עורכי דין פליליים הטובים ביותר

עורכי דין פליליים עוסקים בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי ולפיכך השפעתם על חיי הלקוח רבה. החלטה שייקח עורך הדין הפלילי במסגרת ייצוג הלקוח עשויה לשנות את חייו של החשוד או הנאשם מקצה לקצה. לכן מומלץ לפנות אל עורכי דין פליליים הטובים ביותר כאשר ישנו חשד בפלילים או אישום בעבירה פלילית.

 

עורכי דין פליליים מובילים בישראל

התשובה לשאלה מי הם היא בראש ובראשונה שאלה של דעה אישית, הערכה מקצועית וגם לא מעט יחסי ציבור ואינטראקציה עם אמצעי התקשורת.

רבים חושבים כי עו"ד פלילי בעל שם מוכר הוא בהכרח מהמובילים בתחומו ו/או צפוי להשיג עבורם תוצאה טובה יותר. בחלק מהמקרים המציאות שונה לחלוטין – קיימים עורכי דין אשר משקיעים הון עתק ביחסי ציבור על מנת למתג את עצמם כעורכי דין מובילים, בעוד שהלכה למעשה הם חסרי ניסיון במקרה הטוב, ואף לא עוסקים כלל בתחום הפלילי במקרה הפחות טוב.

בעידן הנוכחי, בו כסף קונה הכל, עורכי דין שלא עוסקים בתחום המשפט הפלילי ממתגים עצמם כעורכי דין פליליים מובילים דרך חברות יחסי ציבור ובסיוע של עיתונאים וכלי תקשורת, הדבר יוצר רשימת עורכי דין פליליים מובילים אשר כל קשר בינה ובין המציאות הינו מקרי בהחלט.

 

איך לבחור עורך דין פלילי טוב

על מנת לבחור עורך דין פלילי טוב ביותר מומלץ לבחון את הנתונים הבאים:

✔ השכלה: היכן למד עורך הדין?

✔ התמחות: היכן התמחה עורך הדין?

✔ ניסיון: מה ניסיונו בתחום המשפט הפלילי?

✔ הצלחות: האם עורך הדין נחל הצלחות בתחום?

ראשית, בדקו היכן רכש עורך הדין הפלילי את השכלתו, מקצוע עריכת הדין חווה בשנים האחרון שפל חסר תקדים שעה שאלפי עורכי דין חדשים מוסמכים מידי שנה. רבים מאשימים את המכללות למשפטים אשר לא שומרות על תנאי קבלה נאותים ומעניקות לסטודנטים הכשרה שטחית מתוך שיקול כלכלי ואינטרס לגבות שכר לימוד מכל סטודנט, גם כזה שאינו מוכשר דיו.

מנגד, האוניברסיטאות הגדולות מקבלות לשורותיהן אך ורק סטודנטים בעלי ציונים גבוהים בבחינות הבגרות וציון גבוה מאוד בבחינה הפסיכומטרית, כך למשל עורכי דין שלמדו לתואר ראשון באוניברסיטה העברית בירושלים נדרשים לציון פסיכומטרי מעל 700 על מנת להתקבל ללימודים.

שנית, בדקו היכן התמחה עורך הדין הפלילי, כל עורך דין מתחיל את דרכו המקצועית בשנת התמחות, היא השנה אשר מנחילה לעורך הדין את הבסיס המקצועי עליו הוא יישען בשנים שלאחר מכן. כפי שנעדיף לבקר אצל רופא אשר התמחה בתחום המסוים בו אנו צריכים טיפול – כך סביר להעדיף עורך דין פלילי אשר התמחה במשפט פלילי על פני עורך דין שהתמחה בתחום האזרחי (למשל).

עילית עורכי הדין הפליליים התמחו בפרקליטות המדינה, בפרקליטות המחוזות השונים ברחבי הארץ, בתביעה המשטרתית או בסנגוריה הציבורית. שלישית, בדקו כמה ניסיון יש לעורך הדין, כמה שנים עורך הדין במקצוע? כמה שנים הוא עוסק בתחום המשפט הפלילי בלבד? האם מתמחה אך ורק במשפט פלילי או שמדובר ב-"כולבוייניק" שעוסק בתחומים רבים?

לעניין זה שימו לב!

לא ניתן ללמוד מגילו של עורך הדין על כך שהוא עורך דין פלילי מנוסה! ישנם עורכי דין מבוגרים בגילם אך צעירים מאוד מבחינת שנות הניסיון שלהם וזאת לאור תנאי הקבלה הנמוכים במכללות אשר הובילה רבים לבחור בעריכת דין כ"קריירה שנייה".

כמו כן, יתכן שעורך דין עוסק במקצוע עריכת הדין 20 שנה אך במשך רוב שנותיו עסק בתחומי משפט אחרים, כך שאין לו ניסיון עשיר בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי כמו עורך דין פלילי מומחה אשר עוסק אך ורק בתחום המשפט הפלילי ובעל ותק של 5 שנות עריכת דין.

רביעית, בדקו האם לעורך הדין הפלילי יש הצלחות במקרים דומים, על מנת לבחור נכונה את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר, ניתן בהחלט לבקש ממנו לספר על הצלחותיו המקרים דומים ואף לבקש (בנימוס) לראות אסמכתאות לכך שהצליח לייצג כראוי בתיקים דומים.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

עורכי דין פליליים טובים ומומלצים

אז איך ניתן לבחור עורך דין פלילי מומלץ מבין עורכי הדין הטובים ביותר בישראל? קראו על עורכי הדין ברשת האינטרנט, יש חוות דעת רבות המתרוצצות בכל רחבי הרשת. עורכי דין פליליים מובילים בתחומם לא יסתירו את חוות הדעת ואף יתגאו בהן. לקוחות מרוצים הם הפרסומת הטובה ביותר, ניתן לחפש עורך דין פלילי בפייסבוק ואף למצוא עורך דין פלילי מומלץ בגוגל.

 

עורך דין פלילי אלעד שאול

עורך דין אלעד שאול, מומחה למשפט פלילי, בעל תואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית, לאחר סיום לימודיו התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב וייצג את מדינת ישראל כתובע בהליכים פליליים, לאחר מכן עבד כסניגור במשרדו של עורך דין פלילי מוביל בתל אביב ולאחר שצבר ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים הקים משרד עורכי דין פליליים עצמאי אשר עוסק ומתמחה אך ורק במשפט פלילי.

יחד עם צוות עורכי דין פליליים יוצאי רשויות התביעה, הוקמה פירמת עורכי הדין הפליליים אלעד שאול ושות' הממוקמת כיום בעילית משרדי עורכי הדין הפליליים בישראל. משרדו של עו"ד אלעד שאול נחל ועוד נוחל הצלחות רבות בתחומי המשפט הפלילי, חלקן מפורסמות ברחבי הרשת.

✔ השכלה

✔ התמחות

✔ ניסיון

✔ הצלחה

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורכי דין פליליים הטובים ביותר?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!