עורך דין מיסים

במשרד אלעד שאול ושות' עורכי דין המתמחים במיסים, יוצאי רשות המיסים ומחלקות מיסים בפירמות מהגדולות בעולם. משרדנו מייצג נישומים, חשודים ונאשמים בעבירות מס ומספק ייעוץ מס ותכנון מס מורכב ללקוחות בארץ ובעולם וכן מספק ליווי וייצוג משפטי בפני רשויות המס בישראל ובבתי המשפט בהליכים אזרחיים ופליליים, מיסוי ישראלי ומיסוי בינלאומי.

במשרד אלעד שאול ושות' עורכי דין למיסים המייצגים, בין היתר, בתחומים הבאים, הן בהליכים פליליים והן בהליכים אזרחיים, בתחום המיסוי:

מס הכנסה – מיסוי יחידים וחברות לרבות תכנוני מס, ערעורי מס וכו׳.

מיסוי עקיף – לרבות מע"מ, מיסוי מלכ"רים ומוסדות כספיים (מס שכר ורווח), חשבוניות פיקטיביות.

גילוי מרצון – הסדרי מס ליחידים בעלי הון לא מדווח בחו"ל.

משפט פלילי (מיסוי) – לרבות ייעוץ משפטי והסדרי כופר.

ליטיגציה בפני בתי המשפט בכל הערכאות.

מיסוי מקרקעין – לרבות תכנוני מס, בישראל ובחו"ל של יחידים וחברות, מיסוי קרנות נדל"ן, מיסוי עסקאות נדל״ן מורכבות וייצוג בפני ועדות ערר.

מיסוי הייטק – ובכלל זה מיסוי מעסיקים, הסדרי מס, תוכניות תגמול עובדים וטיפול באופציות בישראל ומחוץ לישראל.

חוות דעת משפטיות במיסים – לרבות חוות דעת מומחה במיסים.

מיסוי בינלאומי – של תאגידי ענק, חברות ויחידים – בין היתר, מחירי העברה, השאלת עובדים וכו׳.

תכנוני מס בינלאומיים – On-shore & Off-shore.

אמנות מס.

אישורי מס מקדמיים (pre-ruling) – בישראל ומחוץ לישראל.

מיסוי שינויי מבנה – מיזוגים רכישות ופיצולים.

סוגיות מס הנוגעות לתושבות יחידים – עליה לישראל ו/או הגירה מישראל.

נאמנויות (trusts).

ייצוג בפני רשויות המס בקשר להסכמי מס בתחומים שונים. משרדנו עובד בשיתוף פעולה מתמיד ומספק שירותי ייעוץ למשרדי רואי חשבון ויועצי מס מהגדולים בארץ. המשרד מוכר כמי שהשיג תקדימים רבים בבתי המשפט בישראל בתחום המס, ובהשגת הסדרים ושומות מיטביים ללקוחותיו השונים, ישראלים ובינלאומיים.

עורך דין מיסים מומחה

במשרד אלעד שאול עורכי דין המתמחים במיסים, יוצאי רשויות התביעה, רשות המיסים ומחלקות מיסים בפירמות מהגדולות בעולם, מייצגים נישומים, חשודים ונאשמים בעבירות מס ובעבירות צווארון לבן. פרופיל לקוחות המשרד נע בין עוסקים נורמטיביים, בעלי חברות, דירקטורים ואנשי עסקים מהארץ ומהעולם.

אנו מעניקים מעטפת משפטית מלאה בייצוג מול רשויות המס וכן בהליכים משפטיים בעבירות מיסוי וכלכלה מורכבות, חקירה במס הכנסה, חקירה במע"מ, הליכים מנהליים מול רשות המיסים, גילוי מרצון, הסדרי מס ושומות, כופר מס, וייצוג בבתי המשפט בכתבי אישום בתחום עבירות המס והצווארון הלבן.

