מה קורה אחרי הגשת כתב אישום?

קיבלת בדואר כתב אישום פלילי והזמנה לדיון בבית משפט? הדבר מסמל על תחילתו של הליך פלילי נגדך. הגשת כתב אישום מתבצעת לאחר הליכי חקירה במשטרה ולעיתים אף לאחר קיום הליך שימוע לפני הגשת כתב אישום. איך להתמודד עם כתב אישום? מה קורה אחרי הגשת כתב אישום והאם ניתן לבטל אותו? לאיזה עורך דין פלילי מומלץ לי לפנות? עו"ד אלעד שאול, מומחה למשפט פלילי ויוצא פרקליטות מחוז ת"א, מסביר:

 

כתב אישום פלילי: זימון לבית המשפט

כתב אישום מוגש לבית המשפט שבתחום שיפוטו נעברה העבירה על ידי הנאשם, או על פי מקום מגורי הנאשם. כך למשל, עבירת אלימות שבוצעה ברמת גן, כתב האישום יוגש לבית משפט השלום בתל-אביב ואילו עבירת סמים שבוצעה בירושלים, כתב האישום יוגש לבית המשפט השלום בירושלים.

כל כתב אישום מקבל מספר תיק ייחודי משלו המורכב מהמילים ת"פ ("תיק פלילי") או תפ"ח ("תיק פשע חמור"). תיקי תפ"ח מוגשים לבית המשפט המחוזי שדן בתיקים חמורים ובעונשים שמעל 7 שנות מאסר. בהזמנה לדיון יקבע המועד בו צריך הנאשם להתייצב, מיקומו של בית המשפט ובפני איזה שופט אמור להתקיים הדיון.

 

מה עלי לעשות בדיון הראשון בבית המשפט?

עוד לפני הדיון הראשון, אני ממליץ לך לפנות לעו"ד פלילי להסדרת הייצוג בתיק שהוגש נגדך. עורך הדין אמור לפנות לגורם התובע (המשטרה או הפרקליטות) ולהעתיק את מלוא חומר החקירה. לאחר מכן, ילמד הסנגור את חומר החקירה ויבדוק האם יש די ראיות הקושרות אותך לביצוע העבירה והאם ישנה אפשרות להוביל לביטול כתב האישום.

לאחר מכן, יש לפנות לתביעה ולנהל עמה הליכי משא ומתן והליכים מקדמיים נוספים שבסופם עשויה להתרחש אחת מהתוצאות הבאות:

 • ביטול כתב האישום.
 • תיקון מקל בכתב האישום.
 • הסכמה על הסדר טיעון.

 

לאחר מכן, תתייצבו בבית המשפט בפני השופט בהליך הפלילי, עורך הדין שלך יטען את טענותיך בפני בית המשפט – יציג הסדר טיעון אם הוסכם על כך, ואם לא הוסכם על כך, ימסור את תשובתך לאישום (מודה באשמה או כופר בעובדות) והדיון יידחה למועד מאוחר יותר לשם שמיעת עדים – דיון הידוע כדיון הוכחות. חשוב לציין, חובה להתייצב לדיון בבית המשפט, נאשם שלא התייצב יוצא נגדו צו הבאה והוא צפוי להיעצר ולהגיע לבית המשפט באזיקים.

 

חוקר המשטרה אמר לי שהתיק ייסגר, אז למה הגישו כתב אישום?

כי האמנת לחוקר המשטרה! לחוקרי משטרת ישראל יש מטרה אחת ויחידה, לבצע את עבודתם, לבצע חקירה יסודית ומעמיקה, להוציא מהחשוד מידע מפלילי ולהעביר את תיק החקירה לעיונו של תובע פלילי. חוקר המשטרה לא מחליט על סגירת התיק ואף לא מחליט על הגשת כתב אישום. תפקידו מתחיל ונגמר בביצוע וניהול החקירה. כמי שעבד בפרקליטות הפלילית אני מדגיש לחוקר משטרה אין שום השפעה על גורל התיק!

