עורך דין פלילי הכי טוב בארץ

רבים שואלים את עצמם, מי עורך הדין הפלילי הכי טוב בארץ? כיצד ניתן לבחור עו"ד פלילי שיתאים לצרכיי והאם עורך דין פלילי בעל ותק רב הוא בהכרח עו"ד פלילי טוב יותר? עו"ד פלילי אלעד שאול, סנגור המומחה במשפט הפלילי, מסביר מה עליך לבדוק על מנת להגדיל את הסיכוי להתאמה בינך ובין עורך דינך.

 

כיצד לבחור עו"ד פלילי מתאים?

כמו כל בעל מקצוע יש מספר פרמטרים לבחינת איכות עורך הדין הפלילי שעתיד לייצג אתכם. אפשר לחפש עורך דין פלילי ותיק, עורך דין פלילי מפורסם, עורך דין פלילי בעל משרד מפואר וכדומה. חשוב לבחור עורך דין פלילי מתאים שכן ההליך הפלילי עשוי להשפיע על חייכם ולשנות אותם לחלוטין.

 

האם עורך דין ותיק הוא בהכרח עורך דין טוב יותר?

לא בהכרח! ישנם עורכי דין פליליים בעלי ותק של עשרות שנים, שאינם מככבים באולמות המשפט כמו עורכי דין צעירים מהם. רבים טועים לחשוב שככל שמדובר בעורך דין ותיק יותר, כך הוא מנוסה יותר ועל כן עשוי לייצג את הלקוח טוב יותר. ניתן להבין מדוע הציבור משער שעורך דין ותיק יותר ניהל יותר תיקים ולכן הוא מנוסה יותר.

אך המציאות בשטח שונה לחלוטין! ישנם עורכי דין בעלי ותק רב במקצוע שהיקף העבודה שלהם קטן בצורה משמעותית מעורכי דין צעירים מהם. ישנם עורכי דין פליליים צעירים יחסית נמרצים, חרוצים ויצירתיים ביותר. רעננות משפטית היא מצרך נדיר באולם בית המשפט.

בימנו, ייצוג משפטי טוב נובע בעיקר מהנתונים הבאים:

 • כמות הידע המשפטי של הסנגור.
 • האוניברסיטה בה למד.
 • המקום בו ביצע את ההתמחות.
 • כמות ההשתלמויות שביצע.
 • הקשרים המקצועיים שהוא מנהל עם עורכי דין עמיתים.
 • מעקב עורך הדין אחר עדכוני פסיקה וחקיקה.

 

ישנם עורכי דין ותיקים ו"שבעים" שעסוקים בעיקר ביצור הכנסה למשרדם ופחות פועלים לשביעות רצון הלקוח. עורכי הדין מהדור הישן כבר לא צריכים להוכיח את עצמם בזירה המשפטית ולעיתים הלקוח מרגיש זאת על בשרו. עורכי דין אלו עוסקים בשימור התדמית של עורך דין פלילי הכי טוב בארץ בכלי התקשורת השונים. בפועל עורכי דין צעירים יותר נוטלים את הבכורה ומוכיחים את עצמם באולמות בית המשפט.

נדמה שהתשובה לשאולה איך מי עורך דין פלילי הכי טוב בארץ היא שילוב בין ותק לידע משפטי וניסיון.

 

המלצות על עורך דין פלילי

הדרך הטובה ביותר למצוא עורך דין פלילי מומלץ היא ברשת האינטרנט. כדי לבחון את ההתאמה של עורך דינכם אליכם כנסו לאתר האינטרנט שלו או קראו המלצות ב-Google. לאחר מכן חייגו לעורך הדין ובדקו האם הוא מפגין ידע משפטי בנושא. בדקו אם במהלך השיחה אתם מרגישים בטוחים ובידיים טובות.

 

זמינות ואיכות השירות

בהליך הפלילי זמינות מסביב לשעון היא שם המשחק. כשאדם מזומן לחקירה במשטרה עליו לקבל ייעוץ בהקדם האפשרי. הדבר נכון גם לגבי מי שרוצה להגיש תלונה במשטרה ולוודא שהמשטרה תיקח את התלונה ברצינות. במקרה מסוג זה חפשו עורך דין שבמקרים דחופים זמין 24/7. במשרד אלעד שאול ושות' עורך דין פלילי תורן הזמין 24/7 בכל רגע נתון!

עורכי דין אלעד שאול ושות׳

ייצוג משפטי מוביל בתחומי המשפט הפלילי!

 

האם לבחור עורך דין פלילי לפי המחיר שהוא דורש?

כמו בכל בעל מקצוע הניסיון מלמד שהזול הוא היקר. כשמדובר בהליכים פליליים שעשויים להוביל לתוצאות חמורות ללקוח יש לשכור בעל מקצוע אמין ורציני. נאשמים רבים פונים לסנגוריה הציבורית ומבקשים ייצוג משפטי בחינם. הטענה "אין לי כסף" כשמרחף מעל ראשך כתב אישום פלילי היא מקוממת ברוב המקרים.

אם נעמוד על האמת רבים מאלו שטוענים שאין להם כסף, בעלי דירה, רכב ומשכורת מסודרת. בעידן המודרני רבים יוצאים לנופשים ומסעות קניות, כך שחיסכון על ייצוג משפטי מעיד על סדר עדיפויות לקוי. בשעתך הקשה ביותר בחיים עליך לשכור שירותי עורך דין פלילי הכי טוב בארץ. כמו במקרים אחרים, גם במשפט פלילי אין תחליף לעורך דין פרטי המעניק את מלוא תשומת הלב והמשאבים ללקוח.

 

כמה לוקחים על תיק פלילי?

לקוחות רבים עורכים "סקר שוק" בין מספר עורכי דין פליליים כדי לגבש מחיר משוער לתיק פלילי. חשוב להבין, ייצוג משפטי הוא לא מוצר או שירות שניתן להשוות אותו באופן מדויק בין עורכי דין שונים ולא ניתן לקבוע "מחירון" לייצוג בהליך הפלילי.

ייצוג בהליך פלילי דורש בין היתר:

 1. עשרות ואף מאות שעות עבודה.
 2. לימוד וניתוח חומר ראיות וחקירה.
 3. מחקר משפטי וחיפוש פסיקה רלוונטית.
 4. חיפוש הנחיות ונהלי עבודה של גופי התביעה והמשטרה.
 5. התייעצות עם מומחים וקבלת חוות דעת.
 6. כתיבת כתבי טענות משפטיים.
 7. הופעה בבתי המשפט.
 8. ניהול משא ומתן מול המשטרה, התביעה המשטרתית או הפרקליטות.

 

אם בכל זאת ערכתם "סקר שוק" כזה או אחר גיליתם שייצוג בהליכים פליליים נע בין עשרות אלפי שקלים בודדים לכל שלב בתיק פלילי קטן ועד מאות אלפי שקלים לשלבים השונים של תיק פלילי חמור או מורכב. תמחור התיק הוא פונקציה של כמות הזמן המושקעת ישירות בתיק שלכם ורף המורכבות לייצוג באותו תיק, לפי שיקול דעת עורך הדין הפלילי ומשתנה ממקרה למקרה.

חשוב להבין שההליך הפלילי מחולק לכמה וכמה שלבים, כך שישנו תמחור נפרד להליכי חקירה במשטרה, הליכי מעצר, שימוע לפני הגשת כתב אישום, ייצוג בכתב אישום עצמו וייצוג בהליכי ערעור פלילי (במידת הצורך) – לפי השלב בו נמצא התיק.

עורך דין המציע שירות משפטי במחיר זול ביחס לנהוג בשוק אמור להדליק לכם נורה אדומה, הדבר מרמז על חיסכון בזמן, משאבים וחלוקת הזמן ללקוחות רבים המשלמים מחיר נמוך במקום להקצות זמן רב יותר למספר תיקים מצומצם. הדבר פוגע ברמת הייצוג ומשפיע על התוצאה הסופית שתתקבל בתיק.

 

האם לבחור בעורך הדין היקר ביותר?

לא בהכרח. יש עורכי דין פליליים מוכרים ובעלי וותק רב שגובים שכר טרחה גבוה ביחס לנהוג. האם תשלום גבוה לעורך דין פלילי, המופיע רבות בטלוויזיה ונהנה מיח"ץ טוב, אומר בהכרח שהייצוג המשפטי יהיה מושלם? מה שנכון לעניין הוותק נכון גם לעניין המחיר. תשלום שכר טרחה מופרז לא בהכרח יבטיח ייצוג משפטי טוב יותר.

עורכי דין ותיקים שולחים לרוב עורכי דין צעירים ממשרדם לניהול התיק. עורך הדין הפלילי המפורסם יגיע רק לדיונים בבית המשפט ולעיתים גם לבית המפשט ישלח עורך דין שכיר. לכן, נדמה שגם בשאלת המחיר התשובה הנכונה היא איזון בין שכר טרחה הולם שיבטיח מתן שירות איכותי והקצאת שעות רבה ללקוח, אל מול התרשמות הלקוח מעורך הדין עצמו.

עורך דין שגובה שכר טרחה נמוך ביחס לנהוג בשוק, עשוי לחסוך בטיפול המשפטי שסמוי מעינו של הלקוח. עורך דין שמבקש שכר טרחה ראוי ישקיע את מלוא הזמן והמרץ בייצוג נאמן ואיכותי. המלצתנו היא – כשעוסקים בדיני נפשות – לא לחפש את הזול ביותר!

 

אז מי עורך הדין הפלילי הכי טוב בארץ?

קשה לקבוע חד משמעית ונראה שמדובר בעיקר בעניין של טעם אישי. ישנם עורכי דין פליליים מסגנונות שונים, ראוותניים וגנדרניים מול צנועים יותר שחורשים את אולמות המשפט. לעומת זאת, ישנם עורכי דין ותיקים מאוד שרוו שובע מעריכת דין ועסוקים בשימור התדמית ויחסי הציבור של משרדם.

כפי שהמלצנו קודם כדי למצוא את עורך הדין הפלילי הכי טוב עבורכם חפשו איזון בין:

 1. ותק.
 2. ידע משפטי.
 3. המלצות.
 4. תחושת בטן שלכם.

 

האספקט החשוב מכולם הוא היחס בין עורך הדין לבין הלקוח. על הלקוח להרגיש שעניינו מטופל ברצינות, לחוש שעורך הדין מעניק לו את מלוא המידע ושהוא רוצה לעזור לו להציל את חייו.

 

אודות כותב המאמר – עורך דין פלילי אלעד שאול

עורך דין פלילי אלעד שאול שותף במשרד עורכי דין פליליים אלעד שאול ושות׳ במרכז הארץ. הוא בוגר הפקולטה למשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל. בעברו תובע פלילי בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי), חבר בוועדה לעניינים פליליים של לשכת עורכי הדין.

משרד אלעד שאול ושות׳ מדורג בין המובילים בישראל במשפט פלילי – צווארון לבן ועבירות כלכליות. המשרד מעניק שירות ללקוחותיו בכל הארץ ומסביב לשעון 24/7!

5 מתוך 5 - (1 הצבעות)
שאלות ותשובות
זקוקים לייעוץ אישי בנושא עורך דין פלילי הכי טוב בארץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה:
תרצו לחזור לנקודה מסוימת בכתבה?
כותב המאמר
עורך דין אלעד שאול
עורך דין אלעד שאול
שותף מייסד במשרד. מעורכי הדין הפליליים המובילים בישראל, יוצא פרקליטות מחוז תל-אביב ובוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. נחשב לאחד המומחים הבולטים בתחומי עבירות מחשב, סייבר, מרמה והונאה ועבירות צווארון לבן. מוסמך מטעם גופי ממשל בארץ, באירופה ובארה"ב לניהול סיכוני סייבר, הגנת הפרטיות וניהול משברים.

עו"ד אלעד שאול בפייסבוק • עו"ד אלעד שאול ביוטיוב • מייל אישי [email protected]

מאמרים נוספים בתחום
חוק הסרטונים
הגנת הפרטיות
חוק הסרטונים

חוק הסרטונים הוא התיקון לחוק למניעת הטרדה מינית האוסר לפרסם סרטון או תצלום של אדם, המתמקד במיניותו, ללא הסכמת המצולם. החוק למניעת הטרדה מינית מ-

קרא עוד »
צילום חשוד במשטרה
מונחים מקצועיים
צילום חשוד במשטרה

צילום חשוד במשטרה מתבצע לאחר חקירת חשוד באזהרה במסגרת עבודות צילום והטבעה (טביעות אצבע). מדובר ברגע לא נעים שחווה כל אדם שנחקר בחשד לביצוע עבירה

קרא עוד »
סכסוכי שכנים
מונחים מקצועיים
סכסוכי שכנים

סכסוכי שכנים בבניין משותף או בבתים פרטיים הם בין הסכסוכים הנפוצים ביותר. מדובר בסכסוכים הקשורים למגורים בשכנות, שטחי חניה, ניהול, אחזקה, שימוש ברכוש המשותף, מטרדי

קרא עוד »
זוטי דברים
מונחים מקצועיים
זוטי דברים

המשפט הפלילי מטפל בהתנהגויות פסולות שביצע אזרחים כלפי אזרחים אחרים או כלפי המדינה, באמצעות הטלת עונשים ושלילת חירות ממבצע העבירה. הסנקציות שאפשר להטיל על נאשם

קרא עוד »
ראיה נסיבתית
מונחים מקצועיים
ראיה נסיבתית

ראיות הן אמצעי משפטי לברור עובדות, הן מוכיחות לבית המשפט שנאשם ביצע את העבירה וניתן להסיק מהן מסקנות לגבי אשמתו או חפותו. ראיות יכולות להיות

קרא עוד »
ביטול כתב אישום
הליכים ושירותים
ביטול כתב אישום

ישנן מספר דרכים לקדם ביטול כתב אישום ולהימנע ממיצוי ההליך הפלילי נגדכם. מהו כתב אישום? איך ניתן לבטל אותו ומה ההשלכות של ביטול כתב אישום?

קרא עוד »
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה
לקוחות ממליצים
עו"ד אלעד תמיד זמין ליעוץ ומענה. נעזרתי בשירותיו מס פעמים
Sharon E.
Sharon E.
16:53 04 Apr 16
תותח על
Uri N.
Uri N.
09:12 25 Sep 17
הייתי בסיטואציה קשה. והגעתי אליו ממש במקרה. לא ידעתי לאן אני נכנס, הייתי מבולבל והרוס, עד שהגעתי אליו. הוא פשוט הקשיב לי, והעמיד אותי על 2 רגליי. פרס בפניי את האפשרויות והיה לצידי לכל אורך הדרך.רוצה לשבח ולהגיד שעו"ד אלעד שאול אדם ענק עם לב יותר ענק, נלחם בשבילי ותמך בי, ולא הרפה. גם כשהייתי נודניק בשיחות, ידע להסביר, עד שאבין ואדע הכל.תודה לך! אין ספק שאלוהים שלח לי אותך. המלאך השומר שלי.
Shay B.
Shay B.
15:03 21 Nov 19
זה העו"ד שתרצה/י לפנות אליו. יסודי, מקצועי, רציני. עזר לי בשני מקרים, והשיג את התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!
Meir B.
Meir B.
15:22 25 Nov 19
אלעד בחור נחמד רציני והכי חשוב - מקצועי הוא העניק לי שירות מעולה.שירות אישי ומקצועי. תמיד פנוי לשאלה או התייעצות, תמיד רוצה בטובתי ותמיד נחמד.אלעד הוא מקצוען אמיתי, ידעתי שאני בידיים טובות מהרגע הראשוןהשירות שהוא מעניק הוא מעולה ואמיתי בלי משחקים, עורך דין לאנשים שחשוב להם שהעבודה תבוצעיש בעלי מקצוע אמיתיים ויש בעלי מקצוע שעושים הרבה רעש, ההבדלים הם שאלה שעושים רעש וצלצולים לא באמת עושים את העבודה ואלעד בהחלט עושה את העבודה על הצד הטוב ביותראין לי ספק שאפנה ואשתמש בשירותיו של אלעד גם בעתיד במקרה הצורךתודה רבה עו''ד אלעד שאול
daniel D.
daniel D.
07:51 10 Sep 23
שלום רב,רוצה להגיד רק שאין עורכי דין מקצועיים ואמינים כאלה. עונה על כל שאלה, בן אדם מאוד מקצועי שעזר לי באמת המוןרוצה להמליץ עליו וכל מי שיקח את השרותים שלו לא יצטער על זה.ממליץ בחום פשוט אלוף☝️🙏
איציק ק.
איציק ק.
04:53 04 Sep 23
Efficiency, professionalism, quickness, well hearted gentleman !
Stephane P.
Stephane P.
08:43 24 Aug 23
‏בן אדם משכמו ומעלה אמין!!!
Bar T.
Bar T.
08:28 07 Aug 23
הטופ של הטופ!שירות ומקצועיות ללא פשרות,לא "חושב" אלא גר מחוץ ל"קופסא"תודה רבה על טיפול מסור ויעיל 🙏🏻
משה כ.
משה כ.
18:48 26 Jul 23
שירות מדהים!
david H.
david H.
18:33 13 Jun 23
אלעד, אהרן והצוות מעולים מצוינים משכמם ומעלה.
Menashe
Menashe
08:07 14 Feb 23
באמת בן אדם טוב ועוזר תודה רבה ממליץ בחום
אורים ש.
אורים ש.
11:29 10 Nov 22
דיברתי עם אלעד בטלפון לגבי מקרה שהייתי צריך עזרה לגביו.בסופו של דבר עברתי את התהליך איתו וגיליתי אדם מקצועי שיודע להגיד את המילה הנכונה ולתת לך תחושת ביטחון.מאוד מקצועי - ממליץ בחום
John C.
John C.
13:04 28 Oct 22
עו"ד פלילי נהדר, אדם קשוב, מקצועי, מבין עניין, יצירתי מאוד ובעל כושר שכנוע. ייצג אותי בתיק של תלונת שווא על הטרדה מינית וגם בחקירה תחת אזהרה בחקירה במשטרה. תודה לאל התיק נסגר מחוסר אשמה ואין לי מילים איך להודות לו!
arie B.
arie B.
09:56 26 Apr 22
לעורכי הדין אהרון מלכה ואלעד שאול היקרים,אין מילים שיכולו להביע את הערכתנו על העזרה והנתינה, על המאמצים הענקיים שעשיתם למעננו,על האוזן הקשבת בכל רגע נתון,תודה על הסבלנות ועל ההשקעה המתמדת והבלתי פוסקת,על כך שאתם רואים את האדם עצמו ואת מכאוביו לפני הכל, תודה שהחזרתם לנו את החיים למשפחה.אתם הבחירה הכי טובה שעשינו,תודה על הכל מכל הלב והנשמה.
ornat H.
ornat H.
17:24 20 Apr 22
עורך דין אלעד שאול הוא העורך דין הפלילי הכי טוב שיצא לי להכיר !מעבר לאישיותו הייחודית הוא מקצועי ברמות.ממליצה בחום לכל מי שנזקק לעזרה בתחום הפלילי וניהול משברים לא לחשוב פעמיים ולצלצל לאלעד!!
בר י.
בר י.
13:26 20 Apr 22
עו''ד מקצועי שמכיר טוב טוב כאב של לקוחות עם ארגז כלים חשוב לפתרון כל סוגיה! פשוט תותח!
yael E.
yael E.
13:15 20 Apr 22
עו''ד מספר 1. בן אדם רציני, מקצועי ויסודי!
Marina G.
Marina G.
12:39 20 Apr 22
עורך דין פלילי אלעד שאול היה באמת הדבר הכי טוב שיכלתי לבקש לעצמי, השירות,היחס האישי,ההקשבה ,רואים שבאמת אכפת לו לעזור לך והוא רוצה בטובתך. אני שמעתי דברים טובים על אלעד,אבל מעולם תיארתי שהוא יעלה על כל הציפיות שלי, פשוט תודה,אני יודע בוודאות שבלעדיך לא הייתי מגיע לאותם תוצאות,אלוף אלוף אלוף!!
רון ח.
רון ח.
12:34 20 Apr 22
חביב, מקצועי, מלא בידע. מומלץ בחום!
Emily A.
Emily A.
12:18 20 Apr 22
ממליצה מאוד משרד עורכי דין מקצועי , איכותי , אלופים בשרות 🙏🙏
מירי מ.
מירי מ.
14:48 12 Jan 22
ממליצה בחום מדובר באנשי מקצוע מהמעלה הראשונה ביותר אדיבים לוחמניים ומה לא בקיצור מספר 1 בארץ נקודה
הדר א.
הדר א.
14:30 12 Jan 22
מדובר במקצוענים אמתיים אנשי שירות ברמה הגבוהה ביותר משרד שאני מכנה אותו לוחמים ,שירותים רגישים עם הסבר פנים ללקוח בכל שעה והכי חשוב לוחמניים ממליץ לכולם שירות מספר 1 בארץ 🙏🙏
david M.
david M.
14:27 12 Jan 22
מקצוען אמיתי.
Tomer
Tomer
10:41 25 Dec 21
במקרה הגעתי למשרד של עו"ד אלעד שאול, ואני חייב לציין שהטיפול שלו במקרה שלי היה יוצא דופן!!! האיכפתיות שלו, החריצות, המקצועיות והיחס האישי - אלה לא רק סיסמאות, ככה הוא מתנהל!!! ממליץ בחום!!!!
מיכאל ו.
מיכאל ו.
18:30 20 Dec 21
תודה על השירות המשפטי והטיפול המצוין אני מעריך אותך
ציון א.
ציון א.
11:17 12 Sep 21
מאוד נדיר בעולם הזה למצוא עו״ד כלכך מקצוען ומסור. לבחור בו הייתה ההחלטה הכי טובה שקיבלנו, ובתחום הזה ההחלטה הזאת יכולה להיות גורלית. עובד מסביב לשעון, מקדיש תשומת לב לכל תיק, וחד ומדויק בצורה בלתי רגילה. ממליצים מאוד מאוד על עו״ד אלעד שאול לכל צורך של עו״ד פלילי.
KC
KC
07:29 30 Jun 21
עו"ד אלעד שאול הוא עו"ד מנוסה ומקצועי, טיפל בי במקצועיות ובמסיקות והביא לתוצאה המבוקשת.תודה רבה.
אורן בן ס.
אורן בן ס.
11:44 21 Jul 20
אף פעם לא תיארתי לעצמי שיצטרך עורך דין פלילי. מצאתי את החי טוב בעולם באחריות. חביייבייי
מופיד ת.
מופיד ת.
20:59 20 Jul 20
אלעד שאול הוא עורך דין פלילי מצוין! ממליץ
Dani A.
Dani A.
19:48 08 Jul 20
איכות השירות יוצאת מגדר הרגיל.כל יעוץ - יעוץ.כל עצה - עצה.הופתעתי לגלות עו"ד מבריק וחריף, אסטרטג מנוסה שהרגיש לי קצת כאילו חוזה את הנולד.... Briliant!
Gal W.
Gal W.
21:02 29 Jun 20
העורך דין הכי טוב בארץ לעבירות מחשב וסייבר. הגעתי אליו אחרי שעברתי עורך דין חאפר שאיכזב מאוד. עו"ד שאול עשה עבודה מרשימה לאללה! שוקראן חביבי
Wisam F.
Wisam F.
20:51 29 Jun 20
עו"ד מתחשב ענייני שממש הציל אותי ואת משפחתי..
Roy K.
Roy K.
09:05 23 Oct 17
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד.
David I.
David I.
21:07 02 Nov 16
תמיד תודה
איציק א.
איציק א.
18:57 05 Apr 16
ממליצים בחום!
בתור אחד שחלק איתו חדר כמתמחה בפרקליטות מחוז תל אביב פליל, אוכל לומר בלב שלם שהוא אחד המוכשרים שנתקלתי בהם...
לואי ע.
לואי ע.
03:58 05 Apr 16
אלוף
אורטל ל.
אורטל ל.
18:13 04 Apr 16
ממליץ.
Joe A.
Joe A.
23:22 05 Mar 16
עורך דין מעולה!! יחס אישי מצויין!שירות אמין הגון ויסודימומלץ ביותר!!!
dor E.
dor E.
21:25 26 Feb 16
העורך דין הפלילי ה כ י מקצועי, יסודי וחד!!!
נטע צ.
נטע צ.
20:21 20 Feb 16
עו"ד מקצוען!
נדב ש.
נדב ש.
20:09 20 Feb 16
אנושי, ישר אמין ונאמן
שירלי ר.
שירלי ר.
19:47 20 Feb 16
מקצועי, אחראי ואמין.
Ronen A.
Ronen A.
19:15 20 Feb 16
קודם כל אדם מדהים, ולאחר מכן עורך דין מנוסה הבקיא ברזי המשפט. עלה והצלח!
אסף ד.
אסף ד.
18:36 20 Feb 16
מבריק
אליהו א.
אליהו א.
18:26 20 Feb 16
.אמין חד ומפולפל
yacov y
yacov y
18:25 20 Feb 16
מלך
Carmel A.
Carmel A.
17:11 20 Feb 16
עו"ד שאול אלבז, עו"ד ברמה גבוהה, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית, בעל יחסי אנוש מעולים ושירות מקצועי, אמין ואדיב ביותר. מומלץ מאוד!
עדי משה ב.
עדי משה ב.
16:59 20 Feb 16
מקצועי ואמין!
Nir R.
Nir R.
16:51 20 Feb 16
מקצועי ואמין !!
הודיה ש.
הודיה ש.
16:43 20 Feb 16
עו״ד שאול אלבז הוא עו״ד מצוין ומומלץ מאוד! לא תתאכזבו. מקצועי מאוד,אמין ונעים הליכות.
Sharon S.
Sharon S.
16:35 20 Feb 16
אדם שמבין עניין בעל תשוקה וכישרון למקצוע
Yotam H.
Yotam H.
16:32 20 Feb 16
js_loader
לשיחת ייעוץ עם עו״ד אלעד שאול, ללא עלות וללא התחייבות, חייגו עכשיו!
עורך דין אלעד שאול רקע שקוף
זקוקים לייעוץ?
השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה
הנושא דחוף? חייגו 24 שעות ביממה