 

עו"ד מיסים מומלץ

במשרדנו עורכי דין בעלי 20 שנות ניסיון בתחום דיני המס – פלילי ואזרחי. אנו דוגלים בליווי הלקוח באופן מוקפד, תוך הבנה היקפית של ההליך המשפטי – לרבות מתן דגש ותשומת לב להיבטים כלכליים ומיסויים, לצד חשיבה אסטרטגית לעניין ההשלכות הפליליות והאזרחיות של ההליך המשפטי בתחום דיני המס.

 

הגברת האכיפה בעבירות מס

משטרת ישראל, רשות המיסים ואגף המכס והמע"מ מבצעים בשנים האחרונות פעילות מוגברת וסמויה בשיתוף פעולה עם יחידות משטרה מיוחדות בארץ ובחו"ל וזאת, על מנת להילחם ב- "הון השחור" המוחזק בידי עברייני מס וסרבני מס, הכל על מנת לצמצם את היקף העלמות המסים של אזרחי מדינת ישראל, המחזיקים בכספים בישראל ובעולם.

רשות המיסים עושה מאמצים רבים בשנים האחרונות על מנת לשפר ולייעל את גביית המסים וכן את יכולת הרשויות לפקח ולאסוף מידע ולהגביר את הדיווח לרשויות המס.

רשות המסים חרטה על דגלה את המאבק בעבירות המס, בהון השחור ובתכנוני המס הלא לגיטימיים. חלק ניכר מהעשייה הנרחבת בה מצויה רשות המיסים בשנים האחרונות, הוקדש לטיפול בעברייני המס, אם בדרך של חקיקה, פרסום החלטות מיסוי וחוזרים מקצועיים, ואם בדרך של טיפול שומתי ואף בהתמודדות עם עברייני המס בבתי משפט.

בין יתר תיקוני החקיקה אותם יזמה רשות המסים, תיקונים שחסמו את פרצות המס ב:

 1.  חברה משפחתית.
 2. מודל מיסוי הנאמנויות.
 3. מיסוי חלוקת דיבידנד מרווחי שיערוך.
 4. חסימת פרצות מס במודל חברה נשלטת זרה.
 5. חסימת פרצות מס במודל חברת משלח יד זרה

 

ועוד…

מיסוי פעילות של תושבי ישראל בחו"ל: רשות המסים משקיעה מאמצים רבים בשנים האחרונות בפעולות שמטרתן הגברת אכיפת חוקי המס והעלאת רמת הציות של ישראלים המבצעים פעילות בחו"ל החייבת במס בישראל.

בין יתר ההליכים לעידוד דיווח אמת לרשויות המס, הליך הגילוי מרצון הזוכה להצלחה רבה, במסגרתו פנו עד היום אלפי אזרחים ישראלים להסדרת עניינם ושילמו מס לקופת המדינה בהיקפים של מאות מיליוני שקלים, כאשר רוב ההון המדווח הינו הון של ישראלים בחוץ לארץ (בעיקר בחשבונות בנקאיים).

בין יתר הפעולות וההנחיות אשר הוכנסו בשנים האחרונות על ידי רשויות המס וגופי האכיפה במדינת ישראל וכן, הסנקציות הננקטות בשנים האחרונות כנגד עברייני מס, הינן :

 1. הגשת יותר כתבי אישום כנגד עברייני מס.
 2. עיכוב יציאה מהארץ במחדלי תשלום ואי דיווח.
 3.  הרמת מסך בחברה בהעברת פעילות שאינה חוקית.
 4. מתן סמכות לרשויות המס לעקל נכסים של חייבים כגון, כלי רכב וכיוצ"ב.
 5. הגברת דרישת המצאת הערבויות לצורך הבטחת תשלומים, בהליכים מנהליים ומשפטיים.
 6. עיכוב החזרי מס לנישומים אשר לא הגישו דוחות.
 7. הטלת קנסות פיגורים על נישומים מיום השומה.
 8. דרישת המצאת ערובות בהליכי ערעור על שומות מס.

 

זאת ועוד…

 

ניהול חשבונות בנק בחוץ לארץ – אי דיווח.

רשות המסים ניהלה חקירות שהביאו לחשיפת רשימות בנקאיות של ישראלים רבים המנהלים חשבונות בנק בשווייץ, פרשה שבעקבותיה הוגשו כתבי אישום. נתפסו רשימות של לקוחות ישראלים שניהלו חשבונות בבנקים נוספים באירופה, אותם בעלי חשבונות, אנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי נלקחו למעצר והוגשו נגדם כתבי אישום.

כאמור, אין המדובר ברשימה סגורה, רשות המסים מגבירה את האכיפה כנגד נישומים ונלחמת בעברייני המס בישראל ובעולם והכל, על מנת להבטיח גביית מס אפקטיבית.

 

מה קובע החוק?

בשנים האחרונות, רשות המסים מגבירה את האכיפה ומדגישה את חשיבות דיווחי האמת. כאשר נישומים אינם מדווחים באופן מלא על הכנסותיהם או לא מוסרים דיווח אמת על הכנסתם, מדובר בעבירות מס חמורות אשר מובילות להליכים פליליים כנגד אותם נישומים ואף עלולים להוביל להגשת כתב אישום, הרשעה פלילית ואף עונשי מאסר בפועל לצד מאסרים על תנאי וכן קנסות גבוהים.

חשוב לדעת, החוק בישראל אינו אוסר על החזקת חשבונות או חשבון בנק בחו"ל, אך מחייב את מחזיקם בדיווח בהתאם לכללים מסוימים. מחזיק חשבון הבנק חייב להגיש דו"ח שנתי לרשות המסים. בנוסף, אם נרשמו בחשבון הכנסות כגון רווחים ממכירת ניירות ערך, שכר עבודה, שכר דירה, חלה על המחזיק החובה לדווח על כך לרשות המסים.

אי דיווח על הכנסות, קטנות ככל שיהיו, הוא עבירה פלילית לכל דבר ועניין, עבירה שעלולה לגרור הליך פלילי ואף ענישה פלילית כנגד מי שלא דיווח, כאמור. חוק העבירות המינהליות, התשמ"ו-1985, נחקק במטרה להסב מספר סוגי עבירות פליליות לעבירות מנהליות, ובין היתר, חל גם בעבירות מס טכניות.

החוק קובע כי אי הגשת דו"ח שנתי למס הכנסה במועד היא עבירה פלילית שניתן להטיל בגינה עונש מאסר בפועל של עד שנת מאסר כמו כן, מאסר על תנאי וקנס כספי. עבירה מנהלית של אי הגשת דו"ח במועד היא גלויה וקלה לאיתור, רשות המסים מפעילה את האמצעים והמאמצים הדרושים לצמצומה עבירה זו, קרוב ככל שניתן למועד התרחשותה.

כיום, ככל שהמערכות הופכות טכנולוגיות יותר ויותר האפשרות להתחקות אחר התרחשות עבירת אי הדיווח וכן עבירות נוספות הופך פשוט ומהיר יותר, בהתאם להוראות פקודת מס הכנסה אשר קובעת מועדי הגשה. אי הגשת דו"חות מס הכנסה במועד, אי הגשת הצהרת הון במועד, אי העברת ניכויים במועד ואי הגשת דו"חות מע"מ תקופתיים במועד, כל אלה הן עבירות מנהליות אשר מבצען צפוי לכתב אישום ככל ולא יפעל וייעזר בשירותיו של עורך דין מיסים מומחה.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

עבירות מס טכניות : ניתן להמיר את הסנקציה של הרשעה הפלילית בקנס מנהלי.

חשוב להדגיש, היוועצות בעורך דין מיסים מיומן ומקצועי, בשלב מוקדם, יכול להיות החלטה מכרעת לאפשרות לסיים את ההליך בין בעבירת מס הכנסה ובין בעבירת מע"מ מבלי שיוגש כנגד מבצע העבירה כתב אישום ולא תירשם הרשעה פלילית.

עורך דין מיסים מומחה יוכל, במקרים מסוימים, להמיר את עבירת המס הפלילית לעבירה מנהלית וכך, במקום שיועמד העבריין לדין תומר העבירה הפלילית בתשלום קנס מנהלי בלבד, כך שלאחר שישלם את סכום הקנס יראוהו כמי ששילם את חובו לחברה – חוב כספי בלבד!

גם אם לבסוף הוגש כתב אישום בגין עבירת מס, עורך דין מיסים מומחה יוכל להפנות את הלקוח אל מסלול הקנס המנהלי באמצעות בקשה שיגיש, לאחר אישור הבקשה ותשלום הקנס כתב האישום שהוגש יימחק ולא תהיה כל הרשעה פלילית.

 

עבירות מס מהותיות (חמורות) : תשלום כופר במקום ניהול הליך פלילי.

מדיניות הענישה בעבירות מס היא מחמירה מאוד ובשנים האחרונות אף מוטלים עונשי מאסר כבדים על עברייני מס כמו גם, מאסרים על תנאי וקנסות גבוהים.

במקרה של עבירת מס מהותית כגון הוצאת חשבוניות פיקטיביות, ניכוי תשומות שלא כדין, העלמת מס, אי רישום תקבולים, הגשת דוחות כוזבים, רשלנות רואה חשבון, מומלץ להיוועץ בעורך דין מיסים מומחה ולפנות להליך חלופי בטרם הוגש כתב אישום – הליך כופר.

עורך דין מיסים אשר בקיא בהגשת בקשת כופר יגיש בקשת כופר מפורטת אל ועדת הכופר ברשות המסים – ועדת בכופר תבחן את הבקשה בהתאם לנסיבות ושיקולים שונים, כגון : חומרת העבירה, נסיבות ביצוע העבירה, נסיבות חייו של הנאשם, הסרת המחדלים וכיוצ"ב והיא תחליט לבסוף אם לסיים ההליך בכופר כסף ולא להגיש כתב אישום כנגד העבריין.

מדובר בשלב קריטי בו ניתן לסיים את ההליך ללא כתב אישום, ללא הליכים משפטיים בבית המשפט ולחסוך קיומו של הליך מתיש, ארוך ויקר למבצע העבירה. חשוב ומומלץ להיוועץ בעורך דין מיסים, אשר בקיא בהגשת בקשות כופר.

 

עורך דין מיסים מומחה

רשות המסים מנסה להתחקות אחר עקבותיהם של עברייני המס בישראל ובעולם, לחשוף ולהעמיד את אילו המנסים להתחמק מתשלום מס אמת לדין. לצורך כך, מדינות ויחידות מיוחדות משתפות פעולה זו עם זו – יחידות מיוחדות במשטרת ישראל, רשות המסים, אגף המכס והמע"מ וכן יחידות שיטור בין לאומיות. מנגד, עומד החשוד/עבריין המס כשלצדו עומד אך ורק עורך דין המומחה לעבירות מיסים.

עורך דין מיסים המתמחה בחוקי המס השונים ובהלכות הנהוגות בבתי המשפט, בעל ניסיון בייצוג חשודים ונאשמים בתיקי מס – עבירות מס הכנסה, עבירות מע"מ ומכס, הלבנת הון עבירות מרמה והונאה, עבירות צווארון לבן מהווה לא פעם חומה בצורה בהגנתך אל מול רשויות החקירה במדינת ישראל ועשוי להציל את חייך, חרותך וכיסך.

זקוק לייעוץ? נקראת לחקירה? נעצרת בחשד לעבירת מיסים? פנה מיד לעו"ד מיסים מומחה וקבל ייעוץ שעשוי להציל את חייך ולשמור על חירותך וכיסך. במשרדנו עורכי דין פליליים יוצאי רשות המסים והפרקליטות המגנים, כיום, על חשודים ונאשמים בעבירות מס מורכבות.

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין מיסים?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה