דיק פיק

דיק פיק הוא ביטוי שמתאר צילום איבר מין גברי שנשלח לאישה (ברוב המקרים), ללא הסכמתה מראש לשליחת התמונה ומתוך כוונה מינית כלפיה. כשאין הסכמת האישה לשליחת דיק פיק הדבר מהווה עבירה פלילית שמזכה את הנפגעת בפיצוי כספי ומאפשרת לה להגיש תלונה במשטרה ופתיחת הליכי חקירה פליליים נגד השולח. שלחו לי דיק פיק, מה הזכויות שלי והאם מגיע לי פיצוי כספי?

ואם שלחת את התמונה בעצמך, למה אתה צפוי?

 

מה זה דיק פיק?

דיק פיק או בעגה המקצועית Dickpic, הוא מונח המורכב מהמילים: Dick (איבר מין זכרי) ו- Picture (תמונה) ולרוב מתאר מצב של שליחת תמונה של איבר מין גברי ללא הסכמה מפורשת של מקבלת התמונה.

התופעה נפוצה ביותר בשנים האחרונות ואנו רואים מקרים רבים של שליחת דיק פיק באמצעות רשתות חברתיות כגון Instagram, Facebook, Tiktok ובמסרים מידיים כגון WhatsApp, Telegram ובאתרי היכרויות מובילים כגון Tinder, OkCupid ואתרים נוספים. כניסתן של הרשתות החברתיות לחיינו בעשור האחרון, לצד האפשרויות המגוונות בעולם האינטרנט יצרו אינספור קשרים בין אנשים זרים.

הרשתות החברתיות מהוות כר פורה לעבירות מין באינטרנט, הקלות הבלתי נסבלת שבה אפשר להטריד מינית נשים באינטרנט הובילה לכך שנשים רבות מוטרדות על בסיס יום יומי ורבות מהן חוות את התופעה של שליחת תמונות איבר מין ללא הסכמתן ומבלי שביקשו לקבל אותן.

נשים רבות אף חוות הטרדה מינית ברשת, סחיטה מינית ברשת האינטרנט ועוד. על פי נתונים רשמיים בסקר שנערך, מעל 80% מהגברים ו-51% מהנשים, הודו שקיבלו דיק פיק בחייהם, מתוכם מעל 90% מסרו שקיבלו תמונה של איבר מין ללא הסכמה.

סטטיסטיקה דיק פיק

 

האם שליחת דיק פיק היא עבירה פלילית?

שליחת דיק פיק לאדם ללא הסכמתו המפורשת לקבלה היא עבירה פלילי על החוק ועשויה ברוב המקרים להוביל להגשת כתב אישום נגד השולח. במקרים חמורים בהם המקבל הוא קטין או קטינה הענישה חמורה והנטייה להחמיר עם השולח ברורה ומובנת והכל במטרה להגן על קטינים במרחב הוירטואלי המסוכן.

ברוב המקרים, כשמוגשת תלונה למשטרה נגד אדם ששלח דיק פיק לאדם אחר, ייפתח תיק חקירה בעבירת מין מסוג מעשה מגונה כהגדרתו בסעיף 348(ו) לחוק העונשין, תשל"ז-1977:

"מעשה מגונה" – מעשה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים".

בנוסף ועל פי החוק, מעשה שליחת דיק פיק אף עלול להיחשב גם כהטרדה מינית מכוח סעיף 3(א)(2) לחוק למניעת הטרדה מינית, תשנ"ח-1998. בשים לב שבמידה שקיימים בין שולח התמונה האינטימית לבין מקבלה, יחסי תלות (מטפל ומטופל), מרות (עובד מעביד), חינוך (מרצה וסטודנטית), השגחה, עבודה או שירות לא תהיה כל משמעות להסכמה של מקבל הדיק פיק והדבר ייחשב כעבירה פלילית לכל דבר ועניין על אף ההסכמה!

במידה שהעבירה בוצעה כנגד קטין או תוך הפעלת לחץ, איומים או שימוש בכוח העבירה תיחשב כעבירת פשע (מעל 3 שנות מאסר) ואף תחייב יידוע החשוד בדבר הזכות לשימוע פלילי בהתחשב בנסיבות נוספות הקיימות בתיק החקירה.

במקרה בו נחקר לקוח המשרד בחשד לשליחת דיק פיק ללא הסכמה, הצלחנו להוכיח כי ניתנה הסכמה מראש של המתלוננת לשליחת התמונה במהלך שיחה אינטימית (סקסטינג Sexting), והתיק נגד הלקוח נסגר בחוסר אשמה.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

דיק פיק תביעה כספית משמעתית והליך פלילי

יש מספר דרכים לפעול אם קיבלתם דיק פיק ללא הסכמתכם:

 1. דרישת פיצוי כספי או הגשת תביעה – לפי חוק למניעת הטרדה מינית מקבל התמונה רשאי לתבוע עד 120,000 ש"ח ללא הוכחת נזק, פיצוי בסכום של 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק ניתן לתבוע גם בשל הפגיעה בפרטיות. אנו פונים לשולח התמונה בהתראה לפני הגשת תביעה ודורשים ממנו פיצוי כספי הולם.
 2. הליכים משמעתיים – אם התמונה נשלחה במסגרת יחסי עבודה, במסגרת לימודית, צבאית או כל מסגרת מסודרת, אנו פועלים לנקיטת הליכי משמעת נגד שולח הדיק פיק.
 3. הליך פלילי – שליחת דיקפיק ללא הסכמת הצד שני היא עבירה פלילית של הטרדה מינית ומעשה מגונה. ניתן להגיש תלונה למשטרה, אך חשוב להיות מלווה בעורך דין פלילי על מנת להבטיח שהמשטרה תבצע את עבודתה. איתור שולח התמונה היא לא משימה פשוטה בחלק מהמקרים והמשטרה נוטה להתעצל.

 

חשוב לדעת – שליחת דיק פיק מהווה הטרדה מינית בראש ובראשונה וכפועל יוצא מזה מהווה גם מעשה מגונה לפי סעיף 348 לחוק העונשין, תשל"ז-1977 והיא אף חוסה בצילו של חוק הגנת הפרטיות אשר מקנה זכות להגשת קובלנה פלילית (בצירוף ראיות מספיקות להרשעה) כנגד העבריין.

 

עונש על דיק פיק שנשלח ללא הסכמה

מה העונש על דיק פיק שנשלח ללא הסכמה? זה תלוי מאוד בנסיבות המקרה ובמכלול נסיבות שליחת התמונה. כל מקרה נמדד באופן עצמאי תוך שקלול פרטים רבים וחשובים ששוקל הגוף התובע ביחד עם הסנגור שמייצג את החשוד. כך למשל ישנם כמה חוקים שיכולים לחול על שליחת דיק פיק ומהם נגזר העונש:

 1. הטרדה מינית – טווח הענישה נע בין מקסימום 2 שנות מאסר ועד מקסימום של 5 שנות מאסר במקרים מסוימים.
 2. מעשה מגונה – מדובר בעבירת מין לכל דבר ועניין, על כל ההשלכות שלה, וניתן לגזור עליה עד 3 שנות מאסר.
 3. פגיעה בפרטיות – לפי החוק ניתן לגזור עונש של עד 5 שנות מאסר בפועל.
 4. במסגרת העבודה – אם הדיק פיק נשלח במסגרת יחסי עבודה תוך ניצול יחסי מרות העונש הוא עד 2 שנות מאסר.
 5. בנסיבות מחמירות – אם מקבל התמונה הוא קטין או קטינה מתחת לגיל 14 העונש הוא 7 שנות מאסר. אם הקטין הוא בן משפחה של שולח התמונה, העונש הוא עד 10 שנות מאסר.

 

חלק מהעבירות לעיל הן עבירות שמאפשרות סגירת התיק בהסדר מותנה נגד החשוד, כך שאם התלוננת נגד חשוד אנו ממליצים לפנות לעו"ד פלילי מטעמך על מנת שהמשטרה שומרת על זכויותייך. אם אתה חשוד בשליחת דיק פיק ללא הסכמה, עליך לפנות לעורך דין בדחיפות על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בתיק ולפעול לסגירת התיק בענישה מקלה שכן כפי שאנו רואים עונש על דיק פיק שנשלח ללא הסכמה יכול לנוע בטווח של בין אין עונש ועד 10 שנים.

הנה כמה דוגמאות לסגירת תיק בהסדר מותנה על שליחת דיק פיק ללא הסכמה:

תיק פמת"א 2168/21 נסגר בפרקליטות מחוז תל אביב בגין שליחת סרטון של איבר מין בתנאים של תשלום 5,000 ש"ח פיצוי ומכתב התנצלות למתלוננת. תיק פמ"ח 2284/19 נסגר בפרקליטות מחוז חיפה בגין סדרת מעשי שליחת תמונת איבר מין והטרדה באמצעות חשבונות ברשת החברתית בתנאים של תשלום 4,000 ש"ח פיצוי, ביצוע שעות עבודה לתועלת הציבור וטיפול ייעודי לעבריינות מין.

בתיקים אלו הפעיל החשוד עורך דין פלילי מטעמו והוא שיכנע את הפרקליטות לא להגיש כתב אישום נגד החשוד ולסיים את התיק החמור בהסדר מותנה, שהוא הליך חלופי להליך משפטי פלילי.

חשוב להבין, ברירת המחדל בתיקים כאלו היא הגשת כתב אישום ודרישת מאסר בפועל. חלק מהתיקים מוגשים לבתי המשפט כתיקי פשע ואף פשע חמור, למשל, במידה שהדיק פיק נשלח לקטין או קטינה מתחת לגיל 14, העונש המירבי יעמוד על 7 שנים ואם אותה קטינה הם גם בני משפחה של השולח, מדובר בעבירה מסוג פשע חמור ושעונשה הוא עד 10 שנות מאסר .

במקרה כזה כתב האישום הוא כה חמור שהוא אף יוגש לבית המשפט המחוזי. תיקים פליליים מהסוג הזה, בנסיבות המפורטות לעיל ובהנחה שאין משתנים נוספים, מקנים ברוב המקרים זכות לערוך שימוע פלילי לפני העמדה לדין.

 

חקירה באזהרה על דיק פיק

תיק חקירה שנפתח בגין תלונה על שליחת דיק פיק חייב לכלול בתוכו בין היתר, כדלקמן:

 • הודעת מתלונן
 • צילום מסך התכתבות
 • תיעוד בדבר שליחת תמונת איבר מין זכרי.
 • תיעוד מלא של זהות השולח
 • צו שופט לספקית אינטרנט/רשת חברתית לקבלת נתונים אודות משתמש.

 

במקרים מסוימים, יתכן כי נכון יהיה לפנות לחוקר פרטי בטרם פנייה למשטרה, אך לשם כך רצוי להיוועץ בעו"ד פלילי שזהו תחום התמחותו והכל בהתאם לרצון הלקוח ובהתאם למטרותיו ולאיכות הראיות, היקף וחומרת המעשים. הסתייעות בעו"ד פלילי, בין אם מדובר בליווי בהגשת תלונה למשטרה, או בניהול קובלנה פלילית/תביעה אזרחית היא חשובה מאין כמוה.

אם התקשרו אליכם מהמשטרה לזמן אתכם לחקירה תחת אזהרה בחשד לשליחת דיק פיק, או שאתם חושדים שזה המצב, כאשר אתם מבינים שאתם עומדים להיחקר על שליחת דיק פיק, מומלץ מאוד להיוועץ בעו"ד פלילי ולהיות מלווה על ידו בחקירות. כל מילה שתאמרו עלולה לשמש נגדכם ולעיתים קרובות עו"ד פלילי מנוסה יידע לנווט אתכם בצורה טובה ולמזער נזקים למול רשויות החוק והאכיפה.

 

דיק פיק

5 מתוך 5 - (5 הצבעות)
שאלות ותשובות
דיק פיק הוא תמונת איבר מין זכרי, שנשלחת באמצעות הרשת החברתית או תוכנת מסרים מיידים (כמו ווטסאפ), ללא הסכמת מקבלת התמונה.
טווח הענישה רחב ביותר ותלוי בנסיבות והוא נע בין סגירת התיק ללא הליך פלילי ועד 10 שנות מאסר במקרים חמורים. לפרטים מלאים כנסו לקרוא את המאמר.
בהחלט כן. החוק מקנה לנפגע זכות לתבוע פיצוי של עד 120,000 ש"ח מבלי שהוא נדרש להוכיח נזק. רוצים לדעת כיצד לעשות זאת? כנסו לקרוא.
מאוד. על פי נתונים סטטיסטיים שבדקנו, מעל 90% מהגברים ומעל 51% מהנשים דיווחו שקיבלו בחייהם לפחות פעם אחת תמונת איבר מין מבלי שביקשו זאת.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא דיק פיק?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה