מאמרים

שחרור ממעצר בעבירת שוד

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עצור בחשד לשוד מזוין בבנק דיסקונט שוחרר

שחרור חשוד בשוד מזוין בשלב מעצר הימים

לקוח המשרד נעצר בחשד כי שדד סניף בנק דיסקונט בנתניה, תוך איומי אקדח ונמלט מהמקום עם סכום כסף נכבד. משטרת ישראל עצרה את החשוד מספר שעות לאחר המעשה ולאחר חקירתו הביאה אותו בפני שופט להארכת מעצר.

בתחילה, ביקשה התביעה המשטרתית להאריך את מעצרו של החשוד במספר ימים – ואולם משא ומתן עיקש של משרד עו”ד מעצרים אלעד שאול שיכנע את התביעה המשטרתית ואת בית המשפט בהליך המעצר שאין כל הצדקה להשאיר את הלקוח במעצר לאור העובדה שלא ניתן לקשור אותו באופן וודאי לביצוע האירועים וכי ניתן להתספק בשחרור ממעצר למעצר בית ובערבויות נמוכות.

זו לא הפעם הראשונה, בלשון המעטה, בה משרדנו זוכה בהחלטת שחרור ממעצר, משרדנו מתמחה בייצוג חשודים בהליכי מעצר ימים , מעצר עד תום ההליכים ובהליכים פליליים שונים בכל רחבי הארץ.

עורך דין מומלץ למעצרים

משרדנו מתמחה במשפט הפלילי ומייצג את לקוחותיו בכל רחבי הארץ בהליכי מעצר שונים. כאשר אדם נלקח לתחנת המשטרה, ישנו סיכוי סביר שהוא ייעצר. לכן חשוב לפנות לעו”ד פלילי בעל מומחיות במעצרים אשר יעניק ייעוץ משפטי מקצועי בשלב המוקדם ביותר! זכור, כל דבר שתאמר בפני חוקר המשטרה וכל דבר שתימנע מלהגיד עלול לשמש נגדך בבית המשפט, אם אינך יודע מה לומר או חושש לסבך את עצמך שמור על זכות השתיקה והתקשר לעורך דין פלילי מומחה למעצרים.

משרד עורך דין פלילי אלעד שאול מייצג חשודים, נאשמים ועצורים במגוון הליכים פליליים בכל רחבי הארץ. משרדנו ערוך להעניק ייעוץ ושירות משפטי 24/7 ללקוחותיו תוך שמירה על סודיות מלאה.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין מעצרים, כך יגבר סיכויי השחרור ויקטנו הסיכויים להמשך ההליך הפלילי.

זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי מומחה למעצרים ולהתחיל להגן על זכויותיכם כאן ועכשיו! חייג עכשיו 03-7773333 או השאירו פרטים ועורך דין פלילי למעצרים ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

חייג עכשיו