מאמרים

עורך דין פלילי במרכז

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי במרכז

משרד עורך דין פלילי שאול-רן ושות’ מדורג בין המובילים בישראל לפי דירוג BDI הבינלאומי; עו”ד פלילי במרכז אלעד שאול ממיסדי המשרד מעניק מעניק שירות משפטי מעולה לקהל הלקוחות באזור המרכז, גוש דן והשרון.

במשרדנו עורכי דין פליליים במרכז הארץ המייצגים בהליך הפלילי חשודים ונאשמים מערי המרכז כגון:

 • תל אביב
 • גבעתיים
 • רמת גן
 • בני ברק
 • פתח תקווה
 • אור יהודה
 • רמלה
 • לוד
 • הרצליה
 • הוד השרון
 • כפר סבא
 • רעננה

עורך דין פלילי מומחה במרכז

חשודים בפלילים? נאשמים במשפט פלילי? משרד שאול-רן ושות’ הוא משרד עו״ד פלילי במרכז הארץ – שמנו לעצמנו למטרה לשמור על אינטרס הלקוח לאורך כל ההליך הפלילי, הליך מורכב ולא פשוט מיסודו, עבור הנאשם ועבור משפחתו.

החשודים והנאשמים המגיעים אלינו כמשרד עורך דין פלילי במרכז, חשים שעומדים לרשותם עורכי דין פליליים מובילים ומנוסים הפועלים למענם ומבצעים עבודה חיונית ומצילת חיים עבורם, על הצד המקצועי והטוב ביותר תוך שימת טובת הלקוח מעל הכל.

עורכי הדין הפליליים במשרדנו יוצאי רשויות התביעה של מדינת ישראל, משטרת ישראל ומשרד המשפטים; אנו מעניקים יחס אישי וייעוץ משפטי מקצועי לכל לקוח ולקוח, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אם חלילה עוכבתם, נעצרתם, זומנתם לחקירה או שהואשמתם בעבירה פלילית כזו או אחרת, דעו שיש לנו את הניסיון בייצוג בכל סוגי ההליך הפלילי, אנו ערוכים לספק שירות ומענה תוך זמן קצר, בכל רחבי הארץ.

עורך דין לליווי בחקירת משטרה במרכז הארץ

השלב הראשוני בהליך הפלילי הוא לרוב שלב החקירה במשטרה שנופלת על הנחקר כרעם ביום בהיר. הנחקר לא יודע מדוע זומן למשטרה מה צפוי לו בחדר החקירות, אין לו ניסיון קודם והוא לא יודע ממה להיזהר ועל מה לשים דגש בחקירתו.

שלב החקירה במשטרה הוא אחד השלבים הקריטיים בהליך הפלילי ולכן יש לנחקר זכות להתייעץ עם עורך דין פלילי במרכז, זכות זו היא אחת מזכויות היסוד של כל נחקר ואנו ממליצים בחום לנצל אותה ולחייג 03-7773333.

ככל שתפנו מוקדם יותר ליעוץ עם עורך דין פלילי ולא תסמכו על יכולתכם “לאלתר” ו-“להסתדר” לבד עם החקירה המשטרתית, כך קטנים הסיכויים שהחקירה המשטרתית תתקדם ותשפיע על עתידכם השפעה הרסנית.

בשלב החקירה המשטרה תאסוף ראיות ותנסה לבנות תיק נגדכם ולכן יש משמעות מכרעת לתזמון ולשלב שבו אתם פונים לסיוע משפטי פלילי על ידי עורך דין מקצועי במרכז – כל מה שתגידו במהל החקירה ישמש נגדכם מעתה ואילך.

לעורכי הדין שלנו יש את הניסיון בקשת רחבה של עבירות פליליות ואנו מחויבים להצמיד אליכם עורך דין פלילי שכבר התנסה בייצוג נאשמים או חשודים שהואשמו בעבירה זהה לשלכם.

יתרונות בבחירת עורך דין פלילי מנוסה במרכז הארץ

עורך דין פלילי מנוסה יודע להכין אתכם היטב לצפוי לכם בשלב החקירה במשטרה, ובין היתר יספר לכם על תרגילי חקירה שחוקרי המשטרה עלולים לבצע, האזנות, מדובבים, השוטר הטוב והשוטר הרע, בדיקות מעבדה, הליכי זיהוי פלילי, מעקבים ועוד.

שימו לב, שהגרסה שתמסרו במהלך החקירה המשטרתית יכולה לקבוע האם יוגש נגדכם כתב אישום או לא יוגש כתב אישום, ובמקרים מסוימים אף תקבע האם תיעצרו בתום החקירה או תשוחררו לביתכם.

הבטחתו של חוקר המשטרה או קצין החקירות כי “רק תגיד את האמת ואני אשחרר אותך”, היא לרוב הבטחה כוזבת אשר עלולה לעלות לכם ביוקר! לכן, זה השלב להתייעץ עם עורך דין פלילי קרוב אליכם אשר יעשה הכל בכדי להוכיח את חפותכם, להגן על זכויותיכם ובמידת האפשר יפעל לסגירת התיק.

שימו לב, שלאחר החקירה מעבירה המשטרה את חומר החקירה לפרקליטות או לרשויות התביעה המשטרתית, שם שוקלים האם להגיש כתב אישום.

חוסר אשמה, חוסר ראיות וחוסר עניין לציבור הן הסיבות בגינן תיק פלילי יכול להיסגר. במידה והפרקליטות ממליצה שלא לסגור את התיק, אזי מוגש כתב אישום והתיק עובר להליך משפטי פלילי במהלכו עורך הדין הפלילי עתיד לייצג את הנאשם במטרה להפחית את העונש למינימום האפשרי או לעמוד על חפותו.

עורך דין פלילי מומלץ במרכז הארץ, דרכי יצירת קשר

עורך דין פלילי במרכז אלעד שאול עוסק במשפט הפלילי במרכז הארץ. יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, מכיר היטב את תחנות המשטרה במרכז הארץ, החל ממשטרת תל אביב, דרך משטרת פתח תקווה וכלה במשטרת כפר סבא, מייצג חשודים ונאשמים במרכז בפני בתי המשפט בתל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון וכדומה.

עורך דין פלילי מומלץ במרכז יכול להוות את ההבדל הדק בין מעצר ובין שחרור, בין זיכוי לבין אשמה. בחרו בקפידה.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי במרכז, כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין. בחרו בקפידה עו”ד פלילי במרכז הארץ ושימרו על זכויותיכם עוד היום!

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי במרכז בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין פלילי ממרכז הארץ ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

עורך דין פלילי BDI

חייג עכשיו