עורכי דין פליליים הטובים ביותר

עורכי דין פליליים עוסקים בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ולפיכך השפעתם על חיי הלקוח רבה.

החלטה שייקח עורך הדין הפלילי במסגרת ייצוג הלקוח עשויה לשנות את חייו של החשוד או הנאשם מקצה לקצה. לכן מומלץ לפנות אל עורכי דין פליליים הטובים ביותר כאשר ישנו חשד בפלילים או אישום בעבירה פלילית.

עורכי דין פליליים מובילים בישראל

התשובה לשאלה מי הם היא בראש ובראשונה שאלה של דעה אישית, הערכה מקצועית וגם לא מעט יחסי ציבור ואינטראקציה עם אמצעי התקשורת.

רבים חושבים כי עו"ד פלילי בעל שם מוכר הוא בהכרח מהמובילים בתחומו ו/או צפוי להשיג עבורם תוצאה טובה יותר. בחלק מהמקרים המציאות שונה לחלוטין – קיימים עורכי דין אשר משקיעים הון עתק ביחסי ציבור על מנת למתג את עצמם כעורכי דין מובילים, בעוד שהלכה למעשה הם חסרי ניסיון במקרה הטוב, ואף לא עוסקים כלל בתחום הפלילי במקרה הפחות טוב.

בעידן הנוכחי, בו כסף קונה הכל, עורכי דין שלא עוסקים בתחום המשפט הפלילי ממתגים עצמם כעורכי דין פליליים מובילים דרך חברות יחסי ציבור ובסיוע של עיתונאים וכלי תקשורת, הדבר יוצר רשימת עורכי דין פליליים מובילים אשר כל קשר בינה ובין המציאות הינו מקרי בהחלט.

איך לבחור עורך דין פלילי טוב

על מנת לבחור עורך דין פלילי טוב ביותר מומלץ לבחון את הנתונים הבאים:

✔ השכלה: היכן למד עורך הדין?

✔ התמחות: היכן התמחה עורך הדין?

✔ ניסיון: מה ניסיונו בתחום המשפט הפלילי?

✔ הצלחות: האם עורך הדין נחל הצלחות בתחום?

ראשית, בדקו היכן רכש עורך הדין הפלילי את השכלתו, מקצוע עריכת הדין חווה בשנים האחרון שפל חסר תקדים שעה שאלפי עורכי דין חדשים מוסמכים מידי שנה.

רבים מאשימים את המכללות למשפטים אשר לא שומרות על תנאי קבלה נאותים ומעניקות לסטודנטים הכשרה שטחית מתוך שיקול כלכלי ואינטרס לגבות שכר לימוד מכל סטודנט, גם כזה שאינו מוכשר דיו.

מנגד, האוניברסיטאות הגדולות מקבלות לשורותיהן אך ורק סטודנטים בעלי ציונים גבוהים בבחינות הבגרות וציון גבוה מאוד בבחינה הפסיכומטרית, כך למשל עורכי דין שלמדו לתואר ראשון באוניברסיטה העברית בירושלים נדרשים לציון פסיכומטרי מעל 700 על מנת להתקבל ללימודים.

שנית, בדקו היכן התמחה עורך הדין הפלילי, כל עורך דין מתחיל את דרכו המקצועית בשנת התמחות, היא השנה אשר מנחילה לעורך הדין את הבסיס המקצועי עליו הוא יישען בשנים שלאחר מכן.

כפי שנעדיף לבקר אצל רופא אשר התמחה בתחום המסוים בו אנו צריכים טיפול – כך סביר להעדיף עורך דין פלילי אשר התמחה במשפט פלילי על פני עורך דין שהתמחה בתחום האזרחי (למשל).

עילית עורכי הדין הפליליים התמחו בפרקליטות המדינה, בפרקליטות המחוזות השונים ברחבי הארץ, בתביעה המשטרתית או בסנגוריה הציבורית.

שלישית, בדקו כמה ניסיון יש לעורך הדין, כמה שנים עורך הדין במקצוע? כמה שנים הוא עוסק בתחום המשפט הפלילי בלבד? האם מתמחה אך ורק במשפט פלילי או שמדובר ב-"כולבוייניק" שעוסק בתחומים רבים?

לעניין זה שימו לב!

לא ניתן ללמוד מגילו של עורך הדין על כך שהוא עורך דין פלילי מנוסה ! ישנם עורכי דין מבוגרים בגילם אך צעירים מאוד מבחינת שנות הניסיון שלהם וזאת לאור תנאי הקבלה הנמוכים במכללות אשר הובילה רבים לבחור בעריכת דין כ"קריירה שנייה".

כמו כן, יתכן שעורך דין עוסק במקצוע עריכת הדין 20 שנה אך במשך רוב שנותיו עסק בתחומי משפט אחרים, כך שאין לו ניסיון עשיר בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי כמו עורך דין פלילי מומחה אשר עוסק אך ורק בתחום המשפט הפלילי ובעל ותק של 5 שנות עריכת דין.

רביעית, בדקו האם לעורך הדין הפלילי יש הצלחות במקרים דומים, על מנת לבחור נכונה את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר, ניתן בהחלט לבקש ממנו לספר על הצלחותיו המקרים דומים ואף לבקש (בנימוס) לראות אסמכתאות לכך שהצליח לייצג כראוי בתיקים דומים.

עורכי דין פליליים טובים ומומלצים

אז איך ניתן לבחור עורך דין פלילי מומלץ מבין עורכי הדין הטובים ביותר בישראל?

קראו על עורכי הדין ברשת האינטרנט, יש חוות דעת רבות המתרוצצות בכל רחבי הרשת. עורכי דין פליליים מובילים בתחומם לא יסתירו את חוות הדעת ואף יתגאו בהן.

לקוחות מרוצים הם הפרסומת הטובה ביותר, ניתן לחפש עורך דין פלילי בפייסבוק ואף למצוא עורך דין פלילי מומלץ בגוגל.

עורך דין פלילי אלעד שאול

עורך דין אלעד שאול, מומחה למשפט פלילי, בעל תואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית, לאחר סיום לימודיו התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב וייצג את מדינת ישראל כתובע בהליכים פליליים, לאחר מכן עבד כסניגור במשרדו של עורך דין פלילי מוביל בתל אביב ולאחר שצבר ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים הקים משרד עורכי דין פליליים עצמאי אשר עוסק ומתמחה אך ורק במשפט פלילי.

יחד עם צוות עורכי דין פליליים יוצאי רשויות התביעה, הוקמה פירמת עורכי הדין הפליליים אלעד שאול ושות' הממוקמת כיום בעילית משרדי עורכי הדין הפליליים בישראל.

משרדו של עו"ד אלעד שאול נחל ועוד נוחל הצלחות רבות בתחומי המשפט הפלילי, חלקן מפורסמות ברחבי הרשת.

✔ השכלה

✔ התמחות

✔ ניסיון

✔ הצלחה

דרגו את המאמר
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורכי דין פליליים הטובים ביותר?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי Elad@ese.co.il

שאלות ותשובות
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
מאמרים נוספים בתחום
תיק פלא משטרתי
תיק פל"א

תיק פל"א משטרה הוא אחד המונחים המקצועיים הבולטים במשפט הפלילי ונסקור אותו במאמר זה. מה כולל תיק פל"א, כיצד ניתן לקבל העתק ממנו והאם אפשר לסגור אותו מבלי שיוגש כתב

קרא עוד
היזק לרכוש במזיד
היזק לרכוש במזיד

עבירת היזק לרכוש במזיד היא אחת העבירות הנפוצות במדינת ישראל, אני נתקל בה לא מעט במהלך עבודתי. לרוב, מדובר באירועים יום יומיים שהחריפו לגרימת נזק לרכוש, דוגמת ריב בין בני

קרא עוד
חבלה במזיד ברכב
חבלה במזיד ברכב

חבלה במזיד ברכב היא עבירה חמורה שאנו נתקלים בה לעיתים קרובות במסגרת סכסוכי נהגים בכביש, סכסוכי שכנים, הליכי גירושין או אפילו סתם מתוך ונדליזם. מה העונש על חבלה במזיד ברכב

קרא עוד
הפרת צו הרחקה
הפרת צו הרחקה

הפרת צו הרחקה היא עבירה פלילית המכונה "הפרת הוראה חוקית". צו הרחקה הוא צו שניתן על ידי בית משפט ומטרתו להרחיק אדם מטריד מסביבת מבקש הצו, ההרחקה יכולה להיות פיזית

קרא עוד
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה