סחיטה במייל ודרישת תשלום ביטקוין

קבוצות האקרים מרחבי העולם מפעילות את אחד העוקצים המתוחכמים והמסוכנים ביותר בשנים האחרונות, עוקץ סחיטת הביטקוין. במסגרת תרגיל העוקץ, נשלח מייל לקורבן לפיו חדרו ההאקרים למחשב של הקורבן, שלפו את רשימת אנשי הקשר, היסטוריית הגלישה, וכן צילמו אותו בסיטואציה אינטימית במהלך גלישה באתר פורנוגרפי.

הסוחטים מאיימים להפיץ את המידע האישי לרשימת אנשי הקשר, אלא אם הקורבן ישלם כופר (Ransom) באמצעות המטבע הדיגטלי ביטקוין (Bitcoin).

 

איך להתמודד עם סחיטה במייל לשלם כופר באמצעות בטיקוין?

בראש ובראשונה מומלץ לא לשלם! אין כל ערובה לכך כי התשלום יוביל לסיום המשבר. הניסיון מלמד שההיפך הוא הנכון. ככל שהקרבן נאות לשלם את סכום הכופר, כך הסוחט זוכה לתמריץ להמשיך ולסחוט. כמו כן, בחלק מן המקרים אין כל הוכחה לכך כי לסוחטים אכן יש נגיעה חומר אינטימי של הנסחט ומדובר בניסיון "דייג" קלאסי.


עם זאת, אנו נתקלים חדשות לבקרים בתיקי סחיטה בהם הסוחטים מתוחכמות, מנוסות, בעלי ידע וכלים טכניים מתקדמים – מה שהופך את הטיפול המשפטי למורכב, סבוך ואינטנסיבי במיוחד.

 

עורך דין מומחה סייבר ועבירות מחשב

אנו כאן בשבילך! רשת האינטרנט מספקת תחושת אנונימיות המדרבנת עבריינות רשת ופשיעת סייבר מתוחכמת. בין היתר, אנו נתקלים במקרי התחזות ברשתות החברתיות, הוצאת לשון הרע ודיבה, ריגול עסקי, חדירה לחומרי מחשב וסחיטה מינית (Sextortion).

משרדנו עושה שימוש בכלים משפטיים מודרניים ובכלים טכנולוגיים מתקדמים, על מנת להגן על הלקוח מפני עבירות מחשב ובכלל זה סחיטה ברשת ודרישת כופר לתשלום ביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

במרוצת השנים טיפלנו, בהצלחה מרשימה, במאות תיקי עבירות מחשב, סייענו ללקוחותינו בהתמודדות עם משברי סחיטה מורכבים, ליווינו גופים פרטיים, חברות ענק וכן גופים ציבוריים – בהתמודדות עם אתגרי מרחב הסייבר, במישור המשפטי והטכני כאחד. ניסיון אינטנסיבי זה מציב את משרדנו בחוד החנית של מומחי עבירות המחשב בישראל.

משרדנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם חברת חקירות הסייבר המובילה בישראל, כך שקהל לקוחותינו זוכה לצד המעטפת המשפטית גם לארגז כלים טכנולוגי מושלם.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

יכולות טכניות בעבירות סייבר וסחיטה על רקע מיני

כמשרד עורכי דין מוביל בתחום הסייבר בישראל, ביכולתנו המשפטית לסייע לקהל הלקוחות בכל משבר סייבר בו יתקלו במהלך החיים. הדבר נכון הן לאנשים פרטיים, והן לארגונים וחברות.

יחד עם זאת, משרדנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם חברת החקירות המובילה בישראל בתחום הסייבר, כך שקהל לקוחותינו נהנה אף משלל יכולות טכניות כגון:

  • איתור ראיות דיגטליות לסחיטה במייל והוכחת אשמתו של עבריין מחשב.
  • איתור ראיות דיגיטליות לשם זיכוי חשוד מחשד לעבירות סייבר.
  • מיפוי נוכחות וירטואלית של הלקוח ברשת.
  • בניית הגדרות פרטיות עדכניות.
  • הסרת סרטונים אינטימיים מהרשת: אתרי פורנו (xhamster, xvideos, xnxx וכדומה), רשתות חברתיות ותוכנות מסרים דוגמת Kik, Telegram ועוד.
  • הסרת תוצאות חיפוש שליליות מגוגל.
  • מעקב והתחקות אחר מטבעות דיגיטליים ובכלל זה bitcoin.

 

ניהול משברי סחיטה ברשת על ידי עורך דין

במשרדנו עורכי דין פליליים יוצאי רשויות התביעה של מדינת ישראל, פרקליטות המדינה, יחידת התביעות במשטרה, יחידות מובחרות במשרד הביטחון ויחידות טכנולוגיות בצה"ל. השילוב בין ידע משפטי רחב, ניסיון רב בזרועות אכיפת החוק ומומחיות בתחום הסייבר והמחשב – מאפשר למשרדנו לנהל משברי סחיטה ברשת האינטרנט באופן מיטבי.

מרבית תיקי הסייבר במשרדנו מטופלים לשביעות רצון הלקוח, תוך מזעור הנזקים ככל האפשר והגנה על פרטיות הלקוח. בין יתר מחלקות המשרד, מחלקת סייבר מהמובילות בישראל, מחלקת מיסוי וכלכלה בעלת מומחיות עומק במטבעות דיגיטליים, קריפטוגרפיים, הנפקת מטבעות דיגיטליים (ICO – Coin Offering Initial) ומיסוי מטבעות אלו.

צפו בעו"ד אלעד שאול, שותף מייסד במשרד אלעד שאול ושות', וראש מחלקת הסייבר במשרד:

5 מתוך 5 - (14 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא סחיטה במייל ודרישת תשלום ביטקוין?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!