ההחלטה אם להעמיד את החשוד לדין, או להורות על גניזת התיק מתקבלת על ידי אחד משלושה גורמים:

 1. קצין החקירות – בתיקים קלים ביותר שנמצאים בסמכותו (כמו תיקי תקיפה סתם).
 2. תובע משטרתי – בתיקים חמורים יותר שבסמכות התביעה המשטרתית (כמו תיקי סמים, תקיפה הגורמת חבלה ממשית ועוד).
 3. פרקליט – בתיקים החמורים ביותר שבמסכות הפרקליטות (כמו תיקי אלימות קשה, עבירות מין, עבירות מחשב ועוד).

 

בשום שלב, לחוקר אין שום נגיעה או השפעה על סגירת התיק. ההיפך הוא הנכון! לחוקר המשטרה יש השפעה מכרעת על הפללת החשוד ומתן האפשרות לתובע הפלילי להגיש את כתב האישום ולהרשיע את החשוד.

ההבטחה לפיה "אל תדאג, זה תיק שאמור להיסגר" נאמרת על ידי רוב החוקרים לכל נחקר ותכליתה אחת – להרגיע את הנחקר על מנת שישתף פעולה, לא יפנה לעורך דין פלילי לקבלת יעוץ וליווי ויתעורר מעט מאוחר מדי – עם קבלת כתב האישום בדואר.

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

מי הגיש נגדי את כתב האישום?

מדינת ישראל. בשונה מהדעה הרווחת בקרב אזרחים נורמטיביים, לא המתלונן או המתלוננת הם אלו שמגישים כתב אישום. מדינת ישראל היא המאשימה בהתאם לסעיף 11 לחוק סדר הדין הפלילי. את מדינת ישראל מייצגים התובעים הפליליים מיחידת התביעות המשטרתית או מפרקליטות המחוז הרלוונטית לתיק.

בתחילת דרכי, עבדתי כתובע מטעם מדינת ישראל בפרקליטות מחוז ת"א וייצגתי את המדינה בתיקים פליליים – נגד נאשמים בהליך הפלילי.

 

האם המתלונן יכול לחזור בו מהתלונה ולבטל את כתב האישום?

זה לא עובד כך. המתלונן או המתלוננת הגישו תלונה, לעיתים מיוזמתם ולעיתים תוך כפייה מצד המשטרה. מכל מקום, ברגע שהוגשה תלונה המתלונן כבר לא מהווה צד להליך והמושכות עוברות לידי מדינת ישראל באמצעות המשטרה או הגוף התובע. אך ורק הגוף התובע רשאי להורות על ביטול כתב אישום.

כך למשל, בתיקי אלימות במשפחה (אלמ"ב) אני נתקל במקרים רבים של מתלוננת המבקשת לחזור בה מהתלונה על תקיפת בת זוג ואף ניגשת לתחנת המשטרה על מנת להתחנן שלא יעמידו לדין את בעלה. אולם כתב האישום מוגש ומתנהל הליך פלילי נגד בעלה, על אפה ועל חמתה. יחד עם זאת, עורך דין פלילי מטעמכם יכול בהחלט לנקוט פעולות מסוימות ולטעון טענות משפטיות מסוימות שיכולות לשכנע את התביעה לבטל את כתב האישום.

 

לא קיבלתי מכתב יידוע לחשוד ולא נערך לי שימוע פלילי, מה לעשות?

הזכות לקיומו של שימוע פלילי קבועה בסעיף 60א לחוק סדר הדין הפלילי. הזכות רלוונטית למי שנחקר בעבירה מסוג "פשע", שהעונש עליה הוא מעל 3 שנות מאסר!

עבירות לדוגמה:

 1. תקיפה על ידי שניים או יותר.
 2. עבירות נשק.
 3. החזקת סמים שלא לצריכה עצמית.
 4. מעשה סדום.
 5. גניבה ממעביד.
 6. ועוד.

 

מצד שני, עבירות מסוג "עוון" לא מזכות את החשוד בזכות לקיום שימוע לפני הגשת כתב אישום!

עבירות לדוגמה:

 1. קבלת דבר במרמה.
 2. זיוף.
 3. תקיפה הגורמת חבלה של ממש.
 4. תקיפה סתם.
 5. מעשה מגונה.
 6. הטרדה מינית.
 7. ועוד.

 

אם נחשדתם בעבירה פלילית מסוג "פשע", לא קיבלתם מכתב יידוע לחשוד לחשוד ולא נערך לכם הליך שימוע לפני הגשת כתב אישום, יתכן שניתן יהיה לבטל את כתב האישום נגדכם. זה הזמן לפנות לעורך דין פלילי ולבדוק את זכויותיכם, אני מזמין אותך לחייג אלינו ולקבל שירות ומענה מקצועי ממיטב עורכי הדין הפליליים. במשרדנו עורכי דין יוצאי הפרקליטות הפלילית, התביעה המשטרתית וגופי אכיפת חוק אחרים.

אנו מכירים היטב את נהלי התביעה הפלילית במדינת ישראל, לכן אנו מצליחים במקרים רבים להוביל לביטול כתבי אישום.

 

אז איך ניתן לבטל כתב אישום?

ישנן אין סוף דרכים וצורות לגרום לביטול כתב אישום. יחד עם זאת, ביטול כתב אישום היא החלטה שלא מתקבלת לעיתים קרובות – כשתובע פלילי החליט להגיש כתב אישום הוא "מטפס על עץ גבוה". על מנת לשכנע אותו "לרדת מהעץ", נדרשים טיעונים משכנעים ביותר. השלב המתאים ביותר לתקוף כתב אישום הוא לפני שהוא הוגש! ולכן אני ממליץ בחום לפנות לעורך דין פלילי מיד עם הזימון הראשוני לחקירה במשטרה.

כעו"ד פלילי מנוסה, אני וצוות עורכי הדין במשרד מלווים חשודים בהליכי החקירה, מוודאים שזכויותיהם נשמרות, שקו ההגנה שלהם נשאר מבוצר וחזק ואף עומדים בקשר רציף עם רשויות התביעה תוך ניסיון מתמיד לשכנע אותם שלא להגיש כתב אישום. קל יותר לשכנע תובע לא להעמיד לדין מאשר לשכנע אותו לחזור בו מכתב אישום שכבר הוגש. אך גם אם הוגש נגדך כתב האישום, עדיין נוכל לפעול במטרה למצות את האפשרות לביטולו.

בין היתר, בדרכים הבאות:

 • שכנוע התובע שאין מספיק ראיות להרשעה.
 • שכנוע התובע שאין עניין ציבורי בניהול התיק.
 • שכנוע התובע להעביר את התיק לסגירה בדרך של "הסדר מותנה".
 • עיכוב ההליכים על ידי היועץ המשפטי לממשלה.

 

כמשרד עורכי דין מוביל בישראל בתחום המשפט הפלילי, הובלנו אין ספור תיקים בהם הוגש כתב אישום לביטול ההליך. אנו עומדים לרשותך בכל עת!

מה קורה אחרי הגשת כתב אישום

5 מתוך 5 - (2 הצבעות)
שאלות ותשובות
יחד עם כתב האישום תקבל זימון להתייצב בבית המשפט לדיון בתיק הפלילי שהוגש נגדך. עליך לפנות לעורך דין פלילי ולשכור את שירותיו, הוא יקבל מהמשטרה עותק מחומר החקירה נגדך ויפעל להגן עליך.
אפשרי, אך לא פשוט. הגשת כתב אישום היא הבעת עמדה מול בית המשפט מצד התביעה הפלילית. ביטול כתב אישום הוא אמירה שהמשטרה טעתה ולכן תובעים לא נוטים לבטל כתבי אישום. יחד עם זאת יש מקרים שאנו כופים עליהם לבטל כתב אישום באין ברירה.
בחלק מהמקרים כן, קיימים הליכים כגון הסדר מותנה או עיכוב הליכים. ממליץ לקרוא את המאמר ולהשאיר פרטים להמשך ייעוץ.
יוצא נגדך צו הבאה ואתה צפוי להיעצר.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא מה קורה אחרי הגשת כתב אישום??
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה