תסקיר מבחן

תסקיר מבחן נערך על ידי אחד הגופים החשובים ביותר במערכת אכיפת החוק הוא שירות המבחן שעיקר מטרתו היא לסייע ולהפחית את המסוכנות של עברייני החוק מחד, ולבחון התאמה של עונשים ראויים לצד חלופות לענישה ולהמליץ לבית המשפט איזה עונש לגזור מאידך. במאמר זה נדון במשמעות של התסקירים שעורך שרות המבחן לחשודים ונאשמים, ובחלק מהתפקידים המהותיים המוטלים על שרות המבחן. כמו כן נציין את  החשיבות בליווי עורך הדין בהכנה למפגשים עם קצין המבחן.

 

שירות המבחן

שרות המבחן הוא שירות סוציאלי שקם מתוך מסגרות רווחה ושירותים חברתיים, והוא פועל מכוח חוק סדר הדין הפלילי. מדובר בגוף שמתפקד תחת משרד העבודה והרווחה. שרות המבחן מכונה  "זרועו הארוכה של בית המשפט" כאשר האחריות שלו קשורה לאבחון, טיפול ופיקוח על חשודים, נאשמים, ונפגעי עבירה.

קצין מבחן הוא עובד סוציאלי שיש לו הכשרה לאבחן, לטפל, ולשקם את מי שמעורב בעבירות, כדי לצמצם פשיעה וביצוע עבירות פליליות. קצין המבחן בודק את הנסיבות של מעשה העבירה ואת התנהגות העבריין, ובוחן האם מדובר במי שיש לו פוטנציאל לעבור עבירות נוספות או שמעד מעידה חד פעמית. המטרה היא לנתק את העבריין ממעגל הפשע, ולשלבו בקהילה במסגרת תעסוקתית וחברתית.

 

תסקיר שירות המבחן

במסגרת ההליך הפלילי, אמון שרות המבחן על הכנת תסקיר מעצר, תסקיר לעניין העונש, ותסקיר לנפגעי עבירה. התסקיר הוא חוות דעת הבוחנת בין היתר גם את האפשרות לשקם את הנאשם. חוות דעת זו כוללת מידע על הרקע הסוציאלי והנפשי של החשוד או הנאשם, ונותנת דעתה לגבי הענישה והשיקום שמתאימים לו.

יש הבחנה בין שירות מבחן למבוגרים ושירות המבחן לנוער (בגילאים 12- 18 ) שמהווה גוף אבחון סוציאלי ופסיכולוגי, הבודק את המצב הנפשי והפיזי של הקטין, תפקודו בבית הספר, במשפחה, והיכולת שלו להבין ולהתחרט על המעשה.

בכוחו של תסקיר שירות המבחן להוות שיקול נוסף ומשמעותי המונח לפתחו של בית המשפט בכל מה שקשור למעצר עד תום ההליכים תנאי המעצר, הטלת עונש מאסר, הימנעות מהרשעה (אי הרשעה) וכולי, והוא מבוסס על גישה טיפולית שמבקשת לאתר את מי שיש להם פוטנציאל להשתקם. התסקיר נועד לשרת את מערכת החוק ואת מי שנחשד בעבירה, והוא מייעל את ההליך הפלילי.

 

החשיבות בשיתוף פעולה עם שירות המבחן

חשוב לשתף פעולה עם שירות המבחן מאחר שלתסקיר יש יכולת להשפיע על עונשו ועתידו של החשוד או הנאשם ולפעול לטובתו. אי שיתוף פעול עלול לגרום לנזק, ותסקיר שלילי יכול לגרום להחמרה משמעותית בעונשו של הנאשם. כמו כן חשוב מאוד להתכונן לפגישות עם קצינת המבחן ולדעת היטב מה לומר, מה לא לומר וכיצד להציג את עמדתך. החשוד או הנאשם חייבים לדעת שהפגישה עם קצין המבחן, שיתוף הפעולה עמו והשארת רושם טוב – חשובה עבורם מאוד!

בשל חשיבתו של התסקיר, ההכנה לקראת הפגישה עם קצין המבחן חיונית. ההכנה למפגש עם קצין המבחן כוללת גם הדרכה למי שאמור לפקח על העצור, באם ישוחרר למעצר בית. ההכנה לפגישה עם קציני המבחן וליווי בהליך עריכת התסקיר מוטלת על עורך הדין הפלילי המייצג את החשוד או הנאשם.

 

תסקיר מעצר

תסקיר מעצר הוא אמצעי שבית המשפט עושה בו שימוש בכל הקשור להחלטה אם להשאיר חשוד במעצר עד תום ההליכים, או לשחרר אותו לחלופת מעצר בהתאם לנסיבות.

מדובר בשירות סוציאלי שמאפשר אבחון, פיקוח, שיקום, וטיפול למי שחשוד בביצוע עבירה פלילית, ו/או עצור עד תום ההליכים. תסקיר מעצר יכלול נסיבות אישיות היכולות להשפיע על חלופת מעצר (למעצר בית, מעצר בפיקוח אלקטרוני, שחרור בתנאים מגבילים וכולי), המלצה לשחרור בערובה, פיקוח, וכולי. התסקיר מתייחס לאורח החיים, לאישיות של החשוד, ולסיכויי השיקום שלו. במסגרת תסקיר המעצר בודקים את המסוכנות של הנאשם, העבירה הרלוונטית בה מואשם, עילות המעצר (שיבוש הליכי חקירה, המלטות וכולי) והיכולת של המפקחים המוצעים לאיין את מסוכנותו.

לגבי עצור שעדיין לא הוגש נגדו כתב אישום, יש לתסקיר חשיבות בהחלטת המשטרה והפרקליטות בעניין הגשת כתב האישום או הגעה לעסקת טיעון.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

תסקיר לעניין העונש

תסקיר לעניין העונש הוא תסקיר שעורכים ומגישים לבית המשפט בשלב הטיעונים לעונש. המטרה של התסקיר היא לאפשר לבית המשפט לקבל מידע על האישיות, האופי וההתנהלות של הנאשם ביום יום, העבר הפלילי שלו, המצב המשפחתי, המצב הכלכלי, הבריאותי, והנסיבות שגרמו לנאשם לבצע את המעשה, מידע לגבי האישיות שלו, ואיך יושפע ממאסר בפועל מהצד הנפשי.

כמו כן בודקים האם הנאשם הביע חרטה והאם הוא מביע אמפטיה כלפי הנפגעים, כשלבסוף מגיע שירות המבחן בהמלצה לבית המשפט אם להטיל על הנאשם עונש של מאסר בפועל, מאסר על תנאי, או דווקא להעדיף ענישה שיקומית כמו שעות לתועלת הציבור או מאסר לריצוי בעבודות שירות.

אם הנאשם לא התחרט ולא שיתף פעולה עם שרות המבחן, הרושם עשוי להיות שאין בכוונתו להשתקם בשלב זה. שרות המבחן נפגש עם הנאשם בודק את מצבו הפסיכולוגי וההתנהגותי. המטרה היא להביע דעה לגבי העונש הראוי, ולהמליץ האם לטפל  בנאשם בגישה שיקומית.

תסקיר לעניין העונש לגבי בגירים נתון לשיקול דעת בית המשפט, בעוד שלגבי נאשם שהוא צעיר מגיל 21 יש חובה לקבל תסקיר.

 

תסקיר נפגעי עבירה

קצין המבחן עוסק גם בנפגעי עבירה ובוחן את המצב הנפשי, כלכלי/ תעסוקתי, והבריאותי שנגרם להם עקב עבירת אלימות או עבירת מין וכולי, כאשר יש לכך השפעה על העונש שיקבל הנאשם. תסקיר נפגע עבירה מוגש מכוח חוק זכויות נפגעי עבירה והוא מאפשר לבית המשפט להבין את ההשפעה על קורבן העבירה, הנזק שנגרם לו ולכל אלו השפעה ניכרת על העונש שיוטל על הנאשם.

 

האם בית המשפט מחויב להמלצות התסקיר?

יש בכוחו של התסקיר להשפיע לגבי התוצאה של ההליך הפלילי ובין היתר בכל הקשור לעונש, לתנאי הענישה ולשיקום. התסקיר הוא חוות דעת מקצועית שיש להתחשב בו ולכן בית המשפט נוטה לפעול על פי המלצותיו. אך חשוב לציין – מסקנות התסקיר הן רק המלצה לבית המשפט ולא מחייבות אותו, עם זאת בית המשפט ישקול ברצינות את תוכנו של התסקיר.

 

החשיבות של עורך דין פלילי בכל הקשור לתסקיר מבחן

לעורך הדין המייצג את החשוד או הנאשם יש תפקיד חשוב בכל הקשור לתסקיר מבחן. עליו להסביר ללקוח את החשיבות של תסקיר שירות המבחן והשפעותיו על כל ההליך הפלילי. עורך הדין יסביר ללקוח איך לשתף פעולה עם קציני המבחן וכיצד לא ליפול למלכודות שהם מציבים לחשודים ונאשמים כדי לבחון אותם. תפקידו של עורך הדין הוא להדריך את הנאשם ולהכין אותו באופן מקצועי לקראת תסקיר המבחן כך שיעבור אותו בהצלחה, ויסייע גם לגבי הגעה להסדר טיעון מטיב.

עורך דין אלעד שאול מבכירי עורכי הדין בתחום הפלילי מתמחה בהגנה והתמודדות עם המלצות לשיקום של חשודים ונאשמים. הוא טיפל במקרים רבים בהם חשודים או נאשמים שנדרשו להיפגש עם שרות המבחן לקראת הכנת תסקיר מעצר או תסקיר לעניין העונש. עורך הדין מנוסה מאוד בכל מה שקשור לזירוז עריכת התסקיר, ולהכנה לפני תסקיר מבחן, והוא עזר לרבים לעבור אותו בהצלחה רבה במסגרת פגישה מול שרות המבחן, ובכך להשפיע באופן חיובי על ההליך הפלילי, על הענישה, ועל אפשרות השיקום.

אם הסתבכתם בפליליים ואתם נדרשים להתייצב לפני שרות המבחן, תהיו חייבים להיעזר בעורך דין פלילי מקצוען, והדבר הטוב ביותר שתעשו הוא לפנות לעורך הדין אלעד שאול לצורך ייצוג בתיק, להכנה  וליעוץ לקראת המפגש החשוב הזה.

5 מתוך 5 - (2 הצבעות)
שאלות ותשובות
שרות המבחן הוא שירות סוציאלי שפועל מכוח חוק סדר הדין הפלילי. מדובר בגוף המכונה בשפה המשפטית "זרועו הארוכה של בית המשפט" ואחריותו קשורה לאבחון, טיפול ופיקוח על חשודים, נאשמים, ונפגעי עבירה, הענישה ההולמת, ואפשרות השיקום שלהם.
חשוב מאוד לשתף פעולה עם שרות המבחן מאחר ולתסקיר מבחן יש יכולת להשפיע על עונשו ועתידו של החשוד או הנאשם ולפעול לטובתו. תסקיר שלילי שנובע מאי שיתוף פעולה עם שרות המבחן יכול לגרום לנזק, לחוות דעת שלילית, ולהחמרה בעונש ובתנאים של הנאשם.
תסקיר לעניין העונש הוא תסקיר שנערך ומוגש לבית המשפט בשלב הטיעונים לעונש. מטרתו לאפשר לבית המשפט לקבל מידע על האישיות, האופי וההתנהלות של הנאשם, עברו הפלילי, מצבו המשפחתי, הכלכלי, הבריאותי, והנסיבות שגרמו לו לבצע את העבירה, והכל כדי להמליץ על הענישה ו/או לגבי אפשרות של שיקום.  התסקיר מסייע לבית המשפט להכריע לעניין סוג העונש, חלופת מאסר, עבודות לתועלת הציבור, עבודות שירות, וגם הסדר טיעון.
לעורך הדין המייצג יש תפקיד חשוב בכל הקשור לתסקיר מבחן. עליו להסביר  את החשיבות של  תסקיר שירות המבחן והאפשרות שלו להשפיע על כל ההליך הפלילי. עורך דין מקצועי ידגיש את החשיבות בשיתוף הפעולה עם קצין שרות המבחן, היות והתסקיר יכול לסייע לנאשם או לחשוד, לקבל חלופת מעצר, להקל על תנאי הענישה, ולעזור בכל מה שקשור להליך השיקומי.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא תסקיר מבחן?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה