מאמרים

עו”ד פלילי במבשרת ציון

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עורך דין פלילי במבשרת ציון

עורך דין פלילי אלעד שאול אלבז מעניק ייעוץ וייצוג משפטי בהליך הפלילי לתושבי מבשרת ציון והסביבה. אנו ערוכים לייצג אתכם בהליך הפלילי המתנהל באזור ירושלים ובכל רחבי הארץ תוך מתן שירות יסודי ומקצועי, 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

עורך דין במבשרת ציון

עו”ד פלילי אלעד שאול אלבז במבשרת ציון מעניק ייצוג משפטי לחשודים, מעוכבים, עצורים ונאשמים בהליך הפלילי. משרדנו מנוסה בייצוג לקוחות בהליכים פליליים מגוונים ובניהם הליכי מעצר, שימוע לפני הגשת כתב אישום, בקשה לסגירת תיק משטרה ואי העמדה לדין, מחיקת רישום פלילי, ביטול כתב אישום וניהול משפט פלילי בבית המשפט.

משרדנו ערוך להעניק שירות משפטי בהליך הפלילי ללקוחות מאזור ירושלים ובין היתר מהווה משרד עורך דין פלילי במבשרת ציון והסביבה. במשרדנו עורכי דין פליליים המייצגים לקוחות בירושלים והסביבה ובניהם מבשרת ציוון, הקסטל, מעלה החמישה, הר אדר, נטף, בית נקופא, עין כרם ועוד.

הניסיון מלמד שפניה מוקדמת לעורך דין פלילי מקטינה משמעותית את הסיכוי להסתבך בהליך הפלילי. אשר על כן, מומלץ לפנות לעורך דין פלילי במבשרת ציון והסביבה מיד עם הסתבכותכם עם המשטרה או בהליך הפלילי על מנת לקבל ייעוץ ובמידת הצורך גם ייצוג.

משרדנו מייצג את לקוחותיו במבשרת ציון והסביבה בנחישות ובדיסקרטיות מוחלטת. זקוקים לעורך דין פלילי במבשרת ציון והסביבה? פנו בהקדם לעו”ד פלילי במבשרת ציון לייצוג בהליך הפלילי.

זומנת לחקירה? נעצרת? הוגש נגדך כתב אישום בבית משפט בירושלים?

עורך דין פלילי במבשרת ציון והסביבה מייצג בהליכים פליליים בבתי המשפט השונים באזור ירושלים וביניהם בית משפט השלום בירושלים, בית המשפט המחוזי בירושלים ובית המשפט העליון. כמו כן, במשרדנו עורך דין לתעבורה במבשרת ציון והסביבה המייצג בבית המשפט לתעבורה בירושלים.

כמו כן, משרדנו עוסק במגוון תחומי המשפט הפלילי ובנין היתר יכול לסייע לכם בהליכים הבאים:

חקירה במשטרה: אם זומנת לחקירת משטרה, דע לך, כל מה שתגיד ואף אם תימנע מלהגיד, ישמש נגדך ועלול לחרוץ את גורלך. חשוב ואף קריטי להתייעץ לפני חקירה במשטרה.

כתב אישום: אם קיבלת לידך כתב אישום פלילי יש לפנות מיד לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי. ככל שתקדים לפנות לעורך דין פלילי, כך יגדלו סיכוייך למזער את הנזק. משרדנו מתמחה בייצוג נאשמים בעבירות פליליות מגוונות ובין היתר עבירות אלימות, סמים, פשיעה כלכלית, עבירות מין, אלימות במשפחה, תקיפה, תקיפת שוטר, עבירות רכוש, רצח, הריגה וגרימת מוות ברשלנות.

מעצרים: במשרדנו עורכי דין פליליים אשר ערוכים לייצג אתכם מיד עם המעצר. עורך דין פלילי מנוסה יכול לקצר משמעותית את משך המעצר ומייצג בהליכי מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, מעצר בית וכדומה.

סגירת תיק פלילי: משרדנו מתמחה בהליכי סגירת תיק פלילי, סגירת תיק חקירה במשטרה, בקשות אי העמדה לדין והליכים נוספים שמטרתם לסגור תיק פלילי שנפתח לחובתכם.

מחיקת רישום פלילי: משרדנו מנוסה בהליכי מחיקת רישום פלילי ללקוחותיו מאזור ירושלים ובין היתר במבשרת ציון. מחיקת רישום פלילי מסייעת בהשגת תעודת יושר, רישיון נשק וקבלה לעבודה.

ייעוץ משפטי: משרד עורך דין פלילי במבשרת ציון מעניק ייעוץ משפטי איכותי ודיסקרטי לחלוטין, בכל סוגי ההליכים הפליליים 24 שעות ביממה.

עבירות תעבורה: במשרדנו עורך דין לתעבורה במבשרת ציון המייצג לקוחות שנתפסו בנהיגה בשכרות במבשרת ציון או נהיגה תחת השפעת סמים באזור ירושלים, מבשרת ציון וברחבי הארץ.

מחיקת רישום פלילי: אם נחקרת במשטרה או הורשעת בבית המשפט, לא תוכל לקבל תעודת יושר, להחזיק רישיון לנשק או לעבוד בעבודות מסוימות. משרדנו מתמחה במחיקת רישום פלילי, בקשה לחנינה לנשיא המדינה ושינוי עילת סגירת תיק משטרה.

פניה לעורך דין פלילי במבשרת ציון והסביבה

חשוב לזכור, בכל הסבכות עם המשטרה או רשויות החוק יש לפנות מיד לייעוץ משפטי עם עורך דין פלילי מנוסה. ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי במבשרת ציון והסביבה, כך יוכל עו”ד פלילי למזער את הנזקים הצפויים לכם, לשמור על זכויותיכם ולחסוך עגמת נפש והוצאות כספיות בעתיד.

עוכבת על ידי שוטר? נעצרת באזור ירושלים? הוגש נגדך כתב אישום בירושלים והסביבה? אל תהמר על עתידך, ההליך הפלילי הוא לא משחק. פנה בהקדם לעו”ד פלילי בירושלים המשרת לקוחות גם ביישובי מבשרת ציון והסביבה.

משרדנו מייצג לקוחות בכל רחבי הארץ ובין היתר מהווה עו”ד פלילי במבשרת ציון. חייג והתייעץ עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים או שלח הודעה ועו”ד פלילי ממבשרת ציון ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

חייג עכשיו