מאמרים

עורך דין פלילי בראשון לציון

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי בראשון לציון

משרד עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז ממוקם במרכז הארז ומעניק שירות משפטי מעולה לקהל הלקוחות בראשון לציון והסביבה. במשרדנו עורכי דין פליליים בראשון לציון המייצגים בהליך הפלילי חשודים ונאשמים מראשל”צ, יבנה, רחובות, נס ציונה וישובי הסביבה.

עורך דין פלילי בראשון לציון – חשיבות זכות ההיוועצות

הליך פלילי אשר נפתח כנגד אדם פוגעת בזכויות השונות, ולכן הזכות להיוועצות עם עורך דין פלילי, לא משנה היכן נעצר או עוכב החשוד החשוד – בראשל״צ, תל אביב, רחובות או באר שבע, אחת הזכויות החשובות והמשמעותיות ביותר בהליך הפלילי היא הזכות להתייעץ עם עורך דין. עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז ממליץ בחום להתייעץ עם עורך דין פלילי מיד בשלב העיכוב או המעצר ולא לומר מילה לשוטרים או למי שסביבכם. למעשה, עורך דין פלילי בראשון לציון והתייעצות עימו בהקדם האפשרי יכולה להשפיע השפעה מכרעת על מעמדו של החשוד בכל שלב משלבי החקירה המשטרתית. מדוע חשוב לדעת על זכות ההיוועצות בעורך דין פלילי? סעיף 32 לחוק המעצרים קובע כי תהליך הסברת הזכויות לחשוד מתבצע רק אחרי שהוחלט על מעצרו של החשוד באופן סופי. לכן במקרים רבים מנצלים חוקרי המשטרה את מצב הביניים של החשוד, בעודו מעוכב ולא עצור, ומוציאים מהחשוד מידע חשוב עוד בטרם קיבל את זכותו להתייעץ עם עורך דין פלילי! בשלב זה של החקירה, כל דבר שחשוד אומר עלול בהחלט לשמש לחובתו בהמשך ההליך ואף להוביל להסתבכות בפלילים שממנה קשה להתחמק. עוכבת? נעצרת? נלקחת לתחנת המשטרה? אל תאמר דבר! דרוש להתקשר לעורך דין פלילי מיד [0522333730] וזאת כדי למנוע מצב שבו תואשם בעבירה אותה לא ביצעת או שתואשם באישומים כבדים אשר ישפיעו על עתידך.

פנה ליעוץ עם עורך דין פלילי בראשון לציון בכל שלב בהליך הפלילי!

כפי שבניין נבנה על יסודותיו, כך ההליך הפלילי נבנה על חקירת המשטרה ועל הרגעים הראשונים בהם בא החשוד במגע עם משטרת ישראל וגורמי אכיפת החוק. השלב הקריטי ביותר בהליך הפלילי הוא שלב העיכוב / המעצר / החקירה. כל מה שתגידו בשלב זה או כל תשובה שתסרבו לספק תשפיע השפעה קריטית על מה שיקרה בהמשך. לעורך דין פלילי בראשון לציון תפקיד חיוני ומשמעותי בשלב הזה, להסביר לכם את זכויותיכם בהליך הפלילי, להכין אתכם לתרגילי חקירה וללחצים שיופעלו עליכם על ידי השוטרים, ולוודא שלא תמעדו בלשונכם ותסבכו את עצמכם בפלילים. בתהליך החקירה הראשוני, שמתרחש בראשון לציון או בכל מקום אחר בארץ, עורך הדין הפלילי ינסה להבין מהחשוד מה הנסיבות אשר הובילו אותו להסתבך עם החוק, מיד לאחר מכן יעבד עורך דין פלילי בראשון לציון את הנתונים וימליץ ללקח על הדרך הנכונה לנהוג כדי למזער את הנזק. כך למשל, יכול עורך דין פלילי להמליץ להשתמש בזכות השתיקה במקרים מסוימים, ובמקרים אחרים יפציר בכם עורך דין פלילי מנוסה כי תספרו לחוקר המשטרה את כל האמת לפרטי פרטים.

נוכחות של עורך דין פלילי לצדכם בשלב החקירה, הן מבחינה פיזית והן לאחר התייעצות, מקלה על הנחקר את הלחץ הנפשי הכבד בו הוא מצוי ומסייעת לו להתמודד עם החקירה ולהפיק ממנה את המירב. אל תנסו להסתדר לבד – זה כמעט תמיד מסתיים לרעתכם. פנו לעורך דין פלילי מומחה בראשון לציון והגנו על עצמכם מפני ההליך הפלילי.

יתרונות הייצוג על ידי עורך דין פלילי בשלב החקירה

חשוב מאוד לפנות לעורך דין פלילי מיד בשלב העיכוב או המעצר, עוד לפני שאתם מדברים או מוסרים גרסה לשוטר שיושב מולכם. זכות ההיוועצות היא זכות חשובה מאין כמותה וחייב לממש את הזכות הזו בהזדמנות הראשונה שכן ככל שתתייעצו עם עורך דין פלילי בשלב מוקדם יותר, כך המצב יטיב עמכם. הסיכויים שהחקירה תתקצר, המעצר יבוטל, תשוחררו לביתכם ושלא יוגש נגדכם כתב אישום צומח במאות אחוזים כאשר אתם שוכרים עורך דין פלילי מנוסה ונעזרים בשרותיו בזמן אמת. דעו לכם, גם אם לא התייעצתם עם עורך דין פלילי בראשון לציון בהזדמנות הראשונה, אף פעם לא מאוחר מדי, פנו להתייעצות ולקבלת שירות משפטי מעורך דין פלילי בהקדם האפשרי. הזמן לא משחק לטובת הנחקר, החשוד או הנאשם בהליך הפלילי ועליו לנצלו באופן מושכל ומקצועי.

עורך דין פלילי מומלץ בראשון לציון

עורך דין פלילי בראשון לציון והמרכז אלעד שאול אלבז, בעל ניסיון וידע בניהול הליכים פליליים. צוות משרדנו כולל עורכי דין פליליים מן השורה הראשונה אשר מסייעים ללקוחות המשרד ומעניקים מידע, ייעוץ וסיוע משפטי לחשודים בהליך הפלילי, לעצורים ולנאשמים בהליך הפלילי ברגישות, בנחישות ובסודיות מוחלטת.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי בראשון לציון, כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין. בחרו בקפידה עו”ד פלילי בראשון לציון והמרכז ושימרו על זכויותיכם עוד היום!

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי בראשון לציון בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין פלילי מהמרכז ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

חייג עכשיו