מאמרים

עורך דין פלילי בפתח תקווה

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי בפתח תקווה

עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז פועל בעיר פתח תקווה ובסביבותיה זה מספר שנים. משרדנו מלווה ומייצג את לקוחותיו החל משלב החקירה במשטרה, דרך פעולות לסגירת התיק ובמקרה הצורך מייצג בפני בית המשפט השלום בפתח תקווה ובבתי המשפט השונים.

עורך דין אלבז מומחה למשפט פלילי, תובע מטעם מדינת ישראל בעברו, הינו עורך דין מנוסה בתחום המשפט הפלילי המנהל תיקים סבוכים ומגוונים במסירות ובנאמנות.

איך לבחור עורך דין פלילי בפתח תקווה?

הליך פלילי הוא אחד מרגעיו הקשים של אדם, חירותו מוטלת בסיכון ועתידו מונח על כף המאזניים. לפיכך, כל שגיאה שעושה חשוד או נאשם במסגרת ההליך הפלילי משפיעה באופן ישיר על חירותו, על חפותו ועל סיכויו לסיים את ההליך הפלילי בידיים נקיות ולצאת לחופשי.

לכן, כאשר אדם ניצב בפני הליך פלילי, אפילו בשלב הראשוני של החקירה – מומלץ לפנות לעורך דין פלילי בפתח תקווה בהקדם האפשרי על מנת לקבל ייעוץ משפטי ראשוני שהוא בגדר עזרה ראשונה, ובמקרה הצורך גם ליווי משפטי צמוד לאורך כל ההליך הפלילי.

על מנת לוודא שבחרתם היטב את עורך הדין הפלילי שלכם, יש לשים לב למספר פרמטרים. ראשית ואולי החשוב מכולם, לוודא שעורך הדין איתו אתם מתקשרים עוסק ומתמחה בתחום הפלילי! בעידן שבו שוק עורכי הדין מוצף, ישנם כאלה העוסקים במגוון תחומים, ככל הבא ליד, וכאשר עורך דין שאינו בקיא בתחום הפלילי לוקח לידיו ניהול תיק פלילי (בדרך כלל במחיר זול במיוחד) הוא עלול לגרום נזקים חמורים ללקוח, נזקים בלתי הפיכים, שהם בבחינת דיני נפשות.

שנית, יש לבחון שעורך דין פלילי בפתח תקווה המעניק לכם ייעוץ משפטי אכן מנוסה בייצוג בעבירה הספציפית בה אתם נחשדים או נאשמים. על פניו, ההליך הפלילי דומה בכל סוגי העבירות. ואולם, עבירות מסוימות דורשות מומחיות ספציפית – כך למשל עבירות מין ועבירות מרמה דורשות ניסיון בייצוג בהליכים אלו. על כן, וודאו שעו”ד הפלילי בפ”ת אליו פניתם מנוסה בהליך הפלילי וייצג בעבר בכתבי אישום דומים לשלכם.

שלישית, וודאו שעורך הדין הפלילי שלכם נוהג בכם בכבוד, סבלנות והבנה. ההליך הפלילי הוא משמעותי ומאיים מאוד עבור החשוד או הנאשם, על אחת כמה וכמה כאשר אותו לקוח הסתבך לראשונה בפלילים. חשוב מאוד שעורך הדין הפלילי בפתח תקווה יסייע ללקוח להבין את ההליך המשפטי, את מה שצפוי לו, את הסיכויים ואת הסיכונים העומדים בפניו. זכרו – ידע זה כוח !

זומנתי לחקירה במשטרת פתח תקווה, עלי לפנות לעורך דין?

בהחלט! ככל שתקדים להתייעץ עם עורך דין פלילי כך תצבור יותר ידע על מה שצפוי לך. דע לך – יש לך זכות להתייעץ עם עורך דין עוד לפני שתאמר דבר וחצי דבר לחוקר המשטרה. שתיקתך עד להתייעצותך עם עורך דין לא תעמוד לרעתך בשום פנים באופן. שתיקתך עד להתייעצות עם עו”ד לא תגרום לך להראות אשם בשום פני באופן! זומנת לחקירה במשטרת פתח תקווה? עוכבת לתחנה? נעצרת? שתוק! חייג 03-7773333 בכל שעה והתייעץ עם עורך דין פלילי בפתח תקווה.

אל תשכח, במעמד החקירה אתה צפוי להיחקר על ידי חוקר משטרה מנוסה, אשר תפקידו הוא לפצח פושעים מתוחכמים על בסיס יום יומי. זה כל מה שחוקר המשטרה עושה במסגרת עבודתו. האם אתה באמת חושב שתוכל להתמודד איתו לבד? אז זהו- אתה לא.

לחוקר המשטרה במשטרת פתח תקווה ובתחנות המשטרה האחרות יש כלים רבים שמסייעים לו להערים עליך ולגרום לך ולומר אמירות שעשויות לפגוע בחפותך. כך למשל, יכול חוקר המשטרה לומר לחשוד “אל תדאג, זה תיק קטן, תספר מה היה ואני אסגור לך את התיק”. ברוב המקרים, אלו תיקים שמגיעים מהר מאוד לכתב אישום בעוד שהחשוד חסר האונים לא מבין כיצד הובטח לו שהתיק יסגר ולבסוף הוא מזומן לבית משפט השלום בפתח תקווה.

חקירת המשטרה היא השלב הקריטי ביותר בהליך הפלילי. התנהלות חכמה בשלב זה מגדילה את הסיכוי שתיק החקירה נגדך יסגר ולא יוגש כתב אישום. הדבר החכם ביותר שנחקר יכול לעשות הוא להתייעץ עם עורך דין פלילי בפתח תקווה בהזדמנות הראשונה, ככל האפשר עוד בשיחת הטלפון המזמינה את החשוד לתחנה, במקרים שהדבר לא אפשרי, לשמור על זכות השתיקה ולדרוש להתקשר לעורך דין פלילי מיד.

כתב אישום בבית משפט השלום בפתח תקווה, עלי לשכור עו”ד פלילי?

אם קיבלת לידיך כתב אישום ועוד אין לך עורך דין פלילי בפתח תקווה, כנראה שלא פעלת על פי ההמלצות לעיל. אל תמשיך להחמיר את מצבך, עליך לפנות בדחיפות להתייעצות עם עורך דין מומחה ומנוסה בתחום הפלילי על מנת להבין את זכויותיך ואת מה שצופן לך ההליך הפלילי בפניו אתה עומד. כך למשל, סביר שיחד עם כתב האישום תקבל גם הזמנה להתייצב לדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה, בחלק מן המקרים בפני כבוד השופט חגי טרסי, ובחלק מן המקרים בפני שופטים אחרים.

עורך הדין מטעמך ייגש למשרדי התביעה המשטרתית ויצלם את חומר החקירה, ילמד את החומר וייפגש עם התובע המשטרתי על מנת לנהל משא ומתן בעניינך.

במסגרת המשא ומתן מציג סנגור פלילי שלך לתובע המשטרתי את הכשלים בחומר הראיות ואת חולשתו של התיק תוך ניסיון לשכנע את התובע שאם ילך עם התיק הזה למשפט, הוא צפוי להפסיד. ככל שעורך הדין הפלילי בפתח תקווה מנוסה יותר ומשכנע יותר, כך סביר שיוכל להשיג עבורך עסקת טיעון מקלה ובחלק מהמקרים אף להוביל לביטול כתב האישום לחלוטין.

כאשר אתה עומד מול שופט בבית המשפט השלום בפ”ת ומול תובע משטרתי מיומן ומנוסה, חייך ומותך נתונים ביד הלשון. עו”ד מטעמך טוען עבורך טענות משפטיות בבית המשפט, תוך היכרות מעמיקה את החוק הפלילי ואת הפסיקה העדכנית ובכך שומר על זכויותיך באופן המקסימלי המתאפשר. לקוחותינו המתגוררים בפתח תקווה, ראש העין, בני ברק, אור יהודה, מגשימים, אלעד, אריאל והסביבה זוכים לייצוג משפטי מן המעלה הראשונה ובמרבית המקרים לתוצאות משפטיות מצוינות.

למה לקחת עורך דין פלילי פרטי בפתח תקווה?

כמו בתחומים רבים בחיים, יש שירותים שניתן לקבל בחינם. משמעות הדבר היא לאו דווקא שהשירות אינו טוב או אינו איכותי – ישנם עורכי דין פליליים מעולים בסנגוריה הציבורית בכלל ובמחוז פתח תקווה בפרט. אבל, ויש אבל גדול, כאשר אדם עומד בפני הליך פלילי מדובר בדיני נפשות ובשעתו הקשה ביותר של הנאשם.

עורכי דין פליליים מטעם הסנגוריה הציבורית הם לרוב מנוסים ואיכותיים, אך הם מייצגים עשרות לקוחות בעשרות תיקים שונים בכל יום, בעומס עבודה בלתי נסבל מבלי שיש הכרות מוקדמת בינם ובים הלקוח, כך שאין להם את האפשרות להעניק את מלוא השירות המשפטי הנחוץ ללקוח.

למשל, אנו כעורכי דין פרטיים מאמינים שלקוח זכאי לקבל פגישות ייעוץ מעמיקות תוך מתן תשומת לב ומלוא ההסברים הנדרשים, שיחות טלפון שזוכות למענה ויחס אישי 1 על 1 לאורך כל התהליך.

בנוסף, סנגור פרטי מגיע לתחנת המשטרה עם הלקוח, מגיש עבורו בקשה לסגירת תיק משטרה ומלווה את הלקוח בהליכי החקירה עוד בטרם הגשת כתב אישום. כל אלו לא ניתנים בחינם על ידי הסנגוריה הציבורית לאור עומס התיקים הרובץ על כתפיהם.

מי שאין בידו האמצעים הכלכליים לשכור שירותי סנגור פרטי בפתח תקווה, יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מקבל ייצוג משפטי סביר בהחלט באמצעות הסנגוריה הציבורית. ואולם, מי שידו משגת ומעוניין לקבל את הערך המוסף שיש לעורך דין פרטי להציע, הדבר בהחלט יכול לעמוד לזכותו במסגרת ההליך המשפטי. בין היתר, תיקים רבים של משרדנו נסגרים במסגרת הליך השימוע הפלילי עוד בטרם הוגש כתב אישום, הליך זה לא ניתן לקבל שירות בחינם מהסנגוריה הציבורית. לסיכומם של דברים, כאשר אדם חולה (לא עלינו) במחלה קשה, הוא יכול לבחור לקבל שירות רפואי באמצעות בתי החולים הממשלתיים, או לקבל שירות בבית חולים פרטי. ההבדל ברור.

צור קשר עם עו”ד בפתח תקווה

עורך דין אלעד שאול אלבז, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וכיום מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי.

במשרדנו עורכי דין פליליים מנוסים המייצגים את לקוחות המשרד ומעניקים יעוץ וטיפול משפטי מן השורה הראשונה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בדיסקרטיות מוחלטת. אנו מייצגים לקוחות רבים מפתח תקווה והסביבה בתיקים פליליים בנחישות וביעילות, כמצופה מעורך דין פלילי פרטי.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עו”ד פלילי בפתח-תקווה כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט השלום בפתח תקווה? זומנת לחקירה במשטרת פתח תקווה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

חייג עכשיו