מאמרים

​עורך דין פלילי בבאר שבע

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עורך דין פלילי אלעד שאול הוא סנגור פלילי מנוסה ושותף מייסד במשרד עורכי דין פליליים בבאר שבע. משרדנו מייצג עשרות לקוחות בכל זמן נתון בבית המשפט השלום בבאר שבע ובבית המשפט המחוזי בעיר. נחקרתם במשטרה? זומנתם לבית המשפט? פנו בדחיפות לעו”ד פלילי בב”ש.

עורך דין פלילי מומלץ בבאר שבע

משרד עורכי דין אלעד שאול בבאר שבע עוסק בתחום הפלילי ובתחום זה בלבד. במשרדנו עורכי דין פליליים בבאר שבע בעלי ניסיון רב בייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי בכל רחבי הארץ ובעיר באר שבע בפרט. המשרד מייצג לקוחות אשר הסתבכו עם החוק בפעם הראשונה בחייהם ובמקביל מנהל תיקי פשע מורכבים וחמורים בפני בתי המשפט השונים. אם אתם חשודים או מואשמים בגין עבירה פלילית, נשמח להצמיד עבורכם עורך דין פלילי בבאר שבע אשר יעניק את שירותיו המקצועיים הכוללים ייעוץ וייצוג משפטי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

זכרו! ההליך הפלילי עלול להיות גורלי ובעל השפעה עצומה על חייכם! אל תתנהלו לבד, נזקים שיגרמו לכם במהלך החקירה במשטרה או ניהול התיק בבית המשפט, קשה מאוד לתקן. לכן מומלץ לפנות למשרד עו”ד בבאר שבע המנוסה בהליך הפלילי ומייצג את לקוחותיו בהליכים פליליים בכל רחבי הארץ וביחוד את לקוחותיו בעיר באר שבע והסביבה. כמו כן, מעניק המשרד ייעוץ משפטי וייצוג בהליך הפלילי לתושבי היישובים תל שבע, אופקים, מיתר, רהט, להבים, נבטים וישובי הסביבה. עורכי הדין המייצגים את המשרד מאופיינים בחריצות, נחישות ומקצועיות אשר שמים לעצמם בראש ובראשונה למטרה, לשמור על אינטרס הלקוח ועל זכויותיו.

חשיבות היחס האישי בין הלקוח לעו”ד פלילי בבאר שבע

עורכי הדין שלנו מודעים כי ההליך הפלילי הוא הליך מרתיע ומלחץ אשר מוביל לחרדה ואף לסכנת חיים של ממש. על כן אנו מקפידים שכל עורך דין פלילי בבאר שבע מטעם המשרד יעניק יחס אישי ללקוח תוך הבנת המצוקה של הלקוח ובני משפחתו בהליך הפלילי. חשוב לציין כי תזמון ההתייעצות עם עורך דין פלילי הינו קריטי לשלבים הבאים של ההליך הפלילי וכי יש חשיבות מכרעת לפנייה למשרד עוד בטרם יוגש כתב אישום, שכן עורך דין מקצועי יעשה הכל בכדי למנוע הגשת כתב אישום, לצמצם ולהפחית את אורכו של המעצר וינחה את החשוד באופן השקוף, המקצועי והנכון בהתאם למצב שבו הוא נמצא. כך למשל, מיד עם הזימון לחקירה במשטרת באר שבע מומלץ לפנות לעו”ד לייעוץ לפני חקירה.

יעוץ לפני חקירה בבאר שבעמשרד עורכי דין אלעד שאול אלבז מתמחה בייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בקשת רחבה של הליכים פליליים. אנו מתחייבים להצמיד לכם עורך דין שהתנסה בייצוג חשודים ונאשמים בהתאם לעבירה הפלילית שבה אתם חשודים. אנו מייצגים חשודים ונאשמים כבר משלב החקירה המשטרתית ולאורך כל הדרך עד לסיומו של ההליך הפלילי. המשרד מתמחה בייצוג חשודים ונאשמים בקשת רחבה של עבירות פליליות החל מעבירות סמים, אלימות, המתה, עבירות מין, עבירות נשק ועוד. בנוסף המשרד מתמחה בהגשת בקשות למחיקת רישום פלילי. אם נעצרת על ידי המשטרה, הוגש נגדך כתב אישום או זומנת לחקירה משטרתית זה הזמן לפנות לעורך דין פלילי בבאר שבע. נשמח לעמוד לרשותך בכל שעה ובכל סיטואציה משפטית אליה נקלעת.

שחרור ממעצר בבאר שבע

משרדנו ייצג עשרות לקוחות בדיוני מעצר והליכי מעצר בבית המשפט השלום בבאר שבע והוביל לשחרורים רבים בעבירות שונות. אם קרוב משפחתכם נעצר או אדם הקרוב אליכם מצוי במעצר במשטרת באר שבע – חייגו בדחיפות 03-7773333 ועו”ד פלילי מבאר שבע יסייע לכם מיד, יסביר לכם בפני מה אתם עומדים ויעשה כל שביכולתו על מנת להוביל לשחרור ממעצר.

הוגש נגדי כתב אישום בבאר שבע, מה עלי לעשות?

ההמלצה הגורפת היא לפנות לעו”ד פלילי מומחה בהקדם האפשרי, ככל האפשר עוד לפני החקירה במשטרה, במהלך החקירה או מיד אחריה. גם אם לא פנית עדיין לעורך דין פלילי, עשה זאת כבר עכשיו וזאת על מנת למזער את הנזק שכבר נגרם לך ולהילחם עבורך לקבלת התוצאה המשפטית הטובה ביותר! משרד עו”ד שאול אלבז מייצג לקוחות רבים בכתבי אישום פליליים בגין עבירות שונות ובין היתר עבירות אלימות, סמים, עבירות מין, הונאה ומרמה. כתב אישום צריך לקחת ברצינות ולפעול בהקדם על מנת להגן על חפותך ולשמור על זכויותיך.

צור קשר עם עורך דין פלילי מנוסה בבאר שבע

משרד עורך דין פלילי שאול – רן ושות׳ מהווה משרד עורך דין פלילי בבאר שבע ומשרת את לקוחותיו בבאר שבע ובכל רחבי הארץ. משרדנו מומחה בפלילים ומייצג את לקוחותיו במגוון הליכים פליליים ובפני מגוון אישומים בעבירות פליליות. צוות המשרד התמקצע במהלך השנים בייצוג נאשמים וחשודים בכל תחומי המשפט הפלילי והוא ערוך ומוכן לסייע לתושבי באר שבע והסביבה, לרבות בכל דרום הארץ כגון אשקלון, באר שבע, רהט, קריית גת, קריית מלאכי ועוד.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי באשדוד, כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין. בחרו בקפידה עו”ד פלילי בבאר שבע ושימרו על זכויותיכם עוד היום!

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי בבאר שבע והסביבה בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין פלילי מהדרום ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

חייג עכשיו