מאמרים

עורך דין פלילי בבת ים

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עורך דין פלילי אלעד שאול ועו”ד אלעד רן, סנגורים ובעלי משרד עורכי דין פליליים המייצג ומלווה חשודים ונאשמים בהליך הפלילי במקצועיות ובחירוף נפש. משרדנו ממוקם במרכז הארץ ומעניק שירות משפטי לתושבי בת ים והסביבה לרבות הישובים חולון, תל אביב, יפו וכדומה.

עורך דין פלילי בבת ים

משרד עו”ד פלילי אלעד שאול ואלעד רן מייצג עשרות מתושבי העיר בת ים בהליך הפלילי, בדיוני מעצר ובייצוג בפני כתבי אישום בבתי המשפט ברחבי הארץ. במשרד מספר עורכי דין פליליים הממוקמים בכל רחבי הארץ, ובניהם גם עורכי דין פליליים בבת ים, אשר דרוכים ומוכנים לייצוג משפטי בהליך הפלילי 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

עורך דין פלילי שאול יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, בעברו בפרקליטות מחוז תל אביב פלילי (פמת”א), הוא עו”ד מנוסה ויצירתי אשר ייצג נאמנה במאות רבות של תיקים פליליים ובניהם עשרות מתושבי בת ים בהליכי מעצר ובתיקים פליליים קלים וחמורים כאחד.

זימון לחקירה במשטרת בת ים

ההליך הפלילי מעצם טבעו פוגע בחירותו של האדם. כאשר תושב בת ים נחשד בביצוע עבירה, הוא צפוי להיות מזומן למשטרת בת ים אשר יושבת בתוך “מרחב איילון” של משטרת ישראל. הזימון לחקירה יכול להגיע באמצעות טלפון מהמשטרה ואף באמצעות שוטר סיור שיגיע לבית וידרוש מהחשוד להתלוות אליו לתחנה כאן ועכשיו לצורך חקירה.

חקירת המשטרה היא השלב החשוב ביותר בהליך הפלילי, כל מה שיגיד החשוד בחקירתו עשוי לשמש לחובתו בבית המשפט לאחר מכן, ואם ימסור גרסה טובה והגיונית התיק נגדו עשוי להיגנז ויתכן שלא יוגש כתב אישום. מן העבר השני, אם יטעה הנחקר ויאמר דברים שלא היה צריך להגיד, או ישתוק במקום שבו חובה עליו לדבר – הוא עשוי להוביל את עצמו בדרך הבטוחה לקבלת כתב אישום.

לכן, מיד עם הזימון לחקירה במשטרת בת ים מומלץ לפנות דחוף אל עורך דין פלילי בבת ים ולתאם פגישת ייעוץ או להתייעץ טלפונית. עו”ד הפלילי מכיר את תרגילי החקירה והוא בעל ניסיון רב בייעוץ לנחקרים במשטרת בת ים, ולכן סביר שלאחר פגישת הייעוץ יצא הנחקר חכם ומנוסה יותר וידע בדיוק מה צפוי לו בחקירה.

נעצרתי בתחנת משטרת בת ים, מה עלי לעשות?

ההליך הפוגעני ביותר בחירותו של החשוד הוא הליך המעצר ובייחוד המעצר לצורכי חקירה המכונה גם מעצר ימים. תושב בת ים יכול להיעצר תוך כדי חקירתו אם סיבך את עצמו וחיזק את החשד נגדו, ואף יכול להיעצר בעקבות צו מעצר שהוצא כנגדו בבית המשפט מבעוד מועד. כמו כן, ניתן לעצור אדם אשר נחשד בביצוע עבירה בסמוך למועד המעצר או שביצע עבירה זו לעיני שוטר או עד ראייה.

על מנת לצמצם את הסיכוי להיעצר, מומלץ להשכיל ולשכור ליווי עו”ד פלילי בבת ים. עורך דין פלילי מומחה אשר ילווה אתכם לאורך ההליך כולו ילמד אתכם את הזכויות שלכם, יספר לכם ממה אתם חייבים להיזהר ולמה לשים לב במהלך החקירה. בין היתר, חוקרי המשטרה טומנים לנחקר “מלכודות” ולוחצים עליו בדרכים מגוונות על מנת שיודה בביצוע עבירה או יקשור את עצמו לעבירה. יעוץ עם עורך דין פלילי בבת ים עשוי למזער את הסיכוי של הנחקר ליפול באותן מלכודות ומכוח זאת גם יקטין את הסיכוי למעצר.

עו”ד פלילי לשחרור ממעצר

אם בכל זאת הוחלט על מעצר, יש להביא את החשוד בפני שופט בתוך 24 שעות. אדם שנעצר בבת ים ונחקר בתחנת בת ים או בתחנת חולון, יובא בפני שופט מעצרים בבית המשפט השלום בתל אביב. לעורך דין פלילי אלעד שאול ולעו”ד פלילי אלעד רן ניסיון רב בייצוג בהליכי מעצר וביחוד בהליכי מעצר ימים בבית משפט השלום בת”א. משרדנו הוביל לשחרור ממעצר של עשרות רבות של עצורים בעבירות מגוונות, החל מעבירות תקיפה, עבירות רכוש, עבירות סמים ועוד.

הוגש נגדי כתב אישום לבית המשפט מה עלי לעשות

כאשר תושב בת ים מקבל לביתו כתב אישום פלילי, עליו לפנות בהקדם האפשרי לעו”ד פלילי מבת ים להתייעצות ראשונית. כתב אישום הוא המסמך שמגישה המדינה נגד אזרח אשר נחקר בחשד לביצוע עבירה פלילית, ולדעת המדינה יש לה מספיק ראיות על מנת להוכיח את אשמתו, ועל כן הוא הופך מחשוד לנאשם.

נאשם המתגורר בבת-ים וביצע עבירה לכאורה בתחומי גוש דן, צפוי להיות מועמד לדין בבית משפט השלום בתל אביב או בבית המשפט המחוזי בתל אביב, תלוי בחומרת העבירה. עו”ד אלעד שאול מכיר היטב את בתי המשפט במחוז גוש דן וייצג באין ספור תיקים פליליים בבתי משפט אלו, ובין היתר, בעשרות מתושבי העיר בת ים שהועמדו לדין בכתב אישום פלילי.

זכור! טעויות שעושים בהליך הפלילי, קשה מאוד לתקן. שטויות שאמרת בחקירת המשטרה יגיעו לעיני השופט שיחרוץ את גורלך. דברים שיגיד עורך הדין שלך בפני השופט – יהוו ראיה וישפיעו על הכרעת הדין של בית המשפט. ולכן, מומלץ לא להתפשר ולפנות לייעוץ משפטי ולליווי בהליך הפלילי מעורך דין פלילי פרטי המתמחה במשפט פלילי ובמשפט פלילי בלבד.

עו”ד פלילי מומלץ בבת ים והסביבה

עו”ד פלילי אלעד שאול בבת ים הוא עורך דין בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית, הנחשבת לוותיקה וליוקרתית ביותר בישראל. את הכשרתו עבר עורך דין פלילי שאול בפרקליטות מחוז תל אביב פלילי, וייצג את מדינת ישראל בתיקים פליליים בבית המשפט השלום בתל אביב. לאחר מכן, עבד עורך דין שאול כסנגור פלילי אצל עו”ד פלילי מפורסם בתל אביב ולאחר מכן פתח משרד עורכי דין פלילייםהמייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי בנחישות ובהצלחה רבה.

זומנת לחקירה במשטרת בת ים? הוגש נגדך כתב אישום? זקוק לשחרור ממעצר? פנה בהקדם האפשרי לייעוץ וייצוג משפטי מאת עורך דין פלילי בבת ים המומחה במשפט פלילי. במשרדנו עורכי דין פרטיים אשר ישמחו להעניק לך ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות בשמירה מוחלטת על סודיות וחיסיון.

חייג עכשיו