מאמרים

עורך דין פלילי בגבעתיים

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עו”ד פלילי בגבעתיים

כאשר אדם נחקר במשטרת גבעתיים, מקבל זימון לבית המשפט וכתב אישום פלילי או סבור שהוא עתיד להיות מזומן למסירת גרסה במשטרה – עליו לפנות ליעוץ דחוף עם עורך דין פלילי בגבעתיים. משרד שאול-רן ושות’ הוא משרדו של עו”ד אלעד שאול, ממוקם בסמוך לגבעתיים ומעניק שירות משפטי איכותי ומקצועי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע במקרים דחופים. זקוק לעו”ד פלילי בגבעתיים? פנה עכשיו לטלפון 03-7773333.

זומנתי לחקירה בתחנת משטרת גבעתיים, מה עלי לעשות?

תחנת משטרת גבעתיים ממוקמת ברחוב וייצמן 76 בגבעתיים, בסמוך לקניון גבעתיים, ומעניקה שירות לתושבי גבעתיים והסביבה. בין היתר בתחנה נמצאת יחידת חקירות, סיור ובילוש ששומרות על הסדר והביטחון בעיר. יחידת החקירות תפקידה לקבל תלונות מאזרחים, לזמן חשודים בביצוע עבירה פלילית לחקירה, לפתוח תיק פלילי ולהוביל במקרים רבים להגשת כתב אישום פלילי.

כשאדם מזומן לסור לתחנת משטרת גבעתיים הדבר צריך להדליק לו נורה אדומה מהבהבת המרמזת כי הוא עתיד לחוות חקירה במשטרה, על כל המשתמע מכך. בשלב זה מומלץ לפנות בדחיפות לייעוץ משפטי עם עו”ד פלילי בגבעתיים, כזה אשר מומחה בליווי וייצוג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי – במשרדנו עורכי דין פליליים בגבעתיים, יוצאי רשויות התביעה והמשטרה המנוסים ומכירים את תחנת המשטרה בגבעתיים, נהלי העבודה, הפקודות וההנחיות.

כיצד עורך דין פלילי בגבעתיים מסייע לצלוח חקירה?

מיד עם חקירתך במשטרה נפתח לך תיק פלילי שממתין להחלטה האם להעמיד אותך לדין ולהגיש כתב אישום פלילי. משמעות הדבר, היא שכל מה שכל מה שתגיד בחקירתך ישפיע באופן מכריע על גורלך, על חירותך ועל עתידך האישי והמקצועי.

לא בכדי קבע המחוקק מספר זכויות בסיסיות לנחקר ובניהן זכות השתיקה, הזכות להימנע מהפללה עצמית והזכות להתייעץ עם עורך דין לפני חקירה. כאשר חשוד מוסר את גרסתו במשטרה, דבריו מתועדים ויועברו לאחר מכן לבחינת תובע אשר יחליט האם להגיש על סמך דבריו כתב אישום.

ולכן, חשוב לקבל יעוץ לפני חקירה בתחנת גבעתיים על ידי עו”ד פלילי בגבעתיים המומחה בתחום המיוחד הזה של המשפט הפלילי. עורך דין אלעד שאול הוא בעל משרד עורכי דין פליליים הממוקם במגדר ב.ס.ר בסמוך לגבעתיים, בעל ניסיון רב כסנגור פלילי ובעברו תובע מטעם מדינת ישראל בפרקליטות מחוז תל אביב פלילי. זקוק ליעוץ ? פנה אל עו”ד פלילי בגבעתיים עכשיו בטלפון 03-7773333. במקרה חירום זמין גם בנייד 0522333730.

הוגש נגדי כתב אישום, מה צפוי לי?

לאחר שמסתיימת החקירה במשטרה מועבר התיק לעיונו של תובע משטרתי, עורך דין בהשכלתו, או לחילופין פרקליט מפרקליטות מחוז ת”א (לפי חומרת העבירה). אותו תובע מעיין בחומר הראיות, ובין היתר במה שאמר החשוד ומחליט אם להגיש כתב אישום.

חשודים שנחקרו בתחנת גבעתיים צפויים לעמוד לדין בבית המשפט השלום או בבית המשפט המחוזי בתל-אביב. אם קיבלת לביתך כתב אישום פלילי משמעות הדבר היא שאתה מזומן להתייצב בבית המשפט לתחילתו של הליך פלילי נגדך. מדינת ישראל בעצם תובעת אותך באמצעות הגשת כתב אישום והופכת אותך מסטטוס של חשוד לסטטוס של נאשם בפלילים.

בבית המשפט תיאלץ להוכיח את חפותך באמצעות טיעונים משפטיים והבאת ראיות אשר ישכנעו את התביעה לבטל את כתב האישום או את בית המשפט להורות על זיכוי מכל אשמה. לשם כך, יש לפנות לעורך דין פלילי בגבעתיים, להתייעץ ולשכור את שירותיו לייצוג משפטי הולם.

עו”ד פלילי מומלץ בגבעתיים והסביבה

כחשוד, נחקר, עצור או נאשם בהליך הפלילי – זהותו של עורך הדין שלך עשויה להכריע את גורלך. לכן, מומלץ לבחור עורך דין פלילי בגבעתיים אשר מפגין בקיאות ברזי המשפט הפלילי, מייעץ ללקוח נאמנה ונוהג בלקוח כפי שראוי לנהוג באדם אשר נלחם על חייו ועל עתידו.

משרד עורכי דין פליליים בגבעתיים שאול-רן ושות’ מדורג בין המשרדים המובילים במדינת ישראל בתחום המשפט הפלילי לפי דירוג BDI הבינלאומי. אנו מאמינים שכל לקוח הנחשד ו/או נאשם בפלילים זקוק וזכאי לקבל את מלוא ההסבר, תשומת הלב והשקיפות לגבי מצבו, הערכת סיכוייו והסיכונים הצפויים לו בהליך הפלילי. במשרד עו”ד פלילי עושים ימים כלילות על מנת להעניק שירות משפטי, ייעוץ וייצוג מהטובים, החרוצים והאיכותיים שנראו בשנים האחרונות.

נעצרת? נקראת לחקירה בתחנת משטרת גבעתיים? הוגש נגדך כתב אישום? פנה לעו”ד פלילי בגבעתיים עכשיו והגן על זכויותיך!

עורך דין פלילי BDI

חייג עכשיו