תחומי התמחות

  • home
  • החזקת סמים שלא לצריכה עצמית

החזקת סמים שלא לצריכה עצמית

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

לקוחות המשרד נתפסו וברשותם סם מסוג מריחואנה בכמות שהיא לא לצריכה עצמית. בתום משא ומתן תוקן כתב האישום והוטל על הנאשמים עונש של מאסר על תנאי בלבד.

החזקת סמים שלא לצריכה עצמית

עורך דין פלילי אלעד שאול, מומחה במשפט פלילי ובייצוג בעבירות סמים מייצג חשודים ונאשמים בעבירות סמים קלים ו’קשים’ כאחד ובין היתר מציג הצלחות בתיקי סמים שלא לצריכה עצמית.

לקוחות המשרד נתפסו ובאמתחתם כמות גדולה של סם מסוג מריחואנה (קנאביס) בכמות סם שלא לצריכה עצמית. המשטרה הגישה כתב אישום חמור המייחס ללקוחות החזקת סם מסוכן שלא לצריכה עצמית ודרשה כי הנאשמים ירצו עונש מאסר בפועל.

לאור גילוי ליקויים בחומר הראיות בתיק על ידי משרדנו, תוקן כתב האישום כך שכמות הסם שלא לצריכה עצמית הוקטנה משמעותית, המשטרה חזרה בה מעמדתה להטיל על הנאשמים מאסר בפועל בגין החזקת סמים שלא לצריכה עצמית, והוסכם, במסגרת הסדר טיעון שהתיק יסתיים בכך שיוטל על הנאשמים עונש צופה פני עתיד בדמות מאסר בפועל אשר לא יופעל אלא אם יתפסו בעתיד בהחזקת סמים שלא לצריכה עצמית.

מדובר במקרה קלאסי בו נעצרו אזרחים נורמטיביים וברשותם סמים קלים, לצערנו הם לא התייעצו עם עורך דין פלילי לפני חקירתם במשטרה ועל כן נאלצו להתמודד עם כתב אישום מנופח ולא פרופורציונאלי למעשיהם.

לשמחתנו, הצליח צוות משרד עורך דין פלילי שאול רן ושות’ לצמצם את כתב האישום אשר יחס לנאשמים החזקת סמים שלא לצריכה עצמית, ולסיים את התיק בהסדר טיעון מקל בהסכמת התביעה המשטרתית.

 משרד עורך דין פלילי שאול רן ושות’, בעל וותק וניסיון בתחום המשפט הפלילי, בעל הצלחות מוכחות בתיקי סמים ובין היתר בתיקי סמים בגין החזקה שלא לשימוש עצמי או החזקה שלא לצריכה עצמית.

חייג עכשיו