איך להתמודד עם סחיטה ברשת

סיוע משפטי במקרה של סחיטה ברשת

כיצד להתמודד עם סחיטה ברשת? זה מספר שנים שמאות גברים בכלל וגברים ישראלים בפרט נופלים בפח של כנופיות סוחטים מרחבי העולם שמובילה את הקורבן בדרכי ערמה לנהל שיחה מינית עם הסוחטים, להפעיל מצלמה, לתעד את הקורבן ולאחר מכן לאיים בהפצת הסרטון אם לא ישלם כסף. ישנם מספר כללי ברזל על מת להתמודד עם סחיטה ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות כגון פייסבוק.

נפלת קורבן לסחיטה ואתה רוצה לדעת איך להתמודד עם סחיטה ברשת? קרא וצור עימנו קשר.

 

שלם כסף או שנפיץ סרטונים שלך בעירום

בעולם מתנהלות מספר כנופיות סוחטים שעלו על שיטה קלה ופשוטה להתפרנס. הסוחטים מקימים פרופיל פייסבוק או אינסטגרם מזויף המציג בחורה יפה, ובאמצעותו שולחים בקשות חברות למאות גברים שונים ברשת החברתית Facebook.


בהמשך, מתכתב הסוחט עם הקורבן ומציג מצג לפיו מדובר בתיירת שנמצאת בישראל לתקופה קצרה או עולה חדשה בודדה שמחפשת חברה ומביעה עניין רומנטי. בשלב זה, חלק מהגברים חושדים ומנתקים כל קשר ואילו חלק אחר נופל למלכודת ומנסה לכבוש את אותה תיירת בודדה.

מה שאותו קורבן לא יודע, הוא שמי שעומד מאחורי החשבון הפיקטיבי הם כנופיות מאורגנות של סוחטים ממדינות שונות ברחבי העולם ובניהן מרוקו וחוף השנהב, שמנהלים עסק לכל דבר ועניין על גבם של אותם נסחטים.

ולכן, תוך דקות ספורות נענית הבחורה לחיזוריו של הקורבן ומבקשת שישלח לה תמונות של איבר המין (דיק פיק) ומבקשת לקיים שיחת וידאו באמצעות הסקייפ (Skype), פייסטיים (Facetime) או באמצעות שיחות וידאו בפייסבוק (Facebook).

עם התחלת השיחה, יראה הקורבן בחורה נאה, או את חלקי גופה המושכים, ויתפתה כמעט מיד לחשוף את איבריו המוצנעים. מיד לאחר מכן, יפסיקו הסוחטים את השיחה ויחלו במלאכת סחיטה מינית ברשת (Sextortion). הסוחטים דורשים מהקורבן "שלם כסף או שנפיץ סרטון מיני שלך בין חבריך" באמצעות חשבון הפייסבוק, פרסום ב- Youtube, באינסטגרם וברשת האינטרנט בכלל תוך פניה למקום עבודתך, חבריך ומשפחתך.

 

נפלתי קורבן לסחיטה ברשת, מה לעשות?

כנופיות הסוחטים ידרשו סכומי כסף גדולים! כנופיית הסוחטים ממרוקו תדרוש סכומים של אלפי שקלים ואילו כנופיות שונות מחוף השנהב ידרשו בתור התחלה אלפי ועשרות אלפי יורו. בין אם אתה נסחט על ידי כנופיה כזו, או כנופיה אחרת, ישנם מספר כללי ברזל ונקודות שעל נסחט להבין וחלים על כל מקרה של סחיטה ברשת האינטרנט.

  1. אל תשלם לסוחטים!
  2. נסה למשוך זמן עד לקבלת עזרה מקצועית.
  3. מחק את הסוחט מרשימת החברים בפייסבוק (אך אל תחסום אותו).
  4. הסר את הסוחט מרשימת העוקבים של באינסטגרם (אך אל תחסום אותו).
  5. פנה בדחיפות לעורך דין לפשיעת מחשב בטלפון 03-7775555 או השאר פרטים בטופס (סודיות מובטחת).

 

הכללים לעיל מהווים עזרה ראשונה למי שנפל קרבן לסחיטה בפייסבוק , סחיטה בווטסאפ או כל אקט אחר של סחיטה ברשת. אנו מייצגים מאות גברים אשר צולמו בעירום ובסיטואציות מיניות ונסחטו לשלם כסף או שהסרטונים יופצו בפייסבוק וביוטיוב. פיתחנו שיטת פעולה יצירתית, ייחודית ויוצאת דופן על מנת להתמודד עם סוחט באינטרנט תוך מזעור הנזק שעשוי להיגרם לקורבן.

כל התיקים שהתנהלו במשרדנו הסתיימו בניצחון מוחץ על הסוחטים, וברובם המכריע אף לא הופץ הסרטון המיני כלל וכלל ולא הגיע לעיני חבריו וקרובי משפחתו של הנסחט. בחלק מן המקרים פועלנו סייע ללקוח לשמור על מקום עבודתו, על קשריו החברתיים ואף על הסטטוס המשפחתי שלו כאדם נשוי.

 

האם לשלם למי שסוחט אותי בפייסבוק או ברשת האינטרנט?

בהתאם לכלל מספר 1, חד משמעית לא לשלם לסוחט!

למרות שאתה חש לבד, עליך להבין שבכל רגע נתון נסחטים גברים ברחבי העולם על ידי אותן הכנופיות וכי מדובר בעסק לכל דבר ועניין. לכן, אף בית עסק לא רוצה לאבד לקוח טוב שמשלם לפי דרישה. מצד שני, שום בית עסק לא מעוניין להמשיך ולבזבז זמן ומשאבים על לקוח בעייתי שכל שיטות שימור הלקוחות לא מצליחות לגרום לו לשלם.

אז מה ימנע מהסוחט להפיץ את הסרטון שלי בפייסבוק וביוטיוב? והתשובה היא התנהלות נכונה ומדויקת בהתאם לפרוטוקולים ושיטות פעולה שנוסחו על ידינו בהתבסס על הנחיות גופי בטחון ברחבי העולם (דוגמת ה-FBI האינטרפול וכדומה), שתוביל להתמודדות איכותית ונכונה מול הסוחטים ותמזער את הסיכוי שהסוחט יפיץ סרטון מיני שלך ברשת.

חשוב להבין, אם תשלם לסוחטים אתה הופך באופן מיידי ללקוח VIP, הפראייר התורן, זה שניתן לסחוט אותו ולהוציא ממנו כסף. מיד יניחו הסוחטים לכל שאר הנסחטים ויתרכז בך על מנת להמשיך ולסחוט ממך כספים ככל האפשר כאשר כל הזמן ימשיכו הסוחטים לאיים בפרסום הסרטון או התמונות לחבריך ולמשפחתך.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

איך למנוע פרסום סרטון שלי ברשת ובפייסבוק?

משרדנו פועל בשיטת עבודה ייחודית, מסודרת ובדוקה, המבוססת על התמודדות יום יומית, היכרות וניסיון רב עם הסוחטים ועם שיטות הפעולה שלהם – תוך הפעלת כלים טכנולוגיים שונים ובניצול ערוץ הידברות שיש למשרדנו עם המחלקה המשפטית ביוטיוב ועם המחלקה המשפטית בפייסבוק ואינסטגרם, על מנת להגן על הלקוח ולוודא שהסרטון המיני לא יופץ ולא יפורסם.

בין היתר, מפעיל משרדנו מערכת לאיתור תוצאות חיפוש ברחבי הרשת אשר סורקת את מנועי החיפוש 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ומאתרת פרסומים אודות הלקוח. מיד עם חשיפת פרסום חדש, פועלים במשרד על מנת לפנות למחלקות המשפטיות של הגופים הרלוונטיים – להסיר את הסרטון המיני מרשת האינטרנט.

חשוב להדגיש, גם אם הסוחט מבטיח למחוק את הסרטון אם תשלם חשוב להבין שמדובר בשקר ובשיטת עבודה "לשימור לקוחות" של אותן כנופיות. עליך להבין שאם ברצונך למנוע מהסוחטים להפיץ את הסרטון שלך, לשלוח אותו לאשתך, להוריך, ולחבריך – אתה צריך להיעזר בבעל מקצוע מומחה לניהול משבר סחיטה וירטואלית !

 

מחיקת הפייסבוק או האינסטגרם תגרום לסוחט לעזוב אותי?

ברוב המקרים לא! בזמן שהקרבן עוד לא מבין שהוא עתיד להיסחט, מחטט הסוחט ברשתות החברתיות של הקורבן ושומר מידע עליו, על חבריו ועל קרובי משפחתו ובין היתר מעתיק קישורים לעמודי הפייסבוק שלהם.

ברגע שהקרבן חוסם את הסוחט או מוחק את הפייסבוק ונעלם הסוחטים עלולים להעלות את הסרטון ליוטיוב ולהפיץ אותו באמצעות הפייסבוק ןהאינסטגרם לקרובי משפחתו של הקרבן ולחבריו, אשר יפנו מיד אל הקורבן ויספרו לו מה קרה, זה בתגובה יחזור במהרה לקשר עם הסוחטים על מנת להפסיק את המעשים ויתפתה לשלם סכומי כסף גדולים.

בחלק מהמקרים הסוחטים אף מקימים חשבון פייסבוק או אינסטגרם על שם הנסחט ומבקשים באמצעותו חברות מחבריו ומשפחתו של הנסחט ומפיצים דרכו את הסרטון.

 

אז איך להתמודד עם סחיטה ברשת?

עקוב אחר רשימת הפעולות המהוות "עזרה ראשונה" למי שנפל קורבן לסחיטה ברשת ומיד לאחר מכן פנה לייעוץ וליווי משפטי על מנת להסיר מעליך את איום הסחיטה ופרסום סרטוני המין שלך.

להזכירך, אל תשלם לסוחט, נסה למשוך זמן עד שתקבל עזרה מצוות עורכי הדין במשרד אלעד שאול ושות' המומחים לפשיעה וירטואלית, מחק את הסוחט מרשימת החברים (אך אל תחסום אותו), וחייג לעורך דין לעבירות מחשב, מומחה לניהול משברי סחיטה ברשת בטלפון 03-7775555 או השאר פרטים בטופס המצ"ב ועו"ד לעבירות מחשב יחזור אליך בדחיפות. סודיות מובטחת.

 

עורך דין מומחה לסחיטה ברשת

עורך דין אלעד שאול הוא עורך דין פלילי בעל התמחות ספציפית בעבירות מחשב, פשיעה וירטואלית וניהול משברי סחיטה ברשת. עו"ד שאול יוצא רשות התביעה של מדינת ישראל, פרקליטות מחוז ת"א (מחלקה פלילית), בעל משרד עורכי דין בתל אביב שייצג מאות נסחטים שנפלו בפח ונסחטו ברשת, בפייסבוק, בסקייפ, בווטסאפ ובאמצעות היוטיוב – על ידי כנופיות סוחטים מרחבי העולם ובניהם ידוענים, חברי כנסת, אנשי עסקים ששאלו עצמם איך להתמודד עם סחיטה ברשת?

במשרדנו עורכי דין מומחים לעבירות מחשב ולסחיטה באינטרנט, אנו פועלים מתוך שיקול דעת וניסיון רב בניהול משברי סחיטה וירטואלית, ובשיטת פעולה ייחודית למשרדנו אשר נוסחה בשיתוף מומחים לאבטחת מידע, הגנה על הפרטיות ופשיעה ממוחשבת. כל אלו נשענים על פרוטוקולים והמלצות של גופי בטחון ושיטור בין לאומיים ובניהם האינטרפול.

כל תיקי הסחיטה שנוהלו במשרדנו הסתיימו בניצחון מוחץ על הסוחטים! ברוב המוחלט של התיקים, אף מנענו את הפצת הסרטון לחברים ולקרובי המשפחה של הלקוח. נפלת קורבן לסחיטה ברשת? פנה בהקדם למשרד עורכי דין לעבירות מחשב אלעד שאול והגן על עצמך כאן ועכשיו!

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
שאלות ותשובות
1. לא לשלם לסוחט. 2. למשוך זמן ככל האפשר. 3. לפנות בדחיפות לעורך דין מומחה בסחיטה ברשת. פרטים נוספים במאמר.
לא. זו הטעות החמורה מכולן.
כן. אמנם לא ב-100% הצלחה, אך שיטת הפעולה שלנו ממזערת את סיכויי ההפצה בצורה דרמטית.
בהחלט. פנה אלינו להמשך פרטים.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא איך להתמודד עם סחיטה ברשת?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד בין החריפים בארץ. נלחם עם השיניים (והשכל) כדי להוציא אותך מכל צרה!
Tomer A.
Tomer A.
08:09 24 Jul 24
שירות מצויין !שנון, חברותי והכי חשוב - מקצוען !
Marom A.
Marom A.
08:00 24 Jul 24
עו"ד בהחלט מקצועי. יחס מאוד מקצועי. בעל ידע רב
Orit E.
Orit E.
07:36 24 Jul 24
העו"ד מספר 1
הדר ו.
הדר ו.
07:16 24 Jul 24
אלוף העולם בהתגלמותו
Ygal T.
Ygal T.
07:01 24 Jul 24
משרד עו״ד הכי מיקצועי שתכירו. אמין עם שרות ברמה הכי גבוהה שיש!!
Dor M.
Dor M.
06:57 24 Jul 24
תותח!!!
Yinon B.
Yinon B.
06:54 24 Jul 24
אני ממליץ בחום רב על עו"ד אלעד שאול.אדם רב תושייה, חכם מאוד, נבון, ויעיל מאוד מאוד.ממליץ בכל פה
מאור ו.
מאור ו.
06:50 24 Jul 24
אדם מיוחד עם ידע מדהים והמון אכפתיות ורצון לעזור בגובה העיניים.. תצליח תמיד
נטלי ס.
נטלי ס.
06:48 24 Jul 24
העו"ד בתחום הפלילי הכי מקצועי שיש.
אור ל.
אור ל.
06:47 24 Jul 24
משרד איכותי ורציני. בקיאים בחומר החוקתי ברמה גבוהה. אדיבים ושמחים לענות לשאלות. בהחלט משרד שאפשר לסמוך עליו. המשיכו כך! עלו והצליחו!
Eilon H.
Eilon H.
06:45 24 Jul 24
עו"ד ברמה גבוההמתן שירות אישי ואיכותי.
Renana Amiel Ben H.
Renana Amiel Ben H.
06:45 24 Jul 24
שירות מקצועי ביותר ואדיבות רבה,יחסי אנוש מעולים.ממליצה בחום.
תהל ע.
תהל ע.
06:41 24 Jul 24
עו״ד אלוף משכמו ומעלה וכל מילה מיותרת!
Meital D.
Meital D.
06:41 24 Jul 24
איש נדיר וטובנהנה לעקוב אחריו
חזקי ג.
חזקי ג.
06:39 24 Jul 24
ע"וד דין אם לב ונשמה נותן הרבה מעבר לע"וד אין עלייך תודה אלעד שאול
ישי ר.
ישי ר.
06:10 24 Jul 24
אלעד היקר ושות' מקצועיים ביותר בתחום. השירות אדיב, מסביר הכל באופן מפורט ומאפשר ללקוח להבין את התיק ואת ההשלכות של כל צעד שיעשה.מי שכבר נכנס לסיפור שמצריך עו"ד בסמיכות אליו, שיזכור את השם אלעד שאול, וכבר חצי מהבעיה נפתרה.מומלץ בחום.
אוהד כ.
אוהד כ.
05:55 24 Jul 24
עורך דין שאול ממה שלמדתי להכיר ולעקוב עורך דין רציני שחושב מחוץ לקופסא ותמיד דואג ללקוחות שלו ותמיד יעשה הכל בשבילם במסגרת החוק בכל שעה .
דודו ס.
דודו ס.
05:37 24 Jul 24
חד כמו תער, שירות מקצועי, מספר 1 בתחום.
דוד ה.
דוד ה.
05:14 24 Jul 24
עו''ד מהשורה הראשונה, אנושי ומקצוען!מומלץ ביותר
מנדי ב.
מנדי ב.
04:56 24 Jul 24
מקצוען, חד וברור. כל מה שצריך מעו"ד בתחום הזה.מומלץ!
בן פ.
בן פ.
04:53 24 Jul 24
מקצועי ורהוט , שנון ובעל קריזמה שחסרה לכמה מעו״ד שאני מכירה
Shira C.
Shira C.
04:43 24 Jul 24
בכל יום רואים אלפי עורכי דין אבל לא בכל יום רואים עורך דין שתופס את תשומת הלב שלך, שמדבר ממקום כנה ואמיתי, שמשדר רצינות חכמה ומקצועיות, אחד כזה שעושה למקצוע עריכת הדין שם טוב.מבחינתי ככה צריך להיות הסטנדרט של כל עורך דין, קודם כל בנאדם אחרי זה עורך דין ממולח מקצוען. תודה שבאנו.
Gal B.
Gal B.
00:08 24 Jul 24
מספר 1 בתחומו! עו״ד מקצועי, יסודי ואנושי.נותן שירות ברמה גבוהה וקפדנית, ממליצה בחום.
אורלי ג.
אורלי ג.
23:30 23 Jul 24
אם אתם מחפשים עו״ד מבריק, מקצועי, סופר שירותי וכנה אלעד זה האיש!ממליץ בחום.
Zevi P.
Zevi P.
23:14 23 Jul 24
אלוף, קשוב, ומקצועי
לאה מ.
לאה מ.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מקצוען שנותן את האמת בפרצוף בלי מסכות.
שמואל ב.
שמואל ב.
22:52 23 Jul 24
עורך דין מס׳ 1!!!!!🏆
rozan A.
rozan A.
22:50 23 Jul 24
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!