חקירה ברשות ניירות ערך

זימון לחקירה ברשות ניירות ערך הוא אירוע רציני המצריך היערכות מיוחדת. יחידת החקירות ברשות ניירות עורך פועלת תחת מחלקת חקירות מודיעין ובקרת מסחר שתפקידה לאתר פעילות עבריינות בשוק ההון, לחשוף אותה ולנקוט פעולות אכיפה לשם הגנה על ציבור המשקיעים. מרבית חוקרי הרשות הם עורכי דין, רואי חשבון וכלכלנים בעלי ניסיון רב בשוק ההון, מה שהופך אותה לאחת מיחידות החקירה המובילות והאיכותיות בישראל.

החוקר מקנה לחוקרי רשות ניירות ער סמכויות נרחבות לחקור, לתפוס מסמכים וחפצים ואף לעצור חשודים לצורכי חקירה. זומנת לחקירה ברשות ני"ע? עו"ד אלעד שאול, מייסד המשרד המדורג על ידי דירוג העילית BDI כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום "צווארון לבן", מסביר מה צריך לעשות:

 

זימון טלפוני לחקירה ברשות ניירות ערך

ישנן שתי שיטות חקירה עיקריות ברשות ני"ע – חקירה סמויה וכן חקירה גלויה. על פניו, רוב החקירות מתחילות בקבלת שיחת טלפון מאחד החוקרים ביחידה שמזמין את הנחקר להגיע למשרדי הרשות שנמצאים ברחוב מונטיפיורי 35, תל אביב. מה שהנחקר לרוב לא יודע, הוא שכל זימון טלפוני לחקירה ברשות ניירות ערך מגיע לאחר סיומה של חקירה סמויה שנערכה ברקע ובמהלכה התבצעו פעולות חקירה כגון:

  1. הוצאת צווי בית משפט לקבלת מסמכים והאזנות סתר.
  2. האזנה לשיחות ותימלול.
  3. קבלת מסמכים מבנקים, חברות אשראי, גופי ממשל וחברות.
  4. מעקבים וצילום.
  5. הפעלת סוכן סמוי.
  6. גביית עדויות ממעורבים שונים.

 

חלק גדול מפעולות החקירה שמבצעת היחידה מתבססות על ממצאים שהתקבלו מיחידת החשיפה ברשות, היא יחידת מודיעין המרכזת מידע שהתקבל ברשות באמצעים טכנולוגיים, ניתוחים כלכליים או באמצעות מודיעים (מתלוננים). יחידת החקירות פועלת לעיבוי הממצאים ומבצעת חקירה סמויה שלאחריה נערך ניתוח של החומר והסקת מסקנות.

אם יוחלט שיש מספיק ראיות לפתיחה בחקירה גלויה, יזומנו החשודים לחקירה ויוטחו בהם הממצאים. הפיכת החקירה מסמויה לגלויה יכולה להתבצע גם בהגעה באישון לילה לביתו של החשוד או למשרדי החברה שבבעלותו, תפיסת מחשבים, מסמכים וחפצים וביצוע מעצר מפתיע כדי למנוע אפשרות לשבש את החקירה.

לצורך החקירה מוסמכת רשות ניירות ערך לעצור חשודים ולהביאם לבית משפט להארכת מעצר. בסיום החקירה, התיק יועבר לפרקליטות מיסוי וכלכלה לבחינה האם יש מקום להגיש כתב אישום.

 

קבלת מכתב מרשות ניירות ערך

דרך נוספת לקבלת מידע על נחקר היא משלוח מכתב תמים למראה בדרישה לקבל פרטים מסויימים. המכתב יכול לבשר על תחילתה של חקירה פלילית או הליך בירור מנהלי. מכל מקום, אדם שקיבל מכתב מרשות ניירות ערך בדרישה להמצאת מסמכים או מענה על שאלות חייב לפנות לייעוץ משפטי כדי להבין את המשמעויות הגלויות והסמויות של המכתב, מה עומד מאחוריו ואת השימוש שיוכלו חוקרי רשות ניירות ערך במידע שתמסור להם ובמסמכים הנלווים לכך.

לא אחת פונים חוקרי הרשות למשקיעים, בעלי חברות, דירקטורים ונושאי משרה בתאגיד – בבקשה למסור פרטים, לענות על שאלות, להגיש תצהירים ולהעביר מסמכים ליחידת החקירות ובקרת מסחר. כל מה שתגידו לרשות עלול לשמש נגדכם בשלב מאוחר יותר בחדר החקירות, בבית המשפט הפלילי או בהליכי אכיפה מנהליים.

הצעתי הטובה ביותר היא לתאם פגישה עם עורכי דין המנוסים בייצוג חשודים בעבירות צווארון לבן ולרכוש יידע והבנה לקראת ההליך אליו אתם עתידים להכנס מול הרשות.

 

סמכויות חוקרי הרשות לניירות ערך

חוק ניירות ערך מקנה לחוקרי הרשות סמכויות נרחבות כשל קציני משטרת ישראל. כך למשל הם רשאים בצע:

 

סמכות חיפוש ותפיסה

חוקרי הרשות רשאים לבצע חיפוש בביתו של חשוד, במקום עבודתו, ברכבו או בכל מקום אחר בכפוף לצו שופט. בכל מקרה, יש לחוקר סמכות לתפוס חפץ או מסמך שקשור לדעתו לביצוע עבירת ניירות ערך ולעשות בו שימוש לצורכי החקירה. במסגרת החיפוש ניתן לבצע חיפוש על גופו של החשוד, לתפוס מחשבים, כוננים ניידים ולבצע בהם חיפוש בכפוף לצו.

סמכויות החיפוש והתפיסה כפופות לסייגים רבים ולנהלים מסובכים אותם אנו מכירים היטב. כל מקרה צריך להיבחן לגופו כדי לבחון האם חוקרי הרשות ביצעו חיפוש כדין והאם המוצגים שנתפסו יכולים לשמש כראייה במשפט או שהם הושגו בדרך פסולה.

 

סמכות תפיסת רכוש ועיקולים

החוק מקנה לרשות ניירות ערך סמכות לקבל מבית משפט צו זמני לתפיסת כספים, ניירות ערך, מסמכים סחירים אחרים וכל זכות אחרת שלדעת הרשות קשורה בביצוע העבירה. כך למשל, הרשות יכולה לתפוס חשבונות בנק, סכומי כסף גדולים, מניות, זכויות במקרקעין, דירות מגורים ולהטיל עיקולים ואיסור דיספוזיציה בכל זכות המגיעה לנחקר.

גם סמכויות אלו כפופות לצו בית משפט, להוראות חוק סבוכות ולנהלים מוקפדים. התפיסה צריכה להיעשות כדין, שאם לא כן, הרשות תצטרך לשחרר את התפוסים לידי הנחקר.

 

סמכויות עיכוב, מעצר ושחרור

כמו משטרת ישראל כך גם יחידת החקירות ברשות ני"ע מוסמכת לעכב חשוד, לעצור אותו או לשחרר אותו בתנאים מגבילים. החוק קובע שמשרדי הרשות נחשבים כתחנת משטרת לכל דבר ועניין וסמכויות החוקרים הם כשל קציני משטרה.

אנו רואים בתיקים רבים את השימוש בסמכויות העיכוב והמעצר ולא אחת מגיעים לבתי משפט בדיונים להארכת מעצר בתיקי ניירות ערך מורכבים. כמובן שמעצר של חשוד יתבצע רק אם התקיימו עילות המעצר הקבועות בחוק. בחשד לביצוע עבירות ניירות ערך עילות המעצר המרכזיות הן חשש מפני שיבוש הליכי החקירה או הימלטות מהארץ של חשודים.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

סוגי עבירות אותן חוקרת רשות ניירות ערך

הנעה למכירה או קנייה של נייר ערך

כל פעולה שביצע החשוד שהביאה משקיע לקנות נייר ערך או למכור אותו, בהתבסס על עובדות לא נכונות, מטעות או חסרות. כך למשל, אדם שרוצה למכור מניה שערכה נמוך ומפיץ מידע כוזב אודות עליה צפויה בערך המניה, מבצע עבירה פלילית שעתידה להיחקר ברשות ניירות ערך.

 

תרמית בניירות ערך

תרמית בניירות ערך היא עבירה שפוגעת בהגינות שוק ההון ובאפשרותם של המשקיעים להשקיע באופן חופשי ומודע את כספם. תרמית בניירות ערך יכולה להיעשות במגוון דרכים ובניהן הנעת משקיעים לרכוש נייר ערך בטענות שקריות או תוך הטעיה, או להשפיע על שער נייר הערך בדרכים לא כשרות.

הדרכים הנפוצות ביותר לבצע תרמית בניירות ערך הן קניית נייר ערך במטרה להשפיע על שערו, או ביצוע עסקה עצמית שבעצם מגלמת "קניה מלאכותית" של נייר ערך. עבירה זו היא מהחמורות שבחוק ניירות ערך ודינה עד חמש שנות מאסר.

 

שימוש במידע פנים

אחת העבירות המרתקות בחוק ניירות ערך היא שימוש במידע פנים. המידע שייך לחברה ומוחזק על ידי גורמים בחברה שחייבים להיות נאמנים לה. שימוש במידע פנים מקנה ייתרון לא הוגן למקורבים ולקרובי משפחה של נושאי משרה בחברה ומאפשרים להם לבצע עסקאות בשוק ההון מתוך ידיעה מוקדמת על אירועים שעתידים להתרחש, עוד לפני שהמידע הופך פומבי מכוח החוק.

אנו רואים מקרים של העברת מידע פנים ממי שמוגדר "איש פנים" בחברה ציבורית, לאדם המקורב לו במסווה של "עצה" או "שמע לי אני יודע מה אני אומר. תקנה מניה x". לאחרונה טיפלנו בתיק בו איש פנים העביר למקורביו ידיעה בדבר השקעה מתקרבת של אחד מעשירי ישראל בחברה בה הוא עובד.

מקורבי איש הפנים מיהרו לרכוש את מניות החברה בסכומי כסף גדולים מה שהשיא להם רווחים יפים, אך במקביל, העלה את חשדם של חוקרי רשות ניירות ערך. דין עבירה זו הוא עד חמש שנות מאסר.

 

 דיווח ופרטים מטעים בדוחות

חברה ציבורית חושפת פרטים לציבור באמצעות מספר דו"חות מתוך חובה למסור לציבור מידע נכון, עדכני, מדוייק שיאפשר את המשך המסחר בשוק ההון באופן יעיל ובטוח. העברת דו"חות או מידע למשקיעים בכוונה להטעות משקיעים היא עבירה שדינה עד חמש שנות מאסר.

 

ייעוץ השקעות, ניהול תיקי השקעות והשקעות משותפות בנאמנות

חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות נועד לוודא שמתן ייעוץ בתחום ההשקעות יהיה מקצועי, מפוקח ואמין. כמו יתר החוקים בתחום ניירות הערך, המטרה המרכזית היא להגן על הציבור מפני שרלטנים ונוכלים ולאפשר לו להשקיע את כספו בשוק ההון בבטחה. אדם המעניק ייעוץ השקעות ללא רישיון לכך עובר עבירה שדינה עד שנתיים מאסר בפועל.

עבירה נוספת היא עבירה על חוק השקעות משותפות בנאמנות, תחום המצריך יידע ומומחיות רבים, לפיכך, המשקיע תלוי מאוד ביועץ ההשקעות בתחום זה. בשל התלות הרבה ופערי הכוחות, מתן ייעוץ השקעות בתחום קרנות נאמנות ללא רישיון היא עבירה חמורה שדינה עד חמש שנות מאסר.

 

ניהול זירת סוחר ללא רישיון

אחת העבירות המודרניות והנפוצות ביותר בתחום ניירות הערך היא ניהול זירת סוחר ללא רישיון. העבירה עוסקת בתחום חברות הפורקס (Forex) למניהן, אך לא רק. כל פלטפורמה ממוחשבת שמאפשרת למשקיעים לסחור באמצעות האינטרנט במכשירים פיננסיים היא זירת מסחר.

חל איסור מוחלט לנהל זירת סוחר ללא רישיון, להציע לישראלים לסחור בזירות אלו או אף לשכנע אותם לסחור בזירות שפועלות ללא רישיון. רשות ניירות ערך הוציאה מסמך מעניין שמסביר בדיוק מהיא "זירת סוחר" ואני ממליץ לקרוא מסמך זה. נכון לכתיבת מאמר זה ישנן מספר חברות מצומצם בעלות רישיון לזירת סוחר כגון Plus500, Colmex, Atrade ו-FXCM Israel.

 

גורמים איתם יחידת החקירות משתפת פעולה

כאחד הגופים החזקים במדינת ישראל, רשות ניירות ערך עובדת בשיתוף פעולה עם רשות המיסים, מס הכנסה, מע"מ, מכס, עם משטרת ישראל על יחידותיה השונות (כגון להב 433), רשות התחרות (לשעבר רשות הגבלים עסקיים) וכדומה.

לא אחת נתקלתי בחקירות משולבות המורכבות מצוותים של חוקרי רשות ניירות ערך יחד עם חוקרי משטרת ישראל או רשות התחרות. כך למשל, תיק 4000 בו הוגש כתב אישום נגד רוה"מ בנימין נתניהו, טופל בשלב החקירות על ידי משרדנו שליווה את יועץ רוה"מ ותנועת הליכוד. צוות החקירה הורכבת מחוקרי הרשות וחוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרת ישראל.

רבים לא יודעים אך רשות ניירות ערך מבצעת שיתופי פעולה הדוקים גם עם יחידות חקירה בחו"ל, מבצעת חקירות בינלאומיות הנוגעות במשקיעים ישראלים ובעלי חברות ישראלים, מסייעת ליחידות חקירה בינלאומיות בחקירותיהם ונעזרת בהם לאיסוף ראיות נגד משקיעים ונושאי משרה ישראלים.

 

הגברת האכיפה והענישה בעבירות ניירות ערך

רשויות האכיפה – הרשות לניירות ערך בשיתוף פעולה עם רשות המיסים, יאל”כ (היחידה הארצית לפשיעה כלכלית) ויחידות נוספות, מגבירות בשנים האחרונות את האכיפה הפלילית כנגד עברייני צווארון לבן, במאבק הרשויות במי שנחשד או נאשם בביצוע עבירות פליליות וכלכליות. גם בתי המשפט נרתמים למשימה, לאחרונה אנו עדים לענישה מחמירה ביותר כנגד עברייני הצווארון הלבן העוברים עבירות על חוק ניירות ערך.

מחלקת ניירות ערך וצווארון לבן במשרד אלעד שאול ושות’ מזוהה כמובילה בתחומה. לאורך השנים, המשרד רכש ניסיון במתן ייעוץ וייצוג בתיקי ניירות ערך ואף ליווה תיקים מתוקשרים בהליכים מול הרשות לניירות ערך, בהם תיק “4000”, פרשת הצוללות ועוד.

עורך דין אלעד שאול, שותף מייסד במשרד, יוצא פרקליטות מחוז תל אביב, חבר הועדה לאיסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין בישראל וחבר הפורום הפלילי בלשכה. נמנה עם עורכי הדין הבכירים בישראל בתחום עבירות המחשב והפשיעה הכלכלית האלקטרונית. זומנת לחקירה ברשות ניירות ערך? השאר פרטים או חייג אלינו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לקבלת פרטים ראשונית.

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא חקירה ברשות ניירות ערך?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
נאמן לדרכו, ולטובת עמו. בין העו"ד הבודדים עם עקרונות שלא מתייפיפים.
שרה ש.
שרה ש.
22:41 23 Jul 24
מקצועניות וכנות
ריקי רוזנפלד // א.
ריקי רוזנפלד // א.
22:40 23 Jul 24
עורך דין ענייני שלא מפחד להגיד את האמת גם אם היא כואבת!
ori Z.
ori Z.
22:40 23 Jul 24
משדר ידע רב ומקצועיות
ruchami E.
ruchami E.
22:33 23 Jul 24
אלוף!!
Batsheva B.
Batsheva B.
22:25 23 Jul 24
משרד של מקצוענים
שמעון ב.
שמעון ב.
22:21 23 Jul 24
כריש ללא ספק
מיכל ק.
מיכל ק.
22:00 23 Jul 24
לא צרכתי את שירותיו של אלעד שאול כעו״ד אך התרשמתי מתכונותיו הבולטות שודאי מעידות על בעל המקצוע שהוא. ניכר שמדובר באדם ישר והגון.
Shira B.
Shira B.
21:58 23 Jul 24
אלעד היקר עורך דין הגון וישר,פניתי אליו לצורך ייעוץ וקיבלתי מענה מהיר, חד ומקצועי ביותר.ממליצה בחום רב!
keren S.
keren S.
21:55 23 Jul 24
מקצוען, יסודי ואנושי!
Roni C.
Roni C.
21:53 23 Jul 24
לא תמצאו בן אדם ישר אמין ומקצועי כמו אלעד!שווה כל שקל!
נתן ל.
נתן ל.
21:45 23 Jul 24
עו״ד אלעד וירטואוז, מקצועי, יסודי, חד וידען!!ובי באופן אישי הוא מעורר השראה רבה..
רינת בן ש.
רינת בן ש.
21:45 23 Jul 24
אין כמו אלעד. איש יקר, ישר ואמיתי עם הלב במקום הנכון.
Dan S.
Dan S.
21:44 23 Jul 24
מספר 1
lulu
lulu
21:37 23 Jul 24
עו"ד מקצועי חד מיומן ואמין! שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. ממליצה בחום!
נוי נ.
נוי נ.
21:33 23 Jul 24
עורך דין פלילי מהמקצועים שיש!
אליהו ז.
אליהו ז.
21:29 23 Jul 24
עו"ד מספר 1 בתחומו ומעבר לכל בנאדם ישר שמדבר בגובה העיניים לא תתחרטו
Alon K.
Alon K.
21:29 23 Jul 24
רמה אחת מעל כולם 🏆מומלץ בחום!!
Shimon D.
Shimon D.
21:29 23 Jul 24
עו"ד אלעד שאול, ערכי, מוסרי ענייני ,מקצועי ומדוייק. 🎯
אלין י
אלין י
21:25 23 Jul 24
אמנם לא הייתי לקוחה שלו, אך כעוקבת באינסטוש התרשמתי מאוד מהשירות המעולה שהוא מעניק ללקוחותיו ומהיותו אדם אינטליגנטי ומרשים. אלעד משדר מקצועיות ובקיאות בתחום המשפטי, ומצטייר כאדם נעים ומסביר פנים. אז אם אתם מחפשים עו"ד פלילי תותח עם יחס אישי ואנושי, נראה כי עו"ד אלעד הוא הבחירה הטובה ביותר!!!
הודיה א.
הודיה א.
21:22 23 Jul 24
היי,שירות מדהים ומקצועי!אדם אנושי,מקצוען ברמות ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר❤️🫶
חזן א.
חזן א.
21:22 23 Jul 24
שילוב מנצח של מסירות, רגישות, אינטליגנציה ומקצועיות שיא. אפשר לסמוך עליו בלב שקט.
Yael M.
Yael M.
21:19 23 Jul 24
אלעד שאול הינו עו״ד מצויין אשר שמו הולך לפניו, אם תצטרכו את שירותיו - אתם בידיים טובות! אדם משכמו ומעלה.
ליאל ר.
ליאל ר.
21:18 23 Jul 24
מקצועיות ואמינות שיא, לצד יחס מכיל ומכבד.
יוסי בן ח.
יוסי בן ח.
21:17 23 Jul 24
מקצועי מאוד, הפליליסט הטוב ביותר בפער.
גיא ש.
גיא ש.
21:16 23 Jul 24
עו''ד אמין, מקצועי ויסודי.אחד לדןר!
Miri V.
Miri V.
21:13 23 Jul 24
עו"ד תותח!
שמעון מ.
שמעון מ.
21:12 23 Jul 24
עו״ד אלעד שאול מקצועי ובעל ניסיון רב!! ממליצה
חלי ע.
חלי ע.
21:11 23 Jul 24
עורך דין אלוף ומקצועי שהוא קודם כל בן אדם טוב.מומלץ!!!
שני נ.
שני נ.
21:10 23 Jul 24
עו"ד מצוין, מבריק ומוכשר..
Amiel L.
Amiel L.
21:05 23 Jul 24
עורך דין מקצועי ברמות, אחלה יחסי אנוש יודע לעשות את העבודה!ממליץ בחום
גל כ.
גל כ.
21:00 23 Jul 24
עו''ד מקצועי ואמין ממליץ בחום
יצחק ז.
יצחק ז.
20:59 23 Jul 24
אלעד איש חד, עבודה יסודית בלי לפספס כלום בדרך.ישר כח
ishaia R.
ishaia R.
20:54 23 Jul 24
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תותח על
אורי נ.
אורי נ.
09:12 25 Sep 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!