטרתיים, פרקליטים ויוצאי רשויות התביעה של מדינת ישראל.

 

בית משפט השלום בפתח תקווה: זימון לדין והגשת כתב אישום פלילי

בית משפט השלום בפתח תקווה ממוקם ברחוב בזל 1, סמוך לקניון עופר ("הקניון הגדול") והפארק הגדול הסמוך. לבית משפט השלום מוגשים כתבי אישום בעבירות פליליות שדינן עד 7 שנות מאסר, ובעבירות מסוימות כגון עבירות סמים, גם בעבירות שדינן 20 שנות מאסר. אם קיבלת לידיך כתב אישום, עליך לפנות ללא דיחוי לעורך דין פלילי בפתח תקווה לצורך קבלת ייעוץ, ניתוח מצבך המשפטי ובניית קו הגנה לקראת המשפט הפלילי הצפוי לך.

יחד עם כתב האישום, קיבלת הזמנה להתייצב לדיון בבימ"ש בפתח תקווה, ברוב המקרים בפני: השופט ארז מלמד, השופטת ניצה מימון שעשוע, השופטת אליאנה דניאלי, השופט דרור קלייטמן, השופטת ריבה שרון ושופטים מכובדים נוספים.

עורך הדין מטעמך יפנה למשרדי התביעה המשטרתית או הפרקליטות ויבקש להעתיק את חומרי החקירה בעניינך, ילמד את חומר החקירה וייפגש עם התובע שמונה לנהל את תיקך במטרה לשכנע אותו לבטל את כתב האישום ולא לנהל את ההליך המשפטי. במסגרת המשא ומתן מציג הסנגור לתובע את הכשלים בחומר הראיות ואת חולשתו של התיק תוך ניסיון לשכנע את התובע שאם ילך עם התיק הזה למשפט הנאשם צפוי לזיכוי והתובע צפוי להפסיד.

ככל שעורך הדין הפלילי בפתח תקווה מנוסה יותר ומשכנע יותר, כך סביר שיוכל להשיג עבורך עסקת טיעון מקלה ובחלק מהמקרים אף להוביל לביטול כתב האישום לחלוטין. כאשר אתה עומד מול שופט בבית המשפט השלום בפ"ת ומול תובע משטרתי מיומן ומנוסה, חייך נתונים ביד הלשון.

עו"ד מטעמך טוען עבורך טענות משפטיות בבית המשפט, תוך היכרות מעמיקה את החוק הפלילי ואת הפסיקה העדכנית ובכך שומר על זכויותיך באופן המקסימלי המתאפשר. לקוחותינו המתגוררים באזור בפתח תקווה, ראש העין, בני ברק, אור יהודה, מגשימים, אלעד, אריאל והסביבה זוכים לייצוג משפטי מן המעלה הראשונה ובמרבית המקרים לתוצאות משפטיות מצוינות.

 

למה לקחת עורך דין פלילי פרטי בפתח תקווה?

נאשמים רבים זכאים לקבל ייצוג משפטי חינמי מטעם המדינה – כמו במגוון תחומי החיים, יש שבוחרים להסתפק בשירות המסובסד מטעם המדינה ויש שבוחרים בייצוג פרטי שמבטיח יחס אישי, תשומת לב והשקעה רבה יותר, מעורבות בתהליך ותחושת ביטחון גדולה יותר. עורכי הדין מטעם המדינה מייצגים מאות לקוחות בכל יום, עומס העבודה על כתפיהם רב ולכן אין באפשרותם להעניק שירות אישי ללקוח.

משרד אלעד שאול ושות', כמשרד עורכי דין פרטי מהמובילים במדינת ישראל לפי דירוג BDI הבינלאומי, מאמינים שהלקוח זכאי לקבל ייעוץ מעמיק, פרטני, בגובה העיניים, לרבות קיומן של פגישות ייעוץ ארוכות ומעמיקות, שיחות טלפון שזוכות למענה אישי והקמת צוות עורכי דין לטיפול בעניינו של הלקוח.

יתרון נוסף לעורך דין פלילי פרטי בפתח תקווה – הוא הטיפול המשפטי עוד טרם הוגש כתב האישום. בשונה מהסנגוריה הציבורית, אנו מטפלים בלקוחותינו בשלב החקירה ובהליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום. במרבית המקרים, הטיפול המקדמי הזה מוביל לסגירת התיק ולהימנעות מהעמדת הלקוח לדין פלילי.

 

יצירת קשר עם עורך דין בפתח תקווה

עורך דין אלעד שאול, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וכיום מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ומבעלי משרד אלעד שאול ושות' המדורג בין המובילים במדינה בתחום המשפט הפלילי.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט השלום בפתח תקווה? זומנת לחקירה במשטרת פתח תקווה? זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7775555 או השאר פרטים ועורך דין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני. כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

5 מתוך 5 - (4 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין פלילי בפתח תקווה?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!