מאמרים

עורך דין פלילי ברמת גן

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי ברמת גן

משרד שאול-רן ושות’ ממוקם במגדלי ב.ס.ר בעיר רמת גן ומדורג בין המובילים בישראל בתחום המשפט הפלילי לפי דירוג BDI. עורך דין פלילי אלעד שאול, מייסד המשרד, פועל בעיר רמת גן זה מספר שנים. משרדנו מעניק ליווי ויעוץ משפטי לחשודים ונאשמים בהליך הפלילי המובאים לתחנת משטרת רמת גן או לבתי המשפט בגוש גן. עו”ד שאול בעברו תובע פלילי בפרקליטות מחוז תל אביב הינו עורך דין מיומן ומנוסה, מומחה במשפט פלילי.

עורך דין פלילי ברמת גן והסביבה

זימון לחקירה במשטרת רמת גן הממוקמת ברחוב הקישון 10, בני ברק, הוא אירוע חריג שמצריך התייחסות מיוחדת ואחראית. ההליך הפלילי מהווה חרב המונחת על צווארו של החשוד, כל צעד שהוא מבצע וכל אמירה שיוצאת מפיו עלולים להטות את הכף בין חירות ובין מאסר. ההליך הפלילי מטבעו הוא פוגעני ועשוי להגביל את חירותו של הנאשם, ולכן יש לבחור בקפידה את עורך הדין שייצג אתכם וילחם על חפותכם.

עורך דין פלילי ברמת גן אלעד שאול, תובע פלילי בעברו, מבעלי משרד עורכי הדין הפליליים שאל-רן ושות’ המייצגים חשודים ונאשמים נורמטיביים בלבד ומוכרים בבתי המשפט ובתחנות המשטרה כעו”ד המלווים “בני טובים” ואנשים “רגילים” שזו הסתבכותם הראשונה עם החוק. משרדנו שם לו למטרה לייצג בגאווה, בחירוף נפש ובהוגנות את לקוחותיו כאשר אינטרס הלקוח עומד לנגד עיננו, ואינטרס הלקוח בלבד !

ייעוץ משפטי בהליך הפלילי ברמת גן

ידע זה כוח ! על אחת כמה וכמה כאשר אתה ניצב בפני ההליך הפלילי. לכן עליך להתייעץ בהקדם האפשרי עם עורך דין פלילי ברמת גן, הוא בעל הידע אשר יעניק לך את הכוח להתמודד ולנצח בחקירת המשטרה או בבית המשפט. דע לך, טעויות שעושה חשוד במהלך חקירתו קשה מאוד לתקן במועד מאוחר יותר.

עוד חשוב להדגיש, שטעות שנעשית בהליך הפלילי, ולו הטעות המזערית ביותר, עשויה להטות את כף המאזניים ולהכריע בדבר חירותו של החשוד או הנאשם.

לכן העצה הטובה ביותר שעורך דין פלילי ברמת גן יכול להעניק ללקוחותיו היא בכל הסתבכות עם החוק – פנה לעורך דין פלילי בדחיפות ! אל תדבר, אל תחרטט, אל תקשקש, ואל תטעה לחשוב שאתה יכול להתמודד עם ההליך בעצמך.

זכור, מולך נמצאים שוטרים מיומנים, חוקרי משטרה מתוחכמים ותובעים פליליים מנוסים – עליך להצטייד בבעל מקצוע מטעמך.

איך להתמודד עם כתב אישום?

אם לא פנית לעו”ד פלילי עד כה וקיבלת לידיך כתב אישום, סימן שלא פעלת כראוי במהלך הדרך ולא התייעצת עם עורך דין פלילי ברמת גן המומחה ומנוסה בהליך הפלילי. מכל מקום – עליך להתייעץ בהקדם עם עו”ד ולהבין את זכויותיך. למשל, לצד כתב האישום תקבל הזמנה לדיון בבית המשפט. הדיון הראשון בו תתייצב הוא דיון הקראה בו יוקרא לך כתב האישום ותתבקש להגיב באופן מפורט ומנומק לאישום, בין אם אתה מודה בו או כופר בעובדותיו.

כאשר אתה עומד מול חוקר משטרה, או להבדיל, מול שופט בבית המשפט החיים והמוות ביד הלשון. עורך דין פלילי ברמת גן טוען את טענותיך עבורך בבית המשפט, תוך הכרה מעמיקה של החוק הפלילי, הפסיקה העדכנית וזכויותיו של הלקוח. אם הלקוח, תושב רמת גן והסביבה, לא מגן על זכויותיו באמצעות סנגור – בית המשפט לא יגן על זכויותיו, ובוודאי שלא התביעה המשטרתית או הפרקליטות.

ייצוג משפטי הולם וראוי בשלב החקירה במשטרה, השימוע הפלילי או בבית המשפט עשוי להוביל לניקוי מכל חשד, לזיכוי בבית המשפט, לביטול כתב אישום וכדומה. לכן מומלץ לבחור מייצג בקפידה ולוודא שהוא אכן עוסק בתחום הפלילי ולא “לוקח טרמפ” על חשבון הלקוח.

חקירה במשטרת רמת גן

תחנת משטרת רמת גן המיתולוגית מוקמה ברחוב ז’בוטינסקי 122 והועברה בשנת 2019 ומשכנה החדש ברחוב הקישון 10 בבני ברק. תחנת משטרת רמת גן היא התחנה החולשת על כל מרחב “דן” ומעניקה שירות לתושבי העיר רמת-גן, בני ברק, גבעת שמואל והסביבה. במשטרת רמת גן מחלק בילוש, מחלקת חקירות, מחלק חקירות נוער, מחלק אלימות במשפחה (אלמ”ב) ועוד.

אם קיבלת זימון לחקירה במשטרת רמת גן עליך לפנות לייעוץ משפטי עם עורך דין פלילי ברמת גן בדחיפות! זכור, חקירה במשטרה הוא תחילתו של הליך פלילי.

בתחילת החקירה אתה מוזהר על ידי החוקר שכל מה שתגיד עשוי לשמש נגדך בבית המשפט. הלכה למעשה, נפתח נגדך תיק פלילי לכל דבר ועניין.

ולכן, הדבר החכם והנחוץ ביותר לעשות בעת קבלת הזמנה לסור למשטרת רמת גן הוא להתקשר לעו”ד פלילי ברמת-גן בטלפון 03-7773333 ולקבוע פגישת יעוץ.

צור קשר עם עו”ד ברמת-גן

עורך דין פלילי ברמת גן אלעד שאול ייסד את משרד שאול-רן ושות’ יחד עם עו”ד אלעד רן, שניהם יוצאי רשויות התביעה של מדינת ישראל. עו”ד שאוול יוצא פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וכיום מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי. עו”ד רן יוצא פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) והתביעה המשטרתית במחוז תל-אביב. במשרדנו עורכי דין פליליים מנוסים המייצגים את לקוחות המשרד ומעניקים יעוץ וטיפול משפטי מן השורה הראשונה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בדיסקרטיות מוחלטת.

אנו מייצגים לקוחות רבים מרמת גן והסביבה בתיקים פליליים בנחישות וביעילות, כמצופה מעורך דין פלילי פרטי.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עו”ד פלילי ברמת-גן כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין פלילי מרמת גן ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

עורך דין פלילי BDI

חייג עכשיו