מאמרים

עורך דין פלילי בראשון לציון

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי בראשון לציון

שאול-רן ושות’ הוא משרד עורך דין פלילי מהמובילים בישראל לפי חברת הדירוג BDI. המשרד ממוקם במרכז הארץ ומעניק שירות משפטי מעולה לחשודים ונאשמים המתגוררים בראשון לציון והסביבה, יבנה, רחובות, נס ציונה וישובי הסביבה.

חשיבות ההתייעצות עם עורך דין פלילי

זומנת לחקירה במשטרת ראשון לציון? יש לך זכות להתייעץ עם עורך דין ואנו מפצירים בך לנצל את זכותך!

הליך פלילי שנפתח נגד אדם פוגעת בזכויותיו ומעמיד אותו בסיכון מהותי להעמדה לדין, הרשעה פלילית ועונשי מאסר. לא משנה היכן נעצרת או עוכבת – בראשל״צ, באר יעקב, חולון או בת ים, אחת הזכויות החשובות והמשמעותיות ביותר בהליך הפלילי היא הזכות להתייעץ עם עורך דין פלילי.

עו”ד אלעד שאול ממליץ בחום להתייעץ עם עורך דין פלילי מיד בשלב העיכוב או המעצר ולא לומר מילה לשוטרים או למי שסביבכם. למעשה, עורך דין פלילי בראשון לציון והתייעצות עימו בהקדם האפשרי יכולה להשפיע השפעה מכרעת על מעמדו של החשוד בכל שלב משלבי החקירה המשטרתית.

סעיף 32 לחוק המעצרים קובע שחייב להסביר לחשוד את זכויותיו במידה שהוא נעצר – אך מה עם אדם שרק זומן לחקירה ולא נעצר? חוקרי המשטרה מנצלים את החוסר החוקי ומוציאים מהחשוד מידע רב שעלול להפליל אותו עוד לפני שהסבירו לו את זכויותיו להתייעץ עם עורך דין פלילי, לשמור על זכות השתיקה או להימנע מלהפליל את עצמו. 

כל מה שחשוד אומר בחקירתו נרשם, מוקלט ומתועד וישמש נגדו בבית המשפט בהליך הפלילי. עוכבת? נעצרת? נלקחת לתחנת המשטרה בראשון לציון? אל תאמר דבר! דרוש להתקשר לעורך דין פלילי מיד בטלפון 03-7773333 והגן על זכויותיך.

משטרת ראשון לציון: מחלקת החקירות

תחנת משטרת ראשון לציון ממוקמת ברחוב ‘בוטינסקי 106 (הכניסה מרחוב גרשון מן 1) ובה אגף חקירות ומודיעין (אח”מ) ראשון לציון – תחת אגף החקירות מספר מחלקות כגון:

 • מחלקת חקירות עבירות כלליות
 • מחלקת חקירות אלימות במשפחה (אלמ”ב)
 • מחלקת חקירות פשעים
 • מחלקת חקירות מחשב וסייבר 

מספר הטלפון בתחנת משטרת ראשון לציון הוא 03-9609444 וכתובת הדואר האלקטרונית של התחנה היא [email protected], יחד עם זאת אנו לא ממליצים לנחקרים, חשודים או נאשמים לפנות לתחנת המשטרה לבד!

זימון לתחנת המשטרה יכול להיעשות טלפונית, באמצעות מזכר שנמסר לחשוד על ידי שוטרי סיור ואף באמצעות עיכוב או מעצר והבאה לתחנה באופן מיידי. חשוב מאוד לפנות לעורך דין פלילי מיד בשלב העיכוב או המעצר, עוד לפני שאתם מדברים או מוסרים גרסה לשוטר שיושב מולכם.

הסיכוי שהחקירה תתקצר, המעצר יבוטל, תשוחררו לביתכם ושלא יוגש נגדכם כתב אישום צומח במאות אחוזים כאשר אתם שוכרים עורך דין פלילי מנוסה ונעזרים בשרותיו בזמן אמת. גם אם לא התייעצתם עם עורך דין פלילי בראשון לציון בהזדמנות הראשונה, אף פעם לא מאוחר מדי, פנו להתייעצות ולקבלת שירות משפטי מעורך דין פלילי בהקדם האפשרי. הזמן לא משחק לטובת הנחקר, החשוד או הנאשם בהליך הפלילי ועליו לנצלו באופן מושכל ומקצועי.

עורך דין פלילי מומלץ בראשון לציון

עורך דין פלילי בראשון לציון והמרכז אלעד שאול, בעל ניסיון וידע בניהול הליכים פליליים ובניהם:

 • יעוץ לפני חקירה
 • ייצוג בדיוני מעצר בבית משפט השלום בראשוון לציון
 • שימוע לפני הגשת כתב אישום
 • סגירת תיק בהסדר מותנה 
 • ייעוץ  משפטי וניהול אסטרטגיה משפטית
 • מחיקת רישום פלילי
 • החזרת תפוסים ממשטרת ראשל”צ 

צוות משרדנו כולל עורכי הדין במשרד שאול-רן ושות’ מורכב מפרקליטים לשעבר ותובעים משטרתיים בדימוס – אנו מכירים את מערכת אכיפת החוק מבפנים, מכירים את הנפשות הפועלות, את ההנחיות ונהלי העבודה של שוטרי תחנת ראשון לציון, התובעים במפלג התביעות בראשל”צ ועד לפרקליטים המגישים כתבי אישום.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי בראשון לציון בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין פלילי מהמרכז ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

עורך דין פלילי BDI

חייג עכשיו