הזמנה לסור למשטרה

כאנשים נורמטיביים אנחנו מאמינים שכף רגלינו לא תדרוך בתחנות משטרה, המקום בו שוהים עבריינים ופושעים. זו מחשבה מוטעית ולא מציאותית, בכל יום מוזמנים מאות אזרחים נורמטיביים לסור למשטרה ומשתנים חייהם מהקצה אל הקצה. מה צריך לעשות כשמקבלים הזמנה לסור למשטרה? עו"ד אלעד שאול מסביר – במאמר החשוב הבא.

 

 ההבדל בין זימון לחקירה כחשוד או כעד

משטרת ישראל מזמנת חדשות לבקרים אנשים לסור לתחנת המשטרה במסגרת הליכי חקירה שהיא מבצעת. הזימון יכול להתבצע לאחד משני צרכים: חקירה תחת אזהרה או מתן עדות.


 

הזימון יכול להיעשות בשלוש דרכים מרכזיות:

 1. הזמנה לסור למשטרה – מסירת הזמנה בכתב על ידי שוטרי סיור המגיעים לבית החשוד או העד.
 2. זימון טלפוני – ברוב המקרים המשטרה מבצעת זימון טלפוני בשיחה ממספר חסוי. לרוב, השוטר לא מוסר פרטים על התיק או על סיבת הזימון וזה רמז עבה לכך שאתם עתידים להיחקר כחשודים!
 3. הגעה פיזית לבית – במקרים דחופים יגיעו שוטרים לבית המזומן ויעכבו אותו לתחנה באופן מידי.

הזמנה לסור למשטרה בכתב כוללת את פרטי השוטר המזמן, מועד ההתייצבות, שעת ההתייצבות וסיבת ההתייצבות. בחלק מהמקרים סיבת ההתייצבות תנוסח בצורה מעורפלת כגון "זימון לבירור" או "פגישה עם חוקר" כדי לשדר רוגע ולמנוע מהמזומן להתייעץ עם עורך דין לפני החקירה.

יש להבחין בין זימון לסור למשטרה לצורך חקירה בחשד לביצוע עבירה לבין זימון למשטרה לצורך מתן עדות:

 • חקירה בחשד לביצוע עבירה – היא חקירה באזהרה, על החוקר להזהיר את הנחקר שכל מה שהוא יאמר בחקירה יכול לשמש נגדו במסגרת ההליך הפלילי ולאפשר לו להתייעץ עם עורך דין לפני החקירה. מטרת החקירה היא להוכיח שהחשוד ביצע את המיוחס לו ולאפשר הגשת כתב אישום נגדו.
 • מתן עדות – זימון לחקירה לצורך מתן עדות  אינה באזהרה, אין חשד שהעד ביצע עבירה כלשהי והוא נדרש לשתף פעולה עם החוקר. אך חשוב לשים לב, בכל שלב במהלך העדות החוקר רשאי להפוך את העד לחשוד על סמך דברים שמסר בעדותו.

 

מה צפוי בתחנת המשטרה ?

על המוזמן לחקירה להמתין בתחנת המשטרה עד שיובל לחדר חקירות, ייחקר על ידי חוקר משטרה ויצטרך לספר את עדותו (אם הוא עד) או לספק הסברים ולהתגונן (אם הוא חשוד).

כאשר מתחילה החקירה חשוב שהנחקר יברר האם הוא נחקר כעד, או שהוא במעמד של חשוד תחת אזהרה. כשהנחקר חכם מספיק ופונה אלינו לפני הגעה פיזית לתחנה אנו מבררים עבורו אם הוא חשוד או עד ומייעצים לו לפני החקירה בנחת ובאריכות.

כמה טיפים כלליים להתנהלות בחקירה:

 1. גם שיחת חולין עם החוקר במהלך הפסקה מהחקירה מתועדות ועלולות להפליל.
 2. חשוב להיות ערני בעת החקירה, ולא לוותר על הזכויות שמגיעות לך.
 3. לא להיכנע ללחץ ששוטר מנסה להפעיל עליך כמו איומים במעצר או חקירת בני המשפחה שלך.
 4. אל תספק אינפורמציה שלא התבקשת לספק.
 5. אל תודה בביצוע עבירה לפני שהתייעצת עם עורך פלילי מנוסה.
 6. אל תנסה לשמח את החוקר שלך במתן מידע מפליל, ככל שהחוקר מתוסכל יותר כך אתה עושה עבודה טובה יותר.

אלו 6 טיפים להתנהלות בחקירת משטרה מבין עשרות נקודות אותן אנו מסבירים באריכות ללקוחות המשרד במהלך ייעוץ לפני חקירה.

 

זכויות הנחקר במשטרה

החוק מחייב לשמור על זכויותיהם של נחקרים. אדם הנחקר במשטרה בחשד לביצוע עבירה פלילית זכאי למספר רב של זכויות, על רובן חוקרי המשטרה לא ידברו אתכם, אלו חלקן:

 1. זכותו של הנחקר לדעת מה פשר ההזמנה ואם הזימון הוא לצורך חקירה או לעדות.
 2. זכותו של הנחקר לדעת במה הוא חשוד.
 3. חוקר חייב להזהיר נחקר בהיותו חשוד בביצוע עבירה (חקירה תחת אזהרה).
 4. זכותו של הנחקר להיוועץ עם עורך דין לפני החקירה.
 5. לנחקר יש זכות שלא להפליל את עצמו.
 6. זכותו של הנחקר לדעת שמה שיאמר בחקירה יכול לשמש נגדו בהמשך.
 7. מותר לנחקר לשמור על זכות השתיקה (נזכיר שמנגד יש לשתיקה השלכה במשפט שכן היא יכולה לשמש כתוספת ראייתית).
 8. מותר לנחקר לסרב לבדיקת פוליגרף, אך יש לכך השלכות.
 9. אסור להפעיל איומים/כוח פיזי על הנחקר.
 10. החקירה תתועד בכתב או תוקלט.

יש עוד זכויות רבות עליהן אנו שומרים במסגרת ליווי של לקוח במשרדנו. אל תהססו לפנות.

 

זכות ההיוועצות עם עורך דין פלילי לפני החקירה

חוק המעצרים קובע את זכותו של עצור לפני החקירה, להיפגש ולהיוועץ עם עורך דין שישמור על זכויותיו.

עם זאת, יש חריגים בחוק שמאפשרים למנוע את זכותו להיוועץ עם עורך דין:

 •       אם החשוד מצוי בהליך חקירה והפגישה עם עורך הדין גורמת להפסקת החקירה ויכולה לסכן אותה, ניתן לעכב את הפגישה עם עורך דין למספר שעות;
 •       אם קצין ממונה סבור שפגישה של עצור עם עורך דין תשבש מעצר של חשודים נוספים, ותמנע חשיפת ראיות, אזי הוא יכול להורות בהחלטה שהפגישה תידחה עד למשך של 24 שעות.

זכות ההיוועצות לפני חקירה היא אחת הזכויות החשובות ביותר של נחקרים והיא שומרת על זכויות של חשודים ועל הליך חקירה תקין.

בפסיקה נקבע שמדובר בזכות יסוד שמבטיחה שלא תהיה לנחקר הרשעת שווא, ושהגנתו לא תיפגע (ע"פ 10/816 גולד נגד מדינת ישראל).

 

פסילת ראיות שהושגו שלא כדין

מי שזומן לסור למשטרה לצורך חקירה ולא הוזהר כראוי, או שזכויותיו לא מולאו ועדותו הפכה לחקירה באזהרה מבלי שניתנה לו אפשרות להיוועץ עם עורך דין – יוכל לטעון לפסילת עדותו זו ולסגירת התיק הפלילי נגדו.

בע"פ 5121/98 רפאל יששכרוב נגד מדינת ישראל, קבע בית המשפט העליון שיש מקרים בהם ניתן לפסול ראיות שהושגו שלא כדין, למשל ראיות שהתקבלו תוך פגיעה בזכותו של החשוד להיוועץ עם עורך דין, או מקרה שבו המשטרה לא הודיעה לחשוד שיש לו זכות להיוועץ עם עורך דין לפני החקירה.

במסגרת הליווי והטיפול שלנו בלקוחות שזומנו לסור למשטרה ונפתח נגדים תיק מב"ד (תיק פלילי פתוח הממתין לבירור דין), אנו בודקים את כל הכשלים והמחדלים של המשטרה במטרה להביא לפסילת ראיות וסגירת התיק.

 

זימון לסור למשטרה כתרגיל חקירה

במקרים לא מעטים זימון לסור למשטרה הוא סוג של "תרגיל".

המשטרה מבקשת מאדם להגיע לתחנה ולגבות ממנו כביכול עדות כלשהי ומנסה "להרגיע אותו" שלא יילחץ ומדובר בעניין פעוט.

השוטר לא אומר למוזמן במה הוא חשוד לא מזהיר אותו על זכויותיו, ועדותו של אותו אדם יכולה להפוך בכל רגע לחקירה באזהרה בחשד לביצוע עבירה. מקרה כזה אפשרי כאשר אין למשטרה ראיות מוחלטות והיא מנסה לגבות עדות רגילה, כאשר "כוונתה האמתית" היא לקבל הודאה או גרסה מסבכת מהעד, שתאפשר לה לחקור אותו באזהרה ולהפלילי אותו.

תרגילי חקירה נועדו פעמים רבות להוציא מהנחקר בדרכים שונות (לחץ פסיכולוגי, עימות וכולי) אינפורמציה כדי להשלים את מסכת הראיות.

המשמעות של תרגילי חקירה היא, שמי שמוזמן לסור למשטרה לא מתכונן לחקירה, ומדבר מתוך לחץ. לכן, כאשר אדם מוזמן לסור למשטרה מכל סיבה שהיא, חשוב מאוד להיוועץ קודם עם עורך דין פלילי.

 

אם אתייעץ עם עורך דין זה יגרום לי להיראות אשם?

חד משמעית לא!

התופעה הנפוצה ביותר בקרב חשודים נורמטיביים דווקא, היא התפיסה שהתייעצות עם עורך דין גורמת לנחקר להיראות אשם.

אחדש לך משהו – אם זומנת לחקירה המשטרה כבר בטוחה שאתה אשם והיא תעשה כל שביכולתה כדי להוכיח את זה.

הדרך היחידה שלך להימנע מהסתבכות פלילית, היא פנייה לקבלת ייעוץ וייצוג, זו פעולה לגיטימית וזכות שקבועה בחוק ולא סתם.

לסיכום

כל אדם נורמטיבי שומר חוק עלול לקבל זימון לסור למשטרה כאשר אין לו שמץ של מושג מה הסיבה לכך. יש מי שנלחצים ומוותרים על יעוץ משפטי, אולם הדבר הבטוח ביותר לעשות במקרה כזה הוא להתייעץ עם עורך דין. היה והמוזמן יודע בוודאות, שהוא עומד להיחקר כחשוד בעבירה – חשוב על אחת כמה וכמה לפנות לעורך דין פלילי כדי להימנע מהפללה עצמית וכדי לממש את זכויותיו כנחקר. זכות ההיוועצות עם עורך דין היא זכות בסיסית שאסור לוותר עליה.

עורך הדין אלעד שאול יוצא הפרקליטות, מכיר כבר שנים ארוכות את נושא החקירות במשטרה ובעל ניסיון נרחב מאוד בכל מה שקשור לחקירות משטרתיות – ליווה בחקירות משטרה מאות לקוחות ובניהם דובר ראש הממשלה בנימין נתניהו בתיק 4,000, ידוענים, חברי כנסת, ראשי מועצות ובעלי חברות.

עורך הדין אלעד שאול והוא ללא ספק הפרקליט הנכון ביותר עבור מי שזומן לסור למשטרה מכל סיבה שהיא. יחד עם צוות המשרד, נפעל במסירות, נאמנות, ומקצועיות כדי להגן על הזכויות שלך כנחקר. אם זומנת לסור למשטרה, אל תתמודד עם זה לבד בשום אופן! הצעד הבטוח ביותר עבורך הוא לפנות לעורך הדין אלעד שאול. מובטח לך טיפול משפטי מקצועי ומסור, תוך השגת תוצאות טובות, ושמירה מוחלטת על פרטיותך.

הזמנה לסור למשטרה
הזמנה לסור למשטרה
דרגו את המאמר
שאלות ותשובות
זימון לחקירה כחשוד היא זימון לחקירה באזהרה, ומשמעותה שהנחקר חשוד בביצוע עבירה פלילית. החקירה נועדה לצורך ביסוס ראיות להעמדה לדין. מאידך, חקירה לצורך מתן עדות  לא תהיה באזהרה, ולא מדובר בהעמדה לדין.
הדין מחייב על שמירת זכויות של נחקרים. החוקר מחויב להזהיר את מי שנחקר בחשד לביצוע עבירה ולהגיד לו את זכויותיו. הזכויות החשובות ביותר של מי שנחקר היא הזכות לאי הפללה עצמית, והזכות להיוועץ עם עורך דין לפני החקירה.
חשוב להיוועץ עם עורך דין לפני חקירה מאחרי ועורך הדין ישמור על הזכויות של הנחקר, ועל הליך חקירה תקין. הוא ידריך את הנחקר ויבטיח שלא תהיה הרשעת שווא, שהנחקר לא יפליל את עצמו, ושהגנתו לא תיפגע.
ראיות שהושגו שלא כדין הן ראיות שהתקבלו תוך כדי פגיעה בזכויות החשוד, ובין היתר פגיעה בזכות שלו להיוועצות עם עורך דין. מדובר בראיות שמאבדות מקבילותן וניתן לבקש לפסול אותן.
זקוקים לייעוץ אישי בנושא הזמנה לסור למשטרה?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
Picture of עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
יהודה ושלהבת ש.
יהודה ושלהבת ש.
13:38 05 Apr 16
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה