חקירה במוסד לביטוח לאומי

איך להתמודד בחקירת ביטוח לאומי

חקירה בביטוח הלאומי היא חקירה פלילית לכל דבר ועניין ומשמעות הדברים היא ברוב המקרים שהנך חשוד בקבלת דבר במרמה מהביטוח הלאומי, זיוף מסמכים או שימוש במסמכים מזויפים על מנת לקבל קצבאות שאינן מגיעות לך או במטרה להתחמק מתשלומים המגיעים לביטוח הלאומי. עורך דין פלילי אלעד שאול, מומחה בניהול תיקי מרמה והנאה של הביטוח הלאומי מסביר את זכויות הנחקר בביטוח לאומי.

 

זומנתי לחקירה בביטוח לאומי, מה עלי לעשות?

חשוב להבין, הונאת ביטוח לאומי היא עבירה חמורה שבצידה עונשי מאסר ועונשים נלווים. זימון לחקירה בביטוח הלאומי אמורה להדליק לנחקר נורת אזהרה אדומה בוהקת ומהבהבת. כלל הברזל הראשון והחשוב מכולם – ברגע שזומנת לחקירה בביטוח הלאומי פנה מיד להתייעצות עם עורך דין פלילי מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בהליכים מול ביטוח לאומי ומוסדות המדינה השונים.

דע לך, כל מה שתאמר בחקירה, ומה שתימנע מלהגיד עשוי לשמש נגדך לאחר מכן בבית המשפט. ולכן, חשוב להסתייע בעורך דין בשלב החקירה על מנת לוודא שדברים שחייבם להיאמר יאמרו , ודברים שאסור לומר לא יאמרו ! זומנת לחקירת ביטוח לאומי? פנה לעו"ד פלילי בטלפון 0522333730.

 

אגף חקירות בביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הוא אחת מקופות הכספים הגדולות במדינת ישראל, הביטוח הלאומי אמון על עשרות מיליארדי שקלים ובין היתר משלם מיליארדי שקלים לאזרחי המדינה בשעתם הקשה ביותר, בהגיעם לגיל זקנה, בשעת מחלתם או בתקופת אבטלה מהעבודה. מן העבר השני, גובה הביטוח הלאומי מיליארדי שקלים מאזרחי המדינה בכל שנה וזאת על מנת לממן את הוצאותיו המתוארות לעיל.

על מנת לצמצם את תופעת ההונאה בביטוח הלאומי, פועל אגף חקירות מקצועי אשר כולל חוקרים וחוקרות מיומנים אשר עושים ימים כלילות על מנת לאתר הונאות בביטוח הלאומי ולחקור את החשודים בביצוע העבירה. אגף החקירות פועל מכוח חוק הביטוח הלאומי אשר מקנה לחוקרי המוסד זכויות לחקור ואף לערוך חיפוש בביתם של נתמכי הביטוח הלאומי כאשר מתעורר חשד לביצוע עבירה של הונאה, זיוף או קבלת דבר במרמה.

כל אימת שיחשדו באגף החקירות כי אזרח הונה את הביטוח הלאומי יפתח נגד אותו אזרח תיק חקירה והוא יזומן לחקירה בביטוח הלאומי.

 

האם חוקרי ביטוח לאומי יכולים להגיע אלי הביתה?

כן! מכוח סעיף 146 לחוק הביטוח הלאומי חוקרי הביטוח הלאומי רשאים להגיע לביתו של אדם בכל עת סבירה, וגם ללא כל חשד, ולבצע חקירה שלו ושל יושבי הבית. ככל שיתעורר חשד לביצוע עבירה, יכולים החוקרים לזמן את החשוד לחקירה בביטוח הלאומי ולפתוח תיק חקירה אשר בסופו עשוי החשוד לעמוד לדין.

במקרה שמתעורר חשד לביצוע עבירה, יכולים חוקרי הביטוח הלאומי לערוך חיפוש בביתו של החשוד ולתפוס חפצים ומסמכים במסגרת החקירה – ובחלק מן המקרים אף לערב את המשטרה שיכולה לבצע חיפוש ביבתו של הנחקר ללא צו ואף לעצור את הנחקר.

 

מה עלי לדעת לפני חקירה בביטוח לאומי?

ראשית, מדובר במעמד מלחיץ ומרתיע אשר עשוי להפוך לאישום והליך פלילי מייגע, יקר הכרוך בסיכונים לחירותו של הנחקר. על כן, מומלץ לנהל כל הליך של חקירה מן ההתחלה ועד לסוף בליווי צמוד של עורך דין פלילי. בין כה וכה, מצרף לכם עורך הדין הפלילי אלעד שאול מספר דגשים לקראת חקירה בביטוח הלאומי:

ראשית, דעו שחוקר הביטוח הלאומי מחויב להזהיר אתכם בתחילת החקירה שהנכם נחקרים תחת אזהרה בחשד לעבירה פלילית. כמו כן, עליו לציין באיזו עבירה אתם חשודים (זיוף, הונאה, שימוש במסמך מזויף וכדומה). לאחר מכן, על החוקר לומר לכם שזכותם להיוועץ עם עורך דין ואינכם חייבים לומר דבר. בשלב זה, בקשו לעצור את החקירה ולהתקשר לעורך דין בטלפון 0522333730.

דעו, שיש לכם את הזכות לשמור על שתיקה ולא לומר דבר, וזאת על מנת שלא תפלילו את עצמכם. חשוב להבין, מה שתאמרו בחקירתכם ייכתב או יוקלט ויעמוד בפני בית המשפט בהמשך. לכן, חשוב מאוד להגיד את הדברים הנכונים, באופן הנכון ולהימנע מאמירות מפוקפקות, לא חכמות אשר עשויות להשתמע לשתי פנים ולסבך אתכם בפלילים.

 

האם חוקרי ביטוח לאומי יכולים ערוך חיפוש בביתי עקב חשד להונאת ביטוח לאומי?

בנסיבות מסוימות, כן! סעיף 383 לחוק הביטוח הלאומי מאפשר לחוקרי הביטוח הלאומי לערוך חיפוש בביתו של חשוד בהונאה, להיכנס לכל מקום בו החשוד נמצא, בין אם ביתו ובין אם מקום עבודתו, לבצע חקירה של החשוד, לחקור אנשים נוספים אשר קשורים אליו או נמצאים בקום, לתפוס מסמכים וחפצים אשר נחוצים לצורך ביצוע החקירה והכל בתנאי שניתן צו חיפוש על ידי שופט בית משפט השלום.

אם לא קיים צו כזה, החיפוש בביתו של מבקש הגמלה או הקצבה יכול להיערך באופן חוקי אך ורק בהסכמת החשוד. חשוב לציין בשלב זה, שאם אין צו של בית משפט, יכול החשוד לסרב לעריכת החיפוש מבלי שתהיה לכך כל השלכה לאחר מכן וחוקרי הביטוח הלאומי יאלצו לחזור על עקבותיהם ולבקש צו מבית המשפט.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

עורך דין ליווי לחקירה בביטוח לאומי

אלעד שאול, עו"ד פלילי המתמחה בעבירות הונאה ומרמה בדגש על הביטוח הלאומי, מכיר את כל תרגילי החקירה של חוקרי הביטוח הלאומי מייעץ ללקוחותיו על בסיס יומי כיצד לשמור על חפותם בחקירת המשטרה או חקירת ביטוח לאומי. חשוב להבין, החוקר שעומד מולכם הוא בעל מקצוע מיומן אשר יודע בדיוק כיצד לתמרן אתכם לומר את מה שהוא רוצה שתאמרו. אשר על כן, דרשו להתייעץ עם עורך דין מיד עם זימונכם לחקירה.

 

חקירה עקב הונאת הביטוח הלאומי

כל אדם אשר הגיש בקשה לקבלת גמלה או קיצבה מהביטוח הלאומי, או הגיש בקשה להנחה או לפטור מתשלומים לביטוח הלאומי עשוי למצוא את עצמו מזומן לחקירה במוסד לביטוח לאומי. חשוב לדעת כבר עכשיו, חקירה בביטוח הלאומי היא עניין רציני אשר עשוי להתפתח בן רגע להליך פלילי מלא הטומן בחובו עונשי מאסר ועונשים נוספים. עו"ד פלילי אלעד שאול מסביר כיצד להתמודד עם חקירת ביטוח לאומי.

 

חקירה בחשד להונאת הביטוח הלאומי

הונאת הביטוח הלאומי היא במרבית המקרים הונאה בנסיבות מחמירות. מדינת ישראל רואה בחומרה קבלת כספים במרמה מקופת המדינה או הימנעות מתשלום תוך זיוף או עבירות מרמה כאלה ואחרות. מכוח העובדה שהמוסד לביטוח לאומי מחזיק באמתחתו את אחד מתקציבי המדינה המשמעותיים – כל הונאה של הביטוח הלאומי נתפסת בחומרה רבה המתבטאת בכתבי אישום חמורים ובענישה.

חקירה בחשד להונאת ביטוח לאומי עשויה להיפתח בכל עת, נגד כל אזרח או אדם אשר מקבל גמלה או קיצבה, ביקש לקבל כספים מהביטוח הלאומי, לא משלם כספים לביטוח הלאומי או ביקש להפחית את התשלומים לביטוח הלאומי.

 

השלכות של חקירה בביטוח לאומי

חקירה בביטוח לאומי היא חקירה פלילית לכל דבר ועניין, כמו חקירה במשטרה ולעתים אף חמור מכך. לפיכך, לנחקר בביטוח הלאומי שלל זכויות מכוח חוק סדר הדין הפלילי ובין היתר הזכות להתייעץ עם עורך דין, זכות השתיקה והזכות שלא להפליל את עצמו.

אדם אשר נחקר תחת אזהרה במוסד לביטוח לאומי בחשד להונאה, זיוף או קבלת דבר במרמה, צריך לפנות בהקדם האפשרי להתייעצות עם עורך דין פלילי על מנת לשמור על מלוא זכויותיו. דע לך, ישנן זכויות שאינך מודע להן ועליך לעמוד על קבלתן. כמו כן, ישנן חובות שעליך למלא כנחקר ואם לא תמלא אותן אתה עשוי לפגוע בחפותך.

לכן, ברוב המוחלט של המקרים, כאשר אדם מזומן לחקירה בביטוח הלאומי, עליו להתייעץ עם עורך דין פלילי באופן מיידי ואף לשקול ליווי מצד עורך הדין אל יחידת החקירות של המוסד על מנת לוודא שמלוא זכויותיך כנחקר נשמרות.

 

האם אפשר להיכנס לכלא על הונאת ביטוח לאומי?

בהחלט כן. הונאת ביטוח לאומי יכולה להתבצע באמצעות זיוף מסמכים, עבירה שבצידה עונשי מאסר של עד שלוש שנות מאסר ואף באמצעות קבלת דבר במרמה עבירה פלילית שבצידה עונש מאסר של עד חמש שנות מאסר.

כאמור לעיל, מדינת ישראל לא אוהבת שגונבים ממנה כסף, מקבלים ממנה כסף במרמה ומונעים ממנה לקבל את הכספים והמיסים המגיעים לה מכוח החוק. לכן, כתבי אישום המוגשים לאחר חקירה בביטוח לאומי מוגשים על ידי מחלק התביעות של יחידת להב 433 במשטרת ישראל והיחידה לפשיעה כלכלית – יחידות על במשטרה המקבילות ל FBI האמריקאי.

 

אפשר להגיע עם עורך דין לחקירת ביטוח לאומי?

ניתן להתייעץ עם עורך דין לפני החקירה באופן מסודר במשרדו של עורך הדין תוך עיון במסמכים והכנת קו הגנה בהתאם לחוק. כמו כן, ניתן להתייעץ עם עורך הדין טלפונית מיד עם תחילת החקירה על מנת להבין את זכויותיך ולחדד את הדגשים שניתנו במהלך הייעוץ הפרונטלי, ובמקרים נוספים ניתן אף להגיע עם עורך הדין אל היחידה החוקר ולזכות לליווי לכל אורך ההליך.

ואולם, חשוב להדגיש שהנחקר במדינת ישראל לא זכאי לנוכחות עורך דין בחדר החקירות עצמו ולכן עורך הדין יכול ללוות את הנחקר ליחידה החוקרת ולהמתין לו מחוץ לחדר החקירות, לייעץ לו במידת הצורף ולפעול מידית אם מופרות זכויותיו של הנחקר או שהוחלט על מעצרו.

 

עורך דין פלילי לייעוץ בחקירת הונאה של המוסד לביטוח לאומי

עורך דין פלילי אלעד שאול הוא סנגור פלילי בעל משרד עורכי דין פליליים מנוסים אשר עוסקים בליווי, ייעוץ וייצוג חשודים ונאשמים בהליכים משפטיים. המשרד מתמחה בעבירות מרמה והונאה, ובעיקר בתחום רשויות המס של מדינת ישראל, מס הכנסה, מע"מ, המכס והמוסד לביטוח לאומי.

משרדנו מעניק שירות משפטי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ונלחם על חפותם של לקוחות המשרד בחירוף נפש וללא פשרות, כמצופה מעורך דין פלילי המייצג את לקוחותיו באופן פרטי. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת בטלפון או באמצעות טופס השארת הפרטים.

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
שאלות ותשובות
ראשית אנו ממליצים לפנות לעורך דין פלילי לקבלת ייעוץ ראשוני. חקירות בביטוח הלאומי יכולות להיות פוגעניות מאוד ולהסתיים בסנקציות כספיות והליכים פליליים.
לחוקרי הביטוח הלאומי יש סמכויות חקירה בשני מישורים: פלילי וביטוחי. בחלק מהמקרים זימון לחקירה בביטוח לאומי מסמל על פתיחה בחקירה פלילית במעורבות משטרת ישראל, ובחלק אחר החקירה היא חקירה ביטוחית שמתרכזת בעיקר בשלילת זכויות, קצבאות וכספים. חשוב לציין שחקירה שהחלה כחקירה ביטוחית יכולה להפוך לפלילית בכל שלב, אם תתגלה עבירה פלילית שבוצעה.
חד משמעית כן. הפרקטיקה הזו זכתה לביקורת רבה, אך חוקרי הביטוח הלאומי מבצעים מעקבים סמויים אחרי מבוטחים, לפעמים באמצעות חוקרים פרטיים, ומצלמים אותם בשגרת היום.
ברוב המקרים עורך דין פלילי מטעמכם רשאי ללוות אתכם לחקירה ולייעץ לכם, אך לא להיכנס לחדר החקירות עצמו. במקרים מסוימים רשאי עורך הדין לשהות אתכם בחדר החקירות לאורך כל התהליך.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא חקירה במוסד לביטוח לאומי?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!