​עורך דין מעצרים

דע את זכויותך!

ישנם מספר סוגי מעצר, הראשון הוא מעצר לצורכי חקירה המכונה גם "מעצר ימים". השני, הוא מעצר עד להחלטה אחרת, במסגרתו לאחר הגשת כתב אישום העצור נותר בבית המעצר עד להחלטה שיפוטית אחרת. והשלישי, הוא מעצר עד תום ההליכים במסגרתו מי שהוגש נגדו כתב אישום נותר במעצר עד לתום ההליך המשפטי בעניינו. עורך דין פלילי אלעד שאול, מומחה לדיני מעצרים, מסביר על הליכי המעצר הנפוצים, שחרור למעצר בית, חלופות מעצר וכדומה. למקרים דחופים ניתן להתקשר 0522333730לעורך דין 24/7.

 

עורך דין פלילי מומחה למעצרים

לסוגיית המעצר יש השלכות מרחיקות לכת בהליך הפלילי ובכלל על המשך חייו של העצור. למעצר השפעה ממשית על מצבו הנפשי של החשוד, עלול להשפיע על משך ההליך הפלילי ויחד עם זאת בעל השפעה גם על תהליך וניהול החקירה מצד המשטרה. מטרת המעצר היא בראש ובראשונה לאפשר למשטרה לבצע את הליך החקירה ולאסוף ראיות מבלי לחשוש מהימלטות החשוד או משיבוש החקירה. אך חשוב לציין שגם המשטרה כפופה לחוקים והיא יכולה לעצור אדם אך ורק כאשר קיים החשד כי אותו אדם ביצע עבירה מסוג עוון או פשע. יש חשיבות מכרעת לניצול הזכות של כל חשוד להתייעץ ולבקש ייצוג מעורך דין פלילי שהוא גם עורך דין מעצרים. עו״ד מעצרים מקצועי, מנוסה, שיודע לקרוא את הסיטואציה המשפטית במהירות מסוגל להביא לשחרור החשוד, פעולה לה השלכות רבות על ההליך המשפטי הפלילי.


סוגי מעצרים וחשיבותו של עורך דין מעצרים

למעשה קיימים שלושה סוגים של מעצרים:


מעצר ימים

מעצר ראשוני המתבצע על ידי שוטר ומוגבל לרוב למשך 24 שעות. לאחר מכן מחויבת המשטרה להביא את העצור בפני שופט מעצרים או לשחרר את החשוד בתחנת המשטרה.

מעצר ימים במידה והמשטרה לא משחררת את החשוד במשטרה, היא מחויבת להביאו בפני שופט להארכת מעצר. זה הליך מעצר הימים המכונה גם "מעצר לצורכי חקירה" ומטרתו היא לאפשר למשטרה לחקור. בשלב זה המשטרה מפרטת את עילת המעצר, את פעולות החקירה אותן היא מבקשת לבצע בזמן שהעצור שוהה במעצר, ואת מספר הימים אותם היא מבקשת על מנת להשלים את פעולות החקירה מבלי שהעצור יברח, ישבש את החקירה או יסכן את הציבור. שלב זה הינו שלב קריטי במיוחד עבור החשוד ולכן חובה עליו להיות מיוצג על ידי עורך דין מעצרים.

מעצר עד תום ההליכים הוא הליך המעצר המתקיים לאחר הגשת כתב אישום. 

 

חשיבות הפניה לעורך דין מעצרים ולעורך דין פלילי בהקדם !

 

מומלץ להתייעץ עם עורך דין מעצרים!

הליך המעצר לצורך חקירה הוא התשתית של ההליך הפלילי ויש לו השלכות מרחיקות לכת על המשך ההליך הפלילי, על אופיו של ההליך ועל חייו של החשוד. בחלק מהמקרים חשודים משוחררים לביתם ובחלקם המעצר מתארך. מטרתו של עורך דין פלילי הינה לקצר את ימי המעצר ככל הניתן ואף להקל על תנאי 

המעצר. עורך דין מעצרים מנוסה יעשה הכל בכדי לשכנע את בית המשפט שאין עילה להחזיק את הלקוח שלו במעצר, וכי ניתן להסתפק בחלופות מעצר כמו מעצר בית. יש לזכור, כי חומר החקירה בשלב מעצר הימים הוא חסוי ועומד לנגד עיני בית המשפט בלבד. העצור ועורך דין מעצרים לא יכולים לראות את חומר החקירה ועורך הדין למעצרים מסתמך על חושיו ועל ניסיונו כדי לתמרן בהליך המשפטי ולסייע ללקוח. תקופת המעצר, טרם הוגש כתב אישום תימשך ככל היותר 15 ימים ברצף, אלא במקרים חריגים בהם ניתן להאריך את המעצר לעד 75 ימים ואף מעבר לכך. במעצר של קטינים המעצר מוגבל ל-10 ימים אלא במקרים חריגים. ייעוץ עם עורך דין הינו תנאי קריטי שיסייע למנוע או לקצר את ההליך. 

 

שחרור למעצר בית

 

פניה לעורך דין מעצרים מומחה


משרד עורך דין פלילי אלעד שאול מייצג חשודים, נאשמים ועצורים במגוון הליכים פליליים בכל רחבי הארץ. משרדנו ערוך להעניק ייעוץ ושירות משפטי 24/7 ללקוחותיו תוך שמירה על סודיות מלאה. עורך דין פלילי אלעד שאול, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וכיום מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליכי מעצר ובתיקים פליליים. במשרדנו עורכי דין פליליים למעצרים המייצגים את לקוחות המשרד ומעניקים יעוץ וטיפול משפטי מן השורה הראשונה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בדיסקרטיות ובנחישות. משרדנו הוביל לעשרות רבות של שחרורים מבתי המעצר בעבירות שונות החל מעבירות אלימות, עבירות מין, עבירות סמים ועד עבירות מע"מ ומיסוי.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין מעצרים, כך יגבר סיכויי השחרור ויקטנו הסיכויים להמשך ההליך הפלילי.

זה הזמן לפנות לעו"ד פלילי מומחה למעצרים בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 0522-333-730 או השאירו פרטים ועורך דין פלילי למעצרים ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

עורך דין מומחה מעצרים

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין - לקוח!


צור איתנו קשר או השאר פרטים:

דואל עורך דין אלעד שאול אלבז בגוגל פייסבוק חייג

נייד: 0522333730:Tel