הוצאת רישיון נשק

תהליך הוצאת רישיון נשק יאפשר למבקש הרישיון בסיום ההליך לקבל אקדח אישי לנשיאה ולהגנה עצמית. במסגרת תהליך הוצאת רישיון לנשק נדרש המבקש להוכיח עמידה בקריטריונים אותם דורש המשרד לביטחון פנים, אי עמידה בתנאים יובל לדחיית הבקשה לקבלת רישיון לכלי ירייה. אם תוכיח עמידה בכל התנאים, התיק יעבור לבדיקה של משטרת ישראל, משרד הבריאות וגורמים נוספים שיכולים להתנגד להוצאת הרישיון.

רוצה לבדוק אם אתה זכאי לשאת אקדח במדינת ישראל? הגעת למקום הנכון. שמי עו"ד אלעד שאול ואני בעליו של משרד עורכי דין מהמובילים בישראל בתחום רישוי כלי הירייה. במאמר הבא אסביר לך בדיוק מי זכאי להוציא רישיון לנשק, איך מגישים את הבקשה לקבלת רישיון לכלי ירייה ובאילו מקרים מומלץ לפנות לעו"ד לקבלת רישיון נשק ולא להגיש באופן עצמאי.

 

הוצאת רישיון נשק בישראל – מי זכאי?

המצב הבטחוני במדינת ישראל ידע עליות וירידות. יחד עם זאת, לא כל אדם זכאי לקבלת רישיון לנשק! מדינת ישראל קבעה מדיניות מצמצמת להחזקת נשק על ידי אזרחים ועילות להחזקת נשק כמו "הגנה עצמית", "נהג אוטובוס" או "חלפן כספים" בוטלו וכבר לא קיימות.

 

הרציונל לצימצום רישיון נשק בידי אזרחים הם:

 1. אובדן אקדח – אקדחים שהלכו לאיבוד מצאו את דרכם לארגוני פשיעה ואף גרוע מכך, בידיהם של ארגוני טרור.
 2. עליה במקרי רצח – ככל שיש יותר אקדחים בקרב הציבור כך עולה החשש מפני מקרי רצח מיותרים. אירועים קיצוניים שהסתיימו באלימות פיזית "קלה" (אגרופים למשל), עלולה להסתיים במוות אם אחד מהצדדים נושא אקדח.
 3. אובדנות – אדם שמצוי בתקופה נפשית לא פשוטה עלול להתדרדר בקלות יתרה לשים קץ לחייו אם יש ברשותו אקדח זמין.

 

מן העבר השני, המצב הבטחוני, אינתיפאדאת הסכינים ופיגועי הדריסה שהפכו נפוצים בשנים האחרונות תפסו את משטרת ישראל וזרועות הביטחון "עם המכנסיים למטה". השלטונות הבינו שלא ניתן להציב שוטר בפינת כל רחוב ולכן הוחלט לאפשר לאזרחים מסויימים לקבל אקדח, האזרחים הללו יהוו "מכפיל כוח" למשטרת ישראל ולזרועות הביטחון.

אז מי זכאי להוצאת רישיון נשק בישראל? התשובה לקבלת רישיון נשק היא מי שעומד בתנאי הסף + בתבחינים שנקבעו על ידי השר לביטחון פנים, בואו נפרט קצת יותר:

 

תנאי הסף הבסיסיים לקבלת רישיון לכלי ירייה:

 1. מעמד בישראל: על מבקש הרישיון להיות אזרח או תושב קבע.
 2. ידיעת השפה העברית: צריך להוכיח הבנת עברית, כתיבה וקריאה.
 3. גיל: אזרחים שסיימו שירות צבאי בכל גיל. מי שלא שירת בצבא או בשירות לאומי יוכל לבקש רישיון מעל גיל 27.
 4. בריאות: הוכחת בריאות תקינה.
 5. הכשרה: עמידה במבחנים ובתנאי הכשרה (מבחן עיוני ומעשי הכולל ירי במטווח).

 

אם אינך עומד באחד מתנאי הסף לקבלת רישיון לכלי ירייה אין באפשרותך לקבל אקדח במדינת ישראל נכון לשנת 2021. אם אתה עומד בתנאי הסף עבור רישוי כלי ירייה, בוא נעבור יחד לרשימת התבחינים. אתה צריך לעמוד לפחות באחד התבחינים כדי להוכיח זכאות להוצאת רישיון נשק.

 

תבחינים לרישיון נשק פרטי:

 1. מגורים ביישוב זכאי: יש להוכיח מגורים קבועים ביישוב שהוגדר על ידי השר כמזכה ברישיון נשק.
 2. עיסוק ביישוב זכאי: תבחין מורכב להוכחה. יש להוכיח הגעה בתדירות גבוהה ליישוב זכאי. אני ממליץ לפנות אלינו להמשך טיפול.
 3. שירות בכוחות הביטחון: לוחמים רובאי 07, קצינים בדרגת סגן ומעלה; נגדים בדרגת רס"ר ומעלה.
 4. בוגרי הכשרה ייחודית: בוגרי קורס אחיד, קורס מאבטחי שב"כ וכדומה.
 5. כבאי: בעל ותק של שנתיים לפחות.
 6. שוטר: מי שמשרת או שירת בישראל במשך שנתיים לפחות; מתנדב פעיל בעל ותק של 10 שנים.
 7. מתנדבים ועובדי כוחות הצלה: עובדי מד"א בעלי ותק שנה; עובדי ומתנדבי זק"א ואיחוד הצלה בעלי ותק שנה.
 8. תבחינים אחרים: המלצה פרטנית של המשטרה, קב"ט, מדריך ירי, מורה דרך, חקלאי מוכר, הובלת חומרי נפץ, ציד, מדביר, ספורטאי פעיל.

 

אם אתה עומד גם בתנאי סף לקבלת רישיון לכלי ירייה וגם באחד התבחינים, אתה ככל הנראה זכאי לרישיון לנשק, ככל שלא יהיו התנגדויות ממשטרת ישראל או משרד הבריאות.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

האם צריך לפנות לעורך דין כדי להוציא רישיון נשק?

חשוב לציין כבר עכשיו, לא חובה לשכור עורך דין כדי לבקש רישיון לנשק, מדובר בתהליך אותו אפשר לבצע עצמאית מתחילתו ועד סופו ובחלק ניכר מהמקרים מדובר בהתעסקות בירוקרטית לא ארוכה במיוחד.

 

באילו מקרים ניתן להסתדר עצמאית ולבקש רישיון נשק ללא ליווי משפטי?

 1. תנאי סף ותבחינים: אזרח שעומד בוודאות בתנאי הסף ובקריטריונים.
 2. עבר משטרתי: מי שמעולם לא נחקר במשטרה, תושאל או הוגשה נגדו תלונה במשטרת ישראל.
 3. רקע נפשי: אדם שלא טופל פסיכולוגית או פסיכיטארית במסגרת הצבא (קב"ן) או באזרחות.
 4. מצב רפואי: אדם בריא ללא אבחנה רפואית קבועה.
 5. זמן פנוי: אם יש לך זמן פנוי וחשק להתעסק בבירוקרטיה.

 

כל עוד אתה עומד בקריטריונים של המשרד לביטחון פנים, אין לך שום מעורבות קודמת עם המשטרה, אין לך רקע נפשי או מצב רפואי שיכול להשפיע ויש לך זמן פנוי וחשק להתעסק עם זה – אתה בהחלט יכול לעשות זאת בעצמך.

 

באילו מקרים מומלץ לפנות באמצעות עו"ד להוצאת רישיון נשק?

אם יש ספק – אין ספק, בוא ניכנס לזה קצת יותר לעומק:

 

ספק לגבי עמידה בתנאי הסף או התבחינים

אתה לא בטוח שאתה עומד בתנאי הסף או בתבחינים המזכים ברישיון? פנה אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני. בשונה ממשרדים אחרים, אנו לא גובים תשלום על בדיקת זכאות ראשונית וסבורים שזהו שירות בסיס שניתן לתת לאזרח גם ללא עלות. אם נגלה שאינך עומד בתבחינים או בתנאי הסף, המשמעות היא שאתה לא זכאי להוצאת רישיון נשק ועליך לוותר על השאיפה, או לפעול לעמידה באחד התבחינים.

בחלק מהמקרים אנו מגלים שעמידת הלקוח באחד התבחינים היא גבולית, או קשה מאוד להוכחה, שם נוכל לסייע באיסוף מסמכים רלוונטיים להוכחת התבחין כדי לשכנע את פקיד הרישוי שאתה זכאי לרישיון נשק פרטי.

 

עבר משטרתי או פלילי

אם נחקרת בעבר במשטרה, גם אם התיק נסגר ולא הוגש נגדך כתב אישום, אפילו אם מדובר בסך הכל בתלונת שווא של השכן נגדך או בריב עם גרושתך במסגרת הליך הגירושין – אני צופה אפשרות שמשטרת ישראל תתנגד למתן הרישיון.

במקרים כאלה אנו בוחנים את הרישום המשטרתי שקיים נגדך במחשבי המשטרה ובודקים אם יש אפשרות למחוק את הרישום על מנת שהבקשה תוגש ללא מכשולים, או להגיש בקשה מנומקת משפטית כדי לשכנע את המשטרה שלא להתנגד להוצאת הרישיון.

 

רקע נפשי או רפואי

אזרחים רבים נתקלו במהלך חייהם בגורמי בריאות הנפש, אם במסגרת פגישה עם קב"ן במהלך השירות הצבאי ובין אם בתקופות קשות שחוו בחייהם הפרטיים. מעורבות עם גורמי בריאות הנפש עשויה להיות מתועדת במחשבי משרד הבריאות, קופות החולים או גופים ממשלתיים אחרים. לפני שתגיש בקשה לרישיון נשק אני מציע לבדוק אם התיק הנפשי והרפואי שלך ולהעריך את הסיכוי שהדבר יפריע בתהליך הוצאת רישיון נשק בו אתה מעוניין.

במקרים מסוימים אנו דואגים, מבעוד מועד, להצטייד בחוות דעת רפואיות מטעמנו ולצרף אותן לבקשה על מנת להגדיל את הסיכוי שפקיד הרישוי יקבל את הבקשה ולא יפנה לגורמים הרפואיים לבדיקה מעמיקה יותר. גם בכל הנוגע למצב רפואי פיזי אני ממליץ לבחון היטב את הכשירות הרפואית לפני שמגישים בקשה.

 

זמנך יקר ואתה סולד מבירוקרטיה

אגף רישוי כלי ירייה אחראי על תחום רישיונות הנשק לאזרחי מדינת ישראל, בין תפקידיו להבטיח שאך ורק אזרחים שמתאימים לכך יישאו אקדח על מנת למנוע תופעות פסולות כגון שימוש בלתי חוקי בנשק, אלימות במשפחה, אובדן כלי נשק שמתגלגלים לגורמים עבריינים וכדומה.

בשל התפקיד החשוד והקשה של פקידי הרישוי, הם מקפידים בצורה יוצאת מגדר הרגיל על הוראות החוק, הנהלים וההנחיות – באופן שלפעמים מקשה מאוד על הוצאת רישיון נשק באופן עצמאי. כך למשל, הוצאת רישיון נשק מכוח עבודה ביישוב מסוכן היא אחת המשימות הקשות ביותר בהתנהלות מול פקידי הרישוי. יש לצרף מסמכים ספציפיים, לחתום על תצהירים ולהוכיח באופן מעמיק וחד משמעי את הצורך בהחזקת אקדח.

 

יחד עם זאת, יש מקרים בהם הוצאת רישיון נשק יכולה להיות משימה פשוטה למדיי – למשל:

אם אתה בן 30, יוצא יחידה קרבית בצה"ל, מוסמך רובאי 07, ללא עבר רפואי, נפשי או משטרתי, כל שנדרש ממך לעשות הוא למלא טופס מקוון באתר המשרד לביטחון פנים ולצרף אליו מסמכים שמוכיחים את הפרטים הללו. אין צורך בחתימת עורך דין או בהגשה באמצעותנו.

אם יחסרו מסמכים, או שפקיד רישוי כלי ירייה יסרב לאשר לך את הרישיון, תצטרך להגיש מסמכים נוספים או לערור על ההחלטה בפני הממונה. אתה בהחלט מוזמן לפנות אלינו מטעמי נוחות וחיסכון בזמן ונשמח להגיש את הבקשה עבורך בצורה מסודרת, מרשימה ומשכנעת מה שיגדיל את הסיכוי לקבל רישיון ללא הסתבכויות מיותרות.

לסיכום, אני נתקל בלא מעט לקוחות, בעלי חברות, אנשי עסקים, קצינים במילואים ואזרחים מהשורה שאין להם זמן להתעסק עם הליך הוצאת רישיון נשק והם מעדיפים להגיש את הבקשה פעם אחת ולתמיד, בצורה מסודרת, אחרי שבדקנו עבורם את הזכאות ואנו מתנהלים בשמם מול המשרד לביטחון פנים.

המשרד שלי מתמחה ברישוי כלי יריה ומטפל במאות לקוחות בתחום זה, החל מבקשות להוצאת רישיון נשק, דרך הגשת עררים על החלטות של פקיד הרישוי ועד עתירות מנהליות לבית המשפט המחוזי נגד אגף רישוי כלי ירייה.

חלק גדול מהשירותים שמוצעים על ידי משרדי עורכי דין אחרים בתשלום, אנו מבצעים בחינם ומתוך רצון לספק שירות מיטבי ללקוחותינו ולכלל האזרחים שפונים אלינו. את שאר הפעולות המצריכות השקעה רבה של זמן ומשאבים אנו מתמחרים בצורה ראויה והוגנת המשקפת את הידע שלנו, המוניטין, ההיכרות שלנו עם אגף רישוי כלי ירייה וההיכרות שלהם עמנו – כל אלו מבטיחים שסיכויי הבקשה שלכם יגדלו, ללא ספק.

2.9 מתוך 5 - (18 הצבעות)
שאלות ותשובות
ברוב המקרים לא. תהליך הוצאת רישיון נשק הוא קל וידידותי לרוב. רק במקרים מורכבים יחסית נדרשת מעורבות משפטית.
העלויות המרכזיות הן קבלת אישור מרופא המשפחה, אגרת רישום, אימון ומטווחים ורכישת האקדח עצמו.
מי שעומד בתנאי הסף שקבע השר לביטחון פנים ובאחד התבחינים הקבועים. רשימת התבחינים במאמר המלא.
ניתן להגיש ערר על ההחלטה.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא הוצאת רישיון נשק?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!