מאמרים

עורך דין פלילי במרכז

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי במרכז

משרד עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז ממוקם במרכז הארז ומעניק שירות משפטי מעולה לקהל הלקוחות באזור המרכז, גוש דן והשרון.

במשרדנו עורכי דין פליליים במרכז הארץ המייצגים בהליך הפלילי חשודים ונאשמים מערי המרכז כגון ת”א, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בני ברק, אור יהודה, רמלה, לוד, הרצליה, הוד השרון, רמת השרון וכדומה.

עורך דין פלילי מומחה במרכז

חשודים בפלילים, עצורים ונאשמים במשפט הפלילי נעזרים בשירותיו של משרד עו״ד פלילי במרכז אלעד שאול אלבז. משרדנו שם לעצמו למטרה לשמור על אינטרס הלקוח לאורך כל ההליך הפלילי, הליך מורכב ולא פשוט מיסודו, עבור הנאשם ועבור משפחתו.

החשודים שמגיעים אלינו כמשרד עורך דין פלילי במרכז, אמורים לחוש כי עומדים לרשותם עורכי דין פליליים במרכז הפועלים למענם ומבצעים עבודה חיונית ומצילת חיים עבורם, על הצד המקצועי והטוב ביותר תוך שימת טובת הלקוח מעל הכל.

משרדנו מנוסה בייצוג במגוון הליכים פליליים, משרד עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז – עורך דין פלילי במרכז, מסייע ללקוחותיו להתמודד עם המורכבות והקושי של ההליך הפלילי, כחשוד, עצור, מעוכב לחקירה או נאשם.

עורכי הדין הפליליים במשרדנו מעניקים יחס אישי וייעוץ משפטי מקצועי לכל לקוח ולקוח, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אם חלילה עוכבתם, נעצרתם, זומנתם לחקירה או שהואשמתם בעבירה פלילית כזו או אחרת, דעו שיש לנו את הניסיון בקשת רחבה של תיקים מהתחום הפלילי ותוך זמן קצר מרגע הפנייה אלינו, נצמיד אליכם עורך דין פלילי במרכז או לליווי וייעוץ משפטי בתחומי העיסוק של משרדנו, בכל רחבי הארץ.

לעורכי הדין שלנו יש את כל הכלים בכדי לסייע לכם לאורך כל התהליך, לקצר אותו ככל האפשר, לשמור על זכויותיכם ולמזער את הנזקים שעלול לגרום לכם ההליך הפלילי.

האם עורך דין פלילי במרכז יכול לסייע לי בחקירה במשטרה?

השלב הראשוני בהליך הפלילי הוא לרוב שלב החקירה במשטרה אשר נופלת על הנחקר כרעם ביום בהיר.

הנחקר לא יודע מראש על שום מה הוא זומן לחקירה, לא יודע מה צפוי לו בחקירת המשטרה ו הוא לא יודע ממה להיזהר ועל מה לשים דגש בעת חקירתו.

שלב החקירה במשטרה הוא אחד השלבים הקריטיים בהליך הפלילי ולכן יש לנחקר זכות להתייעץ עם עורך דין פלילי במרכז.

מומלץ בחום לפנות לייעוץ משפטי באמצעות עורך דין פלילי במרכז לפני החקירה המשטרתית וזאת על מנת להגיע מוכנים ולמסור גרסה שתשמר על זכויותיכם בטווח הרחוק.

אנו מדגישים שנית, בשלב החקירה בפרט וגם ביתר שלבי ההליך הפלילי יש לכם הזכות לפנות לייעוץ משפטי של עו״ד פלילי במרכז.

ככל שתפנו ל-עורך דין פלילי במרכז מוקדם יותר ולא תסמכו על יכולתכם “לאלתר” ו-“להסתדר”, כך קטנים הסיכויים שהחקירה המשטרתית תתקדם ותשפיע על עתידכם השפעה הרסנית.

חשוב לציין ולהיות מודעים לכך שמטרתה של החקירה המשטרתית הינה לבחון ולברר את העובדות תוך ניסיון להצביע על האשם בביצוע עבירה פלילית.

זהו השלב שבו המשטרה תאסוף ראיות ותנסה לבנות תיק נגדכם ולכן יש משמעות מכרעת לתזמון ולשלב שבו אתם פונים לסיוע משפטי פלילי על ידי עורך דין מקצועי במרכז.

לעורכי הדין שלנו יש את הניסיון בקשת רחבה של עבירות פליליות ואנו מחויבים להצמיד אליכם עורך דין פלילי שכבר התנסה בייצוג נאשמים או חשודים שהואשמו בעבירה זהה לשלכם.

יתרונות בבחירת עורך דין פלילי מנוסה במרכז הארץ

עורך דין פלילי מנוסה יודע להכין אתכם היטב לצפוי לכם בשלב החקירה במשטרה, ובין היתר יספר לכם על תרגילי חקירה שחוקרי המשטרה עלולים לבצע, האזנות, מדובבים, השוטר הטוב והשוטר הרע, בדיקות מעבדה, הליכי זיהוי פלילי, מעקבים ועוד.

שימו לב, שהגרסה שתמסרו במהלך החקירה המשטרתית יכולה לקבוע האם יוגש נגדכם כתב אישום או לא יוגש כתב אישום, ובמקרים מסוימים אף תקבע האם תיעצרו בתום החקירה או תשוחררו לביתכם.

הבטחתו של חוקר המשטרה או קצין החקירות כי “רק תגיד את האמת ואני אשחרר אותך”, היא לרוב הבטחה כוזבת אשר עלולה לעלות לכם ביוקר! לכן, זה השלב להתייעץ עם עורך דין פלילי קרוב אליכם אשר יעשה הכל בכדי להוכיח את חפותכם, להגן על זכויותיכם ובמידת האפשר יפעל לסגירת התיק.

שימו לב, שלאחר החקירה מעבירה המשטרה את חומר החקירה לפרקליטות או לרשויות התביעה המשטרתית, שם שוקלים האם להגיש כתב אישום.

חוסר אשמה, חוסר ראיות וחוסר עניין לציבור הן הסיבות בגינן תיק פלילי יכול להיסגר. במידה והפרקליטות ממליצה שלא לסגור את התיק, אזי מוגש כתב אישום והתיק עובר להליך משפטי פלילי במהלכו עורך הדין הפלילי עתיד לייצג את הנאשם במטרה להפחית את העונש למינימום האפשרי או לעמוד על חפותו.

עורך דין פלילי מומלץ במרכז הארץ, דרכי יצירת קשר

עורך דין פלילי במרכז אלעד שאול אלבז עוסק במשפט הפלילי במרכז הארץ. יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, מכיר היטב את תחנות המשטרה במרכז הארץ, החל ממשטרת תל אביב, דרך משטרת פתח תקווה וכלה במשטרת כפר סבא, מייצג חשודים ונאשמים במרכז בפני בתי המשפט בתל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון וכדומה.

עורך דין פלילי מומלץ במרכז יכול להוות את ההבדל הדק בין מעצר ובין שחרור, בין זיכוי לבין אשמה. בחרו בקפידה.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי במרכז, כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין. בחרו בקפידה עו”ד פלילי במרכז הארץ ושימרו על זכויותיכם עוד היום!

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי במרכז בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין פלילי ממרכז הארץ ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

חייג עכשיו