תחומי התמחות

  • home
  • סחיטה באמצעות סרטון עירום

סחיטה באמצעות סרטון עירום

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

רבים נופלים קורבן לתרמית הסחיטה המינית ברשת האינטרנט במסגרתה פונה בחורה צעירה לקרבן דרך הרשת החברתית Facebook או דרך אתרים אחרים כגון ה-OKCUPID, אינסטגרם וכדומה, מפתה את הקרבן לנהל עמה שיחה אינטימית ולהצטלם בעירום – מיד לאחר מכן דורשת מהקרבן לשלם סכום כסף גדול אחרת יופץ הסרטון לחבריו של הקרבן בפייסבוק. נפלת קרבן גם אתה? מה עליך לעשות כעת? עו”ד אלעד שאול מסביר:

סחיטה באמצעות סרטון עירום

סוחטים אותי באמצעות סרטון עירום

ראשית, תירגע ! אתה לא הראשון ובטח לא האחרון שנופל לתרמית הזו. מדובר בתרמית מוכרת בקהילת עבירות המחשב ברחבי העולם, תרמית אשר הפילה בפח עשרות ומאות אלפי קרבנות במדינות שונות ובניהן גם ישראל. עו”ד אלעד שאול ( טלפון חירום: 03-7773333) ייצג מאות קרבנות בהצלחה רבה, מנע הפצת סרטוני עירום בפייסבוק וביוטיוב והסיר את איום הסחיטה.

שנית, פנה לעורך דין מומחה לעבירות מחשב! הסוחטים פועלים ממדינות שונות ברחבי העולם ובניהן סוחטים מחוף השנהב, מדינה עימה אין לישראל יחסים דיפלומטיים ואף סוחטים ממרוקו אשר מטילים אימה על גולשים ממדינת ישראל כבר מספר שנים. נכון להיום משטרת ישראל כמעט חסרת אונים בכל הנוגע לאותן כנופיות, לכן בהחלט ניתן להגיש תלונה במשטרה, אך אל תצפה שתלונתך תמנע את הפצת הסרטון בו הנך מתועד עירום. במקרה חירום שכזה יש לפנות לעו”ד מומחה לניהול משברי סייבר ולשכור את שירותיו.

האם לשלם לסוחטים שימחקו את הסרטון?

לא ולא ! מניסיון עשיר אנו יכולים להבטיח לך שאם תשלם לסוחטים, בין אם תשלם 2,000$ או 3,000 יורו ואף אם תצליח להוריד אותם במשא ומתן ל- 500 ש”ח, הם יחזרו לדרוש סכומי כסף נוספים תוך זמן קצר. בחלק גדול מהמקרים הסוחטים ישתמשו בסחיטה רגשית ויספרו לך שקרובת משפחה שלהם מאושפזת בבית חולים והם זקוקים לסכום נוסף רק כדי לכסות הוצאות רפואיות.

תשלום כסף לסוחטים על מנת שלא יפרסמו את הסרטון המיני שלך ולא יפיצו אותו בקרב חברייך בפייסבוק רק ימקד את תשומת הלב שלהם בך וחבל.

האם לחסום את הסוחטים בפייסבוק?

לא כל כך מהר ! עוד לפני שהבנת שאתה נסחט העבריין שיושב מולך ומתחזה לבחורה תיעד את רשימת החברים שלך בפייסבוק , את מספר הטלפון שלך, כתובת הדואר האלקטרוני, הוריד תמונות שלך ושל קרוביך ורק לאחר שסיים לגבות את כל המידע הוא חשף את פרצופו האמיתי.

אם תמהר לחסום את הסוחט בפייסבוק, סביר מאוד להניח שהוא יפיץ את הסרטון ברחבי הרשת ואף יפתח פרופיל פייסבוק מזויף על שמך ובו יפרסם את הסרטון ויפנה לחברייך. הסוחט יעשה כל פעולה שהוא מוצא לנכון על מנת לגרום לך לחזור אל שולחן המשא ומתן ולכן מומלץ בחום לפנות לייעוץ ולייצוג משפטי מטעם עו”ד מומחה בסייבר.

איך למנוע הפצת הסרטון ברשת?

בין אם הסרטון הופץ ובין אם עוד לא, עו”ד מומחה לעבירות מחשב יכול בהחלט לסייע לך. משרדנו מתמחה בהסרת סרטונים בעלי אופי מיני מרשת האינטרנט, בין היתר באמצעות ניהול מו”מ עם המחלקות המשפטיות של החברות הגדולות ובניהן Facebook, Google, Youtube ועוד.

הפרטיות שלך בסכנה? מאיימים להפיץ סרטון עירום שלך בפייסבוק או ברשת האינטרנט? פנה אלינו לייעוץ ראשוני וככל שיתאפשר, אף לייצוג מלא והגנה מפני הסוחטים.

חייג עכשיו