תחומי התמחות

  • home
  • כיצד להתמודד עם סחיטה ברשת

כיצד להתמודד עם סחיטה ברשת

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

סיוע משפטי בסחיטה ברשת

זה מספר שנים שמאות גברים בכלל וגברים ישראלים בפרט נופלים בפח של כנופיות סוחטים מרחבי העולם אשר מובילה אתה הקורבן בדרכי ערמה לנהל שיחה מינית עם הסוחטים, להפעיל מצלמה, לתעד את הקורבן ולאחר מכן לאיים בהפצת הסרטון אם לא ישלם כסף.

ישנם מספר כללי ברזל על מת להתמודד עם סחיטה ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות כגון פייסבוק – נפלת קורבן לסחיטה בפייסבוק? קרא ובמקרה הצורך צור קשר עם עו”ד מומחה!

איך להתמודד עם סחיטה מינית ברשת?

שלם כסף או שנפיץ סרטונים שלך בעירום

בעולם מתנהלות מספר כנופיות סוחטים אשר עלו על שיטה קלה ופשוטה להתפרנס.

הסוחטים מקימים פרופיל פייסבוק מזויף המציג בחורה יפה, ובאמצעותו שולחים בקשות חברות למאות גברים שונים ברשת החברתית Facebook.

בהמשך, מתכתב הסוחט עם הקורבן ומציג מצג לפיו מדובר בתיירת שנמצאת בישראל לתקופה קצרה או עולה חדשה בודדה אשר מחפשת חברה ומביעה עניין רומנטי.

בשלב זה, חלק מהגברים חושדים ומנתקים כל קשר – ואילו חלק אחר נופל למלכודת ומנסה לכבוש את אותה תיירת בודדה.

מה שאותו קורבן לא יודע, הוא שמי שעומד מאחורי חשבון הפייסבוק הפיקטיבי הם כנופיות מאורגנות של סוחטים ממדינות שונות ברחבי העולם ובניהן מרוקו וחוף השנהב, אשר מנהלים עסק לכל דבר ועניין על גבם של אותם נסחטים.

ולכן, תוך דקות ספורות נענית הבחורה לחיזוריו של הקורבן ומבקשת כי ינהל אתה שיחת וידאו באמצעות הסקייפ (Skype), פייסטיים (Facetime) או באמצעות שיחות וידאו בפייסבוק (Facebook).

מן העבר השני יראה הקורבן בחורה נאה, או את חלקי גופה המושכים, ויתפתה כמעט מיד לחשוף את איבריו המוצנעים.

מיד לאחר מכן, יפסיקו הסוחטים את השיחה ויחלו במלאכת סחיטה מינית ברשת.

הסוחטים דורשים מהקורבן שלם כסף או שנפיץ סרטון מיני שלך בין חבריך באמצעות חשבון הפייסבוק, באמצעות Youtube וברשת האינטרנט בכלל תוך פניה למקום עבודתך, חבריך ומשפחתך.

נפלתי קורבן לסחיטה ברשת, מה לעשות?

כנופיות הסוחטים ידרשו סכומי כסף גדולים – כנופיית הסוחטים ממרוקו תדרוש סכומים של אלפי שקלים ואילו כנופיות שונות מחוף השנהב ידרשו בתור התחלה אלפי ועשרות אלפי יורו.

בין אם אתה נסחט על ידי כנופיה כזו, או כנופיה אחרת, ישנם מספר כללי ברזל ונקודות שעל נסחט להבין וחלים על כל מקרה של סחיטה ברשת האינטרנט.

אל תשלם לסוחטים!

נסה למשוך זמן עד לקבלת עזרה מקצועית.

מחק את הסוחט מרשימת החברים בפייסבוק (אך אל תחסום אותו).

פנה בדחיפות לעורך דין לפשיעת מחשב בטלפון 03-7773333 או השאר פרטים בטופס (סודיות מובטחת).

הכללים לעיל מהווים עזרה ראשונה למי שנפל קרבן לסחיטה בפייסבוק , סחיטה בווטסאפ או כל אקט אחר של סחיטה ברשת.

משרדנו ייצג ומייצג עשרות ומאות גברים אשר צולמו בעירום ובסיטואציות מיניות ונסחטו לשלם כסף או שהסרטונים יופצו בפייסבוק וביוטיוב.

חשוב לציין, למשרדנו שיטת פעולה יצירתית, ייחודית ויוצאת דופן על מנת להתמודד עם סוחט באינטרנט תוך מזעור הנזק שעשוי להיגרם לקורבן.

כל התיקים שהתנהלו במשרדנו הסתיימו בניצחון מוחץ על הסוחטים, וברובם המכריע אף לא הופץ הסרטון המיני כלל וכלל ולא הגיע לעיני חבריו וקרובי משפחתו של הנסחט.

בחלק מן המקרים פועלנו סייע ללקוח לשמור על מקום עבודתו, על קשריו החברתיים ואף על הסטטוס המשפחתי שלו כאדם נשוי.

האם לשלם למי שסוחט אותי בפייסבוק או ברשת האינטרנט?

בהתאם לכלל מספר 1, חד משמעית לא לשלם לסוחט! למרות שאתה חש לבד, עליך להבין שבכל רגע נתון נסחטים עשרות גברים ברחבי העולם על ידי אותן הכנופיות וכי מדובר בעסק לכל דבר ועניין.

לכן, אף בית עסק לא רוצה לאבד לקוח טוב שמשלם לפי דרישה.

מן העבר השני, שום בית עסק לא מעוניין להמשיך ולבזבז זמן ומשאבים על לקוח בעייתי שכל שיטות שימור הלקוחות לא מצליחות לגרום לו לשלם.

נשאלת השאלה, מה ימנע מהסוחט להפיץ את הסרטון שלי בפייסבוק וביוטיוב? והתשובה היא התנהלות נכונה ומדויקת בהתאם לפרוטוקולים ושיטות פעולה אשר נוסחו על ידי משרדנו בהתבסס על הנחיות גופי בטחון ברחבי העולם (דוגמת האינטרפול), אשר תוביל להתמודדות איכותית ונכונה מול הסוחטים ותמזער את הסיכוי שהסוחט יפיץ סרטון מיני שלך ברשת.

חשוב להבין, אם תשלם לסוחטים אתה הופך באופן מיידי ללקוח VIP, הפראייר התורן, זה שניתן לסחוט אותו ולהוציא ממנו כסף. מיד יניחו הסוחטים לכל שאר הנסחטים ויתרכז בך על מנת להמשיך ולסחוט ממך כספים ככל האפשר כאשר כל הזמן ימשיכו הסוחטים לאיים בפרסום הסרטון או התמונות לחבריך ולמשפחתך.

איך למנוע פרסום סרטון שלי ברשת ובפייסבוק?

משרדנו פועל בשיטת עבודה ייחודית, מסודרת ובדוקה, המבוססת על התמודדות יום יומית, היכרות וניסיון רב עם הסוחטים ועם שיטות הפעולה שלהם – תוך הפעלת כלים טכנולוגיים שונים ובניצול ערוץ הידברות שיש למשרדנו עם המחלקה המשפטית ביוטיוב ועם המחלקה המשפטית בפייסבוק, על מנת להגן על הלקוח ולוודא שהסרטון המיני לא יופץ ולא יפורסם.

בין היתר, מפעיל משרדנו מערכת לאיתור תוצאות חיפוש ברחבי הרשת אשר סורקת את מנועי החיפוש 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ומאתרת פרסומים אודות הלקוח.

מיד עם חשיפת פרסום חדש, פועלים במשרד על מנת לפנות למחלקות המשפטיות של הגופים הרלוונטיים – להסיר ולחסום את הסרטון המיני לצמיתות מרשת האינטרנט.

חשוב להדגיש, גם אם הסוחט מבטיח למחוק את הסרטון אם תשלם חשוב להבין שמדובר בשקר ובשיטת עבודה “לשימור לקוחות” של אותן כנופיות. עליך להבין שאם ברצונך למנוע מהסוחטים להפיץ את הסרטון שלך, לשלוח אותו לאשתך, להוריך, ולחבריך – אתה צריך להיעזר בבעל מקצוע מומחה לניהול משבר סחיטה וירטואלית !

מחיקת הפייסבוק תגרום לסוחט לעזוב אותי?

ברוב המקרים לא! בזמן שהקרבן עוד לא מבין שהוא עתיד להיסחט, מחטט הסוחט בחשבון הפייסבוק שלו ושומר מידע עליו, על חבריו ועל קרובי משפחתו ובין היתר מעתיק קישורים לעמודי הפייסבוק שלהם.

ברגע שהקרבן חוסם את הסוחט או מוחק את הפייסבוק ונעלם הסוחטים עלולים להעלות את הסרטון ליוטיוב ולהפיץ אותו באמצעות הפייסבוק לקרובי משפחתו של הקרבן ולחבריו, אשר יפנו מיד אל הקורבן ויספרו לו מה קרה, זה בתגובה יחזור במהרה לקשר עם הסוחטים על מנת להפסיק את המעשים ויתפתה לשלם סכומי כסף גדולים.

בחלק מהמקרים הסוחטים אף מקימים חשבון פייסבוק על שם הנסחט ומבקשים באמצעותו חברות מחבריו ומשפחתו של הנסחט ומפיצים דרכו את הסרטון.

אז איך להתמודד עם סחיטה ברשת?

עקוב אחר רשימת הפעולות המהוות “עזרה ראשונה” למי שנפל קורבן לסחיטה ברשת ומיד לאחר מכן פנה לייעוץ וליווי משפטי על מנת להסיר מעליך את איום הסחיטה ופרסום סרטוני המין שלך.

להזכירך, אל תשלם לסוחט, נסה למשוך זמן עד שתקבל עזרה מעורך דין לפשיעה וירטואלית, מחק את הסוחט מרשימת החברים (אך אל תחסום אותו), וחייג לעורך דין לעבירות מחשב, מומחה לניהול משברי סחיטה ברשת בטלפון 03-7773333 או השאר פרטים בטופס המצ”ב ועו”ד לעבירות מחשב יחזור אליך בדחיפות. סודיות מובטחת.

עורך דין מומחה לסחיטה ברשת

עורך דין אלעד שאול  הוא עורך דין פלילי בעל התמחות נישתית בעבירות מחשב, פשיעה וירטואלית וניהול משברי סחיטה ברשת.

עו”ד שאול יוצא רשות התביעה של מדינת ישראל, בוגר פרקליטות מחוז ת”א (מחלקה פלילית), בעל משרד עורכי דין במרכז הארץ אשר ייצג מאות נסחטים אשר נפלו בפח ונסחטו ברשת, בפייסבוק, בסקייפ, בווטסאפ ובאמצעות היוטיוב – על ידי כנופיות סוחטים מרחבי העולם.

במשרדנו עורכי דין מומחים לעבירות מחשב ולסחיטה באינטרנט, אנו פועלים מתוך שיקול דעת וניסיון רב בניהול משברי סחיטה וירטואלית, ובשיטת פעולה ייחודית למשרדנו אשר נוסחה בשיתוף מומחים לאבטחת מידע, הגנה על הפרטיות ופשיעה ממוחשבת.

כל אלו נשענים על פרוטוקולים והמלצות של גופי בטחון ושיטור בין לאומיים ובניהם האינטרפול.

כל תיקי הסחיטה שנוהלו במשרדנו הסתיימו בניצחון מוחץ על הסוחטים! ברוב המוחלט של התיקים, אף מנענו את הפצת הסרטון לחברים ולקרובי המשפחה של הלקוח.

נפלת קורבן לסחיטה ברשת? פנה בהקדם למשרד עורכי דין לעבירות מחשב אלעד שאול  והגן על עצמך כאן ועכשיו!

חייג עכשיו