מאמרים

עורך דין פלילי באשקלון

עו"ד אלעד שאול   |   לייעוץ אישי 03-7773333

עורך דין פלילי מומלץ באשקלון

איך בוחרים עורך דין פלילי מומלץ באשקלון? משרד עורכי דין שאול – רן הוא משרד עורכי דין גדול ומכובד הפועל בכל רחבי הארץ ובין היתר באשקלון ובאיזור הדרום.

עו”ד אלעד שאול ועו”ד אלעד רן, מייסדי המשרד, יוצאי רשויות התביעה הפלילית של מדינת ישראל וכיום סנגורים פליליים המייצגים חשודים ונאשמים בהליך הפלילי.

משרדנו מעניק סיוע משפטי לתושבי אשקלון והסביבה ובין היתר מהווה משרד עו”ד פלילי ביישובים באר גנים, ניר ישראל, זיקים, ניצן, בית שקמה, יד מרדכי וישובים נוספים באזור אשקלון.

משרדנו בעל 10 שנות ניסיון בייצוג בהליך הפלילי. עורכי הדין במשרד מתמחים במשפט פלילי על כל רבדיו ומנוסים בליווי לקוחות המשרד לחקירות במשטרה, ברשות המיסים, ובמוסדות המדינה השונות, ניהול הליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום, ייצוג בהליך המשפטי בבית המשפט בכתבי אישום וכן מחיקת רישום פלילי והליכי חנינה מנשיא המדינה.

קריטריונים לבחירת עורך דין פלילי באשקלון

1.מומחיות בתחום – מובן מאליו שעו”ד פלילי טוב צריך להיות מומחה בתחום המשפט הפלילי. עורכי דין שאינם עוסקים בתחום הפלילי ומעניקים יעוץ ושירות משפטי בהליך הפלילי עשויים לגרום נזק בלתי הפיך להגנת הלקוח ולפגוע בחירותו. עליך, כלקוח, האחריות לתהות על קנקנו של עורך הדין ולבדוק שהוא אכן עוסק במשפט פלילי.

בדוק ברשת האינטרנט, חפש המלצות על עורך הדין ואל תתבייש לשאול בדיוק היכן התמחה והאם הוא עוסק בתחום הפלילי בתחום עיקרי.

טיפ קטן, קיבלת הצעת מחיר נמוכה ביחס לנהוג בתחום הפלילי, מדובר בדרך כלל בעורכי דין מתחומים אחרים אשר מבצעים “השלמת הכנסה” על חשבון לקוחות בהליך הפלילי.

בהליך הפלילי אסור לשחק עם הגורל! ייצוג ע”י מי שאינו מכיר את ההליך על בוריו עשוי לעלות לך ביוקר. לעניין זה – הזול הוא היקר.

2.מידת הניסיון בתחום – ככל שעורך הדין התנסה ביותר מקרים פליליים דומים למקרה בו אתה מואשם, כך הסיכוי שהמעצר יתקצר, כתב האישום ימחק או שתוכל להינות מהסדר טיעון מקל. בחרו בעורך דין פלילי באשקלון בעל ניסיון וידע בתחום המשפט הפלילי. למשרדנו 10 שנות ניסיון במשפט פלילי על כל רבדיו ובמשפט פלילי בלבד.

3.יושרה ושקיפות – יחסי אנוש הם קריטריון חשוב בפני עצמו. עליך להרגיש כי עורך הדין הוא הגב שלך בהליך כולו וכי אתה יכול לסמוך על עורך הדין בעיניים עצומות. בדוק האם עורך הדין זמין לך טלפונית, האם הוא פנוי להפגש איתך במשרדו לעיתים, האם הוא נוהג להסביר ללקוח את המצב בהרחבה או שהוא נוהג (חלילה) לסכם את ההתקשרות ב- “יהיה בסדר” או “סמוך עלי” למניהם. עורך דין ישר והגון לא יסתיר ממך דבר ויפעל בצורה הוגנת, שקופה וישרה מצד אחד ומצד שני יביע הזדהות עם הסיטואציה אליה נקלעת, יביע אמפתיה ויהיה זמין וקשוב אליך.

יצירת קשר עם עו”ד פלילי באשקלון

משרד עורך דין פלילי שאול – רן מתמחה בהליכים פליליים ובו עורכי דין מקצועיים, חדים ומנוסים ביותר במתן הגנה משפטית מקיפה ויצירתית.

בחירת עורך דין פלילי מקצועי בזמן, תגן על זכויותיך, תגדיל את הסיכוי לשמור על חפותך ועל חירותך ואף בטווח הרחוק עשויה להפחית משמעותית את ההוצאות הכספיות הנוגעות להליכים הפליליים.

זכרו! בהליכים פליליים הזמן הוא פקטור משמעותי! ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין פלילי באשקלון, כך יגבר הסיכוי כי תוכלו לחסוך עגמת נפש, הוצאות כספיות בעתיד, ונקיטת הליכים פליליים נגד המעורבים בעניין. בחרו בקפידה עו”ד פלילי באשקלון ושימרו על זכויותיכם עוד היום!

הוגש נגדך כתב אישום? זומנת לבית המשפט? זומנת לחקירה במשטרה? זה הזמן לפנות אלינו לקבלת יעוץ משפטי סבלני, מעמיק ובגובה העיניים! חייג עכשיו 0522-333-730 או השאר פרטים ועו”ד פלילי ממשרדנו ישוב אליך בהקדם.

חייג עכשיו