מאמרים

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי בתל אביב והסביבה

משרד עורכי דין שאול-רן ושות׳ ממוקם במרכז הארץ ומעניק שירות משפטי מעולה לקהל הלקוחות בתל אביב והסביבה. במשרדנו עורכי דין פליליים בתל אביב יוצאי הפרקליטות והמשטרה המייצגים בהליך הפלילי חשודים ונאשמים מת”א, רמת גן, בני ברק, חולון, בת ים ויישובי האזור.

השותפים במשרד הם תובעים לשעבר מהפרקליטות ועורכי הדין השכירים אף הם תובעים משטרתיים ופרקליטים לשעבר ממחוז ת”א והמרכז.

עורך דין פלילי בתל אביב

עו”ד פלילי מומלץ בתל אביב והסביבה – עורך דין יוצא הפרקליטות

תחום המשפט הפלילי הוא תחום סבוך ומורכב ויש לפעול בו בזהירות רבה. על עורך דין פלילי בתל אביב להכיר את החוק הפלילי על בוריו ואת פסקי הדין העדכניים של בתי המשפט השונים ברחבי הארץ.

במשרד עורך דין פלילי בתל אביב שאול-רן ושות׳ צוות מקצועי ומיומן הכולל עורכי דין מהשורה הראשונה הפועלים להגנת לקוחותינו בתחומי המשפט הפלילי הכוללים תיקי אלימות, עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות נשק, עבירות מין ועוד.

מרגע הפנייה אל משרד עו״ד פלילי תזכו לשירות מקצועי, ישר והחלטתי לאורך כל הדרך החל משלב החקירה במשטרה, דרך פעולות לסגירת תיק החקירה, ובמקרה הצורך בניהול ההליך הפלילי בפני בית המשפט בתל אביב או בכל רחבי הארץ.

עורך דין פלילי שאול, בעברו תובע בפרקליטות מחוז תל אביב, מכיר היטב את תחנות המשטרה ואת בתי המשפט בעיר תל אביב ומנוסה בייצוג חשודים ונאשמים בתל אביב, גוש דן וברחבי הארץ.

כמו כן, עו”ד פלילי אלעד רן בעברו תובע בפרקליטות מחוז מרכז וכן תובע משטרתי ממחוז ת”א מכיר אף הוא את גופי התביעה והחקירה במחוז ת”א, עובדה המסייעת רבות ללקוחות המשרד.

פנה בהקדם לייעוץ עם עורך דין פלילי בתל אביב !

בחירת עורך דין פלילי בתל אביב בפרט, ועו״ד פלילי בכל מקום בארץ איננו עניין של מה בכך. מומלץ לוודא כי אותו עורך דין אכן עוסק בתחום הפלילי, הוא מנוסה בפלילים, מייצג חשודים ונאשמים ביום יום ומכיר את רזי התחום הפלילי בתל אביב והסביבה.

המשפט הפלילי מורכב מקשת רחבה של הליכים פליליים מסוגים שונים וממגוון עבירות פליליות ולכן כדאי לבדוק שבחרתם בעורך דין פלילי מומחה בהליכים פליליים. מדוע חשוב לבחור עורך דין פלילי אשר מומחה בפלילים?

ראשית, בהליך הפלילי עוסקים בדיני נפשות! שנית, ההליך הפלילי תחיל כבר בשלב חקירת המשטרה, היא אחד השלבים הקריטיים והמהותיים ביותר בתיק הפלילי.

טעויות שייעשו על ידי חשוד או על ידי עורך דינו בשלב זה עלולים לעלות ביוקר בשלב מאוחר יותר. לכן, בשלב זה פנו ליעוץ עם עורך דין פלילי.

זכרו – שגיאות שתעשו בחקירתכם, או שגיאות שיעשה עורך הדין הפלילי ישפיעו באופן ישיר על חייכם ולכן עורך דין פלילי בתל אביב עוסק בדיני נפשות! תל אביב נחשבת לעיר בה הכל מתרחש, בית משפט השלום בתל אביב ובית המשפט המחוזי בת”א מהווים לב ליבו של המשפט הפלילי בישראל. משרדנו הפועל בעיר תל אביב הוא בעל ניסיון ועובד בדקדקנות וביסודיות.

שימו לב, אם הואשמתם בעבירה פלילית כזו או אחרת הזמן משחק תפקיד חשוב – כל דבר שתגידו או תעשו עלול לעמוד לרעתכם.

ללא ייצוג עורך דין פלילי המשטרה עלולה להוציא מכם אמירות אשר יתפרשו באופן שגוי ואף יובילו לכך שיוגש נגדכם כתב אישום. עורך דין מקצועי, מומחה למשפט פלילי, ילווה אתכם לאורך הדרך ויסביר לכם בדיוק איך הדברים פועלים בצורה השקופה ביותר, בכדי לסייע לתיק להיסגר או לחלופין להפחית ככל הניתן את העונש שייקבע.

עורך דין פלילי בתל אביב אלעד שאול, יוצא פרקליטות מחוז ת”א, ועו”ד אלעד רן יוצא פרקליטות מחוז מרכז ותביעות ת”א במשטרה, מנוסים בניהול הליכים פליליים ובייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים בתל אביב והסביבה.

עורך דין פלילי מומלץ בתל אביב

כאשר חשוד או נאשם עומד בפני הליך פלילי, עליו לבחור עורך דין פלילי מנוסה בייצוג חשודים ונאשמים. כמו כן, מומלץ שאותו עורך דין יהיה מנוסה בייצוג באותן עבירות בהן נחקר הלקוח או בגינן הלקוח עומד לדין.

מומלץ לערוך שיחת היכרות ופגישת יעוץ עם עורך הדין הפלילי ולוודא שישנה כימיה ותקשורת – עורך הדין בו תבחרו הולך לייצג אתכם ופעולותיו ישפיעו על עתידכם, לכן חייבת להתקיים תקשורת בסיסית, הבנה ויחסי אמון בניכם.

חשוב לבחור עורך דין פלילי אשר מייצג ועובד בעיקר בעיר תל אביב, מכיר את תחנות המשטרה בתל אביב, החל מתחנת המשטרה סלמה, דרך תחנת משטרה לב ת”א שברחוב דיזינגוף וכלה בתחנת צפון תל אביב.

כמו כן, עורך דין פלילי בתל אביב אשר מכיר את בית משפט השלום בתל אביב, את השופטים בו ואת תובעי המשטרה, ואת הדרך הנכונה לנהל את התיק שלכם בתחומי העיר תל אביב.

צור קשר עם עו”ד פלילי בת”א

עורך דין פלילי בת”א אלעד שאול, יוצא פרקליטות מחוז תל אביב, בוגר רשויות התביעה של מדינת ישראל, מנוסה בניהול הליכים פליליים ובייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים בתל אביב והסביבה. כמו כן, עו”ד אלעד רן, יוצא פרקליטות המרכז ומפלג התביעות במשטרת ת”א.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי, כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין. בחרו בקפידה עו”ד פלילי בתל אביב ושימרו על זכויותיכם עוד היום!

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי בתל אביב בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

חייג עכשיו