מאמרים

עורך דין פלילי בחולון

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי בחולון

משרד עורכי דין פליליים שאול-רן ושות’ מדורג בין המובילים בישראל לפי דירוג BDI. עורך דין פלילי בחולון אלעד שאול ממייסדי המשרד פועל בעיר חולון וסביבותיה כבר תקופה ארוכה. משרדנו מעסיק עורכי דין פליליים בחולון שבעברם ייצגו את המשטרה או המדינה בהליכים פליליים כתובעים. מכוך זה, אנו מתמחים בלליווי וייצוג חשודים בתחנות המשטרה ונאשמים בבתי המשפט ובהליכים פליליים.

איך בוחרים עורך דין פלילי טוב בחולון

קיבלת זימון לתחנת משטרת חולון או קיבל לידיו כתב אישום והזמנה לדין בבית המשפט, צריך ליצור קשר מיידי עם עורך דין פלילי בחולון על מנת להבין את זכויותיו, לקבל ייעוץ ושירות משפטי בהליך המשפטי המורכב הצפוי בפניו. אנשים רבים לא מבינים שההליך הפלילי עוסק בדיני נפשות ועשוי להשפיע על חירותם ועל חייהם באופן משמעותי וכואב, ולכן עושים טעויות שבגינן הם משלמים מחיר כבד.

שאננות בהליך הפלילי עולה ביוקר לנחקר בתחנת המטרה כמו גם לנאשם המתמודד עם כתב אישום. “לי זה לא יקרה” הוא משפט שעליכם לשכוח בכל הנוגע להליך המדובר. משרדנו מכיר היטב את תחנת משטרת חולון הממוקמת ברחוב פיכמן 18 בחולון, עורכי דין פליליים ממשרדנו מבקרים בתחנה חדשות לבקרים ומלווים את לקוחות המשרד לחקירת המשטרה וזאת על מנת לוודא שזכויותיהם נשמרות והם לא נשברים בחקירה ומזיקים לעתידם.

אז איך לבחור סנגור בחולון? ראשית וודאו שעורך הדין הפלילי בחולון עימו יצרתם קשר מתעסק ומתמחה בתחום הפלילי ! שוק עורכי הדין מוצף, לפיכך עורכי דין רבים , חסרי ניסיון בתחום הפלילי, לוקחים על עצמם ייצוג בהליכים פליליים מבלי שיש להם הידע או הניסיון הדרוש. לצערנו הרב, הדבר גורם לנזקים חמורים לחשודים ולנאשמים, אשר בוספו של דבר מגיעים למשרדנו על מנת לנסות ולתקן את שנעשה. איך מזהים עורך דין שאינו עוסק בתחום הפלילי? בידקו את שמו ברשת האינטרנט וחפשו כתבות ופסקי דין פליליים בהם מוזכר שמו וכדומה.

יש לבחון שעורך דין פלילי בחולון מעניק לכם יעוץ משפטי ייסודי ומעמיק, בסבלנות ובהבנה תוך הצגת בקיאות בסוג העבירה בה אתם נחקרים או בגינה הוגש נגדכם כתב אישום. כך למשל, ייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מין דורשות מומחיות מיוחדת מייצוג חשודים בעבירות מרמה למשל. לכן שאלו את עורך הדין האם הוא ייצג בעבר בתיקים כאמור ובעבירות דומות.

וודאו שעורך הדין הפלילי שלכם נוהג בכם בכבוד, סבלנות והבנה. ההליך הפלילי הוא משמעותי ומאיים מאוד עבור החשוד או הנאשם, על אחת כמה וכמה כאשר אותו לקוח הסתבך לראשונה בפלילים.

חשוב מאוד שעורך הדין הפלילי יסייע ללקוח להבין את ההליך המשפטי, את מה שצפוי לו, את הסיכויים ואת הסיכונים העומדים בפניו. זכרו – ידע זה כוח ! ועורך דין אשר מסתיר מכם מידע, או נותן לכם תחושה שאתם “עוד תיק” ולא בן אדם שעתידו מופקד בידי עורך הדין – לא ראוי לכם ולא ראוי שייהנה מכספכם!

זומנתי לחקירה בתחנת משטרה בחולון, צריך לפנות לעורך דין?

כמה שיותר מהר! בשלב החקירה בפרט ובהליך הפלילי בכלל, לזמן יש משמעות מכרעת! ככל שתקדים להתייעץ עם עורך דין פלילי בחולון כך יגדל הסיכוי שתתמודד באופן יעיל ונכון עם חקירת המשטרה ויקטן הסיכוי שתעמוד לדין בכתב אישום.

העצה החשובה ביותר שאנו יכולים לייעץ לקהל לקוחותינו יש לך זכות לשמור על שתיקה! יש לך זכות להתייעץ עם עורך דין! עשה זאת! שתיקתך עד להתייעצות עם עורך דין לא תשמש נגדך בשום פנים ואופן. שתיקתך עד שתתייעץ עם עורך דין לא גורמת לך להראות אשם בפני המשטרה! חד משמעית. אל תתנו לחוקר המשטרה לומר לכם אחרת, זה בדיוק התפקיד שלו, להפחיד אתכם, לפגוע בזכויותיכם ולתמרן אתם עד שתפלילו את עצמכם.

מטרת הייעוץ לפני חקירה בחולון היא להעניק לנחקר ידע בדבר מה שצפוי לו בתחנת המשטרה. כאמור, ידע זה כוח, כאשר נחקר יודע מאילו מלכודות להיזהר והיכן לעמוד על זכויותיו – הוא מגדיל באופן דרסטי את סיכוייו להינצל מההליך הפלילי ללא כל פגע. כך למשל, חוקר המשטרה יכול לנסות ולגרום לנחקר את התחושה שהוא רוצה לעזור לו, שאם הנחקר רק יספר מה קרה הוא מבטיח שהתיק ייסגר והנחקר יוכל ללכת הביתה.

מדובר בשקר גס אשר חוקרים עושים בו שימוש במקרים רבים! אל תסמוך על הבטחון חוקר המשטרה, חוקר המשטרה לא יהיה שם בבית המשפט כדי לראות אותך מתמודד עם כתב האישום שסיבכת את עצמך בו. לכן, זומנת לחקירה במשטרת חולון? עוכבת לתחנה? נעצרת? שתוק! חייג לעורך דין פלילי בחולון 03-7773333 בכל שעה והתייעץ.

כתב אישום בבית משפט השלום בתל אביב

ככל שקיבלת כתב אישום לידיך ועוד אין לך עורך דין פלילי בחולון, אנחנו מניחים שלא פעלת על פי ההמלצות לעיל והגעת לתחנת משטרת לחולון מלווה בעורך דין. אל תמשיך להחמיר את מצבך, עליך לפנות בדחיפות להתייעצות עם עורך דין מומחה ומנוסה בתחום הפלילי על מנת להבין את מה שעומד בפניך במסגרת ההליך המשפטי.

בין היתר, אם נחקרת בחולון סביר להניח שקיבלת הזמנה לדיון בבית משפט השלום בתל אביב, בחלק מן המקרים בפני כבוד השופט שמואל מלמד, כבוד השופט עידו דרויאן או כבוד השופט בני שגיא.

עורך דין פלילי בחולון מטעמך ייגש למשרדי התביעה המשטרתית או פרקליטות מחוז תל אביב ויעתיק את חומר החקירה בעניינך. לאחר מכן ילמד עורך הדין את חומר החקירה ויאתר את נקודות החולשה בחומר הראיות. השלב הבא הוא פגישת משא ומתן בין הסנגור ובין התובע הממונה, במסגרת הפגישה ינסה הסנגור לשכנע את התובע שחומר הראיות חלש וכי יש להסכים לביטול כתב אישום או להסדר טיעון מקל.

עורך דין פלילי מיומן ומנוסה עשוי להוביל לביטול כתב אישום, מחיקת כתב אישום ואף לזיכוי מלא. לקוחותינו המתגוררים בחולון, בת ים, יפו, אור יהודה, ראשון לציון, תל אביב והסביבה זוכים לייצוג משפטי מעולה על ידי עורך דין פלילי בחולון וברוב המקרים עדים לתוצאות משפטיות מרשימות.

מגיע לי סנגור ציבורי, למה לקחת עורך דין פלילי פרטי?

השירות החינמי שניתן על ידי הסנגוריה הציבורית הוא שירות טוב וסביר בהחלט. ישנם עורכי דין פליליים נפלאים הנותנים שירות במסגרת הסנגוריה. ואולם, עורך דין פרטי נכנס לתמונה בשלבים מוקדים יותר מעורך הדין של הסנגוריה, ובחלק גדול מהמקרים יכול למנוע מראש את הגשת כתב האישום במקום בו הסנגוריה הציבורית לא נותנת שירות ובכך לחסוך סיכון לחירותו של הלקוח, עגמת נפש והוצאות כספיות כבדות.

מעבר לכך, עורכי הדין של הסנגוריה הציבורית מייצגים עשרות לקוחות שונים בכל יום, מבלי שיש בינם ובין עורכי הדין כל היכרות מוקדמת. משמעות הדבר היא שהלקוח לא מקבל את ההסבר הראוי ואת מלוא המידע על מצבו המשפטי, על זכויותיו ועל האפשרויות העומדות בפניו.

כאשר מדובר בדיני נפשות, מרבית הנאשמים מעדיפים יחס אישי, פגישות יעוץ ארוכות, שיחות טלפון מעמיקות וליווי 1 על 1 לאורך כל התהליך של עורך דין אשר עובד עבורכם בשכר. עורך דין פלילי פרטי מייצג במספר מצומצם של תיקים בעבור שכר טרחה הוגן, ולכן זמנו מתחלק באופן מאוזן בין הלקוחות ומאפשר את מלוא תשומת הלב.

מי שאין בידו האמצעים הכלכליים לשכור שירותי סנגור פרטי בחולון, יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מקבל ייצוג משפטי סביר בהחלט באמצעות הסנגוריה הציבורית. אולם, מי שידו משגת ומעוניין לקבל את הערך המוסף שיש לעורך דין פרטי להציע, הדבר בהחלט יכול לעמוד לזכותו במסגרת ההליך המשפטי.

בין היתר, במשרדנו תיקים רבים נסגרים במסגרת הליך השימוע הפלילי עוד בטרם הוגש כתב אישום, הליך זה לא ניתן לקבל שירות בחינם מהסנגוריה הציבורית. לסיכומם של דברים, כאשר אדם חולה (לא עלינו) הוא יכול לבחור לקבל שירות רפואי באמצעות בית חולים ממשלתי, או לקבל שירות בבית חולים פרטי. ההבדל ברור.

צור קשר עם עו”ד בחולון

עורך דין אלעד שאול, יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, התמחה בפרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וכיום מהווה סנגור פלילי המייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי. במשרדנו עורכי דין פליליים מנוסים המייצגים את לקוחות המשרד ומעניקים יעוץ וטיפול משפטי מן השורה הראשונה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בדיסקרטיות מוחלטת.

אנו מייצגים לקוחות רבים מהעיר חולון וסביבותיה בנחישות וביעילות, כמצופה מעורך דין פלילי פרטי.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עו”ד פלילי בחולון כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין.

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט השלום בתל אביב, בראשון לציון או בפתח תקווה? זומנת לחקירה במשטרת חולון בפיכמן 18? זה הזמן לפנות לעו”ד פלילי בכדי שתוכל להגן על עצמך בדרך הטובה ביותר! חייג עכשיו 03-7773333 או השאר פרטים ועורך דין ישוב אליך בתוך דקות ספורות למתן ייעוץ וסיוע משפטי ראשוני.

כל פניה חוסה תחת סודיות וחיסיון עורך דין – לקוח!

עורך דין פלילי BDI

חייג עכשיו