מאמרים

עו”ד פלילי במעלה אדומים

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עורך דין פלילי במעלה אדומים

עו”ד פלילי במעלה אדומים אלעד שאול ועו”ד פלילי אלעד רן, שניהם יוצאי הפרקליטות והתביעה המשטרתית.

משרד עורך דין פלילי במעלה אדומים בעל ניסיון עתיר בייצוג לקוחות בהליכים פליליים. משרדנו מייצג את לקוחותיו במעלה אדומים משלב החקירה במשטרה, העיכוב או המעצר, וכלה בהגנה מפני כתב אישום בפני בתי המשפט השונים. משרדנו משרת את תושבי מעלה אדומים במקצועיות, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

משרד עו”ד פלילי במעלה אדומים מייצג את לקוחותיו בעניינים ובהליכים פליליים מורכבים, ייעוץ לפני חקירה במשטרת מעלה אדומים, ייצוג בדיון מעצר ימים, ייצוג בדיון מעצר עד תום ההליכים, בקשה לסגירת תיק חקירה ותיק פלילי, ושימוע לפני הגשת כתב אישום מול פרקליטות מחוז ירושלים ו/או תביעות מחוז ירושלים.

קיבלת זימון לחקירה? הגיע בדואר כתב אישום? התקשרו אליך מתחנת המשטרה? צור קשר עם עו”ד פלילי אלעד שאול או עם עו”ד פלילי אלעד רן!

זומנת לחקירה? נעצרת במעלה אדומים? הוגש נגדך כתב אישום בבית משפט בירושלים?

עורך דין פלילי במעלה אדומים והסביבה מייצג בהליכים פליליים בבתי המשפט השונים באזור ירושלים וביניהם בית משפט השלום בירושלים, בית המשפט המחוזי בירושלים ובית המשפט העליון. כמו כן, במשרדנו עורך דין לתעבורה במעלה אדומים ובירושלים המייצג בבית המשפט לתעבורה בירושלים.

כמו כן, משרדנו עוסק במגוון תחומי המשפט הפלילי ובנין היתר יכול לסייע לכם בהליכים הבאים:

חקירה במשטרה: אם זומנת לחקירת משטרה, דע לך, כל מה שתגיד ואף אם תימנע מלהגיד, ישמש נגדך ועלול לחרוץ את גורלך. חשוב ואף קריטי להתייעץ לפני חקירה במשטרה.

כתב אישום: אם קיבלת לידך כתב אישום פלילי יש לפנות מיד לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי. ככל שתקדים לפנות לעורך דין פלילי, כך יגדלו סיכוייך למזער את הנזק. משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים בעבירות פליליות מגוונות ובין היתר עבירות אלימות, סמים, פשיעה כלכלית, עבירות מין, אלימות במשפחה, תקיפה, תקיפת שוטר, עבירות רכוש, רצח, הריגה וגרימת מוות ברשלנות.

מעצרים: במשרדנו עורכי דין פליליים אשר ערוכים לייצג אתכם מיד עם המעצר. עורך דין פלילי מנוסה בירושלים יכול לקצר משמעותית את משך המעצר ומייצג בהליכי מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, מעצר בית וכדומה.

סגירת תיק פלילי: משרדנו מתמחה בהליכי סגירת תיק פלילי, סגירת תיק חקירה במשטרה, בקשות אי העמדה לדין והליכים נוספים שמטרתם לסגור תיק פלילי שנפתח לחובתכם.

מחיקת רישום פלילי: משרדנו מנוסה בהליכי מחיקת רישום פלילי ללקוחותיו מאזור ירושלים ובין היתר במעלה אדומים. מחיקת רישום פלילי מסייעת בהשגת תעודת יושר, רישיון נשק וקבלה לעבודה.

ייעוץ משפטי: משרד עורך דין פלילי במעלה אדומים מעניק ייעוץ משפטי איכותי ודיסקרטי לחלוטין, בכל סוגי ההליכים הפליליים 24 שעות ביממה.

עבירות תעבורה: במשרדנו עורך דין לתעבורה במעלה אדומים והסביבה המייצג לקוחות שנתפסו בנהיגה בשכרות במבשרת ציון או נהיגה תחת השפעת סמים באזור ירושלים, מעלה אדומים ובכל רחבי הארץ.

מחיקת רישום פלילי: אם נחקרת במשטרה או הורשעת בבית המשפט, לא תוכל לקבל תעודת יושר, להחזיק רישיון לנשק או לעבוד בעבודות מסוימות. משרדנו מתמחה במחיקת רישום פלילי, בקשה לחנינה לנשיא המדינה ושינוי עילת סגירת תיק משטרה.

פניה לעורך דין פלילי במעלה אדומים

דע לך! החל נגדך הליך משטרתי / פלילי? השעון מתקתק! היוועצות מהירה עם עו”ד פלילי במעלה אדומים תשפר את סיכוייך להגן על עצמך ותקדם את הליך סגירת התיק נגדך. הניסיון מלמד, שניסיון להתמודד עם ההליך הפלילי מבלי להתייעץ עם עו”ד פלילי עלול לגרום נזק משמעותי לקו ההגנה של החשוד או הנאשם, לגרום לנזקים ולעגמת נפש רבה ואף להוצאות כספיות כבדות בהמשך ההליך המשפטי.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? פנה לעו”ד פלילי במעלה אדומים וקבל ייעוץ משפטי מקצועי ודיסקרטי 24/7. חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים או שלח הודעה ועו”ד פלילי ממעלה אדומים ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

 

חייג עכשיו