זיוף

סעיף 418 לחוק העונשין

עבירת הזיוף לפי סעיף 418 לחוק העונשין מייחסת לנאשם זיוף מסמך, זיוף בכוונה לקבל דבר, וזיוף בנסיבות מחמירות. לכל אחד מאלה עונש שונה ודרגת חומרה שונה. זיוף ניתן להוכיח באמצעים טכניים, כגון בדיקות מעבדה, ודרך הודאה של חשוד בביצוע הזיוף.

לכן, אם זומנת לחקירה במשטרה בחשד לזיוף, או הוגש נגדך כתב אישום המייחס לך זיוף, זיוף בכוונה לקבל דבר או זיוף בנסיבות מחמירות, משרד עורך דין פלילי אלעד שאול כאן כדי לסייע לך. משרדנו מנוסה בייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים ובתיקי מרמה קלים וחמורים כאחד, בכל רחבי הארץ.

 

מה העונש על זיוף?

סעיף 418 מחולק לשלושה חלקים, הרישא של הסעיף עוסק בזיוף מסמך לכשעצמו, עבירה שבגינה נקבע עונש של שנת מאסר. האמצע של הסעיף עוסק בזיוף מסמך בכוונה לקבל באמצעותו דבר, עבירה שבגינה נקבע עונש של שלוש שנות מאסר והיא עבירה מסוג עוון. והסיפא של הסעיף עוסקת בזיוף בנסיבות מחמירות, עבירה שבגינה נקבע עונש של חמש שנות מאסר והיא עבירה מסוג פשע.

כיצד קובע בית המשפט את עונשו של הנאשם? כמו בכל תיק פלילי גם בעבירות הזיוף למיניהן חשוב להדגיש את נסיבות המקרה, נסיבותיו האישיות של הנאשם, עברו הפלילי או העדר העבר הפלילי, תרומתו לחברה וכל נסיבה מקלה אחרת שיכולה לסייע בהפחתת הנזק וצמצום העונש. כמו כן, חשיפת ליקויים בחומר הראיות ובהתנהלות התביעה עשויה להוביל לזיכוי מעבירת הזיוף, לתיקון מקל של כתב האישום או להקלה משמעותית בעונש.

לשם כך, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לעורך דין פלילי מומחה לעבירות זיוף ומרמה ליעוץ, ייצוג ובניית קו הגנה. דע לך, הבנת ההליך הפלילי והכרת מה שצפוי לך בהמשך הדרך עשוי לסייע לך להתמודד כראוי, להימנע משגיאות ולהקטין את הנזק.

 

מהו זיוף?

זיוף יכול להיות עשיית מסמך כוזב או מטעה, שינוי המסמך או פרטים במסמך מתוך כוונה לרמות, חתימה על מסמך ללא סמכות לחתום עליו, בין אם בשמך ובין אם בשם בדוי וכדומה. ניתן להבחין בין זייפנים מקצועיים אשר מזייפים מסמכים או תעודות עבור אנשים תמורת תשלום, לבין אזרחים נורמטיביים אשר ביצעו עבירת זיוף קלה יחסית וחד פעמית אשר מהווה מעידה לא אופיינית.

עבירת הזיוף היא נפוצה יחסית במחוזותינו וניתן להיתקל בה במקרים של זיוף חתימה על צ'ק, זיוף חתימה על חוזה, זיוף מסמכים שונים כגון אישורי מחלה, חוזים והסכמים ועוד. כמו בכל עבירות המרמה, גם בעבירת הזיוף ישנה עבירה "בנסיבות מחמירות". הנסיבות המחמירות נגזרות מאופי הזיוף, איכותו, מספר הפעמים שבוצע הזיוף, היקף הכספים המעורב בפרשה ולשם מה בוצע הזיוף.

כך למשל, שינוי תאריך על צ'ק באופן חד פעמי, ואולי בתום לב, הוא זיוף 'רגיל' בעוד שזיוף תעודת זהות במספר מקרים בתמורה לתשלום, הוא זיוף בנסיבות מחמירות, הן בגלל התשלום והן לאור אופי הזיוף שהרי מדובר במסמך ממשלתי. בתי המשפט נוטים לייחס לעבירת הזיוף אפקט של מכת מדינה ולכן לעיתים מחמירים עם נאשמים ובעיקר עם אלו שזייפו בנסיבות מחמירות.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

עורך דין מומחה לעבירות זיוף

משרדנו מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בתיקי זיוף ומרמה, עוד מהזימון לתחנת המשטרה ולאורך כל ההליך הפלילי. בין היתר, משרדנו מנוסה בסגירת תיקי משטרה ובסגירת תיקים פליליים, הגשת בקשה מנומקת מדוע להימנע מהגשת כתב אישום לפי סעיף 60א ובהטיית תיקים להסדרים מקלים באמצעות שירות המבחן ומחוץ לכתלי בית המשפט.

העונש על עבירות הזיוף השונות נע בין שנת מאסר ועד חמש שנות מאסר, משרדנו מציג ענישה מקלה בעבירות זיוף, מרמה והונאה למיניהן. משרד עורך דין פלילי אלעד שאול, מומחה לניהול תיקי זיוף ומרמה, מאמין ש פניה מהירה לעורך דין, עוד בשלב בו קיבלתם זימון לחקירה, היא המפתח להצלחה בתיק פלילי.

אולם עדיף מאוחר מאשר לעולם לא, ומשרדנו ממליץ לפנות ליעוץ ולייצוג משפטי בהקדם האפשרי על מנת לגבש קו הגנה ולהתמודד עם ההליך הפלילי בצורה מושכלת וחכמה.

 

זימון לחקירת משטרה בחשד לזיוף

עבירות הזיוף השונות מטופלות לרוב על ידי יחידות מיוחדות במשטרה, יחידות ההונאה, אשר פזורות ברחבי הארץ. חוקרי יחידות ההונאה במשטרה הם מקצוענים אמתיים ולא מומלץ להתמודד איתם לבד וללא השכלה משפטית פלילית. אם זומנת לחקירה במשטרה בחשד לעבירות זיוף, הונאה או מרמה, עליך לפנות לעורך דין פלילי בהקדם האפשרי ולקבל יעוץ לפני חקירה במשטרה.

דע לך, כל מה שתגיד בחקירתך ישמש נגדך בבית המשפט, כמו כן, מה שלא תציין בחקירתך לא תוכל לציין לאחר מכן. טעויות שמבצע נחקר במהלך חקירתו קשה מאוד לתקן והן ישפיעו על המשך ההליך המשפטי ובין היתר על ההחלטה האם להעמיד את החשוד לדין ולהגיש נגדו כתב אישום בגין זיוף ומרמה.

זכור – חוקר המשטרה הוא לא חבר שלך, הוא בעל מקצוע מיומן ומטרתו היא להוציא ממך את האמת במקרה הטוב, ולהוביל להרשעתך המהירה במקרה הרע. בידי חוקרי המשטרה כלים מתוחכמים ותרגילי חקירה שעשויים להפליל אותך ולמשוך אותך בלשון.

זומנת לסור לתחנת המשטרה? אתה מוזמן לפנות לעו"ד פלילי בטלפון 03-7775555, או באמצעות הטופס המצורף ועורך דין פלילי מומחה בעבירות זיוף ישוב אליך למתן הסבר ראשוני לקראת חקירה במשטרה, מה צפוי לך בחדר החקירות, מה עליך לברר בהגיעך לתחנת המשטרה וכיצד עליך להתמודד עם החשדות. פנייתך חסויה ודיסקרטית לחלוטין.

 

כתב אישום בגין זיוף

עבירת הזיוף היא עבירה חמורה שהעונש בגינה נע בין שנת מאסר ועד חמש שנות מאסר בנסיבות מחמירות. אשר על כן, יש להתמודד עם כתב אישום בגין עבירת הזיוף בחכמה וביצירתיות. מומלץ לפנות לעורך דין פלילי מומחה בתחום עבירות המרמה ועבירות ההונאה על מנת שיעניק לך יעוץ וייצוג משפטי, מוקדם ככל האפשר, על מנת לסייע לך ולשמור על חפותך.

יש לציין, ככל שתקדים לפנות לעורך דין פלילי מנוסה כך יגדל הסיכוי להוביל לביטול כתב אישום, להוביל לתיקון כתב האישום, לקדם אפשרות של זיכוי מעבירת המרמה או להשיג עסקת טיעון מקלה. כך למשל, יש לבדוק האם קיבלת את זכות השימוע הפלילי בטרם הגשת כתב אישום, שאם לא כן, ניתן לעתור לביטול כתב האישום.

עורך דין פלילי אלעד שאול, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי), ניסח והגיש כתבי אישום בשם מדינת ישראל בגין זיוף, זיוף בכוונה לקבל דבר וזיוף בנסיבות מחמירות. כיום עורך דין פלילי שאול מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי.

במשרדנו עורכי דין פליליים מנוסים המוכנים להעניק יעוץ משפטי וטיפול מן השורה הראשונה לקהל לקוחות המשרד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בדיסקרטיות מוחלטת. אנו מנהלים תיקים רבים בתחום המרמה, הזיוף וההונאה, בנחישות וביעילות, כמצופה מעורך דין פלילי פרטי.

5 מתוך 5 - (12 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא זיוף?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תותח על
אורי נ.
אורי נ.
09:12 25 Sep 